Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Miasto czy wieś???
Autor Wiadomość
Davanee 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda,Kelly
Wysłany: Pon 29 Mar, 2010   

Ja osobiście mieszkam na wsi i chciałabym, aby tak było zawsze. Sama nie wiem, po prostu tu się wychowałam i uwielbiam ten klimat, to społeczeństwo, każdy każdego zna (trudno o anonimowość wśród 2000-osobowej grupy). Może tym, którzy wolą miasto, właśnie to nie odpowiada? Na pewno jednak macie rację, że na wsi jest mniej możliwości i perspektyw. Wiem to z doświadczenia, sama codziennie dojeżdżam autobusem 30 km do szkoły w jedną stronę, co zabiera mi dość dużo czasu i energii. Do klasy chodzę z prawie samymi ludźmi z miasta i widzę, że oni mają na prawdę małe pojęcie, jak wygląda życie na wsi. Sugerują się właśnie tym, co wmawiają im media. Bo z pewnością nie jest tak, że to jest jakaś sielanka, albo że mieszkańcy wsi to sami rolnicy itp. Ale też na wsi nie jest nudno, jeśli tylko masz odrobinę wyobraźni i paczkę znajomych, jak to ktoś już wcześniej napisał. Codzienność wygląda tutaj trochę inaczej, czy lepiej? Cóż, co kto lubi - dla mnie jednak lepiej :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Adrianna;* 

Ulubiony bohater: Adrianna.Navid.
Otrzymał 5 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Śro 31 Mar, 2010   

ja od urodzenia mieszkam na wsi.Ma to swoje jednak + i -.Na wsi nie ma czasami gdzie spotykać się z przyjaciółmi a w mieśćie jest duzo fajnych miejscówek.
To co pokazują w filmach o Polskiej wsi to ściema.
Wakacje spedzam zawsze u babci w mieście i nigdy się tam nie nudze ale musze przyznać że to choć głupie czasem tesknie za życiem na wsi.

Silverr 

Ulubiony bohater: Erin Silver
Wysłany: Sob 03 Kwi, 2010   

Adrianna;* napisał/a:
musze przyznać że to choć głupie czasem tesknie za życiem na wsi.

Dlaczego od razu głupie? To normalne, że człowiek czasem tęskni za swobodą, ciszą i spokojem, którym bardzo łatwo można się zarazić, spędzając czas na wsi. I na tym chyba polega jej urok ;)

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Pią 02 Lip, 2010   

Ja też preferuje życie na wsi . Jak byłem malutki to razem z mamą i tatą mieszkałem na wsi . Tego się nie zapomina to bieganie po łące :> Leżenie na kocyku itp.
A w mieście blisko wszędzie ale jak dla mnie to nie to co wieś.
Zauważyłem , że ci co mieszkają na wsi wolą miasto a ci co w mieście wolą wieś :D

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

Ja tylko kiedy moge siedze na wsi...100 razy lepiej ,nawet kiedy czasem zaleci ale to nic...

stanley 

Ulubiony bohater: Valerie / Clare
Otrzymał 94 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

ebcia napisał/a:
Gays napisał/a:
Zauważyłem , że ci co mieszkają na wsi wolą miasto a ci co w mieście wolą wieś :D
Nieprawda. Większość moich znajomych, mieszkających na wsi, za nic by tego nie zamieniła na huk miasta. Fakt, zawsze wydaje nam się, że trawa jest bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma, ale to już inna bajka.

Aha, ja mieszkam w mieście i nigdy, nigdy nie zdecydowałbym się na wieś.

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)

stanley, ebcia, Jednak myliłem się :) Jesteście moimi wyjątkami :>
Ja tam wole wieś ...

Ezüst 

Ulubiony bohater: Silver
Zasługi: 23
Otrzymał 12 piw(a)

Ja obecnie mieszkam na wsi. Lubię to, szczególnie w lecie, bo w zimie to strasznie niepraktyczne jest mieszkanie na takim wygnajewie, jak to mówi moja koleżanka.
Z drugiej strony miałam okazje pomieszkać okresowo w mieście i równie dobrze się tam czuję. Jak dla mnie dobre i to i to :)

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Nie 04 Lip, 2010   

Chyba kilka razy wspomniałam, najszczęściej narzekając, że mieszkam w najbardziej zielonej dzielnicy Sosnowca, czyli w sumie mieszkam w mieście, ale tak naprawdę ani to miasto, ani wieś, bo wszędzie daleko, wokół las.
Sam las mi w sumie nie przeszkadza, bo tkwi w tym pewien urok, ale wszędzie mam daleko, do centrum muszę jechać autobusem od 38 do 55 minut. Właśnie najbardziej irytujący jest fakt, że moja dzielnica podlega pod Sosnowiec, gdyby należała do pewnego sąsiedniego miasta, mielibyśmy tutaj znacznie sprawniejszą komunikację miejską...
Dlatego też w tym moim buszu można dostrzec zarówno cechy charakterystyczne dla miasta, jak i dla wsi.. Tak więc, z jednej strony wolałabym mieszkać w mieście, w sensie w centrum, bo tam jakoś wszystko lepiej funkcjonuje, a z drugiej na wsi, bo to jest fajne :P

stanley 

Ulubiony bohater: Valerie / Clare
Otrzymał 94 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Amelia napisał/a:
od 38 do 55 minut

Ta dokładność jest jednocześnie zabawna i urzekająca ;D

Monaa 

Otrzymał 115 piw(a)

Amelia witaj w klubie, ja tez mieszkam koło lasu, tyle, że jest to wieś. Tak samo muszę stracić trochę czasu na dojście do sklepu, szkoły czy najbliższego busa do miasta :|

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Lip, 2010   

Nigdy nie zamieniłabym miasta na wieś :)

Vanessa D. 

Ulubiony bohater: Brenda, Liam, Silver
Otrzymał 16 piw(a)
Wysłany: Czw 19 Sie, 2010   

Sama nie wiem gdzie chciałabym mieszkać. Urodziłam się w mieście i lubię tu mieszkać. Lecz na wsi też jest super. To świeże powietrze, lasy ... Ogólnie cały klimat sprawia, że człowiek potrafi się zrelaksować. Mam babcię na wsi i lubię tam spędzać czas. Spotykać się z kolegami, koleżankami, kuzynami ... Czasem podczas wolnego jak jest mi w mieście źle lubię wsiąść do autobusy i pojechać na wieś i pomyśleć. Lecz jeśli miałabym wybierać to zostałabym jednak w mieście. Cóż mogę poradzić. Moje serce jest za miastem, a mój rozum za wsią ...

prettyvisitors 

Ulubiony bohater: Silver/Ivy/Navid
Zasługi: 23
Otrzymał 43 piw(a)
Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

ja mieszkam w 70tysięcznym (wg Wikipedii! xd) mieście? ale mam po 20min drogi autobusem do centrum Katowic, Bytomia czy Chorzowa (gdzie zresztą chodzę do szkoły).. nie są to może jakieś metropolie, ale wszystko czego potrzebuję jest, więc nie narzekam ; )

muqq 

Zasługi: 1
Otrzymał 276 piw(a)
Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

chodzisz może do Słowaka? ;>
ok, nie odpowiadaj, to prywatne pytanie :D

ja lubię jeździć do Bytomia do Forum lub do Areny :D

Polecacz

Odpowiedz do tematu