Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 38
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 438 piw(a)
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   Odcinek 38

Emily zaprasza wszystkich do klubu. Steve i Andrea jadą trochę później niż reszta i trafiają pod niewłaściwy adres, co kończy się niezręczną sytuacją. Kelly jest przerażona, kiedy David wypija całą butelkę whiskey, ale Donna tańczy z nim i świetnie się bawi. Emily chce, by Brandon się rozluźnił i wrzuca ukradkiem do jego szklanki narkotyk. W efekcie Brandon nie jest w stanie prowadzić i zostawia samochód na noc pod klubem. Pojazd zostaje zniszczony przez wandali.
Postaw piwo autorowi tego posta

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

Odcinek bardzo dobry, ta wymiana jajka bardzo zabawna, Emily zachowała okropnie dosypując te narkotyki. Szkoda, że Brendon stracił samochód, ciekawe czym będzie teraz jeździł. Stev i Andrea razem wypadli dość zabawnie (szczególnie ta akcja z wymiana jajka haha). Dobrze, że Dylana nic nie skusiło, Devid przesadził z whisky a Dona chyba zaczyna go lubić coraz bardziej. Odcinek oceniam 9/10

ryba_sciema 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda
Otrzymał 6 piw(a)

Emily pokazala ze ine zasluguje na milosc Brandona a z 2 strony on tez powinien byc troche bardziej wyluzowany naturalnie:)szczegolnie na takich imprezach
odcinek super 9/10

kaka 

Ulubiony bohater: Brenda i Steve

Ciekawy odcinek. Pokazywał ile można zrobić sobie szkody po narkotykach. Odcinek nauczył mnie, że nie warto robić coś na przekur drugiego. Dobrze Brendon postąpił z Emily.

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 438 piw(a)

Dobry odcinek, w porównaniu do poprzedniego, ten taki wesoły, chociaż nie do końca.
Emily po dzisiajszym wybryka już całkowicie traci wszystko co pozytywne w moich oczach. Od razu wiedziałem, że jest z nią coś nie tak i nie podobało mi się coś w niej.
David nieźle zaszalał, a jego mina kiedy sprzedawca w sklepie podał mu whiskey niesamowita :D Donna też coraz fajniejsza się robi.
Ogólnie rzecz biorąc, odcinek pozytywny, tylko nie podoba mi się, że tak szybko zapomniano o śmierci Scotta.

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

No fakt, śmierć Scotta potraktowana tak jak by była już odległą przeszłością. Jak dla mnie jeden z takich malutkich minusów BH

Papryczka 

Ulubiony bohater: Brenda & Brandon
Otrzymał 2 piw(a)

Niezły odcinek, a Emily, już w ogóle nie lubię . Niezłe było, jak David się nachlał, i później wymiotował :lol: Zgodzę się z Wami, że za szybko zapomniano o śmierci Scotta...

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 501 piw(a)

Znowu dobry Odcinek!
Emily-teraz to już ją znienawidziłam,niech lepiej się do Brandona nie zbliża.Znowu samochód w ruinie.
David niezle sie zechlał hheh Ogólnie biorąc super dziś ten wątek z tym klubem ;)

marika333 

Otrzymał 40 piw(a)

A Andrea z Stivem ...Uhuhuuu ... Fajnie Fajnie xD
Ostatnio też częsciej ze sobą rozmawiają ...
I jeszcze jak chcieli wymienić te jajko ..a ta baba nie wiedziała o co chodzi ..heee!!! Dobre to było :P P
David oczywiście najlepszy ... I ten jego tekst : A co nie lubisz mnie ?
Ha Ha ..
Aaa i Wkurzyło mnie trochę to że Emily się nie przyznała do tego że to ona wsypała Brendonowi te narkotyki ... dopiero by było ^^
Odcinek Genialny ;]

Kelly 

Otrzymał 501 piw(a)

No a David i Donna coraz bardziej ku sobie fajnie fajnie!
I dobrze że Steve dojechał tam w końcu z Andreą,Przynajmniej opamiętał Brandona :P

Agnieszka:) 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

No coż , odcinek jak odcinek , ale ta Emily od początku nie pasowała do tej paczki...Jakas taka dziwna...Dosyć zabawna była ta wymiana jajka.:):) :lol: :D

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)

no no ładnie nam się David upił w tym odcinku :P widać wyrażnie że on i Donna zbliżają się do siebie . to super. najbardziej wkurzyła mnie Emily Valentine narzeczona Brendona kiedy wsypała narkotyk do szklanki Brendona choć ten mówił jej wcześniej wyrażnie że nie bierze. ech :( Andrea sama ze Stevem fajnie sie robi :) jednak moja zlosc na Emily jest najwieksza. na poczatku jeszcze ja lubilam ale teraz przegiela. jej postawa daje wiele do myslenia. Brendon pownien jak najszybciej z nia skonczyc!

Kelly 

Otrzymał 501 piw(a)

No przecież z nią skończył.i jak już pisałam długo ta dziewczyna nie będzie cię już wkurzać
mam pyt jesteś tą dziewczyną z filmweb?

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)

nie :|

Łukasz

Wysłany: Pon 31 Mar, 2008   

Bardzo ciekawy odcinek. David wkońcu się przełamał i stał się bardziej wyluzowany.
Szkoda samochodu Brendona tyle się na niego narobił i znów nie ma chłopak w życiu. Cuż ma pecha.

Polecacz

Odpowiedz do tematu