Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojedynek : Silver czy Ade ?

Kogo wolisz?
Ade
32%
 32%  [ 18 ]
Silver
67%
 67%  [ 37 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
klaudia5168 

Ulubiony bohater: Silver, Ivy
Zasługi: 384
order2

Otrzymał 52 piw(a)
Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

Miia napisał/a:
mam gdzieś jej wyrozumiałość

jest wyrozumiała, nie powiesz tego o swojej ulubionej postaci która nie jest! wcale!

Miia napisał/a:
bat na ten jej głupi łeb, który po tabletkach nie jest wcale lepszy

ekhmm... ona jest chora psychicznie, wiec to wiadome że jest dziwna, moze i popelniła błąd, ale to nie znaczy ze jest głupia(bez tabletek)!!

Miia napisał/a:
Silver jest według mnie postacią ogólnie...nudną i tyle ;p

każdy ma swoje zdania, uważam że bardizej nudna jest Annie, ale ok. ;]
Postaw piwo autorowi tego posta

paulinson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Kwi, 2011   

kurcze zwykły serial, a takie emocje co do pojedynku silver-ade;P

czytalam w opisie chyba ost odcinka tej serii, że od Ade się przyjaciele(o ile mozna ich tak nazwać) odwrócą..w sumie mozna się było tego spodziewać, ale szkoda!:( chciałabym żeby było jak w 2 serii, że Ade jest z navidem i nie robi kariery(bo nie jest ona na jej psychikę, i sobie z nią nie radzi, dlatego robiła takie a nie inne rzeczy).
wkurzające jest jednak to, że jak Ade coś zrobi zlego to już ma teraz taką opinię, że jest suką wredną a jak silver coś zrobi to jest święta..irytujące jest to w tym serialu..mało realności. normalnie to by paczka jakoś zareagowała na związek silv-nav i może by nie doszło do takich okoliczności jak teraz- że silver wariuje itp:(

choć tak szczerze jak już wspominałam gdzieś to wariacje silver są ciekawe i odcinki bardzo mi się podobają:)

w serialu tym widzę, że jedyne prawdziwe pary przyjaciół to: silver z naomi, dixon z navidem i może jeszcze teddy z silver i dixon z ivy. annie i adriana są totalnie odizolowane! annie ma jeszcze liama, ale ade juz nikogo..
fajnie jakby dziewczyny zaczęły się razem trzymać,może annie byłaby bardziej ciekawą postacią przez to, kto wie?:)

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2011   

paulinson napisał/a:
chciałabym żeby było jak w 2 serii, że Ade jest z navidem i nie robi kariery(bo nie jest ona na jej psychikę, i sobie z nią nie radzi, dlatego robiła takie a nie inne rzeczy).

o i tu sie z tobą zgodze, w 2 sezonie zresztą w pierwszym też Ade była bardzo ciekawą postacią, lubiłam ją a przez 3 sezon troche zniszczyli jej postać ; /

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Sob 30 Kwi, 2011   

klaudia5168 napisał/a:
o i tu sie z tobą zgodze, w 2 sezonie zresztą w pierwszym też Ade była bardzo ciekawą postacią, lubiłam ją a przez 3 sezon troche zniszczyli jej postać ; /

Jak dla mnie to oni niszczą większość postaci w tym serialu :(
Wiele osób uważa , że zniszczyli postać Silver , która była wyjątkowo oryginalna w 1 sezonie.
Inni mówią , że zniszczyli postać Adrianny - i tutaj się zgodzę .
Ja uważam , że zniszczyli postać Annie - dziewczyny , która cały 1 sezon była moją ulubienicą (słodka , śliczna , sympatyczna ) ... I pokazała pazurek w ostatnim odc. 1 sezonu .

Zniszczyli teraz też postać Liama - początkowo wielkiego FACETA z przysłowiowymi jajami - zmienili go na mdłego , nudnego przydupasa Annie :)

A co do wojny Ade i Silver ,
paulinson napisał/a:
odwrócą..w sumie mozna się było tego spodziewać, ale szkoda!:(

Może w końcu się zacznie coś dziać .
Nie pamiętacie jak Annie się pokłóciła ze wszystkimi i miała wojnę z Naomi ?
To było coś ... Tego mi brakuje .
Ogólnie wojnę wygrywa póki co Ade , ale jakim kosztem to robi ?

Miia 

Ulubiony bohater: Ade|Ivy|Naomi
Zasługi: 64
order

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: Nie 01 Maj, 2011   

Gays napisał/a:
ak dla mnie to oni niszczą większość postaci w tym serialu :(
Wiele osób uważa , że zniszczyli postać Silver , która była wyjątkowo oryginalna w 1 sezonie.
Inni mówią , że zniszczyli postać Adrianny - i tutaj się zgodzę .
Ja uważam , że zniszczyli postać Annie - dziewczyny , która cały 1 sezon była moją ulubienicą (słodka , śliczna , sympatyczna ) ... I pokazała pazurek w ostatnim odc. 1 sezonu .

Zniszczyli teraz też postać Liama - początkowo wielkiego FACETA z przysłowiowymi jajami - zmienili go na mdłego , nudnego przydupasa Annie :)

Dokładnie! Dlatego też, boję się 4 sezonu ;/ Jak mi zepsują Naomi, to chyba umrę ;/

klaudia5168 napisał/a:
jest wyrozumiała, nie powiesz tego o swojej ulubionej postaci która nie jest! wcale!

Ja nie mówię, że Ade jest wyrozumiała. -.- Jak dla mnie, Adrianna jest koszmarnie popsutą postacią w 3 sezonie i czuję się pokrzywdzona, bo nagle wszyscy mają w dupie dziewczynę, która w swoim życiu wiele przeszła i która ma tak słabą psychikę, że nie radzi sobie z życiem prywatnym i jednocześnie z karierą. To mnie w tej sprawie rytuje.

klaudia5168 napisał/a:
ekhmm... ona jest chora psychicznie, wiec to wiadome że jest dziwna, moze i popelniła błąd, ale to nie znaczy ze jest głupia(bez tabletek)!!

Nie o to mi chodzi. Ja lubię Silver, która szaleje! Uwielbiam ją wręcz, bo wtedy jest inna...odmienna i zabawna. Taka, jaką kochałam w pierwszym sezonie. W mojej wypowiedzi, "głupia" chodziło o to, co zrobiła Adriannie, spotykając się z Navidem. Nazwałam to swojego rodzaju głupotą, bo ona spodziewała się, że Ade sobie oleje to wszystko...albo nawet ją jeszcze pochwali. Tak przynajmniej odczułam, widząc jak jest zdziwiona jej zemstami.

klaudia5168 napisał/a:
każdy ma swoje zdania, uważam że bardizej nudna jest Annie, ale ok. ;]

Tutaj się zgodzę, ale dla mnie Silver jakoś nie jest interesująca. Gdyby nie wątek Adriann-Navid-Silver, to umarłabym z nudów ;/

Herbaciarka 

Ulubiony bohater: Silver, Naomi
Zasługi: 42
Otrzymał 3 piw(a)

Gays napisał/a:
Zniszczyli teraz też postać Liama - początkowo wielkiego FACETA z przysłowiowymi jajami - zmienili go na mdłego , nudnego przydupasa Annie

Dokładnie snuje sie tylko z odcinka na odcinek z miną zbitego psa.
paulinson napisał/a:
normalnie to by paczka jakoś zareagowała na związek silv-nav i może by nie doszło do takich okoliczności jak teraz

Nie no paczka zareagowała, kazali im się pogodzic jakby nic się nie stało. Olali uczucia Ade kompletnie, nie chcieli po prostu postawicsię za jedną z nich, bo tak było im łatwiej.

Roxanne 

Ulubiony bohater: SilverNaomiLiamNavid
Zasługi: 5
Otrzymał 2 piw(a)

Zdecydowanie bardziej wolę Silver. Wiele przeszła, jest niesamowicie dzielna i ją podziwiam :) natomiast Ade to dla mnie taka rozkapryszona gwiazdeczka. Zrobi wszystko, żeby być sławna, dąży do celu po trupach. Wykorzystała piosenki Javiera i bezczelnie się pod nimi podpisała, miała Navida, ale wolała skupić się na karierze niż na nim... Cóż, nic dziwnego, że wybrał Silver. Ade widzi wady tylko w innych. Sama jest według siebie chyba nieskazitelna. No i sprawa z tabletkami - grubo przesadziła. Dwulicowa żmijka.

Herbaciarka napisał/a:
Gays napisał/a:
Zniszczyli teraz też postać Liama - początkowo wielkiego FACETA z przysłowiowymi jajami - zmienili go na mdłego , nudnego przydupasa Annie

Zgadzam się z Wami. Szkoda, że z fajnej, naprawdę fajnej postaci zrobili takiego pantoflarza. Kiedyś jego postać miała charakter, coś się działo, było ciekawie, a teraz... wieje nudą.

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)

Roxanne napisał/a:

Herbaciarka napisał/a:
Gays napisał/a:

Zgadzam się z Wami. Szkoda, że z fajnej, naprawdę fajnej postaci zrobili takiego pantoflarza. Kiedyś jego postać miała charakter, coś się działo, było ciekawie, a teraz... wieje nudą.

taa racjaa ;< skzoda że zniszczyli jego postać ; |
ale nadal jest śliczny ;P

Roxanne 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Pon 02 Maj, 2011   

klaudia5168 napisał/a:

Bez dwóch zdań! :D

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Roxanne napisał/a:
klaudia5168 napisał/a:

Bez dwóch zdań! :D

Pozwolę się nie zgodzić :)

A co do wątku to uważam , że w ostatnich odc. Adrianna pokazała jaka naprawdę jest .
Jaka zła , wyrachowana , zimna , obojętne i przede wszystkim jaka pusta jest !
Jak dla mnie wojnę wygrała Silver - przynajmniej wyjdzie z tego wszystkiego z twarzą i nie utraci przyjaciół tak jak Ade :)

Roxanne 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Czw 05 Maj, 2011   

Gays napisał/a:
Pozwolę się nie zgodzić :)

Nie musisz się zgadzać, każdy ma inny gust i chwała Bogu :D

Gays napisał/a:
A co do wątku to uważam , że w ostatnich odc. Adrianna pokazała jaka naprawdę jest .
Jaka zła , wyrachowana , zimna , obojętne i przede wszystkim jaka pusta jest !
Jak dla mnie wojnę wygrała Silver - przynajmniej wyjdzie z tego wszystkiego z twarzą i nie utraci przyjaciół tak jak Ade :)

No a tutaj to ja się zgodzę =D

paatysia 

Ulubiony bohater: Annie, Naomi
Zasługi: 49
Otrzymał 79 piw(a)
Wysłany: Pią 13 Maj, 2011   

Silver. Mimo tego, że zachowała się jak suka wobec swojej przyjaciółki (Adrianny) to nie posuwa się do takich czynów jak Ade.

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)
Wysłany: Sob 14 Maj, 2011   

Miia napisał/a:
Jak dla mnie, Adrianna jest koszmarnie popsutą postacią w 3 sezonie i czuję się pokrzywdzona, bo nagle wszyscy mają w dupie dziewczynę, która w swoim życiu wiele przeszła i która ma tak słabą psychikę, że nie radzi sobie z życiem prywatnym i jednocześnie z karierą

TAK OSOBNO WEDŁUG MNIE O ADE :sugoi:
Bardzo lubiałam Ade w pierwszym i drugim sezonie i jak była z Navidem, ale od tego patrzenia na nią obecnie, jak jest "zła" i "wredna" troche zmieniła mi sie perspektywa. Teraz za bardzio jej nie lubie, ale pomimo to jak sie zabije to bedzie mi jej szkoda bo sama patrząć tlyko na nią i nie mieszajac w to Silver wiele przeszła. Zgodze że ona nie umie poradzić sobie z życiem i z emocjami! Bierze wsyztsoi na zbyt poważnie, jest tak zagubiona z epróbuje nawet zniszczyć zycie przyjaciółce (albo bylej przyjaciółce jak kto woli).

Nav 

Ulubiony bohater: Navid Shirazi
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Pon 13 Cze, 2011   

Ja oczywiście jestem Team Ade. Lubię jej złożoność i staję w jej obronie. Postać ma za sobą ciężki kawałek, narkotyki/ciąża/kłopoty z matką. Oczywiście Silver też swoje przeszła ale wybieram tę pierwszą. Ade jest realistyczna, musi poczuć pewne sytuacje dwukrotnie żeby je zrozumieć. Tak było z narkotykami. Teraz miała problemy z karierą, to tylko nastolatka, która nie potrafi udźwignąć swojego życia. Silver jest również ciekawą postacią ale jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie sezony(a nie tylko 3 gdzie producenci obierają postać negatywną sezonu jako Ade) to Silver jako pierwsza wbiła nóż w plecy Adrianie. Jeżeli uważnie śledzicie 90210 to między nimi bywały tylko błahostki, jednak romans z chłopakiem najlepszej przyjaciółki to przegięcie. W rewanżu było wysłanie nagiego zdjęcia ale to już bywało z dwa razy w tym serialu. Sytuacje na wakacjach - ale to znowu humorystyczny wątek. No i dochodzimy do najgorszego czyli podmiana tabletek. No i to mi się właśnie podoba :D Wiadomo, że to negatywne i Silver mogła umrzeć, jednakże! Podoba mi się ta obsesyjność Ade, ślad na jej i tak kruchej psychice wywarty przez narkotyki (przywidzenia Javiera). Interesuje mnie co według reżyserów siedzi w jej głowie. Także wybieram Ade :)

PaulinaAnnaLynn 

Ulubiony bohater: Naomi & Silver
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

Zdecydowanie Silver!
Od początku jakoś nie lubiłam Ade, zawsze chciała być sławną, nie patrzyła na innych. Chociaż nie powiem był czas kiedy zachowywała się na prawdę fajnie i byłam skłonna ją polubić. W trzecim sezonie stała się wręcz nieznośna!
A co do Silver, przeszła metamorfozę pomimo swojej choroby nie poddała się. Zawsze zakochiwała się szczerze jest naprawdę dobrym materiałem na przyjaciółkę.

Polecacz

Odpowiedz do tematu