Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Nie 13 Wrz, 2009
Co robimy z 6 sezonem na naszym forum ?

Czy jesteś za aby prowadzić dyskusje na temat 6 sezonu
Tak
79%
 79%  [ 27 ]
Nie
20%
 20%  [ 7 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
Arek 

Otrzymał 390 piw(a)
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009   Co robimy z 6 sezonem na naszym forum ?

A teraz moja sprawa, trzeba zrobić jakieś głosowanie czy coś kto oglądał 6 sezon i jak znajdzie się większa grupa to myślę, że dobrym pomysłem będzie wprowadzenie wątków z 6 sezonu na forum. Wiadomo, że bez zrozumienia słów nie zrozumie się 100% ale myślę, że znajdzie się jakaś grupa która udostępni odcinki do oglądania on-line aby ci którzy nie widzieli mogli zobaczyć. Te kwestie nie są aż tak bardzo trudne a po samym obrazie też można w miarę dużo wywnioskować.

Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle 6 sezon będzie leciał a chyba zgodzicie się, że jak czegoś nie zrobimy to w tematach o BH będzie wypowiadało się coraz to mniej osób. A więc czas działać !

Mówiąc o dyskusjach mam na myśli zakładanie tematów z opisami odcinków powiedzmy jednego na tydzień, tematów związanych z postaciami tam występującymi itp. Jak to zda swój egzamin to będzie można próbować z dalszymi sezonami. Wypowiadajcie się i dawajcie własne pomysły.
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Brel, kelli
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 432 piw(a)
Wysłany: Czw 19 Lut, 2009   

Nie lepiej zająć się napisami, a potem komentowaniem?

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Miałem dawać w ankiecie jeszcze opcję "tak, jeśli będą napisy" ale niestety prawda jest taka, że po pierwsze nie będzie to wcale takie proste jak by się mogło wydawać a po drugie z tego co mi wiadomo, to sporo osób widziało 6 sezon albo posługuje się angielskim na tyle dobrze, że rozumie poziom w BH. Napisy jeśli by były to było by świetnie ale w moim odczuci bardziej zyskają na nich tzw. "pijawki" które tylko ściągają odcinki. Trzeba się porządnie zastanowić ilu osobom tak naprawdę na teraz są potrzebne napisy. A przecież można robić napisy i dyskutować o 6 sezonie, chodź będzie ciężko nadarzyć z "produkcją" napisów.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Zdecydowanie jestem ZA!!! Ilez mozna dyskutowac o sezonach 1 - 5 ? Bez przesady....no chyba , ze zacznie byc wolno sie powtarzac. Sama sprobowalam juz zalozyc temat na temat pary Valerie&David, ktora powstala w 6 sezonie, ale widze male zainteresowanie...niestety....a sama ze soba przeciez dyskutowac nie bede...no szkoda....tak czy tak Arek, dzieki za checi! piwo dla Ciebie za temat!

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

Brel napisał/a:
Zdecydowanie jestem ZA!!! Ilez mozna dyskutowac o sezonach 1 - 5 ? Bez przesady....no chyba , ze zacznie byc wolno sie powtarzac.

Popieram. Było by super jakbyśmy mogli pogadać o pozostałych sezonach od 6 wzwyż. Bo inaczej to działy BH90210 umrą śmiercią naturalną bez wspomagacza w postaci emisji na ktorymkolwiek z polskich kanałów telewizyjnych. Ciekawe czy dużo byłoby chętnych do dyskusji?
Ja mam problem z 6 sezonem tylko o tyle, że akurat tą serię najmniej pamiętam i miałam najdłuższą przerwę w oglądaniu akurat właśnie tego sezonu. Z 7 i 8 nie mam już takich problemów. I nie wiem, czy tylko ja mam taki problem, ale o ile do tej pory udawało mi się ściągać bez problemów właśnie sezony 7 i 8, to 6 nie mogę nigdzie znaleźć. Fajnie by było, gdyby ktoś miał aktualne i działające linki do niego.
Tak czy owak, swoje 3 grosze do dyskusji o 6 sezonie dołożę, byle by tylko taki temat zaistniał :> Mniej więcej pamiętam, co tam się działo. Jeśli chodzi o napisy to mi osobiście nie są one niezbędne, ale rozumiem, że niektórzy woleli by z napisami. Tylko chyba to trochę długo będzie trwało zanim stworzone zostaną napisy do 32 odcinków... Mozna by było w międzyczasie je stworzyć, tak jak napisał Arek.
Arku, piwko dla Ciebie tez jak najbardziej za inicjatywę :> Fajnie, że ktoś chce żeby to forum poszerzało się o kolejne sezony, nawet bez wsparcia tv.

P.S. Brel, na Twój temat też odpowiem, tylko muszę mieć trochę weny :P

marijuanaart 

Ulubiony bohater: Brandon Steve D i D
Otrzymał 107 piw(a)

Kubos napisał/a:
Nie lepiej zająć się napisami, a potem komentowaniem?

popieram w 100% to bedzie najlepsze wyjscie bo jak bedziemy liczyc na telewizje to sory...

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

No ale nie głupi pomysł żeby wrzucić odcinki gdzieś online...Ja mam taki internet że za długo by trwało ...Więc kto z was posiada odcinki 6 sezonu i ma możliwość szybkiego wrzucenia ???

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Jak mi ktoś powie jak podzielić odcinek na części tak aby móc go wrzucić to mogę zobaczyć jak się będzie wrzucało.

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

najlepiej Virtual Dubem bawiłam się tym trochę trzeba główkować ale nie jest tak zle

http://www.formaty.com/in...d=63&Itemid=144
Na tej stronie jest wszystko

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Jak będzie czas to jutro pociacham trochę i zobaczę jak to się będzie wgrywało. Na youtube chyba nie ma co, bo zaraz pewnie zablokują, patrz.pl będzie chyba odpowiednie.

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Arek napisał/a:
Na youtube chyba nie ma co, bo zaraz pewnie zablokują, patrz.pl będzie chyba odpowiednie.

Albo wgrane.pl

Smookie 

Ulubiony bohater: Steve & Liam
Otrzymał 12 piw(a)
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009   

A nie lepiej na rapidshare, żeby każdy mógł ściągnąć ?

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

dydziaa napisał/a:
Arek napisał/a:
Na youtube chyba nie ma co, bo zaraz pewnie zablokują, patrz.pl będzie chyba odpowiednie.

Albo wgrane.pl

O tak to jest najlepszy pomysł :)

dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Smookie napisał/a:

Tylko to jest utrudnienie dla sciagajacych musze przeczekac te limity itp. ;P

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

Smookie napisał/a:

I właśnie dlatego aby każdy mógł obejrzeć lepszym rozwiązaniem jest wgranie na jakiś serwer gdzie będzie można oglądać bez ściągania.

Podzieliłem i zacząłem wgrywać ale mam jakieś problemy z internetem dziś i co kilkanaście minut mnie rozłącza. Jak problem zniknie to wtedy spróbuje raz jeszcze.

Polecacz

Odpowiedz do tematu