Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 430 piw(a)
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   Koniec

Cześć! Przyszedł czas zakończyć naszą przygodę z serialem "90210".
Jeśli obejrzeliście już wszystkie 114 odcinków to wiedzcie, że straciliście bezpowrotnie ponad 76 godzin życia ;)

Ze swojej strony chciałem napisać, że prowadzenie tej strony przez czas trwania serialu traktowałem oczywiście wyłącznie jako hobby. Mam nadzieję, że praca moja oraz wielu innych osób, które bezinteresownie poświęcały swój czas była dla was przydatna.

Oczywiście żadna treść nie znika ze strony, zachęcam więc do lektury. Tutaj na przykład możecie przeczytać o początkach serialu, w tym miejscu znajdziecie kilkanaście napisanych przez nas artykułów w różny sposób związanych z serialem, są także cytaty z odcinków.
Większość treści związana jest z pierwszą połową serialu. Niestety z biegiem czasu malała pula wolnego czasu i być może zapału, który jest jednym z podstawowych wymogów przy tworzeniu tego typu stron.

Dziękuję wszystkim, którzy dołożyli własną cegiełkę ;)

Do zobaczenia!
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 12 piw(a):
Shannen, Adamo, saszka, Kelly, fank, elmi, jeeeax3, MrsHalliwell, Karol90210, irminsoon, dydziaa, cioccolata
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

No i co teraz?Jakiś forumowy ciffhanger?Ciąg dalszy nastąpi?

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

Kuba chciałam ci podziękować tak szczerze za twoja pracę na rzecz forum. Gdyby nie ty nie mogłabym dać upustu moim emocjom :( naprawdę dziękuję ci za najlepsze forum w Polsce. Wiesz doskonale , że ja za 90210 nie przepadałam , aczkolwiek doceniałam chęć przywrócenia remake'u oryginału. Jednak treść nie przemówiła do mnie. Lubiłam tam Annie i Liama reszta jakoś jest mi obojętna. Faceci nie ci sami jak w latach 90-tych czysty seks i piękno teraz mamy facetów jakoś metroseksualnych. Nie pociagających w ogóle. Nie było tam pary mogącej dorównać Brendzie i Dylanowi i Brandonowi i Kelly. Tam może nie było komórek , komputerów ale była przyjaźń wypady na zakupy w domach rozmawianie ze sobą a nie wysyłanie maili :( a w 90210 ciagle tylko komórki przy uchu ech... chyba uciekłam z lat 90-tych moja dusza ciągle tam siedzi :) kiedyś było inaczej . LEPIEJ pod względem relacji miedzy ludzkich. Niemniej dziękuję ci za wszystko. Za atmosferę , za to że zawsze mozna było na tobie polegać . Tęsknię za naszymi nocnymi rozmowami. Naprawdę. Brakuje mi tego wszystkiego. Wiadomo że wszyscy dorastamy ale jednak tęsknota pozostaje. Lata 90 te wróćcie. Było lepiej naprawdę. Była bieda ale człowiek miał z kim pogadać. Dziś mijam ludzi ze smartfonami w reku. i mijających się bez słowa. Kiedyś nawet do obcych się uśmiechało, rozmawiało. Dziś wszyscy są na cholerny dystans. Kuba dziekuję !!!! trzymaj się ! :eh:

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Czw 16 Maj, 2013   

dawajcie na kropkę ;)

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 498 piw(a)

Pozdrawiam Kuba i powodzenia wszystkim w życiu :sweat:

elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 206 piw(a)

nie lubię pożegnań :(

saszka

Otrzymał 18 piw(a)

Rejestracja na tym forum zmieniła moje "prawdziwe" życie, wpłynęła na kształt minionych kilku lat i prawdopodobnie, będzie jeszcze wpływać przez następne- chociażby przy wspomnieniach.
A ponieważ lubię takie tematy (och, rocznicowe tematy na drpg, tak miło czytać ^^ ), to pozwolę sobie tutaj każdemu podziękować. Kolejność przypadkowa-przebłyskowo-skojarzeniowa :)

Adaś- w 2008 roku wysłałeś mi linka i kazałeś się zarejestrować. Nie pomogły tłumaczenia, że nie widziałam ani jednego odcinka BH, kazałeś i już. Byłeś wtedy u nas szefem, a ja słucham się przełożonych, więc to zrobiłam. Dziękuję Ci za Twoją upartość. Możesz nosić z dumą plakietkę "odmieniłem życie ebi".

Kelly- tak, Tobie też dziękuję. Muszę przyznać, że wyprowadzanie Ciebie z równowagi było swego czasu bardzo miłą rozrywką. Może nie jest na miejscu wspominanie tego, ale skoro taka prawda, to prawdy nie powinniśmy się bać czy ukrywać, nie? Mam nadzieję, że jeśli dołączysz do kropkowiczów, uda się nam bliżej poznać. Dziękuję więc za sentymenty i za to, że bez Ciebie to forum wyglądałoby zupełnie inaczej.
PS. Z tą medycyną Twoją to ściema, prawda? ;)

Jakubowi wypadałoby podziękować za stworzenie tego miejsca i dobre, obiektywne nim rządzenie. Nam w sekcie się to nigdy nie udawało :D
PS. Skoro uczysz się tak blisko, wpadaj częściej na jedzonko. :D
PS2. Następnym razem dostaniesz łóżko :P

Ala- ja to piszę na zasadzie skojarzeń i chyba przez Wasze darmowe esemesiaki wypadła na Ciebie kolej teraz :D Cieszę się, że mogę w jakimś stopniu być w Twoim życiu i to w takiej roli, jaką mi przypisałaś. Uwierz, że to dla mnie dużo znaczy. I za to dziękuję. Poza tym, dziękuję też za uśmiech, który wywołujesz za każdym razem, kiedy zrobisz sobie "takie" zdjęcie ;) :D

Arku- hm, trochę dziwnie tak dziękować komuś publicznie, z kim się spędziło kilka lat, bo chyba za bardzo się człowiek wywnętrznia, dlatego ograniczę się do jednego, szczerego zdania: Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu kupię Słoneczną.

Łoś- wiesz, że kiedyś byłam o Ciebie bardzo zazdrosna? ;) Chyba przez to, że uważam, że jesteś inteligentna, a tu byłaś bardziej lubiana niż ja. ;) Wiem, za co Ci nie dziękuję, a nawet apeluję o nawrócenie się. Miałaś na drpg być naszym prezentem na 1,5 rocznicę, napisałaś dwa posty i co? I nico :P Żartuję, oczywiście. Życzyłabym Ci Ballacka, chociaż pamiętam czasy, kiedy byłaś love_brendą ;) Dziękuję za to, że jesteś dobrą przyjaciółką. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie ;)

Sweeta- hah, Sweet_Flower^^, tak, pamiętam i te czasy :P W ogóle, my się poznałyśmy na degrassionline, prawda? Matko, dawno mnie tam nie było. Wybacz za to, co teraz powiem, ale: ale z Ciebie był kiedyś pokemon :D Toż większy niż ja :D Cieszę się, że dorastamy w dobrą stronę. No, dobra, jedna z nas. No, racja, szkoda, że nie jestem to ja :D :D :D Cho do nas ;) I dziękuję Ci też za to, za co dziękowałam Magdzie nr 1 :D Sprawiałaś nam wiele radości, denerwując się tak uroczo :D

bett_te- Jakby mnie obudzili w środku nocy i spytali o najładniejszą osobę na tym forum, z miejsca padłoby Twoje imię. Eee... Które nie pamiętam, jak brzmi ^^'''''''''''''''''''''''''' Ale wtopa :D Przepraszam! Uważam też Cię za jedną z najbardziej kumatych osób, jakie tutaj miałam okazję poznać. Jeśli mogę za to podziękować, to właśnie to czynię.

Dylan- w maju 2009 roku podłączyłeś się do mnie na gadu, a ja odpowiedziałam wulgaryzmami. Przepraszam :( Nadal to wspominam i czuję z tego powodu żal, bo to było głupie. Sama chciałam, żebyś mnie nauczył tej chmurki, a jak zaoferowałeś, że to zrobisz, to ja byłam bardzo niemiła. I to chyba była nasza ostatnia rozmowa. Szkoda w sumie. Tłumaczy mnie jakoś, że wtedy naprawdę zawaliłam na całej linii? Raz w życiu miałam szansę wystawić sztukę na Rynku Głównym w Krakowie i tak bardzo zepsułam (powstrzymuję się teraz od użycia gorszych słów). Fuck, powinnam się skupić nie na sobie teraz xD To nie temat do tego. :D Dziękuję Ci, że chciałeś mnie tego nauczyć. Szkoda, że nie wyszło ;)

Skoro już jestem przy mężczyznach, to Tomasz- hm, przecież ja Cię w ogóle nie znam i nawet nie lubię :P Dziękuję za czapkę, którą już sprzedałam na allegro i jestem bogatsza 8) :P

A teraz muszę podziękować mojemu ulubionemu mężczyźnie tutaj, Mareczkowi :D Ciocia Cię kocha :D Jesteś Człowiekiem Renesansu i czuję się przy Tobie malutka. I dziękuję, bardzo, naprawdę, że część Twojego światła w jakimś stopniu na mnie spływa. I dziękuję za świadomość tego, że mogłabym się schować w Twojej dziupli. Że jest miejsce na ziemi, gdzie mnie zechcą. Dziękuję za funiastyczne filozofie, funiastyczny fitness i jeszcze całą listę rzeczy, na które nawet nie ma miejsca, bo jeszcze tyle osób do "obskoczenia". Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy powtórzymy 19. :)

A skoro o 19. mowa, to teraz rozkminka, kto wtedy był i pada na moją Olutkę. Dziękuję, że możemy do siebie zadzwonić w środku nocy nawet z tak bzdurnym pytaniem, jak "jak się nazywa to coś do jedzenia na drogę", "czy z silikonami można karmić piersią" czy chociażby po to, żeby "pokurwować" ;)

Drugiej mojej Oli dziękuję za codzienne pokazywanie, jak fajnym wynalazkiem jest posiadanie siostry. :)

Na forum była jeszcze trzecie Olka, no dobra, pewnie było ich więcej, ale trzecia ważna dla "mnie". Wiesz, że nadal gdzieś mam u siebie kartkę, którą miałam Ci wysłać z wakacji '09? Dziękuję za przeprowadzane wtedy rozmowy. Też chciałabym wiedzieć, kiedy ukaże się Twoja książka, by pobiec, kupić i rozkoszować się nią :D

Była jeszcze w starym czasach taka malutka Monika. ;) Dziękuję za Jezioro Marzeń, które wysłałaś kiedyś Arkadiuszowi. Przydałby się adres zwrotny, żebym mogła Ci to odesłać ;)

Shannen- Tobie dziękuję za to, że Twoimi refleksjami w pewnym stopniu mnie inspirujesz. Kiedyś pisałam opowiadanie, wzorując główną bohaterkę na Tobie i jeśli kiedyś stworzę komedię romantyczną, wydaje mi się, że pomyślę o Tobie- nie tylko jako o przedstawicielce grupy docelowej, ale i bohaterce. Dzięki ;)

Hm, czyżby koniec? Tak, chyba tak, pewnie połowa z Was i tak tego nie przeczyta, a o następnej połowie zapomniałam, ale wypadałoby już zacytować klasyka i rzec "kończ waść, wstydu oszczędź" ;)

Pozdrawiam,
ebi.

PS. Nie byłabym sobą bez zaproszenia do naszej sekty, więc zapraszam na kropkę i drpg. Nawet nie próbuję dawać linków, bo pewnie zablokowane jest to dla świeżaków, ale wiecie, kogo spytać.
PS2. Tylko pamiętajcie, drpg ma inny adres niż kiedyś ;)
PS3. Karol, Tobie drpg by się przydało :P Pomogłoby chyba nabrać dystansu do życia ;)

PS4. Parafrazując słowa Korczaka, "nie ma avatara, jest człowiek". Dziękuję :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Kubos, Shannen, fank, Adamo
Pani Adasiowa 

Otrzymał 162 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

mam nadzieję, że przez słowa ebi zrozumieliście, że nie chodzi nam o "podjebanie użytkowników Kubosowi", po prostu sami widzieliśmy jak nasze forum umierało przez parę lat, a każdy na kropce naprawdę lubił uzewnętrzniać się w tym naszym miejscu. ale udało nam się znów zebrać do kupy i forum odżyło.

pewnie Wy czujecie teraz to co my kiedyś, a my wiemy jak to może boleć. więc jeśli nie byliście tutaj tylko dla serialu, ale także żeby porozmawiać z ludźmi z którymi choć trochę się zżyliście to... możemy porozmawiać wspólnie na kropce. dajemy Wam możliwość wyboru jakiejś opcji jeżeli czujecie pustkę po tym forum.

i naprawdę szczerze zapraszamy.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
3bit intenssimo, Adamo
3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 134 piw(a)

Pani Adasiowa napisał/a:
pewnie Wy czujecie teraz to co my kiedyś, a my wiemy jak to może boleć. więc jeśli nie byliście tutaj tylko dla serialu, ale także żeby porozmawiać z ludźmi z którymi choć trochę się zżyliście to... możemy porozmawiać wspólnie na kropce. dajemy Wam możliwość wyboru jakiejś opcji jeżeli czujecie pustkę po tym forum.

to brzmi jak z sekty, ale za tekst o podjebaniu użytkowników Kubosowi masz piwo :D

a ja napisze o minusach, nie mam miejsca w sieci, w którym mogłabym pisać swobodnie na niektóre tematy, które mnie krępują ;[

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013   

saszka napisał/a:
Adaś (...) Byłeś wtedy u nas szefem

piszesz, jakbym teraz nim już nie był :P

3bit intenssimo napisał/a:
a ja napisze o minusach, nie mam miejsca w sieci, w którym mogłabym pisać swobodnie na niektóre tematy, które mnie krępują ;[

face ebi ;)

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)

Czy to jest koniec forum?Koniec tematyki?Mam czuć pustkę? =D

elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 206 piw(a)

beztabu.com :cool:

MrsHalliwell 

Zasługi: 45
Otrzymał 183 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

W sumie to mi trochę przykro, też chciałabym podziękować każdemu kogo miałam tu okazję poznać.
Kupa fajnych ludzi! :D

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)

[quote="Adamo"]
saszka napisał/a:
Adaś (...) Byłeś wtedy u nas szefem

piszesz, jakbym teraz nim już nie był :P

face ebi ;)
O krępujących tematach można popisać na dyskutujesz.pl

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 498 piw(a)
Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

Cytat:
PS. Z tą medycyną Twoją to ściema, prawda?

No dobra :) w ogóle nie mam o tym pojęcia ,przepraszam że wciskałam kit ,jak to już taki całkowity koniec to sie przyznaje ,chyba chciałam sie dowartościować,sama niewiem ale też i robiłam sobie głupią rozrywke.
Pozdrawiam wszystkich ,może kiedyś sie gdzieś tam zobaczymy przypadkiem :bye:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
muqq
Polecacz

Odpowiedz do tematu