Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 33
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 438 piw(a)
Wysłany: Śro 19 Mar, 2008   Odcinek 33

Iris, matka Dylana, wprowadza się do syna. Dylan zaczyna pić, wagarować i spędzać całe dnie, grając w bilard. Brenda nie lubi Iris za to, że kobieta porzuciła Dylana, gdy był dzieckiem, a teraz wkracza w jego życie i próbuje je kontrolować. Natomiast Cindy, matka Brendy, i Iris przypadają sobie do gustu. Brandon stara się zająć Dylanem, który przegrał w bilard dużą sumę pieniędzy i został pobity za niewywiązanie się z długów. Iris zdaje sobie sprawę, że mimo najlepszych intencji jej obecność rani Dylana. Postanawia wrócić na Hawaje.
Postaw piwo autorowi tego posta

honia1992 

Ulubiony bohater: Dylan, Branda, Kelly
Wysłany: Śro 19 Mar, 2008   

szkoda mi było Dylana jak go pobili

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Po tym odcinku nie dziwię się, że Dylan był tak nastawiony do matki. Jak na mój gust to spora dziwaczka z niej, chociaż na koniec zachowała się jak należy i zrozumiałą, że Dylan woli samotność. Miejmy nadzieję, że Dylan nie będzie się już pakował w takie tarapaty jak w dzisiejszym odcinku. Co to Dony to kto by się spodziewał, że zachowa się tak sprytnie i zgarnie taką kasę. Dylan to mój ulubiony bohater więc daje odcinkowi 9/10.

ryba_sciema 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda
Otrzymał 6 piw(a)

i na koniec Dylan wyladowal na odwyku;]dzis znowu odcinek bez Cindy:P.Odcinek 8/10

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 501 piw(a)

Po tym że mają nasz serial przenieść nie chce mi się komentować niczego.
Odcinek fajny :|

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

I jeszcze raz mozemy sie przekonac, ze prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie :> Brandon jak zwykle nie zostawil Dylana w potrzebie. Żal mi Dylana, dostal niezle w kosc od zycia :( Cale szczescie wszystko sie dobrze skonczylo :P

Papryczka 

Ulubiony bohater: Brenda & Brandon
Otrzymał 2 piw(a)

Kelly napisał/a:
Po tym że mają nasz serial przenieść nie chce mi się komentować niczego.

Mnie dokładnie tak samo...

Średni odcinek...

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 438 piw(a)

Bez rewelacji. Jak na mój gust to Dylan strasznie wyolbrzymia wszystkie sprawy... przecież ta matka jego nie jest taka strasznie zła jak opowiadał. Jest opiekuńcza (albo przynajmniej się stara), co dla Dylana jest raczej nowością, więc stąd to zachowanie. W prawdzie jak dotąd mało było odcinków przez które Brenda i Dylan byli ze sobą szczęśliwi, zawsze Dylan coś musi zrobić, albo znowu Brenda...
Właściwie odinek skupiony na jedym: problemie Dylana.

marika333 

Otrzymał 40 piw(a)

Lubię odcinki z Dylanem ..
dlatego też oceniam go na 8/10
choć jak wspomniał Kubos jego mama nie była taka straszna !:)
ale on też sam nie wiedział o co mu chodzi tak naprawdę ..

Barca25 

Otrzymał 91 piw(a)
Wysłany: Sob 07 Lut, 2009   

Na mnie matka Dylana także zrobiła dobre wrażenie. Tutaj akurat bym się nie zgodziła z Dylanem...Mimo to staram się go jakoś usprawiedliwiać, w końcu większość życia mieszkał sam i nie był od nikogo zależny a tu nagle zjawia się matka...
No i znowu zaczyna się problem z alkoholem i nocnymi imprezami. Dobrze, że na straży są przyjaciele, którzy nigdy nie zawodzą w takich sytuacjach (mam tu na myśli oczywiście Brandona).
Odcinek 9/10

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

Dylan przesadzał. Iris naprawdę na nim zleży, czasami mam wrażenie, że bardziej jej, niż Jack'owi.
Odcinek słaby. Problemy Dylana z alkoholem były zbyt często wałkowane, a on rzadko wyciągał z nich wnioski na przyszłość.
Nie dziwi mnie postawa Brendy, która stoi po stronie Dylana, kocha go i nie jest obiektywna.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

Dylan,Dylan, Dylan, co z Ciebie wyrośnie.....też uważam, że Dylan przesadza i za nadto wyolbrzymia. Iris może nie jest wzorem matki, ale wzbudziła we mnie pozytywne wibracje (jakkolwiek to zabrzmialo ;) ) Moze i myśli też o sobie, a nie tylko o dziecku, ale kto w sobie nie ma chociaż trochę egoizmu? Dylan ma go aż za dużo. Iris się przynajmniej stara, a Dylan, powiedzmy sobie szczerze, do łatwych dzieci nie nalezy. Buntuje się niesamowicie, nie daje szansy, a szkoda. Matke ma sie tylko jedna. Ewidentnie widać, że stoi za ojcem i jest po jego stronie, chociaż ojciec do wzorowych również nie należy. Zdecydowanie nie przepadam za postacią Dylana, drażni mnie jego zachowanie, jego pycha, snobizm i egoizm.

Polecacz

Odpowiedz do tematu