Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 41
Autor Wiadomość
Arek 

Otrzymał 390 piw(a)
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   Odcinek 41

W Albuquerque Steve'owi udaje się odnaleźć babcię. Dowiaduje się od niej, że Karen oddała syna do adopcji, ponieważ była bardzo młoda i chciała, aby Steve miał prawdziwy dom. Niestety, kobieta zginęła w wypadku samochodowym. Steve składa kwiaty na jej grobie i postanawia wrócić do domu. Cindy jest przygnębiona pierwszymi świętami Bożego Narodzenia w Beverly Hills. Postanawia zaprosić na Wigilię przyjaciół Brandona i Brendy oraz ich rodziców. Wszystko wskazuje na to, że każdy ma inne plany.
Postaw piwo autorowi tego posta

NoRav 

Ulubiony bohater: David Silver
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   

Fajny odcinek właśnie obejrzałem i widać jeszcze coś nowo pare zapowiadającą się od kilki odcinków David-Dona

perelkadg 

Jeden z moich ulubionych odcinków... Święta Bożego Narodzenia... Fajnie było ich wszystkich zobaczyć w jednym miejscu:) Pojawiła się nawet Emily. Trochę żal mi było Steva kiedy dowiedział się że jego prawdziwa matka zginęła w wypadku. Odcinek piękny.

Papryczka 

Ulubiony bohater: Brenda & Brandon
Otrzymał 2 piw(a)

Oj, pamiętam ten odcinek... Fajne było to, jak się zebrali wszyscy u Walsh'ów... :)

Agnieszka:) 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan
Otrzymał 7 piw(a)

Odcinek po prostu super;)Fajne te były świeta u Walshów..:) :lol: Pomimo,ze na poczatku nic nie wskazywało na to ,ze wszyscy na swieta beda u Brandona i Brendy...;)

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Odcinek super, bo o Bożym Narodzeniu. Brenda znalazła sobie fajna prace, jak widać choinkę dostać w BH to sztuka nie mała. Dylan zachował się bardzo fajne i odwiedził ojca. Szkoda Steva ale teraz będzie już tylko lepiejJ. Brendon też zachował się w porządku i odwiedził Emily. Devid zabawny z tym prezentem dla Kelly. Motyw z Mikołajem też bardzo pozytywny. A wieczór w domu Walsow ganiany. Co tu dużo mówić 10/10
Ostatnio zmieniony przez Arek Wto 01 Kwi, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

honia1992 

Ulubiony bohater: Dylan, Branda, Kelly

Arek napisał/a:
Co tu dużo mówić 10/10

Jeśli Arek dał tak dużo to odcinek godny największej uwagi.

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

Odcinek mi tez sie podobal :>

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

Chyba od teraz mój najlepszy odcinek.Ta atmosfera świąt i wszyscy zaczeli się schodzić do Walshów.
Steve wkońcu poznał prawdę o swojej rodzinie,wspaniale ze dotarł do domu na święta.
Donna i David już oficjalnie razem, na prawdę cieszy mnie ta para.Donna staneła pod jemiołą hehe
Kto powiedział że nie będzie Emily?Może ja hehhe.Zdziwiłam się jak ją zobaczyłam dziś.
Dylan spotkał sie z ojcem by;i na prawdę szczęśliwi.No i Brenda wspaniale wyglądała z Dylanem.I fajnie że Brenda zaprosiła tego staruszka-ona ma jednak dobre serce.
Jim i Cindy byli także wspaniali że wszystkich gorąco przyjęli.No i Jim i te jego organki-rozkoszne hehe.
Warto wspomnieć że dobrze sie stało że Jackie i Mel się pogodzili.
Pozdrawiam :P

sznutus 

Ulubiony bohater: Dylan
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2008   Re: Odcinek 41

Arek napisał/a:
W Albuquerque Steve'owi udaje się odnaleźć babcię.

A nie dziadka?

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2008   Re: Odcinek 41

sznutus napisał/a:
Arek napisał/a:
W Albuquerque Steve'owi udaje się odnaleźć babcię.

A nie dziadka?

Dziadka, mój błąd skopiowałem to ze strony jakiegoś programy tv i nawet nie czytałem.

Kassia

Wysłany: Śro 02 Kwi, 2008   

Bardzo "przytulny" odcinek. Inny niż wszystkie. Najlepsze było to, że wszyscy razem spotkali się u Walshów. Niezłe przebrania sobie wymyślili w Peach Pit. Jakoś tak do świąt zatęskniłam..

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 431 piw(a)
Wysłany: Sob 05 Kwi, 2008   

Cudny odcinek, aż poczułem ten klimat świąt. Zawsze tak jest, kiedy komuś się coś niepowodzi lub zmienia plany idzie do Walshów :D I w tym odcinku prawie wszyscy tak mieli i to było super ;)
Żal mi było Steva strasznie, te jego poszukiwania matki tak go wciągnęły... A tu co? Okazuje się, że mama nie żyje, przykra sprawa.
Odcinek godny oglądnięcia.

Syl90210 

Ulubiony bohater: Brenda i Dylan
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2008   

hehhh piękny był.
Aż się wzruszyłam:**

Barca25 

Otrzymał 88 piw(a)
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

Jeden z najlepszych odcinków BH.
Wszyscy zjawiają się u Walshów, nawet matka Steva. Dylan odwiedza ojca w więzieniu. Smutna rozmowa pomiędzy nimi i jeszcze smutniejsze słowa, wypowiedziane przez Dylana: "...Chciałem abyś poczuł, co to znaczy być samotnym w święta, ale potem przypomniałem sobie jaki to ból..." Brandon natomiast odwiedza Emilii, która jest troszkę zdziwiona a zarazem zadowolona. Szkoda Steva, który dowiaduje się, że jego biologiczna matka nie żyje.
Odcinek bardzo ciekawy a jeszcze lepsze zakończenie. W niektórych momentach aż łezka się w oku kręciła. :cry:

Polecacz

Odpowiedz do tematu