Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Na Dobre i Na Złe
Autor Wiadomość
pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

A moją ulubioną postacią jest Lena i bardzo lubię wszelkie wątki z nią. A ten z ciążą bardzo mi się podoba. Macie racje, bez kuby i Zosi to już nie to samo. Ostatni, piątkowy odcinek był fajny:) najbardziej zaskoczyła mnie Agata, ale nie iem dlaczego wszystkim się tak nie podoba że ma męża :) I fajna była sena jak ona wchodzi do szpitala...
Postaw piwo autorowi tego posta

klaudia5168 

Ulubiony bohater: Silver, Ivy
Zasługi: 384
order2

Otrzymał 52 piw(a)
Wysłany: Nie 11 Wrz, 2011   

mojego kolegi tata grał w na dobre i na złe :D

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   Na Dobre i Na Złe

Nowy sezon-żenada.12 sezonem,się jarałem.Jeśli coś zainteresować to wspólne sceny WiPIA.
Ludmiła to porażka.Dobija mnie też Hana z Piotrem.Bo uważam że genialna parę tworzyłby on z Agatą.Ale dla Agaty się ktoś nowy pojawi:)Wiki powinna być z Przemkiem.I cieszył mnie trochę powrót Trettera i Zyberta,oraz moje oczy nawet ucieszyła ta sekretarka.Żebrowski jest świetny.Totalnym idiotyzmem był brak LiL.4/10.

KlaudinEK 

Ulubiony bohater: Naomi Clark
Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2012   

Karol90210 napisał/a:
Ludmiła to porażka

Ja bardzo lubię jej wątek oraz samą aktorkę.
Karol90210 napisał/a:
Dobija mnie też Hana z Piotrem.Bo uważam że genialna parę tworzyłby on z Agatą

Nie wyobraża sobie Piotra z Agatą! Według mnie idealnie pasuje do Hany, chciałabym aby się związali, ale te ich podchody są nawet urocze. :)
Karol90210 napisał/a:
Żebrowski jest świetny

Drażni mnie on, nie tylko jako postać w tym serialu, ale i jako sam aktor.
Karol90210 napisał/a:
4/10

8/10

Gwyneth
[Usunięty]

Kiedyś na samym początku oglądałam ten serial z rodzicami, potem nie, a teraz znowu oglądam :D Obsada praktycznie całkowicie się wymieniła, więc to prawie inny serial. Tytuł został ten sam i kilka postaci.
Mi się podoba wątek Hany i Piotra i mam nadzieję, że będą razem. Chciałabym też, aby Wiktoria i Przemek do siebie wrócili, ale teraz raczej nie ma na to szans? Wątek z Ludmiłą bywa irytujący, ale jest interesujący. Ciekawe, czy dziewczyna przeżyje..
Nie przepadam za Agatą... Nie wiem, czemu...
Lubię bardzo Latoszków :) Nina i Sambor są ok.
Falkowicz to ciekawa postać, chociaż nie jednemu działa na nerwy. Ale taki właśnie ma być.

KlaudinEK 

Ulubiony bohater: Naomi Clark
Otrzymał 3 piw(a)

Cytat:
Nie przepadam za Agatą... Nie wiem, czemu...

Ja też. Mimo dość ciekawego wątku z mężem bigamistą jeszcze bardziej się do niej zniechęciłam.
Cytat:
Mi się podoba wątek Hany i Piotra i mam nadzieję, że będą razem.

:thumb-up:
Gwyneth napisał/a:
Chciałabym też, aby Wiktoria i Przemek do siebie wrócili, ale teraz raczej nie ma na to szans?

Wiki teraz podobno będzie z Tomaszem. :)

niecka 

Ulubiony bohater: Silver,Liam
Otrzymał 16 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2012   

Kiedyś tam oglądałam, ale potem była przerwa i teraz.. po odcinkach kilku ostatnim przed wakacjami zaczęło mnie znów wciągać. Jak na razie oglądać będę, ale jak zrobią nastepną "mode na sukces" to podziękuję

taktoja 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Naomi
Otrzymał 1 piw(a)

Zaczęłam to znów oglądać fajniejsze się teraz zrobiło dość mnie wciągło

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)

tez kiedys ogladalam, jak jeszcze Bruno byl, potem przestalam i jakos przed wakacjami do sniadania zaczelam ogladac powtorki, wiecmnie serial wciagnal, uwielbiam Kamile Baar <3

niecka 

Ulubiony bohater: Silver,Liam
Otrzymał 16 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

3bit intenssimo napisał/a:
tez kiedys ogladalam, jak jeszcze Bruno byl

to mam dobrą wiadomość, bo akurat na tvp seriale leci 6 odcinek i Bruno praktycznie na wyłączność

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Sob 15 Wrz, 2012   Na Dobre i Na Złe

Jak na razie, po tych dwóch odcinkach dzielę całą fabułę na dwa wątki takie główne, wokół czego się to wszystko kręci: Hana i Piotr oraz Przemek i chora Ludmiła. Nie mówię, że mi się to nie podoba, wręcz przeciwnie, tylko tak to rozdzielam. :-)
Czekam na Wieczorkowskiego podobno ma to być wątek "od zwykłej przyjaźni do miłości"A nie "od łóżka do miłości" więc naprawdę trzymam kciuki za Margatę.Znajdzie się wreszcie jakaś normalna para taką mogli zostać Wiki i Przemek no ale cóż Kondracka chciała inaczej,czekam na ich powrót.Ciekawi mnie również wątek wojny Niny i Borysa,który bedzie sobie po niej "skakać" za to ze ma karierę przez znajomość z Samborem.I dobrze jej tak.Ja tej postaci nie cierpię.Ona i Ludmiłka powinni wybiegać z LG w podskokach.Borys od zawsze nie znosił Ludmiły a teraz to już ogień wybuchnie,do tego dochodzi jeszcze osoba jego mamy.Mam nadzieje że wyleci Nina a nie Borys.
Hana&Piotr:
Hana jest nadal w szoku, w strachu i po prostu swoje musi 'przeleżeć' najlepiej w wygodnym łóżku i najnormalniej w świecie dojść do siebie. Na szczęście już wspomina o powrocie do pracy, więc w następnym odcinku ujrzymy lekarkę w kitlu. :-) Piotr pracuję, ale jak mogliśmy zauważyć jest strasznie poddenerwowany, nie ma co się dziwić. Sądzę, że te nerwy zmniejszą się, widać to w zwiastunie odcinka 491... ;-) Trochę nie podoba mi się to, że Piotr zdecydował się na przyjęcie propozycji Falkowicza.. Jednak rozumiem to tak, że Gawryło myślał o Andrzeju jak o przyjacielu zanim to wszystko się wydarzyło.. A teraz mimo wszystko trudno mu zerwać wszystkie kontakty i uznać, że nie istnieje. Widać, że chce dla niego coś zrobić, chodzi tu też o wdzięczność w uratowaniu życia..Nie lubię tej pary.Nie podobają mi się.Uważam że Hana powinna być z Marcinem.HaPi to była jakaś taka szybka znajomość,wszystko toczyło się w "friend zone" a potem łóżko.Ten wypadek przypieczętował wszystko.Dla mnie to taka dziwna sytuacja,oni się dopiero poznają,pomagają sobie.Po prostu zwykli kumple z pracy pomiędzy którymi jest chemia.I mieli "one night stand",teraz jakaś niby miłość,a tak naprawdę zwykłe zauroczenie.Ale widać ze im na sobie cholernie zależy,wyznali tam obie co nie co.Niech tam sobie żyją.Ale ja w nich jakoś nie wierzę.
Przemek&Ludmiła
Chora dziewczyna i zakochany w niej facet z wzajemnością. Szkoda mi Ludmiły, ale nie ukrywam, że jej nie lubię i.. brutalne, ale powiem, cieszę się, że umrze. *Wg wiadomości ŚS oczywiście.. :-)* Odkąd się pojawiła nie wzbudziła mojej sympatii, jej zachowanie wobec Przemka było okropne. Ale teraz walczy o życie, Przemek jest z nią w tej walce, ma lecieć do Izraela i ogólnie robi wszystko co może, czekam jak się to rozwinie.. Jedno wiem na pewno, dla mnie Przemek ma być z Wiki, no! :-)Niech ta Ludmiła umrze razem z Niną.Będą to pierwsze serialowe zgony z których się cieszę.
Wątek medyczny:
Basia&Leon
Basia jest parę tygodni po zabiegu wycięcia wyrostka, a Leon to jej nadopiekuńczy mąż. Lecz widać, że bardzo się kochają i to jest najważniejsze. Okazuję się, że nie jak wszyscy myśleli, silne bóle brzucha nie są wynikiem źle przeprowadzonej operacji przez Falkowicza, tylko choroby: odmy jelitowej. Wszystko pomyślnie się kończy, mimo trudności. Zamknięty temat jak dla mnie. ;-)
Pan Mariusz
Człowiek, któremu udało się uniknąć bardzo poważnej choroby dzięki szybkiej interwencji Wasiakowej, która jak okazuję się, jest matką Borysa. Zresztą widać po charakterku, nieczysto gra wybielając Borysa, ale cóż, zobaczymy co będzie. Wspomnę tutaj szybko o Michale i Ninie. Jak widać układa się, ale jest ciężko, wiadomo, związek z przełożonym nigdy nie był łatwy.
Tekst odcinka:Obchód zaliczony,soczek wyciśnięty
Dialog odcinka:
*lekarski*
Piotr: Zobacz, co to jest? I tu, i tu, i tu..
Wiki: Te białe plamki w ścianie jelita?
P: Mhm, no sporo tego.
Paweł, radiolog: Cześć. O proszę, tu je macie. Szukam zdjęć tej pacjentki do opisu co mi go wcisnęliście w trakcie przerwy..
P: Nie mieliśmy czasu czekać aż zjesz jeszcze deser.
PA: Wybaczcie mi, ale muszę mieć porządek w dokumentacji..*spogląda na wynik* O kurczę... Widzieliście?
W: Co?
PA: To wasza pacjentka? *Wiki kiwa głową* Farciarze..
P: To pęcherzyki gazu, ale w ścianie jelita?
PA: Pneumatosis intestinalis.. Odma pęcherzykowa jelit albo odma jelitowa, jak Pani woli, Pani doktor. Idealna do mojej kolekcji..
P: Odma jelitowa.. No tak, te małe punkciki..
PA: Zaraz zrobię Wam piękny opis.. Macie szczęście, że jej nie operowaliście. *wzrok Wiki typu: oj, mylisz się'* Operowaliście? Założę się, że nic nie znaleźliście, co? Oh, jejku, jejku. A tak swoją droga to od kiedy jest w medycynie jakaś nowa szkoła, żeby diagnozować pacjenta po operacji?
P: Widzisz, to jednak nie błąd Falkowicza.. On wykonał swoją robotę perfekcyjnie, to nie ma nic wspólnego z operacją. A już wszyscy chcieli go ukamieniować, łącznie ze mną.
W: Odma jelitowa? *wzrok WTF*
Scena odcinka:
WiP&Hana
Chodzi tu o ogólną rozmowę Hany z Wiki i Przemkiem, bardzo ciekawa, fajnie to wyszło, nie będę pisać dialogów z tych scen, może kiedyś. :-)
LiL i Marek będą 10 października!,dobre i to.
Bohater odcinka:Wiktoria
Anty bohater:Ludmiła.
Ocena odcinka:6/10.

Gwyneth
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Jestem ciekawa, czy Hana będzie z Piotrem. Burzliwe są ich relacje. Ale bardzo ten wątek mi się podoba!

Karol90210 

Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2012   Na Dobre i Na Złe

Albo jestem masochistą,albo zwyczajnie robię sobie jaja,bo oglądam odcinki bez LiL żeby zobaczyć chociaż iskrę czegoś fajnego w tych odcinkach.Będzie krótko.
Wątek pacjentów-dobry chociaż to nie to co było kiedyś.
Gawryło i Hana:Wszystko już mówiłem.
Przemek:Tu wątek dobrze poprowadzony.On sobie gra,chodzi po ziemi,załatwia sprawy i poznał Miri,siostrę Hany.Ogólnie możemy się domyślać,że ich relacje nie są idealne.I jest między nimi jakiś konflikt,nie przepadają za sobą.Miri jak na razie ok postać.A to co stanie ie z Ludmiłą to naprawdę mi się podoba:)
Agata:Mało.
Tretter:Jest!Z tego się cieszmy.
Wiki:Weszła,wyszła,jak uczennica bardzo spóźniona na lekcje.Było jej bardzo mało.
Niny,Borysy,Sambory:On uważa że wszystko mu się należy.Tylko gdyby odciągnął matkę od swojej sytuacji był0o by o wiele lepiej.Niech powie coś tej Ninie raz na zawsze.N a wielką wojnę już nie liczę.Ona zgarnęła wszystko,niech nie zgarnie reszty.Niech on walczy i to ostro bo ma o co.Sambor to nie wypał,a była to taka fajna postać.
Tekst odcinka:Jesteś głupi-Miri.Ma racje Przemek zdurniał.
Scena odcinka:Nie było żadnej "boskiej" sceny.Ale fajny był też tekst Gawryły o poranku HaPi "Czy powinniśmy to tak dalej ciągnąć?"Trochę humorystyczny,al jaki prawdziwy,o ich beznadziejnej "miłości" z krótkich rozmów i seksu.Luźne to takie.To dzisiejszej konwencji serialu to bardzo też pasują czy tą kaszanę zwaną "Na jedną noc,na wielką wodę"I przypadków medycznych które tez są średnie,może są ciekawe ale w porównaniu do tego co było kiedyś to jest średnio.
Bohater odcinka:Gawryło,sam Marek Bukowski potrafił świetnie grać z kobietami nawet gdyby mu dali np.Zofię Czerwińską.Co do duetu HaPi to Bukowski jest dominującym elementem a Barr rozkwita jak kwiatuszek:)
Anty Bohater:Nina.Idź mi z stąd!
Ocena:3,5/10

pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

Kojarzycie tego gościa, co od ostatnich chyba 3 odcinków leży z zawiniętą głową, w śpiączce. Moim zdaniem to jest ten mąż Hanny. Sama ta Miri mówiła - Hanna i James coś tam..... coś tam. Potem znaleźli u niego obrączkę H&J. To moim zdaniem nie jest przypadek. A w sumie to byłoby dobre, bo zaczęło się układać Hanie z Gawryło, to musi być jakiś kryzys.

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Sob 22 Wrz, 2012   

pacia888, myślę, że nietrudno było się tego domyślić :P

Polecacz

Odpowiedz do tematu