Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej przełomowy moment w serialu.

Najbardziej przełomowy moment w serialu
Brenda traci dziewictwo z Dylanem
9%
 9%  [ 6 ]
Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi
26%
 26%  [ 17 ]
Dylan ostatecznie wybiera Kelly
4%
 4%  [ 3 ]
Brenda wyjeżdża do Londynu
26%
 26%  [ 17 ]
Andrea opuszcza Beverly Hills
0%
 0%  [ 0 ]
Jim i Cindy wyjeżdżają do Hong Kongu
4%
 4%  [ 3 ]
Kelly traci pamięć
0%
 0%  [ 0 ]
Kelly zachodzi w ciążę z Brandonem
1%
 1%  [ 1 ]
Brandon i Kelly odwołują ślub
0%
 0%  [ 0 ]
Brandon opuszcza Beverly Hills
19%
 19%  [ 12 ]
Donna traci dziewictwo z Davidem
0%
 0%  [ 0 ]
Donna i David biorą ślub
1%
 1%  [ 1 ]
Kelly rozstaje się z Mattem i wybiera Dylana
1%
 1%  [ 1 ]
inny moment (napisz jaki)
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 63
Wszystkich Głosów: 63

Autor Wiadomość
SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   Najbardziej przełomowy moment w serialu.

Chwila, która szczególnie zapadła Wam w pamięć i była istotna z punktu widzenia całego serialu. Nie chodzi mi tu o ulubione chwile, ale właśnie o te przełomowe.
Mile widziane uzasadnienia. :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Brenda 

Ulubiony bohater: Kelly, Naomi, Silver
Otrzymał 32 piw(a)
Wysłany: Wto 04 Lis, 2008   

Sporo było tych chwil ; ) Napewno są to momenty z K&D <3

Po głębszym zastanowieniu głos na moment w ,którym Kelly i Dylan mają wakacyjny romans ; )

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Mój głos na "Brenda wyjeżdża do Londynu" dałem to ponieważ: po pierwsze nie miałem okazji oglądać wszystkich wyżej wymienionych i z tych które oglądałem wybrałem ten ponieważ to on zapoczątkował problemy które w konsekwencji doprowadziły do rozpadu związku Dylana i Brendy. Bo zapewne gdyby Brenda nie wyjechała to Dylan nie romansował by z Kelly.

SiSi 

Otrzymał 137 piw(a)

Arek napisał/a:
Mój głos na "Brenda wyjeżdża do Londynu" dałem to ponieważ: po pierwsze nie miałem okazji oglądać wszystkich wyżej wymienionych i z tych które oglądałem wybrałem ten ponieważ to on zapoczątkował problemy które w konsekwencji doprowadziły do rozpadu związku Dylana i Brendy. Bo zapewne gdyby Brenda nie wyjechała to Dylan nie romansował by z Kelly.

Ale tu jest "do Londynu", nie "do Paryża"...

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

uuu ale wpadka :cry: faktycznie pomyłka do Londynu to na zawsze :/ też smutnie, wiec wybieram "Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi" bo to on zapoczątkował masę problemów zresztą już pisałem wyżej. Sisi czuwa widzę :D

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)

jak dla mnie wyjazd Brendy do Paryza..
i smutne rozstanie Brendy i Dylana... :lol:

SiSi 

Otrzymał 137 piw(a)

Arek napisał/a:
uuu ale wpadka faktycznie pomyłka do Londynu to na zawsze też smutnie, wiec wybieram "Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi" bo to on zapoczątkował masę problemów zresztą już pisałem wyżej. Sisi czuwa widzę

No bo musiałam trochę pomyśleć, żeby ująć wszystkie najważniejsze chwile. Rozważałam opcję Paryża w ankiecie, ale stwierdziłam, że wystarczy romans Kelly i Dylana, nie chciałam krążyć wokół jednego wątku.
Czuwam, bo chcę wiedzieć, czy nie pominęłam czegoś istotnego. =D

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Trudny wybor ale mysle ze najbardziej przelomowym momentem bylo znikniecie glownego bohatera serialu Brendon'a :> :clap:

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Zastanawiając się muszę stwierdzić, że jak dla mnie kilka momentów było przełomowych w serialu. I kierując się tu obiektywnościa, a nie sympatią do ulubionej pary i bohaterów musze przyznać, że napewno byłby to moment:

- romans Kelly i Dylana i co za tym idzie wybór Dylana, który zapoczątkował ich związek niosąc tym samym wiele problemów i komplikując już na zawsze losy serialu.....odbiegając trochę od obiektywizmu oczywiście uważam że moment ten zapoczątkował tylko i wyłącznie pasmo samych nieszczęść......

Kolejny moment:

- utara dziewictwa przez Donne, wątek ten był dosyć mocno akcentowany w serialu i moment kiedy to się dzieje jest dosyć szczególny....

Następny moment:

- Kelly i Brandon nie pobierają się,to był początek końca kultowej pary w serialu, której wzajemna miłość przewijała się przez wiele sezonów .... :(

Następny:

- ślub Donny i Davida jedyny ślub jednej z kultowych par serialu...

Kolejny moment to z pewnościa:

- opuszczenie serialu przez wszystkie postacie, za najbardziej jednak przełomowe uważam odejście Walsh'ów, Brendy i Brandona....Brandona w szczególności bo po jego wyjezdzie nie pozostał już nikt z rodziny Walsh'ów i tak jakoś pusto i obco się zrobiło w serialu....

Następny moment odnosząc się do opcji inne w ankiecie to napewno:

- graduacja West Beverly High oraz graduacja California University, po których to życie bohaterów ulegało wielkim zmianom i wraz z przejściem z West Beverly na CU i z CU w dorosłe życie zmieniał się klimat, otoczenie, problemy...powstawały nowe wątki w serialu....pojawiały się nowe postaci...

Cieżko zdecydować się na konkretny moment, ale obiektywnie to czyniąc, decyduje się na opuszenie serialu przez Brandona i jego wyjazd do Waszyngtonu...po jego odejściu nie było już rodziny Walsh'ów, a przecież to od niej wszystko się w tym serialu zaczęło.....to ona była filarem tego serialu ...po odjeściu Brandona już nigdy nic nie było takie same....totalnie zmienił się klimat serialu.....
Ostatnio zmieniony przez Brel Wto 04 Lis, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

W sumie uwżam za przełom wyjazd Brendy do Londynu.Bo jednak od wtedy serial stracił swój urok i stał się bardziej telenowelą.
Jednak wybrałam Brandon opuszcza Beverly Hills ponieważ to ostatni moment i akcent w którym występuje nasz główny bohater Brandon.
Od wtedy nie ma już głównej roli męskiej i koła napędowego tego serialu.
Zmienia się całkowicie koncepcja tej produkcji i właściwie serial można by było dalej nazwać swego rodzaju spin-offem bo ostatni członek rodziny walshów odchodzi...I nie ma już zródła fabuły.
Dlatego też przełomowy bo z Kelly Brandonowi miało się udać jednak tak się nie stało,i dlatego też zmienia to jej życie również...Ale to wszystko dla zakręconej fabuły.Bo jak by to było gdyby jednak sie pobrali?Pewnie starszną nudą by wiało... ;D

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

No ja zbyt dużego wyboru nie mam bo z serialu znam tylko 5 pierwszych wydarzeń
chyba zagłosuje na na romans Kelly i Dylana, bo przez to że ta idiotka go uwiodła wszystko się zmieniło, i cały serial stracił swoją atmosfere,

Baśka 

Otrzymał 206 piw(a)

Dla mnie są to dwa momenty.
Dylan i Kelly mają wakacyjny romans w tajemnicy przed wszystkimi. Czyli gwóżdź do trumny.
I (ten na który zagłosuje) Brenda wyjeżdża do Londynu. To był początek końca charakterystycznej atmosfery w serialu, która dla mnie potem (powoli) zanikała. Znaczy wiadomo- dorastali, ale mi nie o to chodzi :)
A jeszcze gdy tak po kolei odchodzili główni bohaterzy to całkiem się posypało (mimo, że oglądałam BH tylko do 6 serii, ale i tak by to nic zapewne nie zmieniło w moim odczuciu), ale i tak przecież to kultowy serial =D .

Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)

Najbardziej przełomowe momenty to przede wszystkim wyjazdy i to na stałe praktycznie. Jednak uważam, że ten cichy wakacyjny romans D&K zmienia w serialu bardzo dużo. Zmieniają się postacie nie co, pierwszy krok do telenoweli :P Zagłosuje na ten wakacyjny romans, chociaż naprawde te wyjazdy głownych bohaterów przesadzone w tym serialu..

monikamalutka 

Zasługi: 14
Otrzymał 65 piw(a)
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Zaznaczyłam "Brenda wyjeżdża do Londynu", ale tak naprawdę każde odejście bohatera z serialu to ogromna zmiana. Plus tego jest taki, że wprowadzani są nowi bohaterowie (inaczej zostałoby ich trzech na krzyż :) ), którzy wnoszą inne wątki do fabuły i robi się barwniej.

Dylan McKay 

Ulubiony bohater: Dylan,David,Brandon
Zasługi: 12
Otrzymał 82 piw(a)
Wysłany: Śro 05 Lis, 2008   

Brandon opuszcza Beverly Hills

Polecacz

Odpowiedz do tematu