Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej przełomowy moment w serialu.

Najbardziej przełomowy moment w serialu
Brenda traci dziewictwo z Dylanem
9%
 9%  [ 6 ]
Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi
26%
 26%  [ 17 ]
Dylan ostatecznie wybiera Kelly
4%
 4%  [ 3 ]
Brenda wyjeżdża do Londynu
26%
 26%  [ 17 ]
Andrea opuszcza Beverly Hills
0%
 0%  [ 0 ]
Jim i Cindy wyjeżdżają do Hong Kongu
4%
 4%  [ 3 ]
Kelly traci pamięć
0%
 0%  [ 0 ]
Kelly zachodzi w ciążę z Brandonem
1%
 1%  [ 1 ]
Brandon i Kelly odwołują ślub
0%
 0%  [ 0 ]
Brandon opuszcza Beverly Hills
19%
 19%  [ 12 ]
Donna traci dziewictwo z Davidem
0%
 0%  [ 0 ]
Donna i David biorą ślub
1%
 1%  [ 1 ]
Kelly rozstaje się z Mattem i wybiera Dylana
1%
 1%  [ 1 ]
inny moment (napisz jaki)
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
Barca25 

Otrzymał 88 piw(a)
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Dla mnie przełomowym momentem w serialu był wyjazd Brendy do Londynu.
Po tym wyjeździe już nic nie było takie same. Serial oglądałam z mniejszym zapałem i zawsze mi czegoś w nim brakowało...może nie czegoś - "kogoś". Nigdy nie pogodziłam się z odejściem Brendy....
Postaw piwo autorowi tego posta

Agatka9933 

Ulubiony bohater: Brenda
Zasługi: 66
order

Otrzymał 166 piw(a)

Zastanawiałam się nad dwoma momentami, a mianowicie:

1) "Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi."

2)"Brenda wyjeżdża do Londynu".

Weźmy sytuację pierwszą. Wkurzyłam się wtedy nie na żarty!! Jejku pisałam już o tym wiele razy, ale nadal nie mogę tego przeboleć. No, bo bez jaj. To już trzeba być potworem, żeby zrobić coś takiego swojej przyjaciółce/dziewczynie. Możecie uznać, że przesadzam, czy coś, ale ja bardzo emocjonalnie reaguję na zdrady i to takie chamskie i wredne zdrady. Widać tutaj totalny egoizm Kelly i Dylana. Myśleli tylko i tej swojej miłości. A co z Brendą? Jeejku jak ona cierpiała... Niewątpliwie był to moment przełomowy w serialu. Od czasu, kiedy Dylan zdradził Brendę z Kelly, nic nie było już tak samo. Wszystko się posypało... :eh:

Co do drugiego momentu to ostatecznie zagłosowałam właśnie na ten. Kiedy Brenda wyjechała do Londynu to już nie był ten sam serial. Na początku oczywiście nie wiedzieliśmy, że wyjeżdża na zawsze, miała po roku wrócić. Niestety... To było straszne. Zdecydowanie najbardziej przełomowy moment w serialu (jeśli chodzi o pierwsze sześć sezonów, bo, jak narazie tylko tyle zdołałam obejrzeć :) )
Ostatnio zmieniony przez Agatka9933 Śro 05 Lis, 2008, w całości zmieniany 2 razy  

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Agatka9933 napisał/a:
Zdecydowanie najbardziej przełomowy moment w serialu.

Czy w całym serialu (biorąc pod uwagę 10 sezonów) to bym polenizowała...Na początku owszem...

Agatka9933 

Zasługi: 66
order

Otrzymał 166 piw(a)

BRELLYYY napisał/a:
Czy w całym serialu (biorąc pod uwagę 10 sezonów) to bym polenizowała...Na początku owszem...

Przepraszam, moje niedopatrzenie, BRELLYYY :)

Zapomniałam dodać, że oglądałam tylko sześć sezonów, więc nie jestem do końca obiektywna...

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Agatka9933 odejście Brendy napewno było momentem przełomowym tak jak odejście każdego z bohaterów, ale właśnie patrząc na 10 sezonów serialu to nie wiem czy największym....bo jeszcze aż tak bardzo to losów bohaterów nie zmieniło, jeszcze ich paczka istniała (choć w coraz gorszym stanie.)...jeszcze było wiele starych postaci i mniej czy więcej ale utrzymywal się klimat serialu....w miarę odchodzenia nastepnych postaci robiło się obco, wg mnie najgorzej zrobiło się po odejściu Brandona, i to nie dlatego że lubiłam go z Kelly, ale dlatego ze nie było już rodziny Walshów i ogólnie zrobiło się bardzo obco, za dużo nowych twarzy...

Baśka 

Otrzymał 206 piw(a)

Barca25 napisał/a:
Nigdy nie pogodziłam się z odejściem Brendy....

Ja też. Absolutnie. Never.

Agatka9933, miałam tak samo, że pomiędzy tymi dwoma.
Ale tak myślałam- dobra niech już będzie ten romans, ale gdyby przynajmniej jeszcze Bren była...A tak wyjechała i zakończył się najciekawszy rozdział. Przełom.

bett_te 

Otrzymał 153 piw(a)
Wysłany: Wto 11 Lis, 2008   

zagłosowałam na "Brenda wyjeżdża do Londynu". Chyba nawet nie muszę pisać, czemu :) jak dla mnie ten serial bez jej postaci jest już "nie taki" :P

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Wto 11 Lis, 2008   

a ja na wakacyjny romans ta sytuacja zniszczyla wszystko co bylo tak piekne: przyjazn Kelly i Brendy oraz milosc Brendy i Dylana... :

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)
Wysłany: Pią 14 Lis, 2008   

Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi
a pozniej Dylan ostatecznie wybiera Kelly no i napewno to,ze Brenda wyjezdza do Londynu :eh:

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)

lol ja nie moge dalje zrozumiec dlaczego postawil (Dylan) na wakacyjne zauroczenie osoba Kelly ... stracil przez to kobiete ktora naprawde go kochala.. ajc!! pozniej tego zalowal ale na takie deklaracje juz za pozno.. :

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

Ja tez nie mogę tego zrozumieć....
To była prawdziwa miłość miedzy Dylanem a Brendą...
A nie zauroczenie albo poprostu pociąg do tej osoby,ale nie z powodu miłości....
Piękna była z nich para i swietnie razem wyglądali...:)

Selim 

Ulubiony bohater: Wszyscy :)
Otrzymał 35 piw(a)

A ja mogę to zrozumieć... Przecież od samego 1 sezonu była mowa o tym, że Kelly ciągnie do Dylana i odwrotnie :P

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)

Cytat:
A ja mogę to zrozumieć... Przecież od samego 1 sezonu była mowa o tym, że Kelly ciągnie do Dylana i odwrotnie

Z pierwszą częścia zdania się zgodzę, ale to "odwrotnie" to za dużo powiedziane. W pierwszym sezonie, jak tylko Dylan się pojawia, nie widać ani razu, żeby przejawiał jakieś zainteresowanie Kelly, aż do wakacji, kiedy Brenda leci do Paryża.

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

Brandon opuszcza Beverly Hills :cry: Dlaczego? Znika z ekranu na dobre rodzina Walsh'ow. Byl glowna meska postac i serial cos stracil po jego odejsciu.

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)
Wysłany: Sob 15 Lis, 2008   

Długo się zastanawiałam i w końcu wiem :P Najbardziej przełomowym momentem w całym serialu był dla mnie wakacyjny romans Kelly i Dylana, który był następstwem wyjazdu Brendy do Paryża. Teraz już jestem pewna, że te kilka tygodni zaważyło na dalszych losach kilku bohaterów. Np.:
Gdyby Brenda nie wyjechała do Paryża, Dylan być może nigdy nie zainteresowałby się Kelly. Dzięki temu ona być może byłaby z Brandonem i zostaliby małżeństwem.
A tak w trakcie trwania ich związku co jakiś czas pojawiał sie Dylan i wszystko się sypało. Z całą pewnością Dylan nie zaproponowałby Kelly podróży dookoła świata. Ona nie byłaby zmuszona wybierać pomiędzy nim a Brandonem. Wtedy także nie poznałaby Colina, nie wpadłaby w uzależnienie...Gdyby nie ten romans, Kelly na pewno nie miałaby takich rozterek sercowych w 9. i 10. sezonie. Wtedy też nie wróciłaby w ostatnim odcinku do Dylana. Idąc dalej tym śladem, Sammy nie byłby jego synkiem tylko np Brandona. :]
Uff... skończyłam :P

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
SiSi, Selim, kelli
Polecacz

Odpowiedz do tematu