Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Erin Silver

Co sądzisz o Silver?
Ideał!
51%
 51%  [ 121 ]
Ładna, miła...
41%
 41%  [ 96 ]
Nie mam o niej zdania
4%
 4%  [ 11 ]
Nie cierpię jej
2%
 2%  [ 6 ]
Głosowań: 234
Wszystkich Głosów: 234

Autor Wiadomość
Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

fank napisał/a:
Moim zdaniem z każdym sezonem Silver zmieniała się na korzyść!

Łał nie sądziłem , że kiedyś to napisze ale tak Zgadzam się z tobą ; ))

Małe podsumowanie Silver według mnie :

1 sezon - Dziewczyna z kosmosu ;/ Czyli taka osoba , której nie lubię . Miała problemy ze sobą , była istną kosmitką i mnie się osobiście nie podobała .
2 sezon - Staje się kimś , u boku Naomi jedna z najpopularniejszych dziewcząt w szkole !
Jej cudowny romans z Teddym ( uwielbiałem ten związek ) jej przemiana wizualna <3 I cała nowa Silver - To był mój nr. 1 w drugim sezonie <3
3 sezon - Silver odbija chłopaka przyjaciółce :clap: nadal przyjazni się z Naomi ma wiele do powiedzenia , jest popularna i lubiana : ) Cud miód i malina dziewczyna ; )

Zdecydowanie moja ulubiona postać kobieca całego 90210 ; )
Postaw piwo autorowi tego posta

prettyvisitors 

Ulubiony bohater: Silver/Ivy/Navid
Zasługi: 23
Otrzymał 43 piw(a)
Wysłany: Nie 13 Mar, 2011   

a ja właśnie uwielbiałam ją w pierwszym sezonie! była totalnie odjechana, inna, wyjątkowa. dalej ją oczywiście lubię, ale jakoś na początku bardziej mi się podobała jej postać.

paatysia 

Ulubiony bohater: Annie, Naomi
Zasługi: 49
Otrzymał 79 piw(a)
Wysłany: Pon 14 Mar, 2011   

prettyvisitors napisał/a:
a ja właśnie uwielbiałam ją w pierwszym sezonie! była totalnie odjechana, inna, wyjątkowa. dalej ją oczywiście lubię, ale jakoś na początku bardziej mi się podobała jej postać.

popieram! lepsza była jako Silver odizolowana od elity niż taka jaka teraz jest.

pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)

paatysia napisał/a:
prettyvisitors napisał/a:

popieram! lepsza była jako Silver odizolowana od elity niż taka jaka teraz jest.

zgadzam się.... Była jedyna w swoim rodzaju. Szkoda że jest teraz taka jaka jest. Tamta Silver miała swoje zdanie. A nie taka rozbujana z uczuciami i życiem

Gays napisał/a:
Silver odbija chłopaka przyjaciółce :clap: nadal przyjazni się z Naomi ma wiele do powiedzenia , jest popularna i lubiana : ) Cud miód i malina dziewczyna ;

To też jest fajne kreślenie. Ale masz wady w tym sezonie. Nie podoba mi się jej styl. Co z tymi kolorami, fantazyjnymi połączeniami i w ogólne?...... Nie cieszę się z przemiany stylu.........

june-duch 

Ulubiony bohater: Silver; Liam

Mi podobała się najbardziej w 1.sezonie. Była inna od wszystkich. To w niej uwielbiałam.
Teraz także ją lubię, ale to już nie ta sama zbuntowana Silver. Teraz jest taka pospolita. I te eksperymenty z włosami. Najlepiej jej było jak miała długie włosy. Teraz kiepsko wygląda, ale jest na pewno lepiej niż na początku tego sezonu. To była tragedia.
W sumie nigdy nie przestałam jej lubić. Nawet, gdy okłamywała Ade i wdała się w romans z Navid'em. :)

klaudia5168 

Ulubiony bohater: Silver, Ivy
Zasługi: 384
order2

Otrzymał 52 piw(a)
Wysłany: Czw 17 Mar, 2011   

Silver jest meega <33

Herbaciarka 

Ulubiony bohater: Silver, Naomi
Zasługi: 42
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Śro 27 Kwi, 2011   

june-duch napisał/a:
Mi podobała się najbardziej w 1.sezonie. Była inna od wszystkich.

Dokładnie, była wtedy ciekawą postacią. Niestety zrobili, że ta cała innośc nie była efektem jej charakteru tylko choroby. Dlatego w 2 sezonie wg mnie troche straciła, stała się taka zwyczajna co nie pomniejsza tego, że była przesympatyczna i przyjacielska, zawsze otwarta do innych, wesoła.
3 sezon to Silver najpierw bedąca gdzies w tle a potem odbijajaca przyjaciółce chłopaka. Na plus jednak nalezy zaliczyc jej przyjażń z Teddym i wspieranie go.
Teraz jest nawrót jej choroby ale jakoś za szybko się to dzieje, kilka dni nie bierze leków (choc nie wiemy ile czasu mineło w serialu ale jeszcze nie wybrała całego opakowania to chyba mniej niż miesiąc) a ona już szaleje i nikt na razie nie zwraca na to uwagi.
Ciekawe jaka będzie w 4 sezonie.

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)
  Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   Silver i jej choroba.

COŚ O JEJ CHOROBIE
Erin Silver, postać z "90210" ma chorobą dwubiegunową.

Czym jest dwubiegunowe zaburzenie?

Choroba afektywna dwubiegunowa (znany również jako depresja maniakalna) jest chorobą mózgu oznaczone ataki ekstremalnych i pogorszenia zmiany w nastroju, energii, myślenia i zachowania. Objawy mogą pojawić się nagle lub stopniowo zarówno w dzieciństwie, wieku dojrzewania, lub w wieku dorosłym.

Objawy w przypadku Silver:

*gonitwa myśli ( Np. rozmowa z Christopherem, kilkakrotne dzwonienie w nocy w sprawie „czarnego łabędzia”)
*podniecenie psychoruchowe (Np. Gestykulacja podczas mówienia)
*przymus mówienia (Np. Mówiła bardzo dużo!)
*podejmowanie lekkomyślnych działań (Np. zmiana koloru włosów)
*zwiększenie energii

Leki:
Leczenie jest podstawowym elementem zwalczania choroby każdego pacjenta depresji maniakalnej. Nie każdy lek działa dla danej osoby, niektóre mogą pogorszyć stan pacjenta.
Pierwsze objawy choroby Silver pojawiły się już w 1 sezonie, prawdopodobnie od tamtego czasu zażywała ona leki. Podczas prawdopodobnego stosowania leków zachowywała się normalnie, była jakby zdrowa, jednak coś się zmieniło w momencie gdy zażyła inne leki. Jej stan się znacznie pogorszył.

Psychoterapia
Bardzo ważne jest, aby mieć osobę, z którą można porozmawiać o swoich uczuciach i problemach. (Ze spoilerów wynika że wszyscy dowiedzą się o tym ze Ade podmieniła Silver leki, myślę że Erin na pewno będzie miała osobę z którą będzie mogła porozmawiać.)

Jak wam się podoba wątek z chorobą dwubiegunową w 90210?

silverdwubiegunowa.jpg
Plik ściągnięto 12410 raz(y) 67,53 KB

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Herbaciarka, Gays
pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

Cytat:

Mi się bardzo podoba :P Ale gdyby popatrzeć to :

Cytat:
*zwiększenie energii
klaudia5168 napisał/a:
*podniecenie psychoruchowe (Np. Gestykulacja podczas mówienia)
*przymus mówienia (Np. Mówiła bardzo dużo!)

JA tak mam na co dzień :) Oj trza się leczyć.....

Herbaciarka 

Ulubiony bohater: Silver, Naomi
Zasługi: 42
Otrzymał 3 piw(a)

klaudia5168 napisał/a:

Fajnie, że podjęli taki temat, choc za bardzo się w niego nie wgłebiają. Silver zrobili chorą by działo się coś w serialu, zawsze by wprowadzic trochę akcji można zabrac jej leki.
Dodam tylko, że biedunami w tej chorobie są depresja, czyli stan głębokiego smutku, oraz mania, stan niekon­trolowanego podniecenia. Bez odpowiedniego leczenia jest to bardzo niebezpieczna choroba.
Znane osoby cierpiące na tą chorobę to m.in. Ludwik van Beethoven, Kurt Cobain, Mark Twain, Jean-Claude Van Damme czy Ozzy Osbourne, więc Silver jest w doborowym towarzystwie.

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)

pacia888 napisał/a:
JA tak mam na co dzień Oj trza się leczyć....

hahahaha ;D
Herbaciarka napisał/a:
Silver zrobili chorą by działo się coś w serialu

tak i ta decyzja była bardzo udana! ;D

Ala2009 

Ulubiony bohater: Ivy
Otrzymał 12 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Dla mnie, gdy silver jest chora to naprawde jest ciekawie. Zamieszane wtedy jest w to dużo osób i się coś dzieje! Ciekawa jestem tylko jak będzie teraz naprawiać to co zrobiła, gdy "szalała"

A mówiać o tym, że w każdym sezonie ją zmieniają na korzyść to rzeczywiście prawda w pierwszym sezonie mnie fascynowała swoją indywidualnością, w drugim za bardzo jej nie pamiętam, ale w trzecim jej kłótnie, związek z Teddym itp. JEST BOSKA !!!

Madzorek 

Ulubiony bohater: Annie, Ade
Zasługi: 21
Otrzymał 22 piw(a)
Wysłany: Pon 09 Maj, 2011   

Ja tam za nią nie przepadam. Niby jest taka lubiana przez wszystkich i w ogóle, ale nie miała skrupułów wskoczyc chłopakowi przyjaciółki do łózka. To ją dyskwalifikuje w moich oczach. A poza tym nie długo zabraknie bohaterów z którymi nie była jeszcze w związku. ;P

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)

Madzorek napisał/a:
nie długo zabraknie bohaterów z którymi nie była jeszcze w związku.

ale ma taką klasę, ze każdym z którym była w związku się przyjaźni i ma dobre stosunki ;P P

paulinson
[Usunięty]

Madzorek napisał/a:
Ja tam za nią nie przepadam. Niby jest taka lubiana przez wszystkich i w ogóle, ale nie miała skrupułów wskoczyc chłopakowi przyjaciółki do łózka. To ją dyskwalifikuje w moich oczach. A poza tym nie długo zabraknie bohaterów z którymi nie była jeszcze w związku. ;P

uwazam dokladnie tak samo! nie cierpie takich hipokrytek, taka przyjacielska i lubiana,ale też ma swoje za skórą..ciekawa jestem czy jakby maxa zabrala naomi to tez tak by wszyscy ją "kochali":P napewno naomi znów by zrobila z nią co z annie..
ogólnie nie przepadam za tą postacią, kiedyś ją bardziej lubiłam

Polecacz

Odpowiedz do tematu