Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
W najbliższych odcinkach...
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 430 piw(a)
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009   W najbliższych odcinkach...

Kilka najnowszych spoilerów:
- ktoś będzie chciał popełnić samobójstwo;
- prawda o Liamie i Jen wyjdzie na jaw w 11 odcinku;
- Debbie rozpocznie romans z instruktorem jogi;
- powróci biologiczna matka Dixona.

Ostatni spoiler jest być może wyjaśnieniem newsa sprzed około 2 tygodni, w którym źródła informowały o nowej, starszej kobiecie, która pojawi się w życiu Dixona.
Postaw piwo autorowi tego posta

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 134 piw(a)
Wysłany: Wto 10 Lis, 2009   Re: W najbliższych odcinkach...

Kubos napisał/a:

Obstawiam Ade, albo Annie..albo Jaspera.., albo Jen -głupia szantażystka..

Chociaż ta pierwsza już ma jedna taką próbę za sobą, więc szanse, że to właśnie ona zależą od punktu widzenia..

Aurelcia 

Ulubiony bohater: Silver
Wysłany: Śro 11 Lis, 2009   

kiedy te odcinki pojawia sie w telewizji??

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 430 piw(a)

Aurelcia napisał/a:
kiedy te odcinki pojawia sie w telewizji??

Polskiej? Nie wiadomo.
A w USA to wszystko będzie w ciągu najbliższych kilku tygodni - miesiąca.

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)

Kubos napisał/a:

A ja stawiam na Dixona, bo ponoć ma mieć więcej problemów, Annie (powie o tym, że zabiła człowieka i nie będzie mogła sobie z tym poradzić), Silver (bo jej matka umrze, wtedy gdy zaczną się lepiej dogadywać) lub Adriannę - no to wiadomo, z powodu narkotyków, utraty Navida.

3bit intenssimo

order2

Otrzymał 134 piw(a)

Po dzisiejszym odcinku sądzę, że to jednak Annie targnie się na swoje życie. Nie dość, że żyje w przekonaniu, że potrąciła człowiek (wydaje mi się, że to nie ona spowodowała jego śmierć), to jeszcze oddała się komuś, kto ją okłamywał. Z drugiej zaś strony on też nie była całkowicie fair, ale jej intencje były jawne od początku. Tak więc ona ma najwięcej powodów.

ziaba 

Ulubiony bohater: Liam, Silver, Naomi

nic mi o tym nie wiadomo xD aledobrze ze wyjdzie na jaw to z LIamem
!! on jest fajny a ta Jen ! najwyzszy czas zeby Naomi sie o niej tego dowiedziala ! bo ta dalej zyje na jej ręke .... debilka ! a gdzie ogladacie odcinki ?? 2 serii ??
bo ja na kino pecetowiec ....

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)

Amelia napisał/a:
Nie dość, że żyje w przekonaniu, że potrąciła człowiek (wydaje mi się, że to nie ona spowodowała jego śmierć), to jeszcze oddała się komuś, kto ją okłamywał.

Kto wie ?
Może to nawet Jasper zabił swego wujka, bo tamten wiedział, że Jasper jest dilerem czy coś w tym stylu i wywiózł jego ciało na ulicę i Annie myślała, że go przejechała - zabiła. Natomiast Jasper wie, że Annie coś ukrywa i może myślał, że ona widziała to co się stało (jeśli się stało) lub myśli, że go zabiła i wiecie najlepiej zrzucić winę na nią.
To zależy od zachowania Jaspera. Jeżeli Annie powie prawdę i on się tym nie przejmie to znaczy, że ma coś na sumieniu.

3bit intenssimo

order2

Otrzymał 134 piw(a)

Moja interpretacja nie sięga tak daleko jak Twoja, Sweeta, jednak uważam, że to nie Annie potrąciła wujka Jaspera, bo jak to ktoś pisał, w którymś z News'ow, trudno później byłoby scenarzystą wybrnąć z tego. Są, więc trzy opcje:
-prawda wyjdzie na jaw i Annie będzie musiała ponieść konsekwencje swoich poczynań, co jest niedorzeczne, bo nie wyobrażam sobie, że główna bohaterka pójdzie siedzieć na dajmy na to 10 lat..
-prawda nie wyjdzie na jaw, Annie będzie już zawsze żyła z wyrzutami sumienia, co również jest nierealne, bo wtedy byłby to serial dla młodzieży propagujący dziwne wzorce moralne, a producenci raczej nie chcą, żeby był on tak odbierany
- okaże się, że to ktoś inny potrącił tego bezdomnego

Jest jeszcze 4 możliwość. Przyszła mi tak na myśl teraz i wiąże się z tą drugą. Jasper dowie się o wypadku, który spowodowała Annie, później wyjdzie na jaw, że jest dilerem narkotyków, Annie go znienawidzi, co go bardzo zaboli, bo ją kocha, a wiedząc, że taki Navid mu nie odpuści i pewnie trafi do więzienia, weźmie na siebie winę Annie, chcąc jej udowodnić, jak bardzo ją kocha, ona nie będzie się chciała na to zgodzić, bo nie chce nic zawdzięczać takiemu człowiekowi, ale Debbie i Harry ją przekonają, że tak będzie najlepiej, co zbliży ich do siebie i znów razem, jak prawdziwa rodzina będą piastować tę tajemnicę .. xD

1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 209 piw(a)
Wysłany: Czw 12 Lis, 2009   

Amelia napisał/a:
Moja interpretacja nie sięga tak daleko jak Twoja, Sweeta, jednak uważam, że to nie Annie potrąciła wujka Jaspera, bo jak to ktoś pisał, w którymś z News'ow, trudno później byłoby scenarzystą wybrnąć z tego.

Cytat:
Szczerze mówiąc, to wątek Annie robi się coraz bardziej kuriozalny - mamy nieumyślne spowodowanie śmierci, czyli coś, co w każdym państwie jest karane. Nie mam pojęcia, jak scenarzyści mogą z tego wyjść z twarzą.

:P

Polecacz

Odpowiedz do tematu