poszewka jedwabna, poszewki jedwabne na poduszki, 70x80, 50x60, 50x70, jedwabna poszewka na poduszkę z jedwabiu morwowego

Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Wto 04 Sty, 2011
Telekamery 2009
Autor Wiadomość
Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

Wybacz, ale moją babcię to najwięcej obchodzi co wygrało by telekamery, jakby były tam seriale zagraniczne. Moja babcia przyznam szczerze ogląda różne seriale w naszej Polskiej telewizji, ale nie głosuje, bo niewiele ją to interesuje kto może wygrać skoro i tak będzie oglądała to co lubi i to co chce, żadna nagroda jej nic nie narzuci i nie da satysfakcji. Z resztą Ja zaliczam siebie do młodzieży i mówiąc szczerze brałem udział w głosowaniu, więc nie dziw się proszę, że mnie wyniki nie satysfakcjonują. Łatwym przykładem są Londynczycy, którzy mają dość dobrą opinię a fabułę odstającą od plebanii itd, serial, którym emeryci się niezabardzo interesują, chociaż mogę się mylić, jednak wynik w tysiącach na gali i wynik na naszym forum pokazał jednoznacznie tę różnicę.
Postaw piwo autorowi tego posta

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

Krystian napisał/a:
Łatwym przykładem są Londynczycy, którzy mają dość dobrą opinię a fabułę odstającą od plebanii itd, serial, którym emeryci się niezabardzo interesują, chociaż mogę się mylić, jednak wynik w tysiącach na gali i wynik na naszym forum pokazał jednoznacznie tę różnicę.

wcale, że nie bo moja babcia ogląda i podoba jej się to jak najbardziej. :> xD
ja odchodząc od tv już nie myślałam o tym kto wygrał a kto nie, czy się komuś należało czy nie. bo oni wszyscy obchodzą mnie tylke co zeszłoroczny śnieg.
no a inni się przejmują.
no ale miło było poznać Twoją opinie na ten temat. dzięki. ;D :>

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Powinna wygrac Agnieszka Dygant i Cezary Zak oraz Londynczycy. Reszta ujdzie...

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)

Ja się ciesze, że wygrała Marta Żmuda-Trzebiatowska, ona jest super. Uwielbiam ją.
Niedość, że śliczna to jeszcze bardzo fajnie gra. I przynajmniej ona grała w filmie jakimś, a nie tylko serialu.
A Agnieszke Dygant też lubię, ale czy ona grała w jakimś filmie. Mnie się wydaję, że tylko w niani, no i chyba w czymś jeszcze..
Aktor hmm tak jak pisałam Małaszyński miał wygrać lub Zakościelny. Obaj są świetni.
A Cezary Żak, bez obrazy, ale to żaden aktor jak dla mnie. I tak wiadomo, że nie wygra bo teraz to na młodych większość głosuję i w ogóle zabardzo go nie widać.
Kiedyś w takim serialu grał na polsacie, ale teraz jak chcę sobie przypomnieć to oczywiście nie mogę.
Cieszę się, że Teraz Albo Nigdy zajęło 2 miejsce, ale jak dla mnie to powinno być na 1.
Reszta już mi się podobała, Majewski, Feel, Pochanke, Kurzajewski, Mam Talent i Rymanowski no i Marta wg mnie w pełni zasłużone nagrody.
Właściwie Karolak też zły nie był, bo też go nawet lubię.

bett_te 

Otrzymał 153 piw(a)

Cytat:
Ja się ciesze, że wygrała Marta Żmuda-Trzebiatowska, ona jest super. Uwielbiam ją.
Niedość, że śliczna to jeszcze bardzo fajnie gra. I przynajmniej ona grała w filmie jakimś, a nie tylko serialu.
A Agnieszke Dygant też lubię, ale czy ona grała w jakimś filmie. Mnie się wydaję, że tylko w niani, no i chyba w czymś jeszcze..

:haha: :rotfl:
http://agnieszka.dygant.filmweb.pl/
http://www.filmweb.pl/o46...a-Trzebiatowska
porównaj sobie... xD
Trzebiatowska - wszyscy się tak na nią "rzucili" tylko ze względu na urodę. A w aktorstwie chyba nie tylko to się liczy? Owszem, nie gra najgorzej, ale znowu nie zachwyca. Gdyby nie ładna buźka to pewnie nie byłaby tak popularna...

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Adamo
Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

Pfu powaliło mi się xD .
Rzeczywiście grała np. w Tylko mnie kochaj xD
Sorry za pomyłke.
Ale i tak Żmuda lepsza.
bett_te napisał/a:
Gdyby nie ładna buźka to pewnie nie byłaby tak popularna...

Mnie zachwyciła w Teraz Albo Nigdy, kocham ten serial i nie mogę się doczekać 3 sezonu :)
PS: Chciałabym zobaczyć tą komedie "Serce na dłoni" W której występuje właśnie ona, Agnieszka Dygant i chyba nawet Doda ;O

Bren90210 

Ulubiony bohater: Brenda, Dylan, Donna
Otrzymał 124 piw(a)

Jeśli chodzi o zwycięzców, to wolałam, żeby Przemysłam Babiarz zdobył telekamerę, tak samo nie byłam zadowolona, że pani Pochanke po raz kolejny zdobyła tę nagrodę, wogóle to jakoś za nią nie przepadam, myślę, że są inni dziennikarze, którzy są także bardzo dobrzy w swoim fachu i są nie doceniani... Co do najlepszej aktorki, to też jakoś nie spodobał mi się wynik tego plebiscytu, bo z całą sympatią do Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, uważam, że nie do końca należała jej się ta nagroda... Jest dobrą aktorką, ale nie wiem czy na tyle by przegonić Dygant lub Guzik? One wystapiły w wielu produkcjach, a Marta dopiero zaczyna swoją karierę... Myślę, że zdobyła tyle głosów, bo widzowie ja po prostu lubią, bo ona jest taka sympatyczna, skromna i wogóle... No ja też ją lubię, ale w tej kategorii postawiłabym na kogoś innego! Jesli chodzi o najlepszego aktora, to nie wiem właściwie... Może bardziej należała się Cezaremu Żakowi?? Myślę, że jest doświadczonym aktorem i wogóle zagrał w wielu filmach i serialach,a co do Małaszyńskiego, to wygrał w tamtym roku (pamiętam do dziś jego słynne przemówienie, o którym nie dawno wspominał Adamo :hihi: ) i jeśli zasłuży, to pewnie jeszcze coś zdobedzie, bo niewątpliwie jest dobry w tym co robi :) Co do muzyki, to wydaje mi się, ze Feel wygrał zasłużenie, w końcu wydał wiele przebojów w tamtym roku! "Mam talent" i Bogdan Rymanowski :clap:

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

Bren90210 napisał/a:
Myślę, że zdobyła tyle głosów, bo widzowie ja po prostu lubią, bo ona jest taka sympatyczna, skromna i wogóle...

No i przede wszystkim zasłynęła w tańcu z gwiazdami, bo również daleko zaszła, więc może to też przychyliło się poniekąd do jej zwycięstwa :)

Selim 

Ulubiony bohater: Wszyscy :)
Otrzymał 35 piw(a)

Sweeta napisał/a:
A Cezary Żak, bez obrazy, ale to żaden aktor jak dla mnie.

Jeśli to jest żaden aktor...

Sweeta napisał/a:
I tak wiadomo, że nie wygra bo teraz to na młodych większość głosuję i w ogóle zabardzo go nie widać.

Czy ja wiem czy na młodych? Spójrz Mikołaj Krawczyk młody, a nie wygrał, wygrał Tomasz Karolak, który ma 38 lat.

Sweeta napisał/a:
Kiedyś w takim serialu grał na polsacie, ale teraz jak chcę sobie przypomnieć to oczywiście nie mogę.

Miodowe lata, Ranczo, Halo Hans...

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Podpisuję się pod ostatnim postem Bett.
Tylko wygrana Żmudy mi przeszkadza i trochę dziwi, byłem pewny, że docenimy wszechstronność i doświadczenie Dygant, a okazało się, że przegrała z gwiazdeczką jednego serialu, żałosne. Życzę Żmudzie, by za 10 lat miała tyle dobrze odegranych ról, co Dygant.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

Sweeta napisał/a:
A Cezary Żak, bez obrazy, ale to żaden aktor jak dla mnie.

Oj Sweeta nie wiesz co mowisz...

I tez bez obrazy, ale Żmuda wygrala nie ze wzgledu na zdolnosci aktorskie, a na udzial w tancu z gwiazdami i udawana skromnosc oraz przyklejony wieczny usmiech od ucha do ucha.

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)

Brel napisał/a:
I tez bez obrazy, ale Żmuda wygrala nie ze wzgledu na zdolnosci aktorskie, a na udzial w tancu z gwiazdami i udawana skromnosc oraz przyklejony wieczny usmiech od ucha do ucha.

O właśnie lepiej bym tego nie ujęła.
Uważam tak samo.

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)

Selim napisał/a:
wygrał Tomasz Karolak, który ma 38 lat.

Właśnie o taki wiek mi chodziło do 40, a nie po 50 czy 60..

Selim napisał/a:
Miodowe lata,

Właśnie ten, tylko w nim podobało mi się jak gra :)

Brel napisał/a:

Wiem o tym, ale nie gadajcie bo aktorką tez jest dobrą.
Ważne, że wygrała :]

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Co do Żaka, to widziałem go tylko w "Miodowych latach", gdzie był ok, ale nic więcej. W moich oczach wygrywa tylko dzięki kiepskim przeciwnikom.

bett_te 

Otrzymał 153 piw(a)

http://wideo.gazeta.pl/wi...a_jajkami_.html

tak jak pisałam, uważam, że nie należy jej się ta nagroda, ale takie posunięcie jest trochę niesmaczne...

Polecacz

Odpowiedz do tematu