Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 29
Autor Wiadomość
3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

Żal mi Andrei. Jestem z niej dumna, że pomimo braku doświadczenia wygrała tę rywalizację, szkoda tylko, że nagroda była taka nędzna..Zdecydowanie zasługuje na coś lepszego!
Brenda była niesprawiedliwa, raz mówi o Dylanie, raz chcę kogoś nowego. I tak wiadomo kogo kocha :P
Jestem rozczarowana naiwnością Brandona, choć z drugiej strony od zawsze podziwiałam go za tę wiarę w ludzi. Między innymi za to go uwielbiam! Cieszę się, że w końcu wszystko dobrze się skończyło :P
Postaw piwo autorowi tego posta

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

Kolejny pozytywny odcinek. Ciekawie oglądało się rywalizację pomiędzy dziewczynami. Brenda już zaczyna działac mi na nerwy. Z tym policzkiem grubo przesadziła. Za kogo się ma ta dziewucha xP Cieszę się, że Andrea NIE ODPUŚCIŁA, NIE DAŁA SIĘ I WYGRAŁA! Brenda niech troche poskromi swoje ambicje. Biedny Brandon :przytul:

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)
Wysłany: Śro 17 Lut, 2010   

Zgadzam się, że Brenda w tym odcinku mocno przegięła. Cieszę się, że to nie ją wybrał nauczyciel. Ktoś jej w końcu utarł nosa.

Polecacz

Odpowiedz do tematu