90210 - Beverly Hills Strona Główna
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona postać całego 90210

Twoja ulubiona postać to ?
Liam
13%
 13%  [ 18 ]
Silver
20%
 20%  [ 28 ]
Adrianna
10%
 10%  [ 14 ]
Teddy
1%
 1%  [ 2 ]
Annie
8%
 8%  [ 11 ]
Ivy
9%
 9%  [ 13 ]
Dixon
2%
 2%  [ 4 ]
Naomi
16%
 16%  [ 22 ]
Max
2%
 2%  [ 3 ]
Navid
9%
 9%  [ 13 ]
Jasper
1%
 1%  [ 2 ]
Ryan
0%
 0%  [ 1 ]
Emily
0%
 0%  [ 0 ]
Ethan
2%
 2%  [ 4 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 135

Autor Wiadomość
pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Sob 07 Maj, 2011   

paulinson napisał/a:
wiecie kogo mi brakuje tu? jakiegoś takiego przystojniaka z jajem, bo Liam niby przystojny, ale ciota z niego się zrobiła trochę;/

dokładnie!! Może jakiegoś nowego nam dadzą...... Tylko żeby nie był gejem i żeby nie zrobiły się z niego flaki z olejem. To takie wielkie wymagania...???
Postaw piwo autorowi tego posta

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 128 piw(a)
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

Głosy oddałam na Silver, Annie i Navida.

Silver po prostu lubię, ma ciekawe losy, nie jest głupia, potrafi być dobrym człowiekiem, dobrą przyjaciółką, a jednocześnie jest taka zwyczajna, bo też popełnia błędy.
Annie uwielbiam za wątek z Jasperem i finał 1 sezonu :D Poza tym jest sympatyczna, a bycie miłym dla ludzi nie powinno być postrzegane jako coś złego.
A Navid, Navid to Navid. Uwielbiam go za wszystko, za to jak pomógł Ade w pierwszym sezonie, za to jak tańczył w klubie dla gejów, za to, że się dużo uśmiecha, że pomógł również Annie itd.itp. I gdyby kolejność tego co tutaj piszę miała znaczenie, to o nim powinnam wspomnieć na początku, ponieważ zdecydowanie jest moją ulubioną postacią w 90210.
W trzecim sezonie polubiłam Naomi, Maxa, Raja, więc gdybym miała oddać 4 głos wahałabym się pomiędzy kimś z tej grupki, a Jasperem. Tego ostatniego już w 90210 nie ma z rok, więc nie pamiętam w większości tego, co było złe, a postać naprawdę na początku zapowiadała się świetnie.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gays
Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Nie 08 Maj, 2011   

Cytat:
Głosy oddałam na Silver, Annie i Navida.

Uwielbiam tę trójkę ale u mnie na miejscu Navida był Teddy ...
3bit intenssimo napisał/a:
Annie uwielbiam za wątek z Jasperem i finał 1 sezonu :D

No to tak jak ja ! Jej Pieprz się Naomi ! Pieprzcie się wszyscy !!! To było coś ...
Poza tym jest sympatyczna, a bycie miłym dla ludzi nie powinno być postrzegane jako coś złego.

No właśnie nie rozumiem dlaczego większość osób jej tak nie lubi :(
za to jak tańczył w klubie dla gejów, za to, że się dużo uśmiecha
:heart:

Madzorek 

Ulubiony bohater: Annie, Ade
Zasługi: 21
Otrzymał 22 piw(a)
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Teddy- przemiana w geja może trochę naciągana, ale kocham go takiego. taki zagubiony, poszukujacy, jest w tym coś uroczego. Jest świetny!

Annie- niektórzy twierdzą, że jest za słodka, za miła a ja ja taką lubię. Jest normalną dziewczyną z liceum, chyba bliżej przeciętnej nastolatce do niej niż do Naomi. Czasem potrafi pokazac pazurki i powalczyć o swoje, co czyni te postać jeszcze ciekawszą

Ade- czasem bidulka, czasem czarny charakter i to w niej lubię. Potrafi wprowadzić zamieszanie i irytować jak nikt inny

Miia 

Ulubiony bohater: Ade|Ivy|Naomi
Zasługi: 64
order

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011   

Adrianna, nikogo tym pewnie nie zaskoczyłam. Lubię w niej wszystko, począwszy od wyglądu, przez głos i kończąc na jej wątkach. Ze wszystkich postaci, to ona przeszła najwięcej i to jest według mnie głównym powodem, dla którego jest tak interesującą postacią. Z resztą, nie wiem, czy to utożsamianie się z tą bohaterką, czy jedynie zbieg okoliczności, ale zawsze umiem znaleźć w niej cząstki człowieczeństwa i usprawiedliwienie na jej czyny.

Ivy, jest przede wszystkim inna i to jest w niej najlepsze. Z początku, nie bardzo ją lubiłam, bo przystawiała się do Liama, kiedy chciała, aby był z Naomi. Jednak, z odcinka na odcinek, nabierałam coraz więcej sympatii i tak zostało do dzisiaj. Nie wiem, czy kiedykolwiek zrobiła coś, co mnie do niej zraziło. Chyba nie :)

Navid, jedyna postać, która na przestrzeni wszystkich sezonów, zmieniła się najmniej. Nadal jest zabawna i ciepła, chociaż w trzecim sezonie...trochę mnie wkurzał. Mimo to, jest moją ulubioną postacią męską, bo mimo tej słodyczy w sobie i głupokowatości, nie jest tak zwanym...ciepłym kluchem. Milutko się na niego patrzy ^^

Ala2009 

Ulubiony bohater: Ivy
Otrzymał 12 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Śro 11 Maj, 2011   

Leam- w poprzednich sezonach był taki inny, indywidualny, szkoda że teraz się zmienił, ale nadal go lubię.

Ivy- ma własny styl, nie przejmuje się opiniami innych, w większości sytuacji jest wyluzowana.

Naomi- ma to coś w sobie co mi się podoba ;D

PaulinaAnnaLynn 

Ulubiony bohater: Naomi & Silver
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

Naomi : na początku pierwszego sezonu nie znosiłam jej, ale w trakcie trwania serialu polubiłam ją. Natomiast uwielbiać od 2 sezonu. :D jest przebojowa i ma świetny styl.

Silver: Chyba każda(y) z nas chciałaby(chciał) mieć taką przyjaciółkę. Zwariowana, przebojowa po prostu kochana. :)

Max : wybrałam go, bo bardzo podobało mi się jaką parę tworzyli z Naomi, ma parę cech na którymi mógłby popracować, no ale nikt nie jest idealny :D

NataliaK 

Ulubiony bohater: Ade, Naomi
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   

Ade od razu mi się spodobała. Uwielbiam kiedy jest nieprzewidywalna i wredna. Świetna jest również jako miła i kochająca przyjaciółka. Bardzo realna postać, jej problemy nie są naciągane. Przeszła długą drogę, która bardzo ją ukształtowała.

Naomi jest po prostu genialna. Potrafi walczyć o swoje, ma charakterek. Najbardziej podoba mi się kiedy chce się na kimś odegrać. No i oczywiście wątek z Maxem! Związek z nim pokazał drugą twarz Naomi. Bardzo bym chciała, żeby znowu byli razem.

Nadie

Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Liam, bo to Liam. Po prostu.
Adrianna, bo lubiłam ją od samego początku. Zyskała moją sympatię i tak jest aż do dziś.
Silver, bo chociaż w czwartym sezonie zachowuje się trochę, jak mężatka, to uwielbiałam ją w poprzednich i mam do niej jakiś tam sentyment.

Etinovsky 

Ulubiony bohater: Dixon, Silver, Navid
Otrzymał 14 piw(a)
Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

Dixon, po prostu Dixon.

Dlaczego? dlatego że to spoko koleś, mimo tego że ma swoje wady, to gdy zawini, to potrafi to naprawić... Gdy widzi że jego przyjaciele są w potrzebie to zawsze stara się im pomóc, często się mu to udaję, nigdy się od nikogo nie odwracał, akceptuje każdego :D polubiłem go już od pierwszego odcinka, i tak już do końca pozostanie!!

a i zapomniałbym ;D był z wszystkimi najlepszymi laskami w 90210 :clap: to jest gość!!! :sugoi:
Ostatnio zmieniony przez Etinovsky Pią 06 Kwi, 2012, w całości zmieniany 1 raz  

Gwyneth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Kwi, 2012   

3 ulubionych bohaterów? Hmm..

Na pierwszym miejscu zdecydowanie Naomi!:thumb-up: Tutaj akurat nie mam najmniejszych wątpliwości. Jest przebojowa, czasami nieprzewidywalna i szalona, a przy tym wszystkim potrafi być dobrą przyjaciółką. Przez cały serial tak naprawdę wkurzyła mnie tylko raz, z tym kłamstwem dotyczącym Cannona.

Na drugie miejsce wybrałam Liama. Zaznaczam jednak, że Liama z 1 sezonu! No może do połowy 2. Uwielbiałam go w roli "bad boya" i to się nie zmieni. Wtedy miał błysk w oku i nieprzeciętną osobowość, a do tego był bardzo przystojny. Teraz zostało tylko "przystojny" :(

No i z trzecim miejscem miałam problem między Silver i Ivy, ale ostatecznie Silver. W pierwszym sezonie miała bardzo ciekawy wątek. Pierwsza miłość, potem dwubiegunowość. Jej postać jest naprawdę fajna, chociaż czasem irytująca :)

estrella.

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

uwielbiam wszystkich, dosłownie wszystkich! ale jeśli tylko 3 głosy to ;
Silver - ją lubiłam od zawsze! chociaż wolę tą Silv z 1 sezonu to i tak nadal ją uwielbiam
Liam - za całokszałt! mimo, że ostatnimi czasy stał się trochę nudny, to nie mogę mu się oprzeć.

i teraz mam dylemat. bo uwielbiam naomi, annie, dixona, ade, ivy i ethana!
dobra, wybiorę Ethana, bo mi go brakuje!

Polecacz

Odpowiedz do tematu