Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Nie 13 Wrz, 2009
Co robimy z 6 sezonem na naszym forum ?

Czy jesteś za aby prowadzić dyskusje na temat 6 sezonu
Tak
79%
 79%  [ 27 ]
Nie
20%
 20%  [ 7 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)
Wysłany: Śro 04 Mar, 2009   

Mnie jest wszytsko jedno, czy z napisami czy bez. Mogę komentować i oglądać już teraz. Jednak rozumiem, że są osoby które czekają na napisy. Ja pomagam jak mogę. Jako, że dziś miałam trochę luźniejszy dzień w pracy, zajmowałam się po trochu tłumaczeniem czwartego odcinka.
Tylko nie mówcie o tym mojemu szefowi xD :>
Postaw piwo autorowi tego posta

magik.j 

Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

Czy jest jakaś szansa na to żeby ktoś poradził mi jak dostać się do 6 sezonu, bez względu na to czy byłoby to tylko do obejrzenia, czy do ściągnięcia, bardzo proszę powiedzcie jeśli macie, albo może ktoś mógłby polecić gdzie najłatwiej można sciągnąć odcinek po odcinku, nawet kupię, wszytsko mi jedno. To samo tyczy się dalszych sezonów, wszytsko po 5, proszę !!!

merc 

szczeze mowiac...troche sie pogubilem w tym wszystkim;) odcinki serialu sa dostepne na RS a co z napisami? bo szukalem szukalem ale niewidze ich na forum:( jesli mozecie to napiszcie mi PW co i jak :wrr:

Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 432 piw(a)

magik.j, merc, a szukać wam się nie chce? Poczytajcie przynajmniej najważniejsze tematy na forum. Do działu "Download" tak trudno wejść?

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Kubos napisał/a:
magik.j, merc, a szukać wam się nie chce? Poczytajcie przynajmniej najważniejsze tematy na forum. Do działu "Download" tak trudno wejść?

Dokladnie. To juz sie denerwujace staje. Nie jestescie pierwsi, ktorzy wchodza i oczekuja, a szukac im sie nie chce. O odcinkach on-line i do sciagniecia, jak i napisach do 6 sezonu jest wszystko na forum powiedziane, tylko trzeba je troche przejrzec, z laski swojej.

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)

dokladnie Brel nowi a juz sie czepiaja.. ;D

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Moga sami sobie tlumaczyc jak są tacy mądrzy. Najlatwiej nawet nie kiwnąć palcem.
Nasi tlumacze ktorzy tworza napisy,potrafia ogladac odcinki bez napisow. Kazdy z nich poswieca swoj prywatny czas,zebysmy mieli napisy!

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

tak to już jest...ciężko komuś download odszukać ;D

magik.j 

No cóż, zarejestrowałam się na tym forum bo jestem fanką serialu.
Nie przypuszczałam jednak, że panuje tu taka niemiła atmodfera i nagonka na "nowych".
Niczego od niekogo nie wymagałam, tylko grzecznie zapytałam, jakby ktoś nie zauważyl to kilka razy użyłam słowa "proszę", a zostałam zjechana od góry do dołu po zaledwie jednym poście.
Niczego od nikogo nie oczekiwałam, nikogo się nie czepiam. Nie wiem też skąd zarzuty że nie chce mi sie czegoś szukać, chętnie bym poszukała tylko po prostu nie wiedziałam gdzie. Myślałam, że toś może mi to podpowiedzieć ale jak widzę macie tuhermetyczny świat i nie lubicie pomagać i jesteście cholernie niemilli.
Nigdy chyba nie byłam rozczarowana tak bardzo reakcją z jaką siętu spotkałam.
Na przyszłość nie róbcie z siebie takich ważniaków, dzieki za pomoc samoluby !!!
Co do tektów to wcale nie przeszkadzają mi po angielsku.
Jeszcze raz radzę przeczytać moją wiadomość a później dopiero komentować tak chamsko

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)

magik.j napisał/a:
Myślałam, że toś może mi to podpowiedzieć ale jak widzę macie tuhermetyczny świat i nie lubicie pomagać i jesteście cholernie niemilli.

Sorry tutaj się nie zgadzam, jedna osoba coś Ci nie tak napisała, a ty już jedziesz po wszystkich, opanuj się.

Cytat:
Nigdy chyba nie byłam rozczarowana tak bardzo reakcją z jaką siętu spotkałam.

Mamy/mam płakać ?

Cytat:
Na przyszłość nie róbcie z siebie takich ważniaków, dzieki za pomoc samoluby !!!

Miła jesteś.

A po drugie jakbyś była chociaż ciut inteligentniejsza to byś wiedziała, że jest takie coś jak download, ja jak się tutaj logowałam to od razu mi się rzucił napis Download w oczy.
No chyba, że masz ze wzrokiem jakiś problem..
I nie jesteś pierwsza osobą, która zadaję takie głupie pytania, bo są lepsi.
Myślisz, że nie jesteśmy pomocni, nie znasz nas a oceniasz ?
Żal !
Jakbyś tutaj przebywała z nami to byś na pewno miała o nas inne zdanie, jednak po 10 minutach ty potrafisz stwierdzić wszystko, gratulację :clap:

Dobrze, że jeszcze nie zapytałaś gdzie się tutaj można zalogować.

Sorki, ale musiałam się wtrącić.
Bo nie będzie mnie jakaś dziewczyna najeżdżała z którą nie zamieniłam słowa, a teraz sobie możesz pisać co chcesz.

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)

Koleżanko magik, trochę się zagalopowałaś. Przesadzasz z tym nie miłym przyjęciem na forum. Zrozum jednak, że ci, którzy już są od jakiegoś czasu na forum, dostają praktycznie codziennie takie posty żeby komuś coś pokazać, wytłumaczyć itp... Tymczasem wszystko jest tu podane jak na tacy, wystarczy poświęcić trochę czasu, rozejrzeć się po forum, włożyć od siebie choć minimum wysiłku a potem dopiero pytać i wymagać od innych. Każdy z nas jak wchodził po raz pierwszy na to forum dopiero uczył się pewnych rzeczy sam, małymi kroczkami, a juz w ekstremalnych przypadkach dopiero sięgał po pomoc. Nie mówię tu o jakiś poważnych problemach, ale akurat jeśli chodzi o ściąganie odcinków czy napisów to wszystko jest na tym forum w zasięgu ręki, już chyba prościej być nie może. Ewentualnie moga jakieś linki nie działać i być już nieaktywne, ale ze ściąganiem problemów nie ma. Tylko trzeba się rozejrzeć, poczytać, ale to zajmuje małą chwilkę prawda? :> Bo mi się czasami wydaje, że niektórzy to chcieliby wchodząc na forum od razu dostawać gotowe odcinki (chociaż to i tak jest do ściągnięcia), napisy bez żadnego wysiłku ze swojej strony.

magik.j 

Nie jedna osoba mi coś napisała, tylko więcej i nie pisałam o wszytskich tylko o tych którzy tak mi odpisali, a Ty nie musisz brać tego do siebie bo nie było to do Ciebie skierowane.
Nie wiem co z Tobą, tylko dlatego że zadałam pytanie dotyczące ściągania odcinków musisz od razu pisac mi że jestem mało inteligentna bo nie znalazłm od razu download?? Cieszy mnie to że Ty jesteś taka inteligentna, naprawdę możesz być z siebie dumna.
Stwierdziłam że nie jesteście pomocni bo mi nie pomogliście, to chyba logiczne. Czy po tym co mi napisaliście miałam stwierdzić że jesteście pomocni ??
Owszem nie powinnam nikogo oceniać nie poznając go wcześniej, ale to mnie pierwszą ktoś ocenił tylko dlatego że się tu zalogowałam i zadałam pytanie, najmocniej przepraszam że było ono "głupie". Problem polega jednak na tym że nie ma glupich pytań a jedynie głupie odpowiedzi.

Sweeta napisał/a:
Jakbyś tutaj przebywała z nami to byś na pewno miała o nas inne zdanie, jednak po 10 minutach ty potrafisz stwierdzić wszystko, gratulację

Bardzo chciałabym mieć inne zdanie ale niestety nikt nie dal mi szansy przebywania tutaj i stwierdzenia jacy jesteście mili i nie umiem wszystkigo stwierdzić, spokojnie "koleżanko " :)

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)

kelli napisał/a:
Koleżanko magik, trochę się zagalopowałaś. Przesadzasz z tym nie miłym przyjęciem na forum. Zrozum jednak, że ci, którzy już są od jakiegoś czasu na forum, dostają praktycznie codziennie takie posty żeby komuś coś pokazać, wytłumaczyć itp... Tymczasem wszystko jest tu podane jak na tacy, wystarczy poświęcić trochę czasu, rozejrzeć się po forum, włożyć od siebie choć minimum wysiłku a potem dopiero pytać i wymagać od innych. Każdy z nas jak wchodził po raz pierwszy na to forum dopiero uczył się pewnych rzeczy sam, małymi kroczkami, a juz w ekstremalnych przypadkach dopiero sięgał po pomoc. Nie mówię tu o jakiś poważnych problemach, ale akurat jeśli chodzi o ściąganie odcinków czy napisów to wszystko jest na tym forum w zasięgu ręki, już chyba prościej być nie może. Ewentualnie moga jakieś linki nie działać i być już nieaktywne, ale ze ściąganiem problemów nie ma. Tylko trzeba się rozejrzeć, poczytać, ale to zajmuje małą chwilkę prawda? :> Bo mi się czasami wydaje, że niektórzy to chcieliby wchodząc na forum od razu dostawać gotowe odcinki (chociaż to i tak jest do ściągnięcia), napisy bez żadnego wysiłku ze swojej strony.

Zgadzam się z Tobą Kelly.

Po tym co napisała magik, przypomniałam sobie sytuację z Panią M. wszyscy wiedza o kogo chodzi.

magik.j napisał/a:
Nie wiem co z Tobą, tylko dlatego że zadałam pytanie dotyczące ściągania odcinków musisz od razu pisac mi że jestem mało inteligentna bo nie znalazłm od razu download?? Cieszy mnie to że Ty jesteś taka inteligentna, naprawdę możesz być z siebie dumna.

Eh, przeczytaj to jeszcze raz może co ?
Napisałam, że jesteś mało inteligenta, nie z tego powodu że nie umiesz tego znaleźć, tylko z tego że nie wiesz iż takie coś się znajduję na forum, a to jest różnica.

magik.j napisał/a:
Owszem nie powinnam nikogo oceniać nie poznając go wcześniej, ale to mnie pierwszą ktoś ocenił tylko dlatego że się tu zalogowałam i zadałam pytanie, najmocniej przepraszam że było ono "głupie"

A nie mogłaś po prostu napisać do kogoś na priv, tylko obarczać wszystkich pytaniem, w temacie nieodpowiednim ?
magik.j napisał/a:
inutach ty potrafisz stwierdzić wszystko, gratulację

Bardzo chciałabym mieć inne zdanie ale niestety nikt nie dal mi szansy przebywania tutaj i stwierdzenia jacy jesteście mili i nie umiem wszystkigo stwierdzić, spokojnie "koleżanko " :)

Ale czy ja się denerwuję ?

Mnie się nie pytałaś ?
Jak widzę to potrzebowałaś pomocy (obojętnie czyjej - wszystkich), Brel Ci pomogła, ale komentarz już mogłaś zachować dla siebie bo prędzej czy później i tak ktoś by na tą obelgę zareagował.

magik.j 

kelli napisał/a:
Koleżanko magik, trochę się zagalopowałaś. Przesadzasz z tym nie miłym przyjęciem na forum. Zrozum jednak, że ci, którzy już są od jakiegoś czasu na forum, dostają praktycznie codziennie takie posty żeby komuś coś pokazać, wytłumaczyć itp... Tymczasem wszystko jest tu podane jak na tacy, wystarczy poświęcić trochę czasu, rozejrzeć się po forum, włożyć od siebie choć minimum wysiłku a potem dopiero pytać i wymagać od innych. Każdy z nas jak wchodził po raz pierwszy na to forum dopiero uczył się pewnych rzeczy sam, małymi kroczkami, a juz w ekstremalnych przypadkach dopiero sięgał po pomoc. Nie mówię tu o jakiś poważnych problemach, ale akurat jeśli chodzi o ściąganie odcinków czy napisów to wszystko jest na tym forum w zasięgu ręki, już chyba prościej być nie może. Ewentualnie moga jakieś linki nie działać i być już nieaktywne, ale ze ściąganiem problemów nie ma. Tylko trzeba się rozejrzeć, poczytać, ale to zajmuje małą chwilkę prawda? Bo mi się czasami wydaje, że niektórzy to chcieliby wchodząc na forum od razu dostawać gotowe odcinki (chociaż to i tak jest do ściągnięcia), napisy bez żadnego wysiłku ze swojej strony.

Już pisałam że niczego nie wymagałam tylko grzecznie poprosiła, jak już zauważyłaś jestem tutaj po raz pierwszy i nie od razu musialam wiedzieć jakie panują u Was zasady. Może gdyby ludzie którzy mi odpisali nie ironizowali tylko po prostu napisali żebym sobie poczytałam an ten temat to byłoby wszytsko ok. A jeśli tak bardzo was drażnią pytania zadawane przez nowych użytkowników to no cóż może wolelibyście żeby nikt nowy tu nie zaglądał...
Już chyba mam dosyć, ucieszyłam się że znalazłam fajne forum dotyczące mojego ulubionego serialu, przeglądałam fora, czytałam posty, nie rzucił mi sie w oczy od razu napis download za co najmocniej wszytskich przepraszam i stad całe to zamieszanie, nic nie warte tak naprawde ... ehh

Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)

Wyluzujcie bardziej wszyscy, nikt nie jest bez winy, ale skoro wszystko się wyjaśniło to nie ma co roztrząsać. Jeśli koleżanka magik.j będzie chciała wypowiedzieć się na temat serialu w odpowiednich tematach to zapewne to zrobi, a jak będzie chciała nas poznać to zapewne też uczyni jakiś krok. Skończył się 5 sezon, mamy tłok, rozumiem wasze reakcje, ale jak był brak zainteresowania serialem też było źle. Z pozdrowieniami dla Pań, które biorą udział w tych dyskusjach ;]

Polecacz

Odpowiedz do tematu