Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
4 lata bh90210-forum.pl
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 437 piw(a)
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   4 lata bh90210-forum.pl

Cześć. Dziś nasza strona kończy 4 lata. Jak zwykle podziękowania kieruję do wszystkich, którzy jeszcze nas odwiedzają.
Dziękuję za miłe słowa, jakie pisaliście w ankiecie, która była ostatnio na stronie.
Mam nadzieję, że każdy, kto był tu trochę dłużej ma jakieś pozytywne wspomnienia związane z naszą stroną i tak właśnie będzie po latach ją wspominał.
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
MrsHalliwell, milaa0, Kelly, Etinovsky, Karol90210
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 501 piw(a)
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   

No 4 lata to kupa czasu ,i ja dziś mam swoje 4 lata na forum.
Szkoda że wszyscy sie gdzieś pogubili no ale to było do przewidzenia ...Pozdrawiam ciepło ,a co do strony to tak tak mam tu i złe i dobre wspomnienia ,forum nadal jest w moich zakładkach jako jedne z pierwszych czyli chyba więcej było tych dobrych wspomnień skoro nadal chce mi sie tu zaglądać no ale moze już nie zawsze pisać.
Trzymajcie sie ciepło i buziaki
Zachecam też do wspomnień

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Kubos, MrsHalliwell, Etinovsky
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Pon 12 Mar, 2012   4 lata bh90210-forum.pl

Życzę Wam następnych lat!Ten rok był taki średni(ale również dobry,gorszy od poprzedniego)Uważam że byliśmy trochę takimi powodzianami/rozbitkami.A ten rok był rokiem. forumowej powodzi.Mam nadzieję że zostanie tu więcej starej gwardii.Jak widać powstała nowa forumowa gwardia wyjadaczy 90210.(Ja równiez jestem wyjadaczem starego BH90210)Tylko kiedy to forum powstało miałem 8-9 lat.Suma sumarum bywało gorzej,ale mamy się świetnie!Uważam że dalej jest dobrze!Tylko ob tylko było więcej Vipów i starych wyjadaczy.Życzę jeszcze raz,kolejnych,dobrych,lat i rocznic.Dziś jakoś tak się powtarzam.
Ps:A babci Kelly jeszcze żeby nie wypadły.Sama siebie kiedyś nazwała forumowa babcia.
Będzie podcast z elmi tak jak rok temu?Prosimy,prosimy!
Również zachęcam do wspomnień.Nasza forumowa rodzinka...

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kubos, Etinovsky
milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

Gratuluję nam kolejnej rocznicy i mam nadzieję na kolejne.Bardzo się cieszę, że to już 4 lata chociaż od jakiegoś czasu tylko tutaj zaglądam i śledzę wpisy a nie udzielam się to i tak zawsze będę pamiętać o forum, u mnie głównie brak czasu. Wypada mi złożyć administracji szczere gratulacje za prowadzenie tego portalu ,utrzymywanie go przy życiu i wdrażaniu nowych pomysłów.. Żaden inny portal i forum nie przykuło tak bardzo mojej uwagi jak nasze. Pozdrowienia dla „starych użytkowników” , którzy jeszcze mnie pamiętają. Mam nadzieje, że do zobaczenia za rok. Wszystkim tego życzę :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Kubos, Kelly, Etinovsky
Kubos 

order4

Otrzymał 437 piw(a)

Zmiany w grupach

Postanowiłem zlikwidować grupę Przyjaciel i utworzyć jedną, większą grupę VIP. Nie ma już tak wielu użytkowników, więc możemy to ujednolicić. Jeżeli wolicie niebieski kolor to piszcie.
W ciągu najbliższego tygodnia powstanie także specjalna grupa dla osób, które kiedyś były aktywne, ale już nas opuściły.
Oczywiście VIPy zostały zaktualizowane.

O nas

W ciągu ostatnich tygodni na stronie znajdowała się ankieta, w której trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań związanych z nami. Podobna była przeprowadzana dwa lata temu. Zobaczmy czy coś się zmieniło.

Na początek bardzo ciekawa statystyka. Średnia wieku to 20 lat, dwa lata temu było to 18. Czyli społeczeństwo starzeje się razem z forum, chociaż podejrzewam, że niewielka część osób rzeczywiście była na stronie przez te dwa lata.
Młodsi internauci znaleźli sobie chyba inne rozrywki w sieci, a my jesteśmy po prostu za nudni ;)

Kolejne było pytanie o płeć. W tym przypadku pozostaje tylko się uśmiechnąć. Wynik podobny do tego sprzed dwóch lat - 85% odwiedzających to kobiety. Poprzednio - 90%.

Trzecie pytanie dotyczyło zainteresowań - tego co nas najbardziej interesuje na stronie. Kolejność taka, jak poprzednio (z tym wyjątkiem, że teraz nie braliśmy pod uwagę downloadu) - informacje na temat serialu, newsy, forum.

Na koniec oczywiście sprawdzona została popularność naszych dwóch seriali. Tutaj nastąpiła niewielkie zmiana na korzyść "Beverly Hills 90210". 3/4 odwiedzających to fani "90210". Dwa lata temu było to 83% osób.
Sugerowaliście jednak czasami, że ciężko wam wybrać, bo lubicie oba seriale.

fank 

Ulubiony bohater: Erin Silver
Otrzymał 91 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Chciałem wcześniej coś napisać, ale niekoniecznie wiedziałem co. Mimo że przez pewien czas nie było mnie tu w ogóle, a obecnie zaglądam jedynie, to nie ukrywam , że forum kojarzy mi się bardzo miło. Szkoda, że urodziny nie są obchodzone tak hucznie , jak ostanie. W każdym razie cieszę się, że nadal istnieje i że administracji nadal się chce. Pozostaje tylko nadzieja, że to tylko tymczasowy zastój .

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kubos, Etinovsky
Monaa 

Otrzymał 115 piw(a)

Nie żałuję, że zarejestrowałam się tutaj dwa lata temu. Może nie udzielałam się bardzo często i błyskotliwie, nie weszłam w jakieś zażyłe znajomości, czy nie brałam udziału w rozbudowywaniu portalu, ale będę miała duży sentyment do tego forum.
To miejsce niegdyś pochłaniało mi sporo czasu i długo było zdecydowanie moim ulubionym w sieci.
Dział download i atmosfera były świetne. Szkoda, że posypało się i jedno i drugie. Nowych tak już nie przybywa, a starsi forumowicze pewnie mają na głowie coraz więcej. No cóż, może jeszcze kiedyś uda się przywrócić trochę tego, co było.

Pozdrawiam, trzymajcie się :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Kubos, Etinovsky
MrsHalliwell 

Zasługi: 45
Otrzymał 183 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Hmm zastanawiałam się co napisać,ale właściwie nic mądrego nie przychodzi mi do głowy. Wczoraj stuknęło mi 2 lata na tym forum i nie żałuje ani dnia. Najbardziej z tego wszystkiego lubie tutaj użytkowników,którzy bądź co bądź tworzą udaną ekipe. Cholerka, lubię Was wszystkich, no :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubos
Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

Czas leci tak szybko... Już 4 lata. Od jakiegoś czasu mniej się udzielam, ale to za sprawą braku czasu, a wcześniej chyba trochę przez lenistwo. Lubię tutaj zaglądać, chociaż robię to rzadziej niż kiedyś, ale nie zamierzam rezygnować :) Mam ogromny sentyment do tego forum, do ludzi, do wszystkiego co było i co nadal jeszcze jest. Dziękuję administracji. Ukłony dla Kuby i pozostałych, którzy pomagali kiedyś i tych, którzy teraz pomagają.
Ostatnio, chyba przez 2 dni, nie mogłam wejść na forum i przeszło mi przez głowę takie pytanie: "czy to już koniec? i co z tymi wszystkimi osobami, które się "poznało"? czy uda mi się je gdzieś odnaleźć?" Wiem, trochę głupie, ale jestem tak do Was przyzwyczajona, że na prawdę byłoby ciężko.
Pozdrowienia dla Izy i wszystkich użytkowników! 3majcie się i piszcie! :]

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Kubos, milaa0, Etinovsky
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   4 lata bh90210-forum.pl

Ponawiam pytanie będzie podcast z elmi?
Tak jak w tam tym roku z Olą.

Kubos 

order4

Otrzymał 437 piw(a)

Karol90210, nie bardzo mam czas na to aktualnie. Na koniec 4 sezonu postaram się coś wymyślić.

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)

Karol90210, a z Olą już podcastu nie chcesz? :(

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 501 piw(a)
Wysłany: Śro 14 Mar, 2012   

Cytat:
Ponawiam pytanie będzie podcast z elmi?
Tak jak w tam tym roku z Olą

Ale się uparłeś

Etinovsky 

Ulubiony bohater: Dixon, Silver, Navid
Otrzymał 14 piw(a)
Wysłany: Czw 15 Mar, 2012   

Dziękuję za te 4 lata!! ostatnio powróciłem do forum po półrocznej przerwie, wcześniej pod innym nickiem przez około 2 lata :D mam nadzieję że damy radę w dobrym gronie współpracować razem, podczas kolejnych sezonów naszego serialu! czego i sobie i wam wszystkim wspaniałym ludziom życzę! :clap:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubos
1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012   

Noż, wtopiłem w 4 rundzie przez czas! :D

Odzew w tym temacie świadczy o słabości minionego roku i można tylko zadumać się nad naszym "trwaniem", bo inaczej tego nie da się nazwać. Entuzjazm wykazał chyba tylko Karol :P Wszystko co było wartego napisania o ludziach i samym forum znajduje się w poprzednich rocznicach.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Kubos, Monaa, Etinovsky
Polecacz

Odpowiedz do tematu