Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Nie 23 Sie, 2009
Odcinek 23

Jak Ci się podobał 23 odcinek 90210?
Super!
63%
 63%  [ 26 ]
Dobry
31%
 31%  [ 13 ]
Średni...
2%
 2%  [ 1 ]
Słaby
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
Dylan McKay 

Ulubiony bohater: Dylan,David,Brandon
Zasługi: 12
Otrzymał 82 piw(a)
Wysłany: Wto 12 Maj, 2009   Odcinek 23

Bal drugorocznych zbliża się wielkimi krokami. Annie, Adrianna, Naomi i Silver starają się wyglądać jak najatrakcyjniej na tą okazje przy pomocy popularnych stylistów. Annie zgadza się iść na bal z niezwykle głupkowatym kolegą z klasy - Charliem, który ogromnie się w niej zadurzył. Jednakże, gdy zdaje sobie sprawę, że Annie interesuje się tylko przyjaźnią, Charlie zamienia swoje wrażliwości w gniew. Tymczasem, Dixon zostaje nominowany na króla balu, Ethan zostaje przyjęty na obóz lacrosse'a, a Kelly i Harry podejmują działania by pomóc Liamowi zejść na właściwą drogę.
Ostatnio zmieniony przez Dylan McKay Pią 15 Maj, 2009, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Lucas_21 

Ulubiony bohater: Ryan, Liam,
Zasługi: 9
Otrzymał 22 piw(a)
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009   

Ja nie wiem, ale czy mi się wydaje czy ten serial schodzi na psy... ?? Z odcinka na odcinek daremniejszy. Annie bardzo lubiełem teraz za nią nie przedam, Naomi to już wcale maskara, nadaje jak wariatka, łazi za Liamem, no w sumie w końcówce odcinka jej to wyszło na dobre, ale tak... Za to siostra Naomi to... :)

Chyba rezygnuje z serialu jak Dustin :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
anaa177
Valorum 

Ulubiony bohater: Gina, Claire, Janet
Wysłany: Śro 13 Maj, 2009   

Przynajmniej rekordowo szybko pojawiły się angielskie napisy.

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Według mnie odcinek dość dobry, nie jakiś zniewalający, ale dobry.
Niektóre wątki fajnie, natomiast inne totalnie beznadziejne.

Naomi i Jen oraz Liam - Ta Jen to niezła suka, że się tak wyrażę. Kolejna osoba, która bezczelnie okłamuję Naomi i jeszcze szasta jej pieniędzmi. Dobrze Kelly powiedziała, że jest fałszywa, strasznie kłamie i zrobiłaby wszystko, aby mieć to czego pragnie. Obawiam się, że to właśnie ona prześpi się z Liamem w następnym odcinku i obydwoje zwalą na Annie, która tak jak powiedział Liam w końcu wybuchnie i na pewno coś dowali, ale pewnie Naomi jej i tak nie uwierzy i wyjdzie na to, że Jen super siostra, a Liam super chłopak, bo to Annie namówiła go na seks, bo innej opcji po prostu nie ma, no chyba że Naomi, wejdzie a Liam będzie się tylko przebierał, chociaż w tą wersję wątpię.
Liam też niezły goguś, tutaj takie rzeczy mówi Naomi, a na drugi dzień traktuje ją ją jak przedmiot, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Silver i Dixon oraz Ethan - Uważam, że Dixon nie potrzebnie się aż tak gniewał na Silver, ważne że w końcu czuje się w WB lepiej, ale też Silver nie potrzebnie tak pojechała z tym balem. Mówię wam, że Ethan pocałuje Silver w następnym odcinku, wiedzieliście chyba minę Silver, gdy Ethan powiedział jej, że wygłosiła świetną przemowę, oni się po prostu za dobrze rozumieją i raczej inaczej być nie może jeżeli chodzi o ten pocałunek.

Jen i Ryan oraz Kelly - Jak mnie ten Ryan irytuję, nie wyobrażacie sobie tego normalnie. Debil nad debilami, dobrze że jeszcze nie śpi z uczennicami, bo to już w ogóle byłoby przegięcie, ale obydwoje są siebie warci, mowa oczywiście o Jen i Ryanie. Świetnie Kelly to ujęła w łazience.

Kelly i Harry Dobrej rady Harry jej udzielił, ale poniekąd szkoda mi jej było, gdy zadzwoniła do Harrego Debbie, tak się patrzyła na niego, pewnie sobie pomyślała wtedy "Ah ta to ma szczęście, ja też bym chciała mieć takiego męża", mam nadzieję tylko, że Kelly nie da się ponieść emocjom :P i nie pocałuje Harrego xD .

Annie i chłopak z klasy oraz Amber (czy jak jej tam) - No to już było przegięcie ze strony tego chłopaka z klasy, debil z niego, jak mógł tak pojechać przy tej dziewczynie, istna zemsta. A tą dziewczynę zagrała ta Lily Collins czy jak jej tam, ta co miała się pojawić gościnnie w dwóch odcinkach.

Annie i Liam - No nieźle, nieźle. Liam tylko odlicza, aż Annie wybuchnie i chyba się to stanie w następnym odcinku.

Adrianna i Navid oraz Ty - Brawa dla Navida, należało się temu debilowi Ty'owi ! Jak on mógł tak porzucić Ade i jeszcze wraz ze swoimi rodzicami dyktować jej warunki i to co ma robić z dzieckiem i to czego ma nie robić. Ciekawe czy to będzie chłopak czy dziewczyna ;D

Już się nie mogę doczekać następnego odcinka, jestem pewna że:
- Ade urodzi zdrowe dziecko.
- Liam prześpi się z Jen, po czym zwalą winę na Annie i Naomi zacznie się do niej rzucać, a Annie w końcu wybuchnie.
- Ethan pocałuje Silver.
- Będzie jakaś akcja pomiędzy Jen i Kelly.

Ah <3. Szkoda, że to będzie ostatni odcinek.
Ciekawe ile z moich propozycji dotyczących kolejnego odcinka się sprawdzi.

Ostatnio zmieniony przez Kubos Czw 11 Mar, 2010, w całości zmieniany 2 razy  

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
anaa177
dydziaa 

Ulubiony bohater: Brenda & Dylan
Zasługi: 24
Otrzymał 406 piw(a)

Stwierdzam po 23odc,ze Jen i Liam cos kręcą.
Silver otrzymala tytul i korone krolowej,ktorej nie przyjeła. Kelly w jej wieku tez zdobyla ten tytul,ta to wtedy byla niezłe przejeta,az zapomniala o urodzinach Steve'a :P
Ostatnio zmieniony przez dydziaa Pią 15 Maj, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

dydziaa napisał/a:
Stwierdza po 23odc,ze Jen i Liam cos kręcą.

No i co z tego ?
Na pewno Jen będzie miała z nim do czynienia w 2 części balu - 2 odcinku i pewnie będzie ją pociągał.

Asiek69 

Ulubiony bohater: Naomi,David,Steve

Jen i Liam? no patrząć na promo nowe to kto wie co tam będzie...mam nadzieję, że nic, bo lipnie by zrobili jakby na koniec odwalili coś takiego, byłoby prawie jak w MnS
Fajna scenka z N&L na koniec :] widać coś jednak Liamowi zależy na Noami ;) , mam tylko nadzieję, że nie odwali nic z Annie, bo to byłoby żałosne...Annie pasuje do niego jak świni korona, słodka, a wtym przypadku nawet bardzo słodka kretynka i bad boy = porażka.
Ade, Noami i Silver pięknie wyglądały na balu, no i Kelly oczywiście ;], suknia Silver może jak dla mnie troche zbyt cukierkowa, ale ona w niej dobrze wyglądała.
Navid w końcu przyłóżył Ty'owi. No i skurcze Ade, czyli pewnie urodzi na sam koniec sezonu :) mam andzieję, że nie odda jednak dziecka do adopcji.
Co do tego kolesia Charliego bodajze co poszedł z Annie na bal, no to ja sienie dziwię, że się wkurzył, dziewczyna poszła z nim na bal, bo nie miała z kim isć, z litości i udawała jeszcze, że się cieszy, zachowała sie po prostu żałośnie, każdy by siewkurzył w takiej sytuacji.

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

Asiek69 napisał/a:
Co do tego kolesia Charliego bodajze co poszedł z Annie na bal, no to ja sienie dziwię, że się wkurzył, dziewczyna poszła z nim na bal, bo nie miała z kim isć, z litości i udawała jeszcze, że się cieszy, zachowała sie po prostu żałośnie, każdy by siewkurzył w takiej sytuacji.

Właśnie żal !
Annie się fajnie zachowała, poszła z nim jak z kolegą, a on od niej wymagał nie wiadomo co :/ i co może by się jeszcze pocałowali, jasne.

Mi najbardziej podobał się strój Annie i Adrianny.

polepiona 

a ja nie mogę pozbyć się wrażenia, że gdyby Liam się nie przypatrywał to Anie by się nie zgodziła.

mi się bardzo podobała sukienka Naomi :)

Asiek69 

polepiona napisał/a:
mi się bardzo podobała sukienka Naomi :)

ta zieleń <3

no poszła jak z kolegą, ale jednak powiedziała, e jest podekscytowana i wogóle, czyli, że chłopak mógł sobie coś pomyśleć, mogła z nim iść, ale od razu też mogła powiedzieć, że pójdzie z nim jako kolegą, w końcu wiedziała, że ona mu się podoba

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

Asiek69 napisał/a:
w końcu wiedziała, że ona mu się podoba

A skąd mogła to wiedzieć ?

Asiek69 napisał/a:
no poszła jak z kolegą, ale jednak powiedziała, e jest podekscytowana

Powiedziała tak, bo Liam się gapił.

Krzysku92 

Ulubiony bohater: Wszyscy ^^
Otrzymał 92 piw(a)

Mi to się wydaje, że Jen to przyjechała do Naomi, bo tak jak mówiła spłukała się. W ogóle chyba chce ją naciągnąć.

Ethan w tym odcinku tak dziwnie patrzył na Silver, że na pewno do czegoś między nimi dojdzie ;P

max 

Ulubiony bohater: Naomi, Silver, Ethan
Zasługi: 2
Otrzymał 5 piw(a)

Asiek69 napisał/a:
Jen i Liam? no patrząć na promo nowe to kto wie co tam będzie...mam nadzieję, że nic, bo lipnie by zrobili jakby na koniec odwalili coś takiego, byłoby prawie jak w MnS
Fajna scenka z N&L na koniec :] widać coś jednak Liamowi zależy na Noami ;) , mam tylko nadzieję, że nie odwali nic z Annie, bo to byłoby żałosne...Annie pasuje do niego jak świni korona, słodka, a wtym przypadku nawet bardzo słodka kretynka i bad boy = porażka.
Ade, Noami i Silver pięknie wyglądały na balu, no i Kelly oczywiście ;], suknia Silver może jak dla mnie troche zbyt cukierkowa, ale ona w niej dobrze wyglądała.
Navid w końcu przyłóżył Ty'owi. No i skurcze Ade, czyli pewnie urodzi na sam koniec sezonu :) mam andzieję, że nie odda jednak dziecka do adopcji.

jak to mowia przeciwienstwa sie przyciagaja :P A wracajac do odcinka nawet mi sie podobal, nie byl super, ale byl niezly. Najbardziej mi sie podobala ta reklama z annie o tym balu :D

Asiek69 

Sweeta napisał/a:
Asiek69 napisał/a:
w końcu wiedziała, że ona mu się podoba

A skąd mogła to wiedzieć ?

Asiek69 napisał/a:
no poszła jak z kolegą, ale jednak powiedziała, e jest podekscytowana

Powiedziała tak, bo Liam się gapił.

wiedziała, bo na początku odc jak szła korytarzem z Noami to gadały o balu i on powiedział jej cześć i wogóle zaczął zacieszać, no i Noami nawet stwierdziła, że on coś do Annie świruje, zresztą po Annie też był widać, ze ona o tym wie.

Rozsądna i inteligentna dziewczyna nie przejmowałaby się tym co mówi, robi Liam, tylko postępowała tak jak powinna, Annie uważa się za taką to czego tak nie postępuje?

No Jen to wogóle jest niezłe ziółko, nawet Kelly o tym wspomniała. Jak powiedziała Ryanowi, że wydała całą swoją kasęjakąś tam w 2 miechy to od razu szło się domyślić, że pewnie będzie chciała kasy od Naomi wyciągnąć, zresztą potem też ten jej wkręt, że ma niby jakies problemy z kontem, czy kartą w banku...ciekawe na jak długo zagości w 90210 i jak bardzo namiesza

prezes170 

Ulubiony bohater: Kelly, Brandon, Ryan
Zasługi: 191
order2

Otrzymał 69 piw(a)
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009   

Początek odcinka- niby takie banalne a jednak mnie rozbawiło delikatnie :) Harry chyba za bardzo wczuł się w rolę policjanta czemu da wyraz w trakcie balu :)
Naomi i Zdzira- Naomi jest tak zapatrzona w swoją siostrę że nawet nie widzi jak ta robi ją w konia jak chce. Nawet potrafiła przepieprzyć jej całą kasę, wymyślić wytłumaczenie na poczekaniu i Naomi jej z powrotem jadła z ręki :
Silver i Dixon oraz Ethan- Dixon aż tak nie musiał się obrażać i łapać za słówka Silver za tą jej przemowę. Pokazała przynajmniej że jest dalej tą samą Silver która nie ulega żadnym modom i różnego rodzaju "trendy" zachowaniom i upodobaniom. Ethan chyba polubił Silver i to aż za bardzo :
Zdzira , Ryan i Kelly- wreszcie powrót Kelly i to w jakim stylu :D Śliczna jak zawsze :) Z rozmowy z Ryanem wynikło że po pamiętnej nocy to jednak Kelly "odpuściła" czym można wytłumaczyć powód dla którego on zaprosił na bal Jen a nie ją. Ale zależy jej wciąż na Ryanie skoro ostrzegła go przed tym jaka jest Jen. Z tego co Sweeta pisze wynika że Ryan będzie chwilową balową zabawką dla Jen skoro ona ma zaliczyć rzekomo Liama :
Sweeta napisał/a:
Kelly i Harry Dobrej rady Harry jej udzielił, ale poniekąd szkoda mi jej było, gdy zadzwoniła do Harrego Debbie, tak się patrzyła na niego, pewnie sobie pomyślała wtedy "Ah ta to ma szczęście, ja też bym chciała mieć takiego męża", mam nadzieję tylko, że Kelly nie da się ponieść emocjom :P i nie pocałuje Harrego xD .

Dodam do tego co napisałaś jeszcze to że Harry miał rację mówiąc że pewien facet jest ślepy. Niekiedy nie rozumiem Ryana :no: Ale fakt- przygnębiający widok Kelly gdy zadzwoniła Debbie :cry:
Annie, Liam i chłopak z klasy Annie- Annie po raz kolejny bardzo ładnie wyglądała i obyło się bez zbędnego "przeżywania" :clap: Wielki plus ża to że bohatersko opiera się zalotom Liama- tak trzymać :clap: Wielki minus za akcję z tym kolegą z klasy. Ten motyw już widziałem w wielu amerykańskich filmach dla młodzieży. I tym razem zapewne i Annie oceniła gościa tylko i wyłącznie po wyglądzie a więc był dla niej zwykłym frajerem. Gość na balu przynajmniej wobec niej był szczery a ona....brak słów : Jak dla mnie zachowała się jak słodka idiotka z tym swoim tłumaczeniem niestety. Wyczytałem sugestie iż na to że ona pójdzie z tym gościem na bal miał wpływ Liam. Tylko że Annie ma niby swój rozum- zachowała się nieodpowiedzialnie traktując gościa jak śmiecia. Podpisuję się rękami i nogami pod każdym słowem jakie facet wykrzyczał w twarz Annie na balu- sama prawda i miał w tym dużo racji.
Ade i Navid- wątek bezpłciowy więc nie ma co komentować.

Sweeta napisał/a:
- Ethan pocałuje Silver.
- Będzie jakaś akcja pomiędzy Jen i Kelly.

Stawiam piwo jak to Ci siądzie bo chciałbym to zobaczyć :D

Ogólnie Twoje propozycje i teorie mają sens więc jeśli trafisz to od razu odpowiedz mi czy nie dało się wcześniej pochwalić "jasnowidzeniem"?? :P

W pewnym momencie sezony BH90210 miały nawet 32 odcinki- oby "90210" chodź w 2 sezonie zbliżyło się do tego :)

Ostatnio zmieniony przez Kubos Czw 11 Mar, 2010, w całości zmieniany 1 raz  

Polecacz

Odpowiedz do tematu