Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 145

Na ile oceniasz odcinek?
1
0%
 0%  [ 0 ]
2
5%
 5%  [ 2 ]
3
7%
 7%  [ 3 ]
4
15%
 15%  [ 6 ]
5
71%
 71%  [ 28 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
Rico 

Ulubiony bohater: Dylan
Otrzymał 132 piw(a)
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008   Odcinek 145

Claire i David dojeżdżają do paczki w Palm Springs w kurorcie Ranch Marriot. Nie po myśli Steve'a, jego bogini w Caddilacu okazuje się mężczyzną. Kelly chce z powrotem Brandon'a, ale on cierpi z powodu odmowy małżeństwa...później, on oskarża ją o bycie lesbijką i wychodzi z Valerie po tym, jak był w więzieniu oskarżony o posiadanie trawki. Valerie jest świadkiem, jak Ray spycha Donnę ze schodów, co powoduje zwichnięcie ramienia. Podczas pracy nad scenariuszem, Dylan dostaje informacje na temat Rose'a do FBI, który wie coś o śmierci jego ojca.

Jest to ostatni odcinek 5 sezonu a zarazem ostatni odcinek emitowany przez Polsat.
Postaw piwo autorowi tego posta

pitreq

Wysłany: Czw 28 Sie, 2008   

troche nie rozumiem dlaczego stacje puszczaja jakis serial a pozniej nagle przestaja go puszczac... przeciez ten na pewno mial dobra ogladalnosc... ;-/

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)

pitreq napisał/a:
troche nie rozumiem dlaczego stacje puszczaja jakis serial a pozniej nagle przestaja go puszczac... przeciez ten na pewno mial dobra ogladalnosc... ;-/

Nie powtarzajmy w kółko tego samego przy każdym temacie. Gdyby miał dobrą oglądalność, to by go nie zdejmowali. Poczytaj sobie temat E-mail do Polsatu w dziale Administracja.

stevee 

Ulubiony bohater: Steve Kelly Brandon
Otrzymał 4 piw(a)

Rico napisał/a:
Nie po myśli Steve'a, jego bogini w Caddilacu okazuje się mężczyzną.

Haha, oj biedny Steve. :P

A tego Ray'a sam z chęcią bym zepchnął ze chodów, ale już tak żeby nie wstał. Tylko krzywdzi ciągle Donna. Niech ucieka od niego jak najdalej, póki jeszcze nic jej ten psychol nie zrobił...

15marcin93 

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Otrzymał 1 piw(a)

stevee napisał/a:
Rico napisał/a:
Nie po myśli Steve'a, jego bogini w Caddilacu okazuje się mężczyzną.

Haha, oj biedny Steve. :P

A tego Ray'a sam z chęcią bym zepchnął ze chodów, ale już tak żeby nie wstał. Tylko krzywdzi ciągle Donna. Niech ucieka od niego jak najdalej, póki jeszcze nic jej ten psychol nie zrobił...

z tego co widze Ray powinien zostac wyleczony przez chłopaków ostrym łomotem :) ale jakos tego nie będzie ;/ tak nawiasem mówiac z ciekoawsci obejrzałem 1 odc 6 sezonu co to za sciemnota bedzie za kelly smigał ( chodzi mi o scene w samolocie ) :D

Rico 

Ulubiony bohater: Dylan
Otrzymał 132 piw(a)

15marcin93 napisał/a:
tak nawiasem mówiac z ciekoawsci obejrzałem 1 odc 6 sezonu co to za sciemnota bedzie za kelly smigał ( chodzi mi o scene w samolocie )

Colin Robbins
Malarz.

honka1994 

Ulubiony bohater: Brenda | Silver
Wysłany: Pią 29 Sie, 2008   

ale ta Donna naiwna... ja to bym tego Ray'a już dawno zostawiła...:) podobała mi się scena z Jimem i Cindy, szkoda że ich już nie będzie... :( i Andrei nie ma też już...

stevee 

Otrzymał 4 piw(a)

Super odcinek - 5 daję. Nie mogłem dzisiaj ze Steva jak wyjął tą sztuczną pierś... ;D Jak zwykle Steve najlepszy ;]

Dylan taki kozak, a jak wyciągnęli mu głowę przez te drzwi kolejki to omal w pory nie narobił... =D

Podobała mi się ta rozmowa Dylana i Brandona w autobusie. Podziwiam Brandona, gdyby najlepszy kumpel chciałby mi odbić laskę, to nie wiem czy potrafiłbym z nim jeszcze tak rozmawiać...

Ta scenka z Walshami też dobra...

Co do matki Donny, to teraz zaczęła ufać Rayowi jak on takie sceny odstawia...

No i Brandon się nie oparł Val. ;) Chyba żaden facet by nie wytrzymał... :P Ja na pewno nie ;)

No i najlepszy tekst:

"Brandon: Nie sprawdziłeś się?
Steve: Ona to on."

Hahah

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Genialny koniec jeden z odcinków który bardziej mi się podobał, Brendon to dziś przebił samego siebie Steve zresztą też :P Wątek z Dylanem dodał dramaturgi, ocena naturalnie najwyższa.

Selim 

Ulubiony bohater: Wszyscy :)
Otrzymał 35 piw(a)

No ostatni odcinek bardzo mi się podobał :) Niezła akcja była z tym Dylanem. Szkoda, że nie puszczą dalszych sezonów bo jak mówił Rico niezła akcja się rozpocznie. Fajnie, że Dylan i Brandon doszli do porozumienia :D A Steve miał wkońcu tą swoją bogini :P A ten frajer Ray niech się spróbuje np. ze Stevem to zobaczy czy będzie tak łatwo jak z Donną! Od odcinka w którym się pojawił odrazu go nie lubiłem. A Kelly została na lodzie... No trawka Val bardzo pomogła Brandonowi kiedy zatrzymał go radiowóz heh. Odcinek oczywiście na 5 :D

Marta_90210 

Ulubiony bohater: Brenda,Steve,David
Otrzymał 10 piw(a)

Szkoda, że Walshowie się wyprowadzają. Szkoda mi Brandona. Za takie coś Donna powinna zostawić tego całego Ray'a. On jest chory. Do tego jeszcze Brandon pod koniec odcinka całował się z Val. Daję 4, jak dla mnie ten odcinek był trochę nudny. Szkoda,że polsat już nie będzie emitował BH

dawid 

Ulubiony bohater: Steve Dylan Brandon

Cytat:
Dylan taki kozak, a jak wyciągnęli mu głowę przez te drzwi kolejki to omal w pory nie narobił... =D

A co miał się z tego śmiać? ;P

15marcin93 

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Otrzymał 1 piw(a)

Super odcinek :) spotkanie Dylana i Brandona przed Autobusem ^^ daje 5

szkoda że to już koniec :(

Dylan McKay 

Ulubiony bohater: Dylan,David,Brandon
Zasługi: 12
Otrzymał 82 piw(a)

podobal mi sie ostatni odcinek :) Brandon powoli wraca do siebie troche pomogli mu w tym rodzice :p szkoda ze ich dom juz sprzedany :/ wiele wydarzen sie z nim wiazalo dobrze ze Dylan i Brandon doszli do porozumienia :) , nie wiem tylko dlaczego Donna kryje Ray'a :/ oczywiscie daje 5 :)

stevee 

Otrzymał 4 piw(a)

dawid, a jak! :P

Dylan McKay napisał/a:
nie wiem tylko dlaczego Donna kryje Ray'a :/

Bo go kocha?

Polecacz

Odpowiedz do tematu