Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 114 (5x22)
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 432 piw(a)
Wysłany: Czw 25 Kwi, 2013   Odcinek 114 (5x22)

Finał serialu zaczyna się momentem, w którym aktorzy i producenci żegnają się z "90210" i spoglądają w przeszłość przypominając sobie wiele niezapomnianych momentów. Po tej wycieczce w świat wspomnień nasi bohaterowie spotykają się razem i w obliczu pewnego traumatycznego wydarzenia zdają sobie sprawę jak ważne są ich związki.
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
KlaudinEK
pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

OMG! Jak jeszcze nigdy, to teraz normalnie bardzo się wzruszyłam. Zakończył się dobrze, ale i tak szkoda, że to już koniec. Cały odcinek fajny, jednak zepsuli go pokazując w zwiastunie, ze Ade od razu przeżyje

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Śro 15 Maj, 2013   

Gdzie znajdę to pożegnanie z aktorami?

KlaudinEK 

Ulubiony bohater: Naomi Clark
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Czw 16 Maj, 2013   

Jestem strasznie zawiedziona. Tak najarałam się na ten odcinek a tu taka klapa. (Obraziłam się na niego i na razie nawet nie oglądałam z napisami)
Kto znał kilka spojerów to nic nowego się nie dowiedział.
Już nie wspomnę o Naomi i Jordanie, ale na to byłam teoretycznie przygotowana, chodź do ostatniej sekundy miałam nadzieję, że Max się pojawi, że pojawi się ktokolwiek. Chociażby Teddy czy Michaela.
Nie będę się rozwodzić więcej nad tym odcinkiem, bo po co. I tak to jest mój ukochany serial :)
Cieszę się z Liannie i Navianny.
AnnaLynne w swoim filmiku idealnie zakończyła ten serial ^_^

PS.
Kurczę, taki dobry wątek z tym zawaleniem się tej sceny żeby Ivy i Max wrócili.
Ech ...

irminsoon 

Ulubiony bohater: Naomi Clark
Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013   

Odwlekałam to jak najdłużej, no ale w końcu musiałam obejrzeć.
Nigdy nie pogodzę się z końcem tego serialu!
Cały odcinek ryczałam, zdarzyło się, że ze szczęścia, ale głównie ze wzruszenia i ze świadomości, że to koniec.
Jakoś szczególnie nie lubiłam nigdy pary Annie+Liam, a podczas ich początków to wręcz ich nie cierpiałam, ale muszę przyznać, że zaręczyny były naprawdę słodkie. No i myślałam, że już ich nie połączą, bo do końca nic nie było wiadome, no ale jednak.
I cieszę się, że drugą z par, która miała być szczęśliwa w finale, jest Navianna <3 Ich sceny były piękne!
Wiedziałam, że takie będzie zakończenie dla Naomi, a szkoda. Ja tam w sumie bardzo mocno nie ubolewam, że nie było Maxa, ale Jordan mi się nie widzi... Nie pasuje do niej, nawet było to widać podczas scen na lotnisku.
Biedna Silver, ale wierzę, że wygra, wszyscy ją wspierają, głównie Dixon, mogli ją jeszcze z nim połączyć, ale przynajmniej wiemy, że jest między nimi okej.
Nic więcej nie napiszę, wciąż jest mi smutno.
KEEP CALM AND LOVE 90210 FOREVER!

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Pią 17 Maj, 2013   

Ja się troszkę rozczarowałem.Zwłaszcza jeśl chodzi o wątek Naomi.Silver i Dixon mieli naprawdę genialną rozmowę w szpitalu.Wreszcie pogodzenie się Annie i Liama,Navianna!A inni Ci dawni bohaterowie?7/10

hydrolinka

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Śro 22 Maj, 2013   

Gdzie to pożegnanie przepraszam ? Odcinek bardzo fajny, szczególnie zakończenie, ale miało być pożegnanie się bohaterów serialu. Czyżby jakiś odcinek specjalny się szykuje ? No i gdzie Ivy ? Miała podobno być.

Polecacz

Odpowiedz do tematu