Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 37
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 432 piw(a)
Wysłany: Śro 26 Mar, 2008   Odcinek 37

Uczniowie West Beverly odkrywają kapsułę czasu z 1941 roku. Pani Scanlon organizuje przyjęcie z okazji urodzin Scotta. Kelly, Steve, Brenda, Brandon i Emily przychodzą na przyjęcie, ale nie włączają się we wspólną zabawę. David próbuje ratować sytuację, namawiając wszystkich do tańca. Brandon i Emily wykradają się na górę. Scanlon widzi, że się obejmują i wyrzuca ich z domu. Scott znajduje pistolet. Demonstruje Davidowi sztuczkę, podczas której śmiertelnie się rani.
Postaw piwo autorowi tego posta

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)
Wysłany: Śro 26 Mar, 2008   

Smutny odcinek nie ma co pisać :/

Papryczka 

Ulubiony bohater: Brenda & Brandon
Otrzymał 2 piw(a)

Smutny i zarazem 'ładny' odcinek... Po raz ostatni widzieliśmy Scotta, szkoda chłopaka .
David był dzisiaj dziwny, ale nie ma się czemu dziwić... Wszyscy myśleli, że był w wielkiej przyjaźni ze Scottem .
Sam koniec odcinka był świetny, ta kapsuła, ku pamięci Scotta...

honia1992 

Ulubiony bohater: Dylan, Branda, Kelly

Smutny odcinek wprawdzie zaczęłam oglądać dopiero od pogrzebu Scotta, najfajniejszy był moment na koniec wszyscy razem ku czci Scotta.

Kubos 

order4

Otrzymał 432 piw(a)

Najbardziej tragiczny i smutny odcinek do tej pory. Od samego początku czuło się tą przykrą nutę i właściwie te urodziny Scotta i tuż przed nimi nie były dla niego przyjemne. Niechęć wszystkich na przyjście na przyjęcie, ratowanie sytuacji przez Davida, czasami nieudolnie, mama Scotta, która traktowała tą impreze jak zabawe dla dzieci, wyznanie przy Scotcie przez Davida co o nim myśli i wreszcie ten nieszczęsny wypadek. Scott w prawdzie nie był główną postacią, ale pokazywał się dosyć często w BH i zawsze wnosił do serialu coś specyficznego.
Co by powiedzieć o Davidzie... no cóż, wcale mi nie imponował w ostatnich odcinkach, w stosunku do Scotta. Dzisiejszy odcinek też to pokazał, właściwie dopiero na tej imprezie urodzinowej jakoś się przełamał i był w stosunku do Scotta w miarę.
No cóż, smutny, a zarazem znakomity odcinek :(

kaka 

Ulubiony bohater: Brenda i Steve

Smutny odcinek. Scott ostatni raz wystąpił w BH90210 szkoda. :( Fajny był koniec odcinka kiedy David dał do kapsuły kapelusz Scotta. :cry:

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)

To Odcinek zasługujący na dłuższy komentarz!
Przykrą sprawą było to ze Scott przestał być zauważany przez Davida-no ale to nie jego wina
w końcu David zaczął być bardziej dojżały.
Scott nigdy by sie świetnie nie bawił na urodzinach,nawet w gronie naszych bohaterów.
W głębi serca chciał być taki jak oni,ale był inny nie pasował do nich.
Ostatnią głupią rzeczą jaką zrobił było to ze się zabił.Bo czy nie było to dziecinne że tak machał tą bronią?
A jakby postrzelił Davida?
Jego śmierć pokazała że to nie cukierkowaty serial ale też życiowy i bardzo ambitny w przesłaniu do widzów :|
Denrewujące były też te pocieszenia do Davida,w końcu David musiał walczyć o reputacje czasami robiąc z siebie idiotę od ignorancji doszedł do wszystkiego tracąc tym przyjaciela Scotta.
Matka zabitego była na prawdę nachalna i dziwna zarazem.
Do tego wszystkiego dodam ze Brandon chyba sie zabujał,no a Andrea nie zle sie wkurzała.
Mało Brendy i kilka mikrofonów nie przeszkodzą mi powiedzieć że odcinek był fantastyczny ze względu na klimat.Pozdrawiam :P

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)

ach Kelly i ten twój sokoli wzrok, gdzie tym razem były mikrofony?

Kubos 

order4

Otrzymał 432 piw(a)

Kelly napisał/a:
Do tego wszystkiego dodam ze Brandon chyba sie zabujał,no a Andrea nie zle sie wkurzała.

Fakt, ale mnie szczerze powiedziawszy nudzi ten wątek Brandona i Andrei, ewidentnie widać, że ona coś do niego czuje, po tym jak się zachowuje gdy widzi Brandona z innymi dziewczynami, w tym przypadku z Emily. A będąc już przy Emily, wcale mi ona nie pasuje do Brandona, jest taka dziwna i ta dziwność przeszkadza mi u niej, on zasługuje na jakąś normalną dziewczyne, a zawsze źle trafia, niestety.

Meg 

nie widziałam dzisiaj :(

Patrycja 

Ulubiony bohater: Dylan i Brandon
Otrzymał 106 piw(a)

Bardzo smutny odcinek :( Wzruszylam sie troche jak David mowil o tym co czuje, Brandonowi, gdy wszystko slyszeli pozostali uczniowie, no i ta kapsula dla Scotta.....

ryba_sciema 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

nie martcie sie Emily pokaze sie jeszcze tylko w 2 kolejnych odcinkach:P

Cedrik 

Ulubiony bohater: Brenda David Donna

Wiecie co mnie wkurza? Że w dalszych seriach nie ma ani słowa o Scott'cie. W końcu to kolega Davida z dzieciństwa, młodości. Tak nagle o nim zapomniał?
Odcinek smutny, ale śmierć Scotta była taka sztuczna. Kto by bawił się bronią nie zabezpieczając ją? I mogli przynajmniej pogrzeb i wykrwawionego Scotta pokazać. Byłoby bardziej realnie. Dla mnie odcinek najdziwniejszy, najsmutniejszy, najlepszy, jaki kiedykolwiek dotychczas został wyemitowany.

Kubos 

order4

Otrzymał 432 piw(a)

Cedrik napisał/a:
I mogli przynajmniej pogrzeb i wykrwawionego Scotta pokazać

Masz rację, ale to także sprawiło odcinek takim tajemniczym... nie wszystko zostało pokazane, trzeba się było domyślić.

Cedrik napisał/a:
Kto by bawił się bronią nie zabezpieczając ją?

Tu już wina leży po stronie właściciela ojca (jak mniemam jest nim ojciec Scotta). Scott nie wiedział, że broń nie jest zabezpieczona.

marika333 

Otrzymał 40 piw(a)

I co ja mogę tu napisać ... nie będe się powtarzać bo oczywiście się zgadzam z wami w 100% ..
Odcinek smutny ... Podobało mi się również to co mówił David ...cała szkoła do wtedy słyszała ... Eh było to szczere i prawdziwe .. pewnie wiecie o co mi chodzi :P :P

Polecacz

Odpowiedz do tematu