Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Plotkara (org. Gossip Girl)
Autor Wiadomość
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 498 piw(a)
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   Plotkara (org. Gossip Girl)

Plotkara (org. Gossip Girl) - amerykański serial dla młodzieży. Został stworzony przez Josha Schwartza (twórcę m.in. Życia na fali) i Stephanie Savage na podstawie książek Cecily von Ziegesar o tym samym tytule. Swoją premierę miał 18 września 2007 w telewizji The CW.

Polska premiera odbyła się 8 kwietnia 2008 na kanale TVN Siedem. Serial był nadawany co wtorek, o godzinie 20:05.

Tajemnicza plotkara (głos Kristen Bell) opowiada widzowi o perypetiach pięknych i bogatych mieszkańców Upper East Side w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy do domu powraca Serena van der Woodsen, która rok wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach wyjechała do szkoły z internatem. Jej przyjaciółka, Blair Waldorf, w tym czasie zyskała dużą popularność w szkole. Nikt nie wie dlaczego Serena wyjechała i dlaczego wróciła, wszyscy wiedzą jednak, że chłopak Blair, Nate Archibald, coś czuje do przyjaciółki swojej dziewczyny. Van der Woodsen jednak nie wróciła dla nich, tylko by wesprzeć swojego brata, który chciał popełnić samobójstwo. Serena poznaje i związuje się z Danem, chłopakiem z Brooklynu, okazuje się także, że w przeszłości coś łączyło matkę Sereny i ojca Dana.
Postaw piwo autorowi tego posta

Brenda 

Ulubiony bohater: Kelly, Naomi, Silver
Zasługi: 6
Otrzymał 32 piw(a)
Wysłany: Wto 24 Mar, 2009   

Kolejny serial z mojego Top 5 ;)
Od pierwszego odcinka tak bardzo mi się spodobał, że 1 sezon obejrzałam w niecały tydzień. :) Niestety zawiodłam się na 2 sezonie, gdyż serial stracił trochę swój urok. Sądze, że bardziej skupiono się na życiu uczuciowym bohaterów i mało interesujących wątkach, i cała drama, która nieustannie była podczas 1 sezon, gdzieś uleciała. Póki co słyszałam,że będzie 3 sezon i mam nadzieję,że GG wrócił w swoim dawnym stylu.
Jeśli chodzi o postacie to pokochałam Blair od pierwszego odcinka. Dziewczyna zadziorna, wredna i rozpieszczona. Czyli postać taka jaką najbardziej lubię w serialach :>

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 134 piw(a)
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

Ja również uwielbiam Gossip Girl i postać Blair, Chucka oraz akcent Sereny. Jednak zgadzam się z Brendą, że w II sezonie serial stracił swój urok (perypetie Blair i Chucka jako pary zaczęły mnie męczyć, choć osobno ich kocham!!!), ale wydaje mi się, że teraz go odzyskuje...Bynajmniej 18 odcinek był genialny, warto było tyle czekać :)

i wreszcie finał 2 sezonu..co sądzicie? według mnie akcjia przebiegała ciekawie, bez żadnych ekscesów...bardzo się cieszę, że Blair i Chuck w końcu są razem! Tak samo Lily i Rufus! Szkoda tylko, że Danowi i Serenie się nie udało, no ale w końcu po coś będzie ten 3 sezon :)

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Śro 12 Sie, 2009   

Jej szukałam tego tematu chyba '30 minut' xD
No więc zacznę od początku.
Siedzę sobie popołudniu - po obejrzeniu 1 i 2 części filmu "Klątwa" i myślę o 90210.
Po chwili nowa myśl nawiedziła moją głowę "O, a może bym jakiś serialik nowy zapodała !"
Mówię "Ah najpopularniejsze to chyba 90210, Pogoda Na Miłość, Plotkara oraz Życie Na Fali". 90210 oglądam, więc po chwili otworzyłam Mozillę i szukałam, który serial ma najmniej sezonów, aby szybko go ściągnąć. PNM chyba 6 czy 7, mówię odpada. ŻNF 4 sezony, ale jest chyba tylko do pobrania na chomikuj, więc wpisuję w google Plotkara i na mojej twarzy pojawił się wielki uśmiech, bo Plotkara ma tylko 2 sezony, w te pędy otworzyłam stronkę z torrentami i ściągnęłam 3 pierwsze odcinki. "Jeżeli mi się spodoba będę dalej ściągała" - powiedziałam. Gdy obejrzałam pierwszy odcinek byłam zaskoczona, jak mogłam nie oglądać tak wspaniałego serialu ?
Wciągnął mnie w szybkim tempie, tak samo było z 90210 :)
Obejrzałam 3 odcinki i dalej jestem głodna tego serialu, ale dopiero kolejne dwa odcinki się ściągają.
Naprawdę bardzo przyjemny serialik. Strasznie spodobała mi się postać Sereny :)
W ogóle ona i Dan <3
Ta Blair coś mi na razie nie podchodzi, a Chuck tym bardziej. Nate ujdzie.
Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć wszystkie odcinki do września, bo o ile dobrze myślę to 3 sezon Plotkary będzie miał premierę we wrześniu ?
Przy okazji dojdzie 90210 i Melrose Place, o kurka czy ja znajdę na to czas ? xD
Wracając do tematu chciałabym powiedzieć jeszcze, że teraz Plotkara wskakuje na 2 miejsce w moim rankingu seriali :)
Na razie to by było na tyle.

effy 

Otrzymał 5 piw(a)

trzeci sezon Plotkary będzie miał premierę 14 września, o ile dobrze pamiętam, a w internecie dostępne są już pierwsze zwiastuny.

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

effy napisał/a:
trzeci sezon Plotkary będzie miał premierę 14 września, o ile dobrze pamiętam, a w internecie dostępne są już pierwsze zwiastuny.

Właśnie teraz zobaczyłam na filmweb, że 14 września będzie 3 sezon, także git :)
Myślę, że zdążę obejrzeć cały 2 sezon do tego czasu i pozostałe odcinki z 1.
Oglądanie to nie problem, gorzej ze ściąganiem, bo czasami nie chce się pobierać...

effy 

Otrzymał 5 piw(a)

ja kilka dni temu postanowiłam sobie odświeżyć drugi sezon i całość ściągała mi się mniej niż dobę, więc nie tak źle ; )

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Nie ma odcinków on-line?

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 498 piw(a)

We wrześniu na tvn 7 będzie druga seria tego serialu ;P

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Brel
Arek 

Otrzymał 389 piw(a)

Brel napisał/a:
Nie ma odcinków on-line?

Kod:
http://www.serialeonline.pl/category/171/1

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Brel
Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

Brel napisał/a:
Nie ma odcinków on-line?

Ale ja chcę na płytkę to zgrać :)

Cytat:
ja kilka dni temu postanowiłam sobie odświeżyć drugi sezon i całość ściągała mi się mniej niż dobę, więc nie tak źle ; )

Możesz podać torrenta ?
Bo ja też mam takiego jednego do całego sezonu, ale nie wiem czy nie będzie jakiś kiepski.

effy 

Otrzymał 5 piw(a)

proszę ; )
tylko nie pamiętam z którego dokładnie pobierałam.
nie chcę Ci psuć radości oglądania, więc powiem tylko, że zakończenie drugie sezonu nie specjalnie mnie usatysfakcjonowało

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Sweeta
Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

effy napisał/a:
proszę ; )

Wielkie dzięki.

Teraz mam pytanie -> Wszędzie pisze, że 1 sezon ma 18 odcinków, to dlaczego wg tego portalu ma 25 ? :/
http://plotkara.info/sezo...ow-sezon-1.html

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Kelly napisał/a:
We wrześniu na tvn 7 będzie druga seria tego serialu ;P

Arek napisał/a:
Brel napisał/a:
Nie ma odcinków on-line?

Kod:
http://www.serialeonline.pl/category/171/1

Dziekuję za info..

Sweeta napisał/a:
Brel napisał/a:
Nie ma odcinków on-line?

Ale ja chcę na płytkę to zgrać :)

Pytałam dla siebie, bo obecnie nie dam rady ściągać.

effy 

Otrzymał 5 piw(a)
Wysłany: Czw 13 Sie, 2009   

sweeta, nie wiem dlaczego tam jest, że 25, bo pierwsza seria na pewno ma osiemnaście odcinków.
dwadzieścia pięć ma sezon drugi ; )

Polecacz

Odpowiedz do tematu