Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 07 Gru, 2009
Nasza Telewizja
Autor Wiadomość
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 501 piw(a)
  Wysłany: Sob 30 Sie, 2008   Nasza Telewizja

Mamy temat o Filmach i serialach więc tworzę temat o wszelkich innych programach które oglądacie w TV.
Może jesteście wielbicielami programów informacyjnych albo tylko rozrywkowych?Albo tych i tych?
Jakich prezenterów,komentatorów albo też zwykłych dziennikarzy lubicie?
Jaka jest wasza ulubiona stacja... itd
Mówcie wszystko o Telewizji
Postaw piwo autorowi tego posta

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob 30 Sie, 2008   Re: Nasza Telewizja

Kelly napisał/a:
Może jesteście wielbicielami programów informacyjnych albo tylko rozrywkowych?Albo tych i tych?

Tych i tych. W wakacje trochę zaniedbałem programy informacyjne, ale w roku szkolnym codzinnie oglądam fakty i wiadomości, a w międzyczasie TVN24, która jest jedną z moich ulubionych stacji. Pzt. programy publicystyczne "Tomasz Lis na żywo", "Teraz my", w którym są moi ulubieni prowadzący, czasami "Bożena Gawryluk - Konfrontacje".
Pzt. czasem obejrzę jakieś teleturniej, ale nie "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają". Raczej "Milionerzy" i "Strzał w dziesiątkę". Do tego dochodzą Wojewódzki i Majewski; liga mistrzów; inne wydarzenia kulturowe/sportowe. Nie lubię Vivy.

Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Sob 30 Sie, 2008   

Musze przyznać, że zanim miałem internet to dużo czasu przed tv spędzałem :D
Teraz czasem obejrze sobie jaki przegląd sportowy i takie rzeczy. Czasem też magazyn reporterów Uwaga lub Interwencja ciekawe rzeczy z życia ludzi. Ciekawe programy są na kanałach Discovery. Na przykład czasem oglądałem na Discovery Science taki program nazywał sie chyba "Jak to jest zrobione" I tak pokazywali jak w fabrykach robi sie różne rzeczy bardzo ciekawy program musze przyznać. Czasem oglądałem Brainiaca, czyli też bardziej naukowy program, różne ciekawostki itd.
Chleb powszedni to mecze Ligi Mistrzów itd.

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

Fajny temat Kelly :) Ja lubię różne programy rozrywkowe, np. Szymon Majewski Show, czasami oglądałam Kubę Wojewódzkiego, ale ogólnie to tak średnio go lubię, uwielbiam Taniec z gwiazdami, oglądam Jak oni śpiewają.... Milionerów też czasem :) Programy informacyjne też lubię, ale nie oglądam codziennie :( No to chyba tyle... A i dzień Dobry tvn czasem, oprócz tego jeszcze różne festiwale, koncerty...

lady 

Ulubiony bohater: Dylan ;)
Otrzymał 66 piw(a)

ja to oglądam Wiadomości raczej codziennie...lubie wiedzieć co sie dzieje :D oglądam jak oni śpiewają aczkolwiek nie zawsze mam na to czas...lubię Vive i Mtv...poza tym to Rozmowy w toku, koncerty różnego rodzaju, czasami jakiś meczyk ;P Jeśli chodzi o prezenterów i ludzi tego typu to bardzo lubię Macieja Kurzajewskiego i Radka Brzózke. Natomiast nie lubię Piotra Kraśki no i Hanna Lis mnie też denerwuje...Oni w ogóle się nie nadają do prowadzenia wiadomości. (moim skromnym zdaniem ;P )

Bren90210 

Otrzymał 124 piw(a)

Macieja Kurzajewskiego tez lubię :) Radek też spoko, taki uśmiechnięty zawsze :) Ogólnie lubię prezenterów, dziennikarzy, komentatorów-tych znanych z telewizji, ale kiedyś nie przepadałam za pania Pochanke, ale nie wiem czemu... wkurzało mnie to, że otrzymywała tyle nagród i nie wiem za co, bo nie sądzę, żeby była najlepszą dziennikarką... Ale to moje zdanie... No i chyba za to za nią nie przepadałam, a teraz to mi w sumie obojętna jest, bo już jej tak często nie widzę :P

ToMeK_16 

Ulubiony bohater: Brandon & Kelly
Otrzymał 86 piw(a)
Wysłany: Nie 31 Sie, 2008   

Ja nie ogladam wiadomosci :) Co do prezenterow to najbardziej lubie Bożydara Iwanowa :] A moim ulubionym programamem rozrywkowymym jest "Kuba Wojewódzki" :D

Kelly 

Otrzymał 501 piw(a)

Mój tata jest maniakiem wszystkich serwisów informacyjnych wiec co sie na świecie dzieje mnie nie ominie.Ale to i nawet dobrze zawsze jestem na czasie przynajmniej.
Zawsze lubiłam jedne z dziecięciu-przescigałam sie z domownikami pytaniami.
Lubię ogladać kabarety na Polsacie i na tvp2.
Jak się nadarzy to jakieś koncerty i takie tam różne.
Brakuje mi programów popularnonaukowych chociaż na kanałach typu Discovery jest tego pełno.

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

No jeśli chodzi o mnie to wiadomości oglądam rzadko,
jakoś raz na tydzień spojrze co się w kraju dzieje, heh
sport - z przyjemnością i zafascynowaniem oglądam mecze chelsea, na polską reprezentacje też spojrze, jak grają... to znaczy jeżeli to co oni robią można nazwać grą, ogólnie inny sport jak dla mnie odpada..
ulubiona stacja, Mtv - od czasu do czasu obejrze Happy Tree Friends :P , ale ogólnie wporządku tam sa programy
od czasu do czasu włącze coś w stylu Fashion Tv
raczej nic więcej

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Filmów w tv to raczej nie oglądam, bo mam większość na komputerze. Informacje sobie często rano przy śniadaniu obejrzę, z kanałów to najczęściej oglądam MTV (relaks po szkole) ewentualnie TVP jak jest 1 z 10:P. W sumie to mało telewizji oglądam ale czasem zdarza mi się zasnąć przy jakimś filmie jak już oglądam go w tv.

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

Ja lubie obejrzec jakis dobry film, Szymona Majewsjiego, Kube Wojewodzkiego, wiadomosci na roznych kanalach, programy publicystyczne np. Teraz My, Tomasz Lis. I oczywiscie wszelkiegio rodzaju relacje sportowe.

Kelly 

Otrzymał 501 piw(a)

Jak byłam mała to najfajniejszym programem w TV była ciuchcia hehe kto pamięta kulfona ten wie ;D

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

Ja jak byłam mała to lubiłam Ulice Sezamkową ;D

stevee 

Ulubiony bohater: Steve Kelly Brandon
Otrzymał 4 piw(a)
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2008   

A ja jak byłem mały to zawsze oglądałem "Power rangers" :D Z bajek to jeszcze "Krecika", a poza tym to nic. Nie lubiłem nigdy bajek.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Adamo
Bren90210 

Otrzymał 124 piw(a)
Wysłany: Pon 01 Wrz, 2008   

Pamiętam, że też uwielbiałam Power Rangers, a najbardziej tę "różową"-chyba Kimberly, ale nie jestem pewna :) Ulicę sezamkową oraz Kulfona i Monikę równiez oglądałam... To były czasy :P

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Adamo
Polecacz

Odpowiedz do tematu