Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Kevin i Suzanne
Autor Wiadomość
Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   Kevin i Suzanne

Kochani temat zalozylam bo jakby inaczej...
to "podle" malzenstwo zrujnowalo zycie Dylanowi ktory im zaufal... madra Erica od poczatku nie ufala Kevinowi..
ta dwojka osob mistrzowsko i w dobrym czasie znalazla sie w zyciu McKaya kiedy ten byl osamotniony i niezrozumiany...
Erica stala sie ich karta przetargowa zeby zblizyc sie do Dylana....
od poczatku mistrzowsko planowali swoja gre w ktora wplatywali nieswiadomego niczego Dylana...
Kelly swietnie zauwazyla ze szybko sie "hajtneli"
znali sie ledwie 4 miesiace a juz slub obraczki zareczyny.. i tu powinno sie zapalic swiatelko ostrzegawcze u Dylana ale tak sie nie stalo...
chlopak zaufal ludziom ktorzy okazali mu odrobine zainteresowania i bliskosci (oczywiscie nieszczerze )

napisze teraz co sadze o Kevinie..
Kevin okazal sie byc po prostu sprytnym draniem ktory w szybki sposob dorobil sie z Suzanne majatku Dylana...
postanowil zaprzyjaznic sie z Dylanem mowiac ze kiedys surfowal (wiedzial ze surfowanie to ukochany sport Dylana)
oraz wyznal ze zajmuje sie naukowo wodorostami powodujacymi spore problemy u surferow...
Suzanne z Kolei byla "dobra" przyjaciolka dla Dylana zawsze go wysluchala ale oczywiscie to byla gra..
tak naprawde szkoda tylko mi w tym wszystkim Dylana i Erici nie zasluzyli oboje na taki los...
przed tych zloczyncow "braterska" milosc tych dwojga zostala rozdzielona....
Erica pokochala Dylana a on ja jak siostrzyczke ktorej nigdy nie mial...
nabrali do siebie zaufania nie wiedzac ze otaczaja ich ludzie gotowi bez skrupolow dojsc do majatku i bogatego zycia....
a co wy o nich myslicie???
Postaw piwo autorowi tego posta

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)
Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

Mi odrazu coś nie pasowało jak Suzanne i Erica pojawiły się pierwszego dnia u Dylana.
Takie milutkie i to tylko pozory.Ale najbardziej można było się domyślec po tym jak Dylan chciał pożyczyć Suzanne pieniądze i Jim słusznie miał obawy co do niej i kazał Dylanowi poprosic o jej numer konta a gdy spradził i okazało się,że na koncie jest 25 tysięcy dolarów to coś tu nie grało.Ale Dylan niechciał w to wierzyć..Po tak krótkim okresie czasu znajomości zaufać im na tyle żeby dać tyle kasy xP Ja bym tak nie mogła pozatym nawet nie było żadnych dowodów,że to była jego rodzina.Suzanne i Kevin to nieźli krętacze!Szkoda mi tylko Dylana

kiler 

Ulubiony bohater: Dylan
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Tak coś około 200 odcinka jeszcze pojawi się Erica ale będzie ..... dużo starsza i jakby to powiedzieć będzie się zajmować nieciekawymi sprawami ;)

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

Cytat:
Tak coś około 200 odcinka jeszcze pojawi się Erica ale będzie ..... dużo starsza i jakby to powiedzieć będzie się zajmować nieciekawymi sprawami

Heh upadnie tak nisko, że niżej chyba już nie można :P
milaa0 napisał/a:
Mi odrazu coś nie pasowało jak Suzanne i Erica pojawiły się pierwszego dnia u Dylana. Takie milutkie i to tylko pozory.Ale najbardziej można było się domyślec po tym jak Dylan chciał pożyczyć Suzanne pieniądze i Jim słusznie miał obawy co do niej i kazał Dylanowi poprosic o jej numer konta a gdy spradził i okazało się,że na koncie jest 25 tysięcy dolarów to coś tu nie grało.Ale Dylan niechciał w to wierzyć..Po tak krótkim okresie czasu znajomości zaufać im na tyle żeby dać tyle kasy Ja bym tak nie mogła pozatym nawet nie było żadnych dowodów,że to była jego rodzina.Suzanne i Kevin to nieźli krętacze!Szkoda mi tylko Dylana

Dokładnie! Co tu więcej komentować...Sam się w tę chorą sytuację wpakował. Gdyby tylko jedno z nich- Jim lub Kelly- go przed "rodziną" ostrzegali zrozumiałabym, że ma powody aby nie uwierzyć. Ale jeżeli już dwie osoby widzą, że coś jest nie halo...To o czym tu rozmawiać? Ewidentnie powinien przejrzeć na oczy!
Kevin to dupek, skończony oszust, cwaniak, krętacz. Podstępnie zlustrowali z Suzane Dylana. Wiedzieli w jaki czuły punkt uderzyć. W końcu zajęło im to osiem miesięcy...
Suzane to histeryczka grająca na uczuciach Dylana. Walczyła o swoje wzbudzając litość, płacząc. No i przede wszystkim zangażowała do tego małą córkę :wrr: szkoda gadać. Potworna baba, żeby sie dzieckiem wysługiwać? :

Arek 

Otrzymał 390 piw(a)
Wysłany: Pią 23 Sty, 2009   

Suzanne mi tam się nawet z początku podobała ale potem jak dołączył Kevin to z odcinka na odcinek lubiłem ich coraz mniej a to co *** w ostatnim odcinku 4 sezonu to już szczyt wszystkiego co negatywne. Może gdyby guma lepiej trzymała to Dylan dowiedział by się prędzej co i jak.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Sprytni i przebiegli z dokladnie przemyslana strategia. Niebezpieczni ludzie jakby nie bylo. Wiele osob mogloby sie dac nabrac...Dylan mimo wszystko jednak nie powinien. Wielokrotnie byl ostrzegany przez przyjaciol...nie wspominajac o Jimie, ktory usilnie mu mowil, ze cos tu jest nie tak. Szkoda, ale coz, Erica zawrocila mu w glowie. Dokladnie przemyslany element strategii. Szkoda biednej dziewczynki, ktora tylko posluzyla do realizacji planu. Jak widac - niestety skutecznie.

bett_te 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 153 piw(a)
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

To ostatnia podłość, żeby próbować oszukać kogoś, kto tak bardzo zaufał drugiej stronie... Suzanne nie wzbudzała u mnie podejrzeń, nawet po tej historii z 25 tys na koncie, ale jak zobaczyłam tego Kevina to sama nie wiem czemu, od razu mi coś nie pasowało.
Szkoda tylko Erici, która została potraktowana w całej tej "akcji" jak jakiś przedmiot służący do zdobycia dużej kwoty i Dylana, który po raz kolejny zawiódł się na ludziach...

Baśka 

Otrzymał 206 piw(a)
Wysłany: Sob 31 Sty, 2009   

państwo nienormalni byli troszeczkę jakby nienormalni?
w cholerę z intrygantami, bo kto intryguje ten szuka i błądzi.

jeszcze wciągnęli w to Erin, która też potem zachowała się nadnaturalnie.

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)
Wysłany: Nie 01 Lut, 2009   

Baśka napisał/a:
jeszcze wciągnęli w to Erin

Ericę ;)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Baśka
Baśka 

Otrzymał 206 piw(a)

dzięki SiSi. co ja na to poradzę- zawsze będą mi się mylić :haha:

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)

bett_te napisał/a:
Szkoda tylko Erici, która została potraktowana w całej tej "akcji" jak jakiś przedmiot służący do zdobycia dużej kwoty i Dylana

Dokładnie. Przebiegła Suzanne wiedziała co robi. Gdyby przybyła do Dylana sama, myślę że nic by nie wskórała. Zaplanowała wszystko. Sama w ostatnim odcinku 4. sezonu przyznała, że akcję planowała od ośmiu miesięcy i musiała się udać.
bett_te napisał/a:
ale jak zobaczyłam tego Kevina to sama nie wiem czemu, od razu mi coś nie pasowało.

Dokładnie. Wniosek się sam nasuwał. Nagle pojawił się kochaś, zaraz ślub. Kelly to widziała, szkoda że Dylan nie.

monikamalutka 

Zasługi: 14
Otrzymał 65 piw(a)

Olcia napisał/a:
Sama w ostatnim odcinku 4. sezonu przyznała, że akcję planowała od ośmiu miesięcy

A co za tym idzie musiała przez 8 miesięcy w tajemnicy przed córką spotykać się z Kevinem i planować całą akcję, bo przecież Erica go nie znała. Chyba, że sama to zaplanowała, a Kevina wciągnęła w to wszystko później.

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

Olcia napisał/a:
Dokładnie. Wniosek się sam nasuwał. Nagle pojawił się kochaś, zaraz ślub. Kelly to widziała, szkoda że Dylan nie.

bo Dylan był zaślepiony braterską miłością. w jego życiu pojawiła się Erica i wszystko się zmieniło. taki samotnik jak on nie mogący znaleźć sobie miejsca na ziemi. odnalazł w sobie troche ciepła i przelał je na siostre. + to że był wtedy w trudnym okresie, w życiu. taki chaos, te pieniądze, chęć za wszelką cene zarobienia i zainwestowania.

co do rodziców małej. Suzanne wydawała się normalna nawet na początku, problem pojawił się kiedy obok jak grzyb po deszczu wyrósł nie wiadomo skąd Kevin. i ta ich nagła miłość. kombinowali, kombinowali aż w końcu wykombinowali. i wyrolowali Dylana. xD

Smookie 

Ulubiony bohater: Steve & Liam
Otrzymał 12 piw(a)
Wysłany: Czw 05 Lut, 2009   

Wiedziałem że to nie może być tak piękne jakby się wydawało.
A Dylan był zbyt naiwny, bo nie ma co - szastał kasą na lewo i prawo...

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Pią 19 Mar, 2010   

Ich wyczyny miały poważne skutki w psychice Dylana. Sięgnął dna i to przez ludzi, których uważał za rodzinę, pomagał im. Oni go tak perfidnie wykorzystali. Aż strach pomyśleć, że tacy ludzie chodzą po ziemi. Na szczęście dostali nauczek, chociaż i tak wolałabym, żeby się wcale nie pojawili.

Polecacz

Odpowiedz do tematu