Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Na Dobre i Na Złe
Autor Wiadomość
3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013   

Hany? Hana jest najlepsza <3 / uwielbiam Kiamillę Baar <3
Postaw piwo autorowi tego posta

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Wto 01 Sty, 2013   

Hana niszczy ten serial i tyle!

elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 207 piw(a)
Wysłany: Śro 02 Sty, 2013   

Nie chce mi się ostatnio oglądać tego serialu, ale powiedzcie mi, jest już w końcu Piotr z Haną? :P

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Pią 04 Sty, 2013   

Nie wiem.Ale dzisiaj w powtórkach na TVP Seriale było wejście Mariolki :heart: chciała zobaczyć klatę Mareczka i się na niego napaliła,myślała że jest lekarzem.W ogóle te stare odcinki są genialne! Tandem Bujakiewicz&Jungowska,te ich dialogi,A między Bożenką a Mareczkiem to aż iskry lecą,tylko ona to dzisiaj cały odc przepłakała bo aż nie mogła patrzeć jak jakąś flodra faceta zabiera.I chciała coś z tym zrobić ale on jej nie zauważał.Nawet już jest Amelka tylko jeszcze leży w kojcu.Szczęśliwe małżeństwo Burskich Tomek Julka,Agnieszka,Oddziałowa.A Bruno i Kuba to normalnie rozwalają system.O i nawet pani Burczykowa jest,tylko już mniej niż na początku.Dzisiejszy odcinek skończył się sceną jak Agata dostała pismo z Starostwa że odwołują Bruno jako dyrektora.W ogóle są lepiej budowane przypadki medyczne,te wątki są jakieś wartościowe,wzruszające,trochę mniej tej całej spektakularnej otoczki fiu bdziu i dynamizmu.Ale ogólnie to więcej wartości miłości.Nawet Latoszek się tam przewija i pracuje w jakimś szpitaliku w jego rodzinnej wsi.A za niedługo będzie pierwszy odcinek serialu jaki widziałem w życiu.Maciej Kozłowski ma tam wątek.I ten niezapomniany klimat,ta ścieżka dźwiękowa,np. "Miłość jest piękna" Krzesimira Dębskiego,albo ta muzyka przy dramatycznych momentach,albo operacjach.Niedługo to tam akcja ruszy z kopyta bo Łepkowska nie będzie wiodąca.Monika i jej ojciec również wymiatają.I te całe ocieranie się Moniki i Brunona.Nie mogę się doczekać jak się zejdą.

elmi 

Otrzymał 207 piw(a)

Karol90210 napisał/a:
Brunona

On nie był Brunon, tylko Bruno. Powinno więc być "Bruna". Poza tym, niejednokrotnie odmieniano w ten sposób jego imię w serialu.

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)

Brunona też było.

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

Końcówka odcinka z bombą rozbrajająca.I ten Falkowicz <3 Dobrze że Lena w porę wyszła stamtąd.Borys pchał by się na internę.Wreszcie się Lenka dowiedziała co to znaczy "ogarniać",śmieszne to było.Rogalski,był,Agata przeoczyłem jakoś.

3bit intenssimo

order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Sob 12 Sty, 2013   

gdzie oglądałeś ten odcinek?

1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)

Rozwaliło mnie, jak profil Puchałke wygrał konkurs, co to można było zagrać w serialu i wypowiedzieć jedno wybrane przez siebie zdanie ;D Teraz tylko czekać na rezultat.

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)

http://www.youtube.com/wa...v=7xkUjFg2yuQ#!
Teraz to ja się zastanawiam,czy to Lena jednak nie ucierpiała w tej bombie.Ona szła,ale nie wiemy gdzie.Trochę "po łebkach" sytuacja,bo nie widzieliśmy jej wychodzącej z szpitala.I tak już wiadomo że Kondrackiej się wypaliło myślenie o LiL,ale przecież to ona ich stworzyła.Teraz żałuje że wątek raka Leny zniknął "ot tak"była koloroterapia,a przecież mogła być jeszcze chemioterapia,badania kontrolne dalsze leczenie.To pozostają tylko domysły,wiemy że się oszczędzała.Ogólnie to czuję że stery które przejęli teraz HaPi,przejmą kiedyś AgMar oni maja ten jak pierwiastek co go z początku mieli LiL czy ZoKu.Hana i Piotr tego nie mają.
Ogólnie do to szkoda że Lena i Latoszek są w cieniu tej całej dziwnej farsy i nie mają regularnego wątku.Pamiętacie nowotwór Zosi?Kiedy wyzdrowiała,to ona i Kuba byli jeszcze długo,długo w serialu.Zauważyłem tez że historia lubi się powtarzać kiedy jak sie zapowiadało że prym drugiej najważniejszej serialowej pary będą wiedli LiL to fani Burskich zadowoleni nie byli.Jeśli chodzi o meandry i zawiłości Hany,to James wzbudza moją sympatię,jest chyba najlepszy z tego trójkąta,w dodatku przystojny.

3bit intenssimo

order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

Hana i Piotr nie mają tego "pierwiastka", bo ma go Hana i James. Zresztą ja wolę Hanę od Leny w ogóle jako postać, teraz może się bardziej do tej drugiej przekonałam, bo podoba mi się postać Zuzy w Przyjaciółkach, Sokołowska fajnie tam gra. A z facetów, to najbardziej lubię Falkowicza (nie wyobrażam sobie tego serialu bez tej postaci teraz), Jamesa, Tretera, Piotra, Przemka. Latoszek, ee, nie. Jest spoko, ale nie aż tak. Kuba i Zosia też byli męczący, lepiej, że odeszli i dali szansę nowym, młodym postaciom.

elmi 

Otrzymał 207 piw(a)
Wysłany: Nie 13 Sty, 2013   

1923 napisał/a:
i wypowiedzieć jedno wybrane przez siebie zdanie

Nie wiem, skąd to wytrzasnąłeś, ale nie wiadomo nawet, czy wygrana osoba cokolwiek powie, bo w regulaminie jest mowa o statystowaniu. :P

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

Na tym Faceboku NDINZ to nie wiele dobrego można szukać,to jest takie konto promocyjne.Teraz już nawet zrezygnowali z tych raportów planowych,bo ich fani LiL dopytywali,a oni nie mogli normalnie odpowiedzieć tylko się bawili w jakiś kretynizm z nimi.Miło było,ale się skończyło.Oni chcą wszystko w ten sposób ukryć.A ten konkurs to śmieszny jest,im zależ tylko na klikaniu "like" i pisaniu "Hapi<3"bo tak jest teraz modnie.A mój ranking postaci z podziałem na płeć jest taki.
Kobiety:
Milena
Wiktoria
Agata
Beata
Kinga
Hana
Nina
Mężczyźni:
Witek
Przemek
Marek
Zybert
Tretter
Falkowicz
James
Piotr
Sambor
Kto jest szefem czyjej rezydentury?
Przemek-wcześniej Kuba,teraz Falkowicz czy Piotr?
Wiktoria-Sambor
Agata-Pawica,teraz Latoszek?,bo nie pamiętam.

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Nie 27 Sty, 2013   Na Dobre i Na Złe

Jak myślicie jak to będzie z tą Agatą całująca Latoszka?

3bit intenssimo

order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Nie 27 Sty, 2013   

Kurde, skad Ty masz te info? Juz widziales 509?

Polecacz

Odpowiedz do tematu