poszewka jedwabna, poszewki jedwabne na poduszki, 70x80, 50x60, 50x70, jedwabna poszewka na poduszkę z jedwabiu morwowego

Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Wto 04 Sty, 2011
Eurowizja 2009

W finale Eurowizji 2009 głosuję na:
Mołdawia
3%
 3%  [ 1 ]
Ukraina
0%
 0%  [ 0 ]
Norwegia
24%
 24%  [ 7 ]
Albania
3%
 3%  [ 1 ]
Hiszpania
10%
 10%  [ 3 ]
Grecja
0%
 0%  [ 0 ]
Azerbejdżan
13%
 13%  [ 4 ]
Francja
0%
 0%  [ 0 ]
Wielka Brytania
10%
 10%  [ 3 ]
Finlandia
3%
 3%  [ 1 ]
Niemcy
0%
 0%  [ 0 ]
Estonia
3%
 3%  [ 1 ]
Szwecja
3%
 3%  [ 1 ]
Rosja
3%
 3%  [ 1 ]
Portugalia
0%
 0%  [ 0 ]
Armenia
0%
 0%  [ 0 ]
Litwa
0%
 0%  [ 0 ]
Malta
10%
 10%  [ 3 ]
Bośnia i Hercegowina
3%
 3%  [ 1 ]
Dania
0%
 0%  [ 0 ]
Izrael
0%
 0%  [ 0 ]
Chorwacja
0%
 0%  [ 0 ]
Turcja
0%
 0%  [ 0 ]
Rumunia
0%
 0%  [ 0 ]
Islandia
6%
 6%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
NIGHT WING 

Ulubiony bohater: Silver, Naomi i Ade
Otrzymał 16 piw(a)
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie 17 Maj, 2009   

w tym roku bardzo dobry werdykt głosujących, i dobrze że wygrała Norwegia z Rybakiem na czele :D .
Postaw piwo autorowi tego posta

Agatka9933 

Ulubiony bohater: Brenda
Zasługi: 66
order

Otrzymał 166 piw(a)
Wysłany: Śro 20 Maj, 2009   

Wiem, że już po, ale wypowiedzieć się chyba zawsze można ;)

Eurowizję śledzę raczej co roku. Tym razem oglądałam tylko sobotni finał i zachwyciły mnie trzy piosenki. Zagłosowałam na Norwegię, Wielką Brytanię i Maltę. Te trzy kraje miały fantastyczne piosenki, wg mnie. No, może Malty była po prostu w porządku :P Cieszę się, że mój faworyt, na którego oddałam głos, wygrał. Wspaniała piosenka, nie wspomnę już o wykonawcy :P Słodziutki, przystojny, mega utalentowany (jak on na tych skrzypcach fantastycznie grał!!!), z ciekawą barwą głosu. 'Fairytale'-nie dość, że melodia bardzo catchy, jak to się mówi, chwytliwa to jeszcze przepiękna treść :) Słucham jej na okrągło!! Słusznie wygrał Alexander Rybak z Norwegii, bijąc swoich rywali na głowę, zdobywając prawie 400 punktów, i prowadząc praktycznie od samego początku. Piosenka Wielkiej Brytanii niesamowicie mi się podobała i zasłużenie zdobyli miejsce piąte chociaż mogło być wyższe... Na prawdę piękna piosenka. Byłam w szoku jak zobaczyłam propozycję Grecji. W zeszłym roku byli na prawdę fajni, a w tym-porażka!! Jakiś beznadziejny facet wystąpił w błyszczących spodniach i w koszulce, która odkrywała mu nie to, co trzeba. Już pomijam ubiór, ale sama piosenka mi się nie podobała.

To chyba tyle moich uwag, nie będę komentować każdej propozycji, powiem tylko, że oczywiście zgadzam się, że poziom konkursu Eurowizji z roku na rok spada, ale uważam, że w tym roku nie było tak źle; znalazłoby się kilka krajów z na prawdę fajnymi utworami :]

Agatka9933 

order

Otrzymał 166 piw(a)
Wysłany: Czw 21 Maj, 2009   

ebcia napisał/a:
Reprezentowala ją dziewczyna, ktora ho,ho,ho lat temu grala w Klinice pod Kangurem ^^ Oglądaliscie? ^^

Oglądałam kilka odcinków. A to ciekawe tak swoją drogą, nie skojarzyłabym jej. W każdym razie śpiewała fantastycznie ;)

ebcia napisał/a:
ach ^^ rozpoczyna sie Rybakomania xD

Hahaha żebyś wiedziała! Zaraz sobie go dam do avka xD

ebcia napisał/a:
Żabko, naprawdę* razem ;) To, tak btw ^^

Oh, dziękuję, już chyba po raz drugi zwracasz mi na to uwagę, ale ja zawsze miałam z tym problem :) Tzn. z ortografii jestem ogólnie nawet dobra, ale nie mogłam rozgryźć, jak to jest z tym "naprawdę". Zapamiętam teraz już, 'żabko' hehe ;)

ebcia napisał/a:
Rybak <33

O tak wzdycham do niego. W kółko na YT oglądam go w tej wspaniałej piosence 'Fairytale' i nie mogę się napatrzeć <3 :shy:

bett_te 

Otrzymał 153 piw(a)
Wysłany: Pią 22 Maj, 2009   

Nie oglądałam Eurowizji w tym roku, ale jakoś specjalnie nie żałuję :P . Niestety podczas lat, że tak to ujmę jej świetności byłam jeszcze za mała i zbytnio mnie to nie interesowało, a teraz zupełnie odwrotnie ;) .

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

Agatka pocieszę Cię ;d
Dzisiaj siedziałam w szkole na ławce i szedł po prostu koleś bardzo podobny do Rybaka, normalnie jak przeszedł to myślałam, że to on. Nigdy wcześniej go u mnie w szkole nie widziałam, ha dzisiaj miałam okazję :P

Agatka9933 

order

Otrzymał 166 piw(a)
Wysłany: Sob 23 Maj, 2009   

Cytat:
Agatka pocieszę Cię ;d
Dzisiaj siedziałam w szkole na ławce i szedł po prostu koleś bardzo podobny do Rybaka, normalnie jak przeszedł to myślałam, że to on. Nigdy wcześniej go u mnie w szkole nie widziałam, ha dzisiaj miałam okazję :P

Niee gadaj!!! Trzeba było mu chociaż mój numer gg dać ;P :love: Ale bajer :D Może to jakiś jego sobowtór, czy coś ;)

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)
Wysłany: Pon 25 Maj, 2009   

ja nie oglądałam, i nigdy nie będe oglądać. nie lubie tego typu rzeczy.
a o tym całym Rybaku to słyszę do dziś, bo moja koleżanka się zafascynowała.

Polecacz

Odpowiedz do tematu