Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Reality-Show
Autor Wiadomość
Onion 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Nie 05 Cze, 2011   

Talentu zwycięzcy xfactora nie można odmówić. Ostatnią piosenkę (zaśpiewaną ze wszystkimi) położył totalnie, ale może to szał z okazji zwycięstwa.
Wątpię, aby ta wygrana coś w jego życiu zmieniła. Naprawdę wątpię czy te pieniądze zostaną spożytkowane w sposób należyty. Jednak widzowie zadecydowali (ciesząc się pewnie, że pomogli człowiekowi, który śpiewa na streecie).
Postaw piwo autorowi tego posta

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Pon 06 Cze, 2011   

No nie wiem , ja się z wami nie zgadzam ! Emocję to we mnie wywoływał Michał Szpak , Ada Szulc , niekiedy p.Gosia , ale nigdy Gienek.
Ja zawsze po jego występie miałem wrażenie , że on robi to wszystko z łaski , że śpiewa dla nas łaskawie , że łaskawie odpowiada na pytania prowadzącego i łaskawie wychodzi na scenie. Ja go nie kupowałem :(
I jego płyty również na 100% nie kupię . Nie lubie takich głosów .
Piękny głos to miała Ada Szulc , Michał Szpak , Zespół Dziewczyny !

No ale cieszę się , że was zadowolił werdykt widzów :)

klaudia5168 

Ulubiony bohater: Silver, Ivy
Zasługi: 384
order2

Otrzymał 52 piw(a)

Gays napisał/a:
Jestem wściekły Gienek Loska zwycięzcą 1 Polskiej edycji x factora ?

Dlaczego ? :( Koleś nie wywołał we mnie żadnych emocji w finale ! :(

Liczyłem na Adę Szulc ! , oraz na Michała Szpaka

Do fanów Gienka , czym on was tak zachwycał ?
Głosem ? Zachowaniem ? Czym ? Bo mnie niczym :(
Nie ma osobowości jak Michał czy Ada , nie wybiję się ! Wielka porażka ;(

zgadzam się!
Gays napisał/a:
No nie wiem , ja się z wami nie zgadzam ! Emocję to we mnie wywoływał Michał Szpak , Ada Szulc , niekiedy p.Gosia , ale nigdy Gienek.
Ja zawsze po jego występie miałem wrażenie , że on robi to wszystko z łaski , że śpiewa dla nas łaskawie , że łaskawie odpowiada na pytania prowadzącego i łaskawie wychodzi na scenie. Ja go nie kupowałem :(
I jego płyty również na 100% nie kupię . Nie lubie takich głosów .

z tym również!

Gienka głos jest jakiś taki juz"nie modny" coś w rodzaju dżemu... kto tego będize słuchał?
mam nadzieje że Michałowi czy Adzie przegrana nie przeszkodzi w robieniu kariery, ponieważ oby dwoje byli świetni i moim zdaniem nawet lepsi od Gienka
poza tym uważam, że Gienek to hipokryta... nie wzieli go w mam talent to poszedł do x factor - żałosne to jest, uwaza się za świetnego, ale stara się to ukryć i dlatego jest taki nijaki... poza tym mam wrażenie że nie umie się z niczego cieszyc, zawsze ejst przybity ;/

jestem niezadowolona z werdyktu, Polskie społeczeństwo zawsze źle wybiera... przynajmniej moim zdanie - najpierw Ala Janosz... Magda Welc, teraz Gienek? omg!! ;/

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gays
Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)

Stawiam ci piwo bo mamy takie same zdanie na temat Gienka .
klaudia5168 napisał/a:
mam nadzieje że Michałowi czy Adzie przegrana nie przeszkodzi w robieniu kariery, ponieważ oby dwoje byli świetni i moim zdaniem nawet lepsi od Gienka

Oni są lepsi od Gienka Loski , mają lepsze głosy i śpiewają czysto .
Wywołują emocję (szczególnie Michał)
Obydwoje zrobią karierę , Michał Szpak ma ogromną siłę przebicia , Adzie też ktoś na pewno pomoże się wybić .
klaudia5168 napisał/a:
poza tym uważam, że Gienek to hipokryta... nie wzieli go w mam talent to poszedł do x factor - żałosne to jest, uwaza się za świetnego, ale stara się to ukryć i dlatego jest taki nijaki... poza tym mam wrażenie że nie umie się z niczego cieszyc, zawsze ejst przybity ;/

Odniosłem takie samo wrażenie .
klaudia5168 napisał/a:
Magda Welc,

ta mała akurat miała kawał głosu i liczyłem na jej zwycięstwo !

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)

Gays napisał/a:
ta mała akurat miała kawał głosu i liczyłem na jej zwycięstwo !
\może i miała łądny głos, ale była za młoda na taki program, mogła poczekać z 5 lat wtedy by zrobiła kariere a tak to ani widu ani słychu po niej
ale co tam :)

prettyvisitors 

Ulubiony bohater: Silver/Ivy/Navid
Zasługi: 23
Otrzymał 43 piw(a)

klaudia5168 napisał/a:

Gienka głos jest jakiś taki juz"nie modny" coś w rodzaju dżemu... kto tego będize słuchał?

niemodny? co to wgl za określenie dotyczące czyjegoś talentu?! poza tym Dżem pomimo 30 lat na scenie ma tysiące wiernych fanów, którzy licznie przychodzą na koncerty. każdemu artyście można życzyć takiej kariery. i akurat porównanie do Dżemu powinno być zaszczytem, a nie niechlubną łatką.
klaudia5168 napisał/a:

poza tym uważam, że Gienek to hipokryta... nie wzieli go w mam talent to poszedł do x factor - żałosne to jest, uwaza się za świetnego, ale stara się to ukryć i dlatego jest taki nijaki...

nie wiem czy wiesz, ale w Mam Talent go nie 'nie wzięli', tylko on sam zrezygnował i ja doskonale rozumiem czemu to zrobił. kocha muzykę i chce ją robić taką, jaka jemu się podoba, a nie podążać za modą i poddać się komercji. takie decyzje nie powinno się podejmować ot tak. jak widać Gienek wszystko przemyślał i zdecydował się na udział w X Factorze. i absolutnie nie jest nijaki! czy miarą artysty jest to jak on wygląda? to że Michal Szpak wygląda jak wygląda robi z niego artystę? czy dzięki temu jest bardziej wyjątkowy? moim zdaniem wręcz przeciwnie. sztuką jest skupić się na muzyce, tylko temu się poświęcić bez konieczności szokowania. sam talent broni się sam. niech Michał będzie jaki tam sobie chce, ale moim zdaniem Gienkowi do pięt nie dorównuje.
klaudia5168 napisał/a:

jestem niezadowolona z werdyktu, Polskie społeczeństwo zawsze źle wybiera... przynajmniej moim zdanie - najpierw Ala Janosz... Magda Welc, teraz Gienek? omg!! ;/
porównywanie Gienka do Ali Janosz czy Magdy Welc?! przecież to zupełnie dwa różne światy!

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Ja się nie dziwię, że dzieci chcą kolorowego ptaka. Gienek jest dla Was po prostu zbyt skomplikowany. Oczywiście może się nie podobać, ale Wasze argumenty są głupie.

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

klaudia5168 napisał/a:
Dlaczego tyle osób czepia się Alicji Janosz? Oglądałaś pierwszą edycję Idola? Dlaczego nie wspomnicie o Zalewskim albo o Silskim? Zawsze tylko Janosz. I o co chodzi z Magdą Welc? To nie jest tak, ze ktoś coś wygra i już od razu do końca życia będzie o nim głośno. Skoro wygrali, to znaczy, że zasłużyli.
Gays napisał/a:
Oni są lepsi od Gienka Loski , mają lepsze głosy i śpiewają czysto .
Wywołują emocję (szczególnie Michał)
Obydwoje zrobią karierę , Michał Szpak ma ogromną siłę przebicia , Adzie też ktoś na pewno pomoże się wybić .
Czasami to czy ktoś śpiewa czysto czy nie, nie ma znaczenia. Liczy się coś innego. I nie wiem czy Michał Szpak ma aż tak ogromną siłę przebicia.

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 501 piw(a)

Cytat:
Nie spodziewałem się, że facet w którym zakochałem się jeszcze w "Mam talent", a potem trzymałem kciuki od pierwszego występu w "X-factor" wygra. Występ z Maleńczukiem to magia, coś genialnego. Wszyscy wiedzą jakie mam podejście do tego typu show i że moim zdaniem to ktoś na górze decyduje o zwycięstwie konkretnej osoby, ale jeśli się mylę i to jednak społeczeństwo głosuje i wybiera zwycięzcę jestem naprawdę mile zaskoczony. I tak jak mówiłem ebi, będę w dzień premiery w Empiku żeby kupić płytę Gienka. Zasługuje na każdą złotówkę z tych 100 tysięcy.

Czasem musze ci przyznać racje bo inaczej nie idzie masz 100% racji ...
Gienek z Maleńczukiem wypadli gienialnie ,słuchało sie ich w duecie jak pięknej zwyczajnej po prostu muzyki ...To był strzał w 10 z repertuarem i osobą w duecie,ogółem Maleńczuk mnie kręci jako facet to tym bardziej było extra.
Szpak na tle Aleksandry Burke wypadł jak chłopiec mało potrafiacy ,i ten duet go zabił ...Wiedziałam że Gienek wygra od 1 minuty,miał sporo ludzi za sobą i on to musiał wygrać.
O Adzie Szulc nie mówie nic ,ta jej głupia buzka wywoływała u mnie wymioty ...
Wojewódzki też tylko ochy i achy robi ,jaki on nudny a te jego niby kłótnie z Sablewską to widać był zabieg markietingowy ,bo wczoraj jakoś im się niechciało kłócić...
Oby Gienkowi się udało ,mam nadzieje że ktoś napisze dla niego jakieś super piosenki żeby cły lud w Polsce miał z niego pocieche...

Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)

Arek napisał/a:
Ja się nie dziwię, że dzieci chcą kolorowego ptaka.

Ten "kolorowy ptak" mimo swojego zachowania i stylu wywoływał we mnie większe emocję niż Gienek . A po drugie co ja ci będę mówił w końcu dzieckiem jestem więc wole Michała .

Kelly napisał/a:
O Adzie Szulc nie mówie nic ,ta jej głupia buzka wywoływała u mnie wymioty ...

Dla mnie pięknością ona też nie była , ale w finale zaśpiewała najlepiej , zarówno pierwszą piosenkę jak i duet z p. Basią , którego nie mogę przestać słuchać :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
klaudia5168
Kelly 

Otrzymał 501 piw(a)

Cytat:
Dla mnie pięknością ona też nie była , ale w finale zaśpiewała najlepiej , zarówno pierwszą piosenkę jak i duet z p. Basią , którego nie mogę przestać słuchać

Tu nawet o wygląd nie chodzi tylko udawanie niewiniątka ,śpiewała czysto ale szału nie było...

klaudia5168 

order2

Otrzymał 52 piw(a)

Bren90210 napisał/a:
I o co chodzi z Magdą Welc? To nie jest tak, ze ktoś coś wygra i już od razu do końca życia będzie o nim głośno. Skoro wygrali, to znaczy, że zasłużyli.

Tyle ze tego typu programy moim zdaniem sa po to aby wynaleść wśród zwykłych ludzi jakąś artystyczną dusze... a nie jakąś osobe która zbuduje sobie dom i nie zrobi kariery. A tak na marginesie w tym wieku to mogła by isc do od przedszkola do opola - szkoda ze tego programu juz nie ma! ;/
Taki Bednarek przegrał a większą kariere od niej zrobił...
Pomimo że Szpak przegrał, zrobi większą kariere niż ten cały Gienio, bo on się rozwija, i umie zmieniać image, a nie ciagle ta sama zmuła. U mnie nie wywołal on ani krzty wzruszenia.

prettyvisitors 

Ulubiony bohater: Silver/Ivy/Navid
Zasługi: 23
Otrzymał 43 piw(a)

jak dla mnie Ada bez szału. było naprawdę mnóstwo dużo lepiej śpiewających osób, które nie dostały się nawet do 15. co do jej warunków wokalnych to też bym się nie zachwycała, bo zarówno w piosence 'Rolling in the deep' jak i we wczorajszym duecie obnażyła wszystkie swoje niedostatki wokalne. co do Michała, to nie wzbudzał we mnie emocji swoim śpiewem, a przecież o to tu chodzi. mnie bardziej przekonuje prawda.

Kelly 

Otrzymał 501 piw(a)

klaudia5168 napisał/a:
Tyle ze tego typu programy moim zdaniem sa po to aby wynaleść wśród zwykłych ludzi jakąś artystyczną dusze... a nie jakąś osobe która zbuduje sobie dom i nie zrobi kariery. A tak na marginesie w tym wieku to mogła by isc do od przedszkola do opola - szkoda ze tego programu juz nie ma! ;/
Taki Bednarek przegrał a większą kariere od niej zrobił...

Zacznijmy od tego że bednarek już miał zespół i czy ja wiem czy on taką kariere robi? Niech słuchają go wszyscyy,niech grają go w Radio ,niech porywa tłumy to ci przytakne,jak narazie słuchają go wielbicielki Zmierzchu przed 18 rokiem życia które nagle zaczeły słuchać reegae ,i wkrótce im się to znudzi bo odkryją że to był tylko impuls bo tak na prawde podobał im się sam Kamil a nie muzyka...
I się powtórze on żadnej kariery jeszcze nie zrobił...
klaudia5168 napisał/a:
Pomimo że Szpak przegrał, zrobi większą kariere niż ten cały Gienio, bo on się rozwija, i umie zmieniać image, a nie ciagle ta sama zmuła. U mnie nie wywołal on ani krzty wzruszenia.

Nasze społeczeństwo nie jest tolerancyjne w większości,wątpie że ktoś zaakceptuje faceta który ubiera szpilki i sie ubiera jak rasowa laska ,jego głos też nie robi szału ,Szpak to tylko wytwór TVN-u który chciał znowu wzbudzic kontrowersje i zainteresowanie do X Factor,mimo wszystko podobało mi się czasem jak śpiewał ,nie był taki zły i mimo wszystko życze mu powodzenia...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gays
Gays 

order

Otrzymał 228 piw(a)

Kelly napisał/a:

Zacznijmy od tego że bednarek już miał zespół i czy ja wiem czy on taką kariere robi? Niech słuchają go wszyscyy,niech grają go w Radio ,niech porywa tłumy to ci przytakne,jak narazie słuchają go wielbicielki Zmierzchu przed 18 rokiem życia które nagle zaczeły słuchać reegae ,i wkrótce im się to znudzi bo odkryją że to był tylko impuls bo tak na prawde podobał im się sam Kamil a nie muzyka...
I się powtórze on żadnej kariery jeszcze nie zrobił...

Stawiam ci za to piwko , bo ja też nie lubiłem tego całego Kamila Bednarka i podobnie jak ty głosowałem na Magdę Welc w finale Mam Talent xD

Natomiast jeżeli chodzi o Gienka Loskę to całkowicie zgadzam się z kaludia5168
No i zgadzam się z tym , że Michał Szpak zrobi karierę . Ma większą siłę przebicia ! Więc w sumie nie musiał wygrywać x factora .
Kelly napisał/a:
Nasze społeczeństwo nie jest tolerancyjne w większości,wątpie że ktoś zaakceptuje faceta który ubiera szpilki i sie ubiera jak rasowa laska

To fakt bo nasz kraj nie ocenia talentu tylko patrzy w pierwszej kolejności na wygląd .
To jest przykre :(

Polecacz

Odpowiedz do tematu