Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Serial, a wasi bliscy
Autor Wiadomość
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

W sumie to że uczestnicze na taki forum też jest kpione w moim domu ale cóż. =D
Postaw piwo autorowi tego posta

Baśka 

Otrzymał 206 piw(a)

Moje siostry to samo 'A Ty znowu to forum!'. Chociaż jedna oglądała i nawet się tu kiedyś rejestrowała.
Ogólnie to mama jest na tak. Teraz nie oglada, ale jak leciały na polsacie to siadałyśmy razem czasami. Ojciec ciągle siedzi i ogląda te swoje mecze i szczerze to niewyobrażam go sobie żeby oglądał jakikolwiek serial. Koleżanki i chłopak to się głównie nabijają, ale oczywiście nie lata mi to koło uszu, zawsze ich tam trochę opieprze.

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)

Mój mąż też się ze mnie smieje, że nie przeszła mi mania na BH90210 po tylu latach :> Dziwi go, że coś tam wyszukuje w necie o serialu, że mam tapetę na pulpicie z bohaterami BH itp. Ale jak jest w domu gdy akurat leci serial to ogląda od początku do końca i komentuje, zadaje pytania jeśli nie jest akurat na bieżąco :haha: Z ogólnych jego gadek to wiem, że nie przepada za Brendą, lubi Brandona, Kelly a w ogóle niedawno za najładniejszą z dziewczyn uznał Andreę :rotfl: Ale jak to mówi, wszystko zależy od tego, jak w danym odcinku ubrana jest któraś z bohaterek, umalowana itp.
Mama to tylko wzdycha, że znowu oglądam BH jak akurat wpadnie do mnie. Sama nie ogląda bo w tym czasie jest w pracy.

marijuanaart 

Ulubiony bohater: Brandon Steve D i D
Otrzymał 107 piw(a)
Wysłany: Wto 23 Gru, 2008   

Kelly napisał/a:

Czasami matki nei trzeba słuchać.Oglądaj nasz serial i basta :kiss:

zazwyczaj trzeba lata ma a w szpitalu kto mnie odwiedzi jak znwu si epolamie na bmx:D
a ogladam po tajniaku dla spokoju pozdr

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)

marijuanaart napisał/a:
zazwyczaj trzeba lata ma a w szpitalu kto mnie odwiedzi jak znwu si epolamie na bmx:D
a ogladam po tajniaku dla spokoju pozdr

heh jakoś sobie nie mogę wyobrazić dużego chłopca na bmx-ie chociaż widziałam już takich=nielogiczne

marijuanaart -Jestem dumna że są osoby oglądające w podziemiach ...

Ogólnie ciekawy ten temat ;D

Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)

pff a moja siostra nawet nie wie, że jestem stałym bywalcem takiego forum, bo to ze serial ogladam to oczywiscie wie cała moja rodzina. Nie mają nic przeciwko, ale jednak oglądam sam (czasem z siostrą lub mamą), bo mój tata oczywiscie nie będzie tego ogladał i musze obejrzeć na swoim telewizorze ;] Moja siostra oglądała rano, bo od kwietnia siedziałą w domu maturzystka jedna, a ja w szkole musiałem wtedy siedziec, ale jakoś nie miałem ochoty ściagać odcinków z neta, bo nie byłem wkręcony :D W czerwcu zaczeły się wagary to razem z siostrą sobie rano oglądałem, siostra mi sporo powiedziała na ten temat, ona nawet coś pamięta z sezonów 6-10, ale niestety niewiele ;] Moi znajomi też nie wiedzą, że oglądam BH, jedynie dziwią się, jak wychodze się z nimi spotkać dopiero o 16 :D

marijuanaart 

Ulubiony bohater: Brandon Steve D i D
Otrzymał 107 piw(a)

Kelly napisał/a:

marijuanaart -Jestem dumna że są osoby oglądające w podziemiach ...

czuje sie wtedy jak akowiec:d

Smookie 

Ulubiony bohater: Steve & Liam
Otrzymał 12 piw(a)
Wysłany: Śro 24 Gru, 2008   

Kuzynka do taty :
K - Wiesz co to jest Beverly Hills 90210 ?
T - Wychowałem się na nim.
Wszystko na ten temat =]

bett_te 

Otrzymał 153 piw(a)
Wysłany: Śro 24 Gru, 2008   

W domu wszyscy wiedzą, że uwielbiam ten serial i chcą czy nie to muszą to zaakceptować xD Często oglądam razem z siostrą, czasami nawet mama się do nas dołączy, bo też "za swoich czasów" jak to mówi to oglądała ;D i nawet sporo rzeczy pamięta.. xD tata to tak nie za bardzo się takimi serialami interesuje. moja siostra jak się dowiedziała o forum stwierdziła, że jestem nienormalna, że się tak zaangażowałam w ten serial. to ją wyśmiałam! ;D

Emma_009 

Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

Cóż... Moja siostra raczej nic nie ma przeciwko - zwłaszcza, że sama szalała za tym serialem i czasami nawet rzuci na niego okiem. A rodzice... Tata raczej się nie zorientował zabardzo, że oglądam BH90210, mama nie ma nic przeciwko - czasami (podobnie jak siostra), zerknie co się dzieje w BH90210.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009   

Ostatnio w Święta, wspominalam z rodziną stare dobre czasy :) Wówczas mama wspomniala o mojej młodzieczej obsesji Bh90210. Zdziwiłam się, ze pamietała ten serial i całą jego nazwę :)

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Nie 03 Sty, 2010   

u mnie wyglada to nijako. serial ogladam sama poniewaz mama mi opowiadala ze nawet kiedy w latach 90 tych ten serial byl mega popularny to ona i tak nie uwazala tego serialu za jakas ambitna produkcje mowila ze serial jest taki sobie i tyle. moj tata to pasjonat sportu i jezeli w Bh90210 ciagle by grali w kosza albo w pilke nozna to moze by sie skusil na ogladanie :child: moi rodzice nie sa takimi romantykami jak ja sama nie wiem po kim odziedziczylam ten romantyzm :) kuzyni moi ze strony mamy sa starsi odemnie ale nie ogladaja tego serialu tylko jak mowie ze go ogladalam to usmiechaja sie do siebie porozumiewawczo. z kolei kuzyni ze strony taty to swiat Zbuntowanych i innych latino seriali bo oni dopiero wkraczaja w okres dojrzewania. wiec zostalam sama w moim uwielbieniu tego serialu ale to mnie nie martwi moi bliscy nie wiedza co traca hehe :> obecnie kursuje miedzy odcinkami Bh a Londynczykami i wcale tgo nie zaluje

MrsHalliwell 

Zasługi: 45
Otrzymał 183 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 23 Maj, 2010   

Moja mama sama oglądała to dawno,dawno temu.. chociaż dziwi mi się dlaczego oglądam takie stare seriale.

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Nie 23 Maj, 2010   

Cytat:
Moja mama sama oglądała to dawno,dawno temu.. chociaż dziwi mi się dlaczego oglądam takie stare seriale.

Moja też się dziwowała ale sama sobie że lubi produkcje z lat 90.Jest coś w nich fajnego że tak bardzo wciągają.
Brakuje mi tej emisji w TV BH 90210...Fajnie było z rodzinką pooglądać ehh

Sedes 

Ulubiony bohater: Dżordż Busz
Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: Śro 01 Wrz, 2010   

Serial zna moja mama i siostra,nawet chyba ojciec.
Ja dopiero teraz się na niego nawróciłem także u nas rodzina jest przychylna na tą produkcje.

Polecacz

Odpowiedz do tematu