Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 31
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 431 piw(a)
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   Odcinek 31

Pierwszego dnia po wakacjach Dylan umawia się na randkę z Emily Valentine, nową uczennicą w szkole. Dziewczyna podoba się także Brandonowi. Emily imponuje chłopcom, ponieważ gra na gitarze i jeździ na motocyklu. Dylan zabiera ją na randkę nad urwiskiem. Następnego wieczoru Brandon przywozi Emily w to samo miejsce. Dowiedziawszy się o spotkaniu Dylana z Emily, Brenda staje się zazdrosna. Uświadamia sobie, że wciąż kocha Dylana. Scott wraca z wakacji w Oklahomie. Jest zafascynowany muzyką country, pirotechniką i bronią.
Postaw piwo autorowi tego posta

Papryczka 

Ulubiony bohater: Brenda & Brandon
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Pon 17 Mar, 2008   

Fajny odcinek, postać Emily wiele wniosła i zamieszała w serialu, a zwłaszcza pomiędzy Brendą a Dylanem, ale na szczęście na korzyść :) A morał z tego wszystkiego taki, żeby nie oceniać ludzi po pozorach, tak jak to zrobiła Brenda, hyhy :P

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

ojj tak Emily będzie mieszać tak, że skutki będą opłakane, odcinek nawet nawet. Nowa bohaterka zawsze jest ciekawa. Dobrze, że Brenda zrozumiała co naprawdę czuje do Dylana. Oceniam 7/10
Ostatnio zmieniony przez Arek Pon 17 Mar, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

Odcinek bardzo mi się podobał ;)
Brenda wkońcu zrozumiała że miłość jest silniejsza od czegokolwiek ;)
I dobrze ze Dylan i Brenda są znowu razem.Postać Emily jest specyficzna i inna od naszej ekipy,dziewczyna lubi się całować nie ma co!
Scott najwidoczniej został tym samym chłopakiem a David przy nim wydoroślał,wynika to z zachowania obu panów.
No oczywiście zabawiłam się w łowce mikrofonów-Pierwszy raz był widoczny ja dziewczyny siedziały na przerwie pod drzewem,a drugi jak Brenda na końcu rozmawiała z Emily!
I to na tyle ;) Pozdrawiam ;) :P

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 431 piw(a)

Odcinek ciekawy i bardzo ładnie pokazany. Brakuje jednak tych ujęć na plaży z wakacji :P
Emily... nic do niej nie mam, w końcu skąd miała wiedzieć, że Dylan jest byłym chłopakiem Brendy. Ale na końcu zachowała się bardzo ok. I znowu zaczyna się związek Brenda&Dylan.
Pierwszy raz od początku serialu David u mnie zdobył minusa. Steve i inne osoby go zmieniły, czy na gorsze...? Trudno ocenić, dawniej zachowywali się razem ze Scottem bardziej dziecinnie i troche odstawali tym od reszty. Teraz David stał się taki jak reszta, a Scott, no cóż... nie miał z nimi kontaktu więc się nie zmienił.

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

Odcinek bardzo fajny :D Brenda wreszcie zrozumiala co czuje do Dylana. Lepiej pozno niz wcale :P Jak kobieta potrafi sie zachowywac kiedy jest zazdrosna. To jest niesamowite ;) Emily wprowadzo troche zamieszania i sdobrze. Bardzo podobal mi sie wystep dziewczyn, a szczegolnie choreografia. Nie ppodoba mi sie jak David traktuje Scota :(

marika333 

Otrzymał 40 piw(a)

Jak dla mnie może być :P ..
David rzeczywiście się zmienił ..
Cieszę się ze Brenda i Dylan są znowu razem ... :D
I ta koncówka ...Mmm :P

kaka 

Ulubiony bohater: Brenda i Steve

Odcinek dobry. Brenda i Dylan wkońcu do siebie wrócili supper. Fajnie dziewczyny śpiewały. :D

The Undertaker 

Ulubiony bohater: Brandon,David,Scott.
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Swietny odcinek,Emily ładnie namieszała, dobrze ze Dylan i Brenda są znowu razem.Fajny był występ Donny,Kelly,Brendy.No i na to czekałem cały czas !!! Scott IS BACK !!!!

Agnieszka:) 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: Wto 18 Mar, 2008   

odcinek interesujcy , w koncu Brenda wrocila do Dylana. Musze przyznac, ze Emily bardzo namieszala ,ale to dobrze.Dawid natomiast chyba troszeczke wydoroslal* : :lol:

ryba_sciema 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Śro 19 Mar, 2008   

fajna dziewczyna z tej emily:)

honia1992 

Ulubiony bohater: Dylan, Branda, Kelly

Nie podoba mi się Emily

ryba_sciema 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda
Otrzymał 6 piw(a)

a mi sie podoba ma to cos w sobie

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

Emily od poczatku wydała mi sie podejrzana ale ten odcinek był fajny. Brenda w końcu zrozumiała jak mocno kocha Dylana i poczuła ukłucie zazdrości w sercu kiedy on spotkał sie z Emily. ciesze sie ze Brenda i Dylan sa razem jednak wiem ze razem nie beda przez caly czas :( bo Dylan ja zostawi dla Kelly :(

Barca25 

Otrzymał 88 piw(a)
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

Uwielbiam ten odcinek. Oczywiście wiadomo dlaczego, głównie za wątek z Brendą i Dylanem.
Brenda w końcu zrozumiała, że kocha Dylana...wystarczyło zobaczyć go z inną dziewczyną. Najważniejsze, że do siebie wrócili. Emily dzisiaj plusuje. Zachowała się naprawdę przyzwoicie. ;D
David wydoroślał. Szkoda Scotta, który moim zdaniem nie pasuje już do towarzystwa...Nadal pozostał małym chłopcem...
Odcinek 10/10

Polecacz

Odpowiedz do tematu