Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
5 lat bh90210-forum.pl
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 437 piw(a)
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   5 lat bh90210-forum.pl

Dzień dobry!

Minęło właśnie 5 lat od kiedy powstała nasza strona, której celem było zgromadzenie i stworzenie miejsca do rozmów osób oglądających serial "Beverly Hills 90210", a następnie również "90210".

Myślę, że założenie to realizowało się przez ten czas w zadowalający sposób.
Łatwym do przewidzenia było również, że zainteresowanie tematyką kiedyś zacznie spadać, dlatego też po latach wzrostu słupków odwiedzin w ostatnim okresie zaczęły one opadać.
W tym miejscu chcę odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z zamknięciem strony jakie do mnie trafiają.
Jak już kiedyś wspomniałem strona nie będzie nigdy zamykana - nie po to przez pięć czy jeszcze więcej lat stukaliśmy w klawiaturę, żeby to wszystko nagle znikło ;)

Wszystko mądre ;), co mogło zostać napisane przy okazji rocznicy, zostało już napisane w poprzednich latach, dlatego oszczędzę czasu ewentualnym czytelnikom niniejszej wiadomości kończąc ją bez zbędnego lania wody.

Dla zainteresowanych mała historyjka poprzedniego roku oparta o statystyki

Przez rok na bh90210-forum.pl przyszło prawie 93 tysiące różnych osóbek. 64% tych osóbek przychodziło wielokrotnie - łącznie odwiedziły nas 247 851 razy.
Niektóre osóbki były zainteresowane tym, co napisały inne osóbki - jedne mniej, drugie bardziej - średnio na jedną wizytę osóbka taka przeskoczyła przez 3,35 podstron co zajmowało jej 2:38 min, a to dało nam 831 310 odsłon strony.

20% wyżej wymienionych pamiętało jak się nazywamy dzięki czemu mogły same wklepać adres strony w pasek na przeglądarce, 69% musiało wspomagać się wyszukiwarkami, a 11% miało tą nieprzyjemność napotkać się na link do nas surfując gdzieś po sieci.

Kilka słów o forum. Userzy napisali 5145 postów.
Na podium stanęli:
irminsoon - 432
muqq - 381
Etinovsky - 351

Kilka słów o portalu. Newsów opublikowano 160.
Nagrany został także jeden podcast, który został odsłuchany do tej pory ponad 17 tys. razy.

To by było na tyle. Dzięki, trzymajcie się :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 11 piw(a):
Karol90210, irminsoon, Kelly, Adrianna Tate-Duncan, Bren90210, golabek89, love_ballack, milaa0, elmi, Shannen, bett_te
stanley 

Ulubiony bohater: Valerie / Clare
Otrzymał 98 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 12 Mar, 2013   

Wszystkiego najlepszego Wam wszystkim! :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Karol90210, Kubos, Adrianna Tate-Duncan
golabek89 

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 13
Otrzymał 86 piw(a)

100 lat 100 lat !!! Żeby 6-lecie było jeszcze lepsze :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Karol90210, Kubos, Adrianna Tate-Duncan
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)

I ty i Ola,i myślę że wszyscy macie właśnie swoją odpowiedź na "Jak forum będzie wyglądało za dwa lata?"Mamy 12 aktywnych użytkowników,znajdzie się nawet dość świeża osoba.Albo taka już trochę obyta,co mało pisała,itp.Batonikowa zapowiadała że odejdzie,ale tak się nie stało i fajnie.Naprawdę wszystkiego najlepszego Wam Wszystkim-zwłaszcza nowym,wchodźcie,spędzajcie czas.Co ja jeszcze mogę powiedzieć na temat tej strony?Zorientowałem się że już wiele tu zdań podzieliliśmy że można nas nazwać jednym wielkim serialem,każdy z nas jest tu postacią mającą własny wątek.Od jutra trzeba zacząć jedno wielkie "pobudzenie!",może tak nowi użytkownicy obejrzeli stare BH,irminsoon pokochasz postać Kelly,dziel się wrażeniami,a Tobie Klaudinku naprawdę polecam parę Brandon&Kelly na wgrane.pl są wszystkie odcinki,możemy się kiedyś umówić by oglądać w tym samym czasie.Po końcu 90210 przyjdzie czas na podsumowanie serialu,na pewno te Wakacje 2013 na forum będą smutne :)Jedno jest pewne ze to forum nie może zatracić swojej tematyki.Ja napewno wszystkie odcinki pierwowzoru i spioffu obejrzę ponownie.Gratuluje muqq-nieoficjalnemu użytkownikowi roku i irminsoon-nieoficjalnemu debiutowi roku.A i na odejście roku typowałbym Gaysa.To na tyle elaboratu,wszystko zależy od nas!Trzymajcie się kochani :D
Pięć lat,toż to połowa dekady! :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kubos, Adrianna Tate-Duncan
irminsoon 

Ulubiony bohater: Naomi Clark
Otrzymał 8 piw(a)

Ja również życzę wam (nam) wszystkiego najlepszego z okazji jubileuszu, jestem na tym forum niecały rok, ale podoba mi się tutaj. Dziękuję za wszystkie newsy na temat serialu, które mogłam tu przeczytać, dziękuję za dzielenie się ze mną swoimi opiniami i w ogóle za wszystko (za ten nieoficjalny debiut roku również :D ). I bardzo się cieszę, że strona nie zostanie zamknięta, bo będzie mi miło ciągle tutaj zaglądać :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Kubos, Adrianna Tate-Duncan, Karol90210
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

To chyba najskromniejsze urodziny jakie pamiętam ,prawie mi dzis by to umkneło że jest ta rocznica forum i tylko żal że nie ma tu osób które budowały od początku tą strone.
Nie było w necie forum którego bym tak lubiła i z wypiekami dodawała posty,niektóre sytuacje z tego miejsca wydają mi sie po czasie troche śmieszne.
Życze tej stronie jak najwięcej lat oby nie przepadł ten magazyn wiedzy o serialach .Pozdrawiam Kelly ;D

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Piotraso 

Ulubiony bohater: Dixon&Naomi
Otrzymał 3 piw(a)

Ja jestem jednym z tych o których pisał Karol czyli mało piszących, rzadko odwiedzających.
Swego czasu stronka dużo mi pomogła, za co jestem mega wdzięczny. Mam nadzieję, że forum dalej będzie żyło, bo oczywiście chętnie powspominam z kimś stare odcinki 90210. Niestety za BH nie miałem czasu wziąć się od A-Z i raczej kojarzę tyle o ile, planuję to nadrobić.

Co do 90210 nie sądzę żeby scenarzyści pozamykali wszystkie wątki do końca. Postaci będą miały otwartą przyszłość a szkoda, wolałbym gdyby wszystko zostało zamknięte jak należy. Nie podoba mi się wątek z bratem Naomi i Annie, nie lubię tego jak zakończyli to co było u Ivy i Dixona, Ade jest teraz jak niewolnica robi co jej powiedzą, najciekawszy jest wątek z Teddym i Silver chociaż też nie podoba mi się pare kwestii, o chłopakach nie mam zdania wiem, że Liam nie skończy dobrze.

Pozdrawiam!

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 210 piw(a)

Kubos napisał/a:
Nagrany został także jeden podcast, który został odsłuchany do tej pory ponad 17 tys. razy.

Fejm, Jakubie, fejm. Pamiętaj o tym, co Ci wczoraj powiedziałam.

Jedzcie i pijcie z tego wszyscy, szampany w dłoń i forever alone przed monitorem chluśniem, bo uśniem.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)

O ja, Kubosa "znam" z 5 lat już (jeszcze z czasów HBH), nikt z Was tak długo go nie zna :P
Ale trzeba przyznać, że...dobre to były lata.

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kubos, Adrianna Tate-Duncan
elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 210 piw(a)

Siedemnastoletni Leszcz Tomaszek? Chciałabym to poczytać :D

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)

Cytat:
,niektóre sytuacje z tego miejsca wydają mi sie po czasie troche śmieszne.

Wymień jakieś,błagam!

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

Karol90210 napisał/a:
Wymień jakieś,błagam!

Od najzwyklejszych czy Kelly czy Brenda jest fajniejsza i pare stron klótni na ten temat,po wiele zagadnień w kategoriach hydeparkowych ,czytajać stare posty można spotkać perełki.Polecam poczytać archiwalne tematy można sie sporo dowiedziec i pośmiać

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)

Mnie to tam zawsze rozśmiesza do bólu temat "Kto jest najbardziej tępy na forum? :lol: Ale postem roku i tak będzie post Oli w ostatniej stronie tematu o życzeniach.Trzeba by uaktualnić temat z zabawnymi forumowymi postami,forumowa encyklopedię również.

Adrianna Tate-Duncan 

Ulubiony bohater: Ade & Ivy
Zasługi: 487
order3

Otrzymał 165 piw(a)

Pozdrowienia dla wszystkich ! I tradycyjnie piwko dla każdego ;)
Mnie też czasami weźmie na wspominki i przeglądam stare tematy. Kilka razy złapałam się na tym, że czytając swoje własne posty mam wrażenie, że pisał je ktoś inny heh :)
To forum ma coś w sobie, że nawet nie mając za dużo czasu często tu zaglądam. Nie udzielam się jak kiedyś, ale "duchowo" jestem z Wami.
Powiedzmy, że obiecuję poprawę ;P

A tymczasem buziole dla wszystkich. :heart:

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kubos, Karol90210
Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)
Wysłany: Śro 13 Mar, 2013   

Czas szybko leci. Nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej na tym forum. Wspaniały okres w moim życiu :) Tęsknię trochę do tego, co było kiedyś, ale cóż... Dobrze, ze forum nadal istnieje, i że zawsze będzie można tutaj zajrzeć. Dawno nic nie pisałam, ale to już nie ten klimat trochę. Brakuje wielu osób. Ostatnio śnił mi się Rico xD Mam ogromny sentyment do tego miejsca i, mimo, że nie piszę często, to tak jak Adrianna napisała, jestem z wami duchowo :) To już 5 lat i należy się cieszyć :D Gratuluję i dziękuję za stworzenie tego forum i dziękuję wszystkim za to, co było kiedyś i mam nadzieję, że jeszcze będzie dobrze :)
Pozdrawiam :przytul:

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Kelly, Kubos, Karol90210, Adrianna Tate-Duncan
Polecacz

Odpowiedz do tematu