Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy zespół muzyczny

NAJLEPSZY ZESPÓŁ? Oddajemy tylko 1 głos.
Aerosmith
0%
 0%  [ 0 ]
The Beatles
35%
 35%  [ 5 ]
Modern Talking
14%
 14%  [ 2 ]
Wham
0%
 0%  [ 0 ]
Backstreet Boys
28%
 28%  [ 4 ]
Queen
7%
 7%  [ 1 ]
Abba
14%
 14%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 408 piw(a)
Wysłany: Nie 01 Lis, 2009   

The Beatles - 2
Backstreet Boys - 5 (+)
Postaw piwo autorowi tego posta

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

FINAŁ!!! NAJLEPSZY ZESPÓŁ MUZYCZNY

I MIEJSCE

Backstreet Boys :clap: :clap: :clap:

II MIEJSCE

The Beatles

III MIEJSCE

Abba

IV MIEJSCE

Modern Talking

Dzięki za oddane głosy i przednią zabawę :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
dydziaa
Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Podzielcie się wrażeniami co do wyników... Osobiście głosowałam na Abbe, ale Backstreet Boys to cale moje dzieciństwo, pierwszy boysband, kochałam sie w Brian'ie :) Świetnie, ze wygrali.

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

Moim faworytem był oczywiście Backstreet Boys pamiętam ich piosenki,które słuchałam w dzieciństwie i do tej pory nie tracą na wartości.Chłopaki do tego byli przystojni :) A więc cieszę się,że to oni wygrali.

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

Szybko przeprowadziliście te głosowanie i niestety się nie załapałam-zresztą i tak by ten jeden plus na The Beatles nic nie zmienił... Moim ulubionym zespołem jest właśnie The Beatles, a co do zwyciezców, to pamiętam, że kiedyś słuchałam i oglądałam na vivie czy mtv, ale z tytułu nie wymienię żadnej piosenki xD

monikamalutka 

Zasługi: 14
Otrzymał 65 piw(a)
Wysłany: Pon 02 Lis, 2009   

Głosowałam na The Beatles. Klasyka, zawsze jak usłyszę gdzieś fragment to się wsłuchuję.

Backstreet Boys odnosili największe sukcesy, gdy ja byłam w podstawówce i wówczas słuchałam ich non stop, ale że tak powiem "wyrosłam" z nich, a Beatelsów uwielbiam do dziś.

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 408 piw(a)

BSB jest pionierem... w końcu to Nasze dzieciństwo :)

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)

Nie zdążyłam zagłosować niestety, ale wynik bardzo mnie ucieszyl :D Wiem, żę The Beatles to legenda, ale BSB to całe moje nastoletnie życie. Akurat wtedy odnosili największe sukcesy, na MTV i Vivie było ich pełno. Mam chyba wszystkie ich piosenki. To chyba najlepszy z boysbandów, chłopaki świetnie śpiewali na żywo w wiadomo, że to było słabym punktem wielu zespołów tego typu. Dzisiaj już nie pamietam żadnej piosenki np. NKOTB czy Take That za to utworów BSB mogę wiele wymienić bez problemu :> Byli i są najlepsi z tego typu grup muzycznych. I fajnie, że nadal nagrywają. Szkoda tylko, że już bez Kevina.
I oczywiście zakochana byłam w Brianie i jego głosie :D hihi. Brelcia, to już kolejny facet po Brandonie który nam się podoba hehe.

Na drugim miejscu postawiła bym Abbę. Mieli świetne piosenki, a poza tym mam sentyment do szwedzkich grup popowych poprzez Ace of Base, który to zespół też kojarzy mi się z moją młodością :>

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

kelli napisał/a:
Nie zdążyłam zagłosować niestety, ale wynik bardzo mnie ucieszyl :D Wiem, żę The Beatles to legenda, ale BSB to całe moje nastoletnie życie. Akurat wtedy odnosili największe sukcesy, na MTV i Vivie było ich pełno. Mam chyba wszystkie ich piosenki. To chyba najlepszy z boysbandów, chłopaki świetnie śpiewali na żywo w wiadomo, że to było słabym punktem wielu zespołów tego typu. Dzisiaj już nie pamietam żadnej piosenki np. NKOTB czy Take That za to utworów BSB mogę wiele wymienić bez problemu :> Byli i są najlepsi z tego typu grup muzycznych. I fajnie, że nadal nagrywają. Szkoda tylko, że już bez Kevina.
I oczywiście zakochana byłam w Brianie i jego głosie :D hihi. Brelcia, to już kolejny facet po Brandonie który nam się podoba hehe.

Na drugim miejscu postawiła bym Abbę. Mieli świetne piosenki, a poza tym mam sentyment do szwedzkich grup popowych poprzez Ace of Base, który to zespół też kojarzy mi się z moją młodością :>

kelli cała Twoja wypowiedź potwierdza, ze czuje w Tobie bratnią duszę :kiss: Zgadzam sie ze wszystkim jak najbardziej, gust w facetach mamy taki sam :) Abba i Ace of Base to rowniez zespoly, ktore darze szczegolnym sentymentem. "All that she wants" spiewam w wolnych chwilach do tej pory.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kelli
Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Nie 15 Lis, 2009   

Pierwsze spotkanie smarkacza z muzyką to BSB, zasłużone. Są sentymenty, stare kasety magnetofonowe to było coś ;p We've Got It Goin' On ten bit miażdży wszystko xD No i Get down !

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)
Wysłany: Wto 17 Lis, 2009   

Obecne piosenki BsB jak 'Straight through my heart' czy 'Bigger' też są ok. Przypominają nieco dawne piosenki zespołu. Moja przyjaciółka ostatnio byla na koncercie BsB w Londynie. Zazdroszczę jej totalnie! Sama bym się chyba teraz wybrała na ich występ tak z sentymentu. Podobno mieli być początkowo w tym roku w listopadzie także i w POlsce na jedynym koncercie. Polska była ujęta na informacji o ich trasie koncertowej. Dlaczego zniknęła i koncert się nie odbyl, nie mam pojęcia.
Szkoda :cry:

Polecacz

Odpowiedz do tematu