Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Serial, a wasi bliscy
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 431 piw(a)
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008   Serial, a wasi bliscy

Co Wasi bliscy (rodzice, rodzeństwo, mąż, żona itd.) sądzą na temat BH90210? Oglądali lub oglądają z Wami, a może potępiają wasze zafascynowanie serialem?
Postaw piwo autorowi tego posta

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008   

Pamiętam jak kiedyś dawno temu jak BH leciało chyba na polsacie czy tvn w niedzielę chyba to zawsze oglądałem z babcia i rodzicami ale było to już tak dawno, że mało co pamiętam. Jeśli chodzi o dziś to zdarzy się, że jak rodzice są w domu o 15 i jest akurat obiad to oglądają bo ja oglądam ale to zdarza się bardzo rzadko, mimo to pamiętam jak moją mama mówiła, że to fajny serial jak pierwszy raz został wznowiony na tv4 :)

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

MOje rodzeństwo oglądało zemną więc nie ma problemu.
Rodzice to samo,mama mi nawet nagrywała odcinki jak jeszcze leciało na Polsacie rano.
Ojciec dopóki leciało po południu też oglądał,i sam przełączał na POLSAT
Właściwie całą rodziną to namiętnie ogladaliśmy,czekając na nastepny odcinek
Czasami zdarzało mi się też zapraszać koleżanki na ogladanie....Aż trzy zaraziłam kochaniem do tej produkcji.
Fajne to były czasy,takie odsapnięcie po przyjściu ze szkoły czy pracy...Potem dyskusje z mamą czy siostrą na temat Brandona czy Brendy. ;D
Ostatnio zmieniony przez Kelly Nie 23 Maj, 2010, w całości zmieniany 1 raz  

Martałek 

Ulubiony bohater: Naomi
Otrzymał 25 piw(a)

Moja siostra ogląda, tacie obojętne, a mama się śmieje, że jak za dawnych lat kupi mi Kena- Dylana :D

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

Moja mam kiedyś to ogladała, w latach 90. , ostatnio to ją nawet pytałam czy nie uważa że Stuart jest podobny do Ballacka, no ale ona Miszy nie zna:P , ale mimo to kojarzy serial i to bardzo dobrze, bo czasami popytam ją o dalsze sezony
a i pare razy była na forum jako "gość" i przeglądała tematy związane z BH :P
mój tata, nawet nie wie że takie coś leci :P serio, wogóle to jest strasznie zajęty człowiek, ja się ciesze jak mnie zauważy :P nie oczekuje żeby znał serial
moja siostra jest jeszcze młoda i głupia ( 13 lat ) , nie ogląda, woli jakis tam Zbuntowanych czy inne jakies tam ścierwo, mniejsza z tym
Babcia zdecydowanie nie ogląda :P
czasami oglądam z moim kolegą, ale wtedy mnie to wnerwia bo musze mu wszystko tłumaczyć
często też z moim Najdroższym jak wracamy ze szkoły, ale on niewdzięcznik jeden przysypia
zostaje tylko ja - wierna fanka BH, oczywiście że oglądam :P

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)

love_ballack napisał/a:
czy inne jakies tam ścierwo,

Leże ze śmiechu haha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol: :lol:
I nie daj facetowi spać na BH,toć to nie wypada :lets:

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

Ja sama zawsze oglądam ten serial...
A niedawno mama jak zobaczyła co oglądam powiedziała mi,ze tez to oglądała w 90 latach i bardzo go lubiła :] -oczywiscie byłam zdzwiona :eek:
Odrazu spytała się kogo najbardziej lubiłam z serialu i obie mamy ten sam gust i to samo zdanie :)

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

Jak leciał tam kiedyś dawno, to chyba mój brat tez czasem oglądał, ale nie jestem pewna... Jak niedawno leciał na Polsacie, to sama oglądałam, ale rodzice nic mi tam szczególnego nie mówili :) Tata raczej nie oglądał, a mama właściwie nie wiem :) Co do mojego brata, to mi często mówi, że znowu wchodze na te: "9011"-on tak mówi o forum :) A jeszcze wcześniej jak wchodziłam na forum, to mi mówił, że ten serial wieki temu leciał :P

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

Moja rodzina nie ma nic przeciwko :) Mama polubila i czasami jak jestem u niej to ze mna oglada :) Tata zawsze sie usmiecha i mowi z usmiechem "Znowu to Beverly Hills..." =D ale kiedys ze mna ogladal :D Moj ukochany lubi jak najbardziej i oglada razem ze mna :) Sam mnie nawet namawia zeby wlaczyc kolejny odcinek :]

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

Razem z mama ogladala dawniej jak lecialo na TVP. Teraz to za bardzo czasu nie ma , ale jak ma to owszem. Moi bracia to sie zawsze z tego smiali i jak juz ogladaja to maja niezly ubaw.

monikamalutka 

Zasługi: 14
Otrzymał 65 piw(a)

Gdy serial pokazywali po raz pierwszy to pamiętam jak z całą rodzinką siadało się przed telewizorem, aż miejsc brakowało.
A teraz jak ktoś widzi, że oglądam BH, to patrzy na mnie jakoś tak dziwnie. Mój chłopak, jak trafi na jakiś odcinek, to też obejrzy, ale tego, że jestem członkiem forum, nie może już strawić. Mówi, że mnie pop... :haha: i że za stara jestem na takie zabawy.

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

monikamalutka napisał/a:
A teraz jak ktoś widzi, że oglądam BH, to patrzy na mnie jakoś tak dziwnie. Mój chłopak, jak trafi na jakiś odcinek, to też obejrzy, ale tego, że jestem członkiem forum, nie może już strawić. Mówi, że mnie pop... :haha: i że za stara jestem na takie zabawy.

No co ty monikamalutka, nie słuchaj go :) Fajnie, że jesteś na forum!
A swoją drogą BH ma coś w sobie skoro tyle ludzi go ogląda i to nawet po kilka razy :) "Beverly Hills" łączy pokolenia! :)

marijuanaart 

Ulubiony bohater: Brandon Steve D i D
Otrzymał 107 piw(a)

a do mnie mama mowie . ''bmx to zniose ale to zwariowales zaczniej sie uczyc bo nie skonczysz nigdy tej uczlni'' zaczytowalem :DDD polewka

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)

Bren90210 napisał/a:
No co ty monikamalutka, nie słuchaj go :) Fajnie, że jesteś na forum!
A swoją drogą BH ma coś w sobie skoro tyle ludzi go ogląda i to nawet po kilka razy :) "Beverly Hills" łączy pokolenia! :)

Znam wiele opinii na temat BH i jakoś niektórych nie trawię.Wielu uważa że to chłam i nie da się tego oglądać...Szanuje każdego zdanie ale lepiej przy mnie tego nie mówić.
Jestem wybuchowa i jak takie coś słysze to się gotuje...
Mam ochote powiedzieć -Nie lepiej te gówna Polskie na to samo kopyto lepiej oglądać albo seriale z ameryki południowej---te to w ogóle sama nie toleruje =D

Cytat:
a do mnie mama mowie . ''bmx to zniose ale to zwariowales zaczniej sie uczyc bo nie skonczysz nigdy tej uczlni'' zaczytowalem :DDD polewka

Czasami matki nei trzeba słuchać.Oglądaj nasz serial i basta :kiss:

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)

Mój mąż się ze mnie nabija. Mama, jak złapała mnie ostatnio przed telewizorem, spojrzała się dość dziwnie i spytała: "Ty to jeszcze oglądasz???". Koleżanki, na początku oglądały, jak puścili na TV4 1,5 roku temu, ale tylko parę pierwszych odcinków w ramach sentymentu. Moja siostra, jak mnie ostatnio nakryła na siedzeniu na forum, też miała polew. Mówiąc szczerze, jak byłam w liceum i na studiach to sama się wstydziłam, że to oglądałam. Ale stara miłość nie rdzewieje... :D

Polecacz

Odpowiedz do tematu