Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraje ktore ogladaja juz nowe 90210
Autor Wiadomość
Beverly Hills 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brandon
Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: Sob 14 Mar, 2009   

ok, ale będzie ktoś nagrywać i tu wstawiać z lektorem bo foxlife jak pisałam nie mam ?

Grey's Anatomy oglądam z napisami pl a potem z lektorem jak jest do ściągnięcia, jak z napisami zauważam mniej szczegółów, a potem z lektorem żeby patrzeć się na szczegóły.
Postaw piwo autorowi tego posta

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 432 piw(a)
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009   

Dlaczego TVN nie emituje 90210? Odpowiada reprezentująca stację Iza Łopuch. Cytat z popcornera:
Cytat:
To, że "Niania" od początku była kręcona jako serial dla młodych dziewczyn przyznała podczas niedawnej konferencji reprezentująca TVN Iza Łopuch. Zaznaczyła też, że władze stacji niezmiernie zdziwiło, kiedy wyniki oglądalności sitcomu pokazały, że serial trafił przede wszystkim do kobiet dojrzałych, mieszkających w małych i średnich miejscowościach. A więc absolutnie nie do tego widza, do którego był początkowo kierowany. Kiedy podczas panelu dyskusyjnego powiedziałam, że absolutnie nie dziwi mnie, że "Niani" nie oglądają nastolatki (bo to produkcja która absolutnie nie ma prawa do nich trafić), za to ciekawi mnie czemu TVN chcąc pozyskać nie zainwestuje np. w nowe "90210", pani Łopuch przyznała, że "90210" byłoby dobrym strzałem. Powiedziała jednak, że może być to dla stacji po prostu... zbyt drogie.

;)

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)
Wysłany: Wto 17 Mar, 2009   

Niania dla młodych dziewczyn?? :shock: Ludzie litości! Przecież od początku było wiadomo, że w przeważającej większości będą ją oglądały kobiety, że tak powiem dojrzalsze. Albo okrutnie kłamią, albo są bardzo naiwni w tym TVN ;)
Teraz to już chyba za późno na zakup 90210...przecież już Fox zakupił...Mogą się na tej decyzji przejechać, choć niekoniecznie. Zobaczymy jakie będą wyniki oglądalności na Fox :D

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Śro 18 Mar, 2009   

Na pewno jest szansa żeby to kupić...A gadanie czy może to jest za drogie to tylko głupie tłumaczenie ;P
I normalnie zaraz spadne z krzesła ...Niania te badziewie naciągane do granic głupoty ma byc dla nastolatek?
Chyba dla jakiś ograniczonych ludzi którzy nie widzieli nigdy prawdziwego sitcomu z prawdziwego zdarzenia.
Jak chcą miec widzów to ale niestety muszą troche na to wydać ;P

Dylan McKay 

Ulubiony bohater: Dylan,David,Brandon
Zasługi: 12
Otrzymał 82 piw(a)

Polskie ogolnodostepne stacje (takie jak polsat, tvn) prawdopodobnie kupia serial za 2-3 lata, niekoniecznie problemem sa pieniadze lecz moze byc np. ogladalnosc

Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)

Dylan McKay napisał/a:
Polskie ogolnodostepne stacje (takie jak polsat, tvn) prawdopodobnie kupia serial za 2-3 lata, niekoniecznie problemem sa pieniadze lecz moze byc np. ogladalnosc
Wg mnie oglądalność byłaby większa na kanale ogólnodostępnym niż takim co jest tylko na platformach cyfrowych, więc myśle, że taki zakup szybko by się zwrócił. Wystarczy nawet zachęcająca reklama..

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Czw 19 Mar, 2009   

Cytat:

Pewnie kupią i tu myślę tak na pocieszenie na bank puszczą Beverly HIlls 90210 od 6 sezonu żeby przypomnieć o co kaman w tym serialu prawdziwym ;P

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)

Kelly napisał/a:

Pewnie kupią i tu myślę tak na pocieszenie na bank puszczą Beverly HIlls 90210 od 6 sezonu żeby przypomnieć o co kaman w tym serialu prawdziwym ;P

No i to jest myśl :> Jeśli taki tvn miałby puścić '90210' to być może uprzednio wyemitował by "Beverly Hills 90210'...Jest w tym jakaś metoda. Fajnie by było. Pomarzyć zawsze można :haha: :> ;P
Usmiałam się jeśli chodzi o 'Nianię' dla młodych dziewczyn :haha: W życiu bym nie pomyślała, że ten serial miał mieć akurat taką grupę docelową. Chyba im się coś pomieszało z lekka. I też nie sądzę żeby TVN-u nie bylo stać na '90210'. Po prostu nie mają miejsca w ramówce bo ciągle coś swojego produkują, tworzą i upychają kiedy się da.

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)

kelli napisał/a:
Chyba im się coś pomieszało z lekka. I też nie sądzę żeby TVN-u nie bylo stać na '90210'. Po prostu nie mają miejsca w ramówce bo ciągle coś swojego produkują, tworzą i upychają kiedy się da.

No wiesz kryzys i te sprawy. Akcje tvn-u nie wiem jak stoją na giełdzie ale podobno grupie ITI nie jest zle w tych czasach więc to takie głupie gadanie z ich strony.

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)

Kelly napisał/a:
No wiesz kryzys i te sprawy

haha a ja ostatnio w pewnym ciekawym miejscu usłyszałam, że kryzys to wymysł mediów xD a w innym, równie interesującym :lol: że kryzys zaczął się Polsce a nie w USA :haha:
kelli napisał/a:
Jeśli taki tvn miałby puścić '90210' to być może uprzednio wyemitował by "Beverly Hills 90210'...Jest w tym jakaś metoda

Tak jak w przypadku tej nieszczęsnej "Niani". Puszczali swoją a przy okazji na TVN7 oryginalną wersję. Rzeczywiście to jest jakiś punkt zaczepienia. Ale umówmy się, że jeżeli już kupiliby prawa do "90210" to pewnie za dwa-trzy lata ;P

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Pią 20 Mar, 2009   

Mnie to śmieszy z tym, że za 2-3 lata. Za 2-3 lata w USA pewie będzie emitowany 3 sezon. Np. polsat i "Gotowe na wszystko". Jak emitowal pierwszy sezon to oglądalność mieli wysoką, ale po co pewna cześć widzów z dostępem do internetu miała czekać na kolejne sezony w TV jak mogli sobie ściągać i być na bieżąco. W ten sposób na pewno polsat stracił jakiś procen oglądalności i tak samo by było z "90210"

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)
Wysłany: Pią 20 Mar, 2009   

AmeliaMelania napisał/a:
Jak emitowal pierwszy sezon to oglądalność mieli wysoką, ale po co pewna cześć widzów z dostępem do internetu miała czekać na kolejne sezony w TV jak mogli sobie ściągać i być na bieżąco

Skąd ja to znam...Sama tak robię w przypadku "How i met your mother". Bez sensu czekać na polskie tv, skoro w sieci serial jest dostępny na bieżąco.
Amelko, ale jednak nie sądze, żeby np. TVN lub Polsat zakupiły wcześniej prawa do 90210...Zresztą nie ma się co denerwować, bo jednak serial będzie leciał na polskim kanale. Co prawda nie ogólnodostępnym, ale to zawsze coś. I tak podziwiam FOXlife, że tak szybko się zdecydowali. To nie jest typowo polskie ;)

Uzi

Ulubiony bohater: Dylan, Annie
Otrzymał 10 piw(a)
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009   

A ja obstawiam, że będzie emitowany ok 2012 roku :)

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

Jak myślicie ?
Czy po puszczeniu wszystkich odcinków 90210 na Fox Life inne stację również zainteresują się tym serialem, jeżeli będzie miał bardzo dobrą oglądalność ?
Czy dopiero po kilku latach go puszczą (jeżeli w ogóle go puszczą), jak nie będą mieli co puszczać, bądź aby przypomnieć go ludziom ?

Agatka9933 

Ulubiony bohater: Brenda
Zasługi: 66
order

Otrzymał 166 piw(a)
Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009   

Na wstępie zaznaczę, że natrafiłam ostatnio u siostry na FoxLifie na zapowiedź '90210'-zachęcająca :)

Sweeta napisał/a:
Czy po puszczeniu wszystkich odcinków 90210 na Fox Life inne stację również zainteresują się tym serialem, jeżeli będzie miał bardzo dobrą oglądalność ?

Myślę, że tak... Dla mnie to jakby logiczne, poza tym myślę, że stacje przypomną sobie, że 'BH 90210' było na prawdę dużym hitem i pokuszą się na emisję jego spin-offu.

Polecacz

Odpowiedz do tematu