Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Pojedynek : Silver czy Ade ?

Kogo wolisz?
Ade
32%
 32%  [ 18 ]
Silver
67%
 67%  [ 37 ]
Głosowań: 55
Wszystkich Głosów: 55

Autor Wiadomość
Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   Pojedynek : Silver czy Ade ?

Pojedynek dość aktualny bo nawet w samym serialu trwa między nimi wojna !;d
A wy którą dziewczynę i dlaczego wolicie ?
Silver czy Adriannę ? :]
Postaw piwo autorowi tego posta

Miia 

Ulubiony bohater: Ade|Ivy|Naomi
Zasługi: 64
order

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: Wto 05 Kwi, 2011   

Mój głos powędrował oczywiście do Adrianny. Ale żeby nie było, to od razu przechodzę do uzasadnienia.
Ade jest postacią o wiele bardziej "stałą", niż Silver. Zarówno w uczuciach, jak i w przyjaźni i innych tego typu sprawach. Jest także bardziej realistyczną postacią, niż Erin.
Przykłady:
Miłość - szanuję Ade za to, że od początku serialu jest przepełniona uczuciem jedynie do jednego faceta, Navida. Nie biega za każdym, który tylko ją chce, jak w przypadku Silver. Erin była już, albo przynajmniej kręciła z; Dixon'em, Teddy'm, Ethan'em, Navid'em i jeśli kogoś zgubiłam, to i tak nie stawia jej w dobrym świetle. Co do Adrianny...była z kilkoma m.in. Teddy'm, Ty'em, Gią...ale zawsze pozostawała zakochana po uszy w Navidzie, co jednak pokazuje, że mimo wielu problemów, nadal jej uczucia pozostawały bez zmian.
Przyjaźń - wiele razy zawodziła Naomi i inne dziewczyny. Jednak tak naprawdę, to czy kiedykolwiek było to coś złego do tego stopnia, że wypadało się od niej odwrócić raz na zawsze? Ona mimo wszystko, zawsze była przy Naomi(z gwałtem trochę mniej), czy nawet przy Silver ( kiedy płakała po Dixonie, lub jak miała poznać ojca Teddy'ego) . Nie chowała urazy, tylko nawet jeśli czuła, że dziewczyny są na nią wściekłe, starała się być dla nich miła, tak jak np. w drugim sezonie.
I dlaczego jest realistyczną postacią? Wszyscy uważają ją za sukę, tylko dlatego, że gdy osiągnęła karierę to stała się nie do zniesienia. Ale czy to jedynie jej wina? Poparcie ze strony "przyjaciół", pchało ją dalej i zatraciła się, jak pewnie każdy na jej miejscu. Przez całe swoje życie, była jedynie rzeczą do zarabiania kasy, dla swojej matki. Wpadła w dragi, alkohol, była w ciąży...to wszystko osłabiło jej psychikę. Kiedy w końcu, udało jej się coś osiągnąć i miała do wyboru - kariera za wszelką cenę albo nic - wybrała oczywiście opcję pierwszą.

Nie wiem, czy ktoś mnie tutaj zrozumie. Ale takie jest moje uzasadnienie na obecną chwilę, dlaczego zagłosowałam na Adriannę.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Nav
prettyvisitors 

Ulubiony bohater: Silver/Ivy/Navid
Zasługi: 23
Otrzymał 43 piw(a)

ja zdecydowanie wolę Silver. jakoś nigdy nie przemawiał do mnie charakter Ade. nie potrafiłam do końca zrozumieć jej zachowań. i moim zdaniem nie doszukujmy się podłoża jej problemów w matce, która zrobiła z niej maszynkę do zarabiania. okej, tak było, trzeba przyznać. jednak Ade lubiła być na scenie i z czasem jak widzimy wybrała podobną drogę do tej, którą wcześniej wybrała dla niej mama. bo akurat to jakie miała dzieciństwo nie uzasadnia wszystkich jej wyborów. Silver może i miała kilku partnerów, ale nie z własnego 'widzimisie', ona ich po prostu wszystkich kochała. już taka jest, że mocno się we wszystko angażuje. lubię w niej właśnie tę zmienność, a w pierwszym sezonie uwielbiałam za oryginalność.

Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)

Jedna i druga ma rację no ale zagłosować można na jedną !
Ja osobiście wybrałem Silver - a dlaczego ? Bo przeszła największą metamorfozę w serialu - z osoby "zbyt innej" stała się normalną nastolatką , która ma wiele przyjaciół , jest dobra popularna i pomocna !
Po 2 uwielbiam to co jest między Silver a Naomi - ich przyjazn ( dziewczyny) tyle razem przeszły początkowo się kochały potem nie lubiłem a teraz znów przyjazn ...
Do tego ta cała sprawa z Cannonem .
Po 3 Silver i jej podejście do Teddyego - To ona jedyna go rozumiała i chciała mu pomóc za co wielki + dla niej !;p

Miia, masz rację co do Ade , no ale jakoś i tak wole Silver ^^

Miia 

Ulubiony bohater: Ade|Ivy|Naomi
Zasługi: 64
order

Otrzymał 8 piw(a)

Gays napisał/a:
Po 3 Silver i jej podejście do Teddyego - To ona jedyna go rozumiała i chciała mu pomóc za co wielki + dla niej !;p

Tutaj akurat mogę śmiało powiedzieć, że mimo mojej antypatii do Silver, pokazała klasę! Zachowała się wobec Teddyego, jak prawdziwa, dobra przyjaciółka. Co jednak, odbiła sobie na Ade ;/

Gays napisał/a:
Miia, masz rację co do Ade , no ale jakoś i tak wole Silver ^^

Rozumiem, każdy ma inny gust itp. :)

Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)

No dokładnie tak ! Strasznie mi się podoba w jaki konkretny sposób bronisz Ade !
I like it ! :thumb-up:

Gwyneth
[Usunięty]

Silver polubiłam od pierwszego odcinka..
Z Ade różnie. Jej postać bardzo się zepsuła ostatnio..

Adrianna Tate-Duncan 

Ulubiony bohater: Ade & Ivy
Zasługi: 487
order3

Otrzymał 165 piw(a)

Ja zagłosowałam na :heart: Adusię :heart:
Uzasadnienie napiszę może jutro, bo dzisiaj nie mam czasu, a muszę moje myśli pozbierać do kupy ;)

Miia napisał/a:

Nie wiem, czy ktoś mnie tutaj zrozumie.

Ja rozumiem i oczyswiście się zgadzam z Twoimi słowami ;)

1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2011   

Adrianna Tate-Duncan napisał/a:
Ja zagłosowałam na :heart: Adusię :heart:
Uzasadnienie napiszę może jutro, bo dzisiaj nie mam czasu, a muszę moje myśli pozbierać do kupy ;)

Pisz no to :P Chętnie obalę.

Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

1923 napisał/a:
Pisz no to :P Chętnie obalę.

UUU a to co ? Taki wielki fan Silver jesteś ?:)
Pisz Adrianna Tate-Duncan, też chętnie przeczytam , dlaczego wolisz Ade - postać , za którą ja jedynie przepadałem tylko wtedy gdy była powiązana z wątkiem HOMO:)

Shinobu 

Ulubiony bohater: AnnieNavidIvyRaj
Zasługi: 73
order

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2011   

ciezki wybor bo obie bardzo sie zmieniły w moim przekonaniu na niekorzyść, Ade od czasu zwiazku z Gia (no moze wyjatek koniec 2 sezonu byl dobry) za to w pierwszym sezonie była moja ulubioną bohaterka
co do Silver tez wolałam ją w 1 sezonie,
a ta sprawa z Navidem :no: :thumb-down: zle to rozegrała
patrzac na całosc: glos na Ade
patrzac tylko na trzeci sezon: jednak Silver

Herbaciarka 

Ulubiony bohater: Silver, Naomi
Zasługi: 42
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Sob 09 Kwi, 2011   

Ja zagłosowałam na Ade. Jest dla mnie ciekawszą postacią, taka trochę nieprzeiwdywalną, kiedy myśli się, że jest już całkiem zła ona robi coś dobrego i odwrotnie. Jej wątki są zawsze ciekawe i ogląda się je z zapartym tchem. Można ją lubic lub nie ale trzeba przyznac, że jej wątki zawsze wiele wnosiły do serialu. Silver była ciekawa w pierwszym sezonie potem stawała się powoli nudna. Trochę chyba scenarzyści nie mają pomysłu na postac Siver o czym świadczy chociażby jej obecny romans z Navidem. Został jej jeszcze tylko Liam i będzie komplet.

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)

Herbaciarko, zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Wg. mnie wątki Ade są nudne i irytujące. Ta cała ciąża jeszcze była w miarę ok, ale wątek homo? To w ogóle nie był wątek, a jeśli nawet, na pewno nic nie wniósł do serialu. Strasznie słabo wykorzystano tę tematykę.

To jest moja opinia, nikt nie musi się zgadzać. Po prostu nigdy nie lubiłam Ade, zawsze była dla mnie nudną postacią, do tego strasznie płytką i przewidywalną. Ciągle starała się zmienić na lepsze, robiła wokół tego sporo szumu, a skutek był zupełnie odwrotny. Jak jest słaba postać, to nawet dobry wątek jej nie uratuje.

Herbaciarka 

Ulubiony bohater: Silver, Naomi
Zasługi: 42
Otrzymał 3 piw(a)

To fakt niektóre wątki Ade mogli poprowadzic bardziej ciekawie, ale ta postac ma jeszcze potencjał. Co do Silver, gdyby ta ankieta była by w pierwszym sezonie bez wahania wybrałabym ją, była wtedy najlepszą postacią ale teraz to już nie jest ta Silver, scenarzyści zepsuli całą jej postac. Dlatego za całokształt wolę jednak Ade.
Każdy ma inny gust i każdy lubi inną postac i dzięki temu możemy dyskutowac na tym forum, bo jak by wszyscy lubili jedną i tą samą postac to było by strasznie nudno :>

Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)

Herbaciarka napisał/a:
Trochę chyba scenarzyści nie mają pomysłu na postac Siver o czym świadczy chociażby jej obecny romans z Navidem. Został jej jeszcze tylko Liam i będzie komplet.

Ja akurat uważam , że Silver bardzo pasuję do Navida , ale osobiście chciałbym ją kiedyś zobaczyć także i z Liamem ...
Oni ją nie potrzebnie z Dixonem łączyli , do niego nie pasowała wcale .
Herbaciarka napisał/a:
Co do Silver, gdyby ta ankieta była by w pierwszym sezonie bez wahania wybrałabym ją, była wtedy najlepszą postacią ale teraz to już nie jest ta Silver, scenarzyści zepsuli całą jej postac. Dlatego za całokształt wolę jednak Ade.

Nie zgadzam się ! Jeżeli ta ankieta była by w 1 sezonie NIGDY nie wybrałbym Silver - była taka dziwna , a teraz całkowicie inna postać - Osobiście uważam , że o wiele wiele lepsza .
Ale fakt to kwestia gustu , Ade np. Nie lubiłem nigdy ( jedynie gdy była z Gią zapunktowała dla mnie !)

Polecacz

Odpowiedz do tematu