90210 - Beverly Hills Strona Główna
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Nie 13 Wrz, 2009
Co robimy z 6 sezonem na naszym forum ?

Czy jesteś za aby prowadzić dyskusje na temat 6 sezonu
Tak
79%
 79%  [ 27 ]
Nie
20%
 20%  [ 7 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Arek 

Otrzymał 389 piw(a)
Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

Ok. problem rozwiązany. Blokował mi program do reklam. Wrzucę cały pierwszy odcinek i zobaczymy czy będzie powodzenie w komentowaniu itp. Teraz nie mam za dużo czasu a i tak leci jeszcze 5 więc zaczekam aż się skończy i wtedy zacznę umieszczać.
Postaw piwo autorowi tego posta

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

Arek super :clap:
Właśnie sobie obejrzałam.
Działa bez zarzutów :)

Agatka9933 

Ulubiony bohater: Brenda
Zasługi: 66
order

Otrzymał 166 piw(a)

Jeszcze się tu nie wypowiadałam, a więc jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o komentowanie szóstego sezonu. Obejrzałam go i będę oglądać następne, które mam już ściągnięte. Ściągam zawsze z tego samego źródła-torrentz. com i oglądam bez większego problemu po angielsku :)

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Cieszy mnie to, ze sa osoby zainteresowane wiecej niz sezonami 1 - 5. Dziwi mnie 5 osob na "nie" w ankiecie...tzn. dzial Bh90210 ma pasc? bo na temat sezonow 1 - 5 malo juz kto sie tam wypowiada...myslalam, ze obecni sa tu fani poprostu Bh90210, ale czesc z nich powinna sie raczej nazywac - fani Bh90210 ale tylko do 5 sezonu.

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

Tak sobie myślę czy można by zrobić, żeby te odcinki, które wgrywa Arek mogły być z angielskimi napisami? Bo jak czasem się nie zrozumie o co chodzi, to można sobie przetłumaczyć... Chyba wiecie, o co biega? Ale to tak tylko mówię, dla kogoś, to moż być bez sensu, ale nie jest aż tak łatwo (przynajmniej dla mnie) zrozumieć każdy dialog :cool:

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 495 piw(a)

Brel napisał/a:
Cieszy mnie to, ze sa osoby zainteresowane wiecej niz sezonami 1 - 5. Dziwi mnie 5 osob na "nie" w ankiecie...tzn. dzial Bh90210 ma pasc? bo na temat sezonow 1 - 5 malo juz kto sie tam wypowiada...myslalam, ze obecni sa tu fani poprostu Bh90210, ale czesc z nich powinna sie raczej nazywac - fani Bh90210 ale tylko do 5 sezonu.

Też czasem nie rozumiem poddawania się co niektórych co do serialu :oO:
Nie można dawać za wygraną.Jak powiem wszystko co do serialu i moje zdanie się najzwyczajniej na jego temat skończy będę mogła godnie odejść z forum.

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)

Brel napisał/a:

Popieram, też mnie to dziwi. Skoro telewizja nie chce nam wyjść na przeciw to powinniśmy jakoś sami rozwijać to forum i wgłębiać się w dalsze sezony serialu a nie wciąż skupiać się tylko na połowie odcinków, które wyemitowano w polskiej telewizji.

Arku, obejrzałam tę pierwszą część 1 odc. 6 serii. Działa bez zarzutu. Dzięki ;D Fajnie, jeśli będziesz wrzucał resztę odcinków kiedy zakończymy już dyskusję o 5 serii.

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)

kelli napisał/a:

Fajnie, jeśli będziesz wrzucał resztę odcinków kiedy zakończymy już dyskusję o 5 serii.

Mam nadzieję, że 2 odcinki na tydzień Was zadowolą bo więcej nie dam rady.Fajnie jak by się po 15 znalazł ktoś kto też by mógł.

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)

kelli napisał/a:
Arku, obejrzałam tę pierwszą część 1 odc. 6 serii. Działa bez zarzutu. Dzięki Fajnie, jeśli będziesz wrzucał resztę odcinków kiedy zakończymy już dyskusję o 5 serii.

U mnie również ok :D
Arek napisał/a:
Mam nadzieję, że 2 odcinki na tydzień Was zadowolą bo więcej nie dam rady

Jasne. Gdyby miał być nawet jeden to i tak dobrze.
Dzięki Arek za to co robisz :clap: :clap: :clap: :clap:
Arek napisał/a:
Fajnie jak by się po 15 znalazł ktoś kto też by mógł.

W jaki sposób, jeśli można wiedzieć?

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Arek napisał/a:
kelli napisał/a:

Fajnie, jeśli będziesz wrzucał resztę odcinków kiedy zakończymy już dyskusję o 5 serii.

Mam nadzieję, że 2 odcinki na tydzień Was zadowolą bo więcej nie dam rady.Fajnie jak by się po 15 znalazł ktoś kto też by mógł.

Te odcinki co tam widziales na wgrane.pl ja wrzucalam, troche mi to czasu zajelo i niezle sie namordowalam. :P
Lecz szosty sezon bym musiala sciagnac na dysk i troche by czasu zeszlo. Mozliwe ze ci pomoge ale jeszcze zobacze na ile da mi sie sciagnac odcinki i zamierzam oddawac te angielski napisy z tej strony co podala Kelly.

monikamalutka 

Zasługi: 14
Otrzymał 65 piw(a)
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

Brel napisał/a:
Dziwi mnie 5 osob na "nie" w ankiecie...tzn. dzial Bh90210 ma pasc? bo na temat sezonow 1 - 5 malo juz kto sie tam wypowiada...myslalam, ze obecni sa tu fani poprostu Bh90210, ale czesc z nich powinna sie raczej nazywac - fani Bh90210 ale tylko do 5 sezonu.

Mój głos na "nie" wynika np. z tego, że nie mogę ściągać filmów z internetu, a nie z tego, że nie chciałabym ich oglądać :D I pewnie nie będę mogła się powstrzymać przed czytaniem waszych komentarzy do poszczególnych odcinków, a głupio tak wiedzieć o wszystkim, co sie wydarzy, bo być może ( :lol: ) kiedyś puszczą tą serię w telewizji.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

monikamalutka napisał/a:
Brel napisał/a:
Dziwi mnie 5 osob na "nie" w ankiecie...tzn. dzial Bh90210 ma pasc? bo na temat sezonow 1 - 5 malo juz kto sie tam wypowiada...myslalam, ze obecni sa tu fani poprostu Bh90210, ale czesc z nich powinna sie raczej nazywac - fani Bh90210 ale tylko do 5 sezonu.

Mój głos na "nie" wynika np. z tego, że nie mogę ściągać filmów z internetu, a nie z tego, że nie chciałabym ich oglądać :D I pewnie nie będę mogła się powstrzymać przed czytaniem waszych komentarzy do poszczególnych odcinków, a głupio tak wiedzieć o wszystkim, co sie wydarzy, bo być może ( :lol: ) kiedyś puszczą tą serię w telewizji.

Co do sciagania odcinkow, jezeli ktos nie moze, to Arek wlasnie wgrywa na internet i mozna obejrzec bez sciagania. Adres strony internetowej podany wyzej.

monikamalutka napisał/a:
bo być może ( :lol: ) kiedyś puszczą tą serię w telewizji.

:haha: :haha: :haha: :lol: :lol: :lol:

To mnie rozbawilas :haha:

Co do komentowania, to jezeli ktos woli czekac, az TV laskawie zlituje sie nad nami i ktoras ze stacji wyemituje wszystkie sezony to zycze powodzenia w czekaniu...tak czekamy juz od roku...i co? mamy czekac dalej? a dzial Bh90210 ma stac w miejscu? chyba to forum Bh90210 i jestesmy tu po to, aby wyrazac opinie co do CALEGO serialu, a nie poprzestac na 5 sezonach, stac w miejscu i nic nie mowic? Sa tu tez osoby, ktore widzialy wszystkie sezony i chcialby tez podyskutowac o czyms innym niz ciagle o tym samym - czego zreszta robic nie mozna, bo nie mozna sie powtarzac. Dla tych ktorzy nie widzieli nie ma naprawde problemu sciagnac, dla tych ktorzy sciagac nie moga Arek wgrywa na internet, dla tych ktorzy po angielsku nie rozumieja bedziemy probowac tworzyc napisy, co jeszcze? Albo jest sie fanem Bh90210 czyt.: calego Bh90210, albo sie jego fanem nie jest - mozna miec bowiem ulubione sezony , postaci, ale to o calym serialu mowimy.....A na obecna chwile nie ma jak wchodzic na forum o Bh90210 i najwiecej pisac w dzialy "Pozostale". Dziekuje za uwage.

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)

Próbowałem wgrać trzy razy drugi part i za każdym razem na końcu pokazuje się komunikat "Nie podano tytułu filmu !!!" chodź tytuł naturalnie podałem. Wie ktoś może co jest tego powodem ?

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Arek napisał/a:
Próbowałem wgrać trzy razy drugi part i za każdym razem na końcu pokazuje się komunikat "Nie podano tytułu filmu !!!" chodź tytuł naturalnie podałem. Wie ktoś może co jest tego powodem ?

Wypelniles wszystkie Rubryki?Na pewno masz format mniejszy niz 100mb?
Czasem sie tak dzieje,ze nawet jezeli wszystkie rubryki prawidlowo sie wpisze to nie wgra filmiku i trzeba znowu i znowu... nie raz tak musialam,a na stronie patrz.pl to juz wogole byla masakra.

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)
Wysłany: Śro 04 Mar, 2009   

Robimy jakąś przerwę po 5 sezonie czy od razu zaczynamy komentowanie odcinków sezonu 6 ? Nikt nie miał nic przeciwko aby komentować dwa odcinki na tydzień, więc teraz trzeba wybrać jakieś dni. No i ostatnia sprawa czy czekamy na napisy czy nie ? Jeśli chodzi natomiast o komentowanie odcinków proponuje poniedziałek i czwartek :>

Polecacz

Odpowiedz do tematu