90210 - Beverly Hills Strona Główna
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 07 Gru, 2009
Ciekawostki i Wydarzenia Dnia
Autor Wiadomość
love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)
Wysłany: Nie 11 Sty, 2009   

Arek napisał/a:
no bo jak nie Heath to kto ?

no rzeczywiście nie ma w kim wybierać

Arek napisał/a:
Tom Cruise, "Tropic Thunder" / "Jaja w tropikach"

jeeezu to on jeszcze gra w filmach, oprócz tych afer z sektami to o nim dawno nie słyszałam.
Postaw piwo autorowi tego posta

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 495 piw(a)

Cytat:
jeeezu to on jeszcze gra w filmach, oprócz tych afer z sektami to o nim dawno nie słyszałam.

Pewnie wszystkich nawracał w tym filmie ;D

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)

Wiem, że miały tu być poważne rzeczy poruszane ale ciekawi mnie wasza reakcja :

Zadzwoniła na policję, bo nie ogrzewał jej stóp
Pewna Chinka zadzwoniła na policję skarżąc się na partnera, który nie chciał ogrzewać jej zimnych stóp.
Wkrótce potem mężczyzna zadzwonił na ten sam numer twierdząc, że jego partnerka jest zbyt wymagająca. Policjant, który odebrał oba zgłoszenia, odwiedził mieszkanie pary i wytłumaczył skłóconym kochankom, że obowiązkiem mężczyzny jest ogrzewanie stóp kobiety, jednak kobieta nie powinna zbyt długo go wykorzystywać.

jakieś słowo komentarza ? wyobrażacie sobie w Polsce akcje, że policjant wpada do domu i tłumaczy, że mężczyzna ma ogrzewać kobiecie stopy ?

-------------------------------------------------

i jeszcze drugi temat troszkę poważniejszy, daje link bo to aż 3 strony, jak się komuś będzie chciało przeczytać to zapraszam do dyskusji http://matura.onet.pl/152...ik_artykul.html

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

A myślałem, że tylko Japończycy mają nawalone we łbach xD

W drugim artykule czytałem komentarze wyrywkowo. Nie będę osądzał, kto jest lepszy, bo to głupota. Każdy ma inne cele w życiu i dąży do nich inną drogą i nie przeszkadza mi, gdy przyszły prawnik oleje matmę w liceum. Sam się nie zaszufladkuję do żadnej grupy. I w polskim i w matmie czuję się dobrze, ale to nic specjalnego.
Chyba jako jedyny z klasy cieszę się, że matura z matmy będzie obowiązkowa. Dlaczego? Bo właśnie tysiące humanistów mogą na niej polegnąć, wiem, egoista ze mnie.

[ Dodano: 2009-01-12, 13:10 ]
Wyniki Złotych Globów
I Ledger i "Wall-E" dostali, jestem zadowolony :)

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)

Arek napisał/a:
i jeszcze drugi temat troszkę poważniejszy, daje link bo to aż 3 strony, jak się komuś będzie chciało przeczytać to zapraszam do dyskusji http://matura.onet.pl/152...ik_artykul.html

przeczytałam pośrednio i zgadzam się z ta wypowiedzią:

"Uważam, ze matura z matmy to dobry pomysł. Bo myślę, że człowiek legitymujący się średnim wykształceniem powinien opanować na poziomie podstawowym j. ojczysty, j. obcy i matematykę - podstawy w dzisiejszym świecie. Skoro ścisłowcy mogą pomęczyć się nad polskim, niech humany biadolą nad matmą"

Taka prawda, skoro każdy musi z polaka, to też z matmy, ja się na przykład męcze na takich przedmiotach jak polski i historia, wg polski interpretacje i masakra wiersze i inne rzeczy, to dlaczego taki 'humanista' nie może rozwiązać paru zadań i sprężyć się nad matmą, korona mu z głowy chyba nie spadnie.
No albo niech zrobią polski przedmiotaem który można ale nie trzeba pisać,
teraz kiedy matma będzie obowiązkowa przynajmniej zapanuje jakaś sprawiedliwość. Ja jestem zadowolona., ;D

Adamo napisał/a:
I Ledger (...) dostali, jestem zadowolony

huuuura ;D

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Kolejny artykuł o szansach do tegorocznych Oscarów.

milaa0 

Ulubiony bohater: Brenda,Dylan,Brendon
Otrzymał 190 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Sty, 2009   

O boze!!To już przesada.To dziewczyna miała wygar :hihi:

13-latka w ciągu miesiąca wysłała... 15 tysięcy SMS-ów
13-letnia Amerykanka zszokowała swoich rodziców, gdy wyszło na jaw, że przez ostatni miesiąc wysłała prawie… 15 tysięcy SMS-ów - informuje "Daily Telegraph".
Ojciec Reidy Hardesty był mocno zdziwiony, gdy zobaczył rachunek za telefon swojej córki.

- Początkowo śmiałem się i myślałem, ze to jest niemożliwe – opowiada 45-letni ojciec dziewczynki.

Mężczyzna natychmiast zażądał od firmy telekomunikacyjnej szczegółowego rachunku.

Firma dostarczyła go na ponad... 400 stronach - pisze "Daily Telegraph".

Jak się okazało 13-latka większość SMS-ów wysłała do czterech przyjaciół, którzy podobnie jak ona uwielbiają tą drogą komunikować się między sobą.

onet.pl

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)

Ojej ona jest niezła, ehh niezła to nawet za mało aby ją określić !
Jestem w SZOKU ;O
Ja bym tyle esów nigdy nie napisała w miesiąc, podziwiam ją xD

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)

milaa0 napisał/a:
Jak się okazało 13-latka większość SMS-ów wysłała do czterech przyjaciół, którzy podobnie jak ona uwielbiają tą drogą komunikować się między sobą.

Bo juz spotkania na zywo nie sa modne ...ehh....

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)
Wysłany: Śro 14 Sty, 2009   

BRELLYYY napisał/a:
Bo juz spotkania na zywo nie sa modne ...ehh....

to nie do końca tak, bo na przykład bardzo późnym wieczorem, to wiadomo, trzeba komuś tam coś powiedzieć...

no a mnie też zdziwił ten artykuł, ciekawe, ten rachunek przecież nie musiał być koniecznie taki 'wielki', są przecież jakieś pakiety, itp itd.
ja też dużo smsuje ale to jednak przesada, lepiej już wtedy dzwonić.

A tu artykuł, który można też troche odnieść do pewnego tematu w HP i waszych tam wypowiedzi...

Kawa wywołuje halucynacje.
http://niewiarygodne.pl/k...ml?ticaid=5752a

wierzycie?

Smookie 

Ulubiony bohater: Steve & Liam
Otrzymał 12 piw(a)

Powiem wam, że jak swego czasu miałem piękny telefon Nokia 6820 z klawiaturą QWERTY, to też słałem setki smsów dziennie. Rekord to ponad 500 w 3 dni. A że mam Plusa, i sms-y po 20 gr, to zawsze była przejebka jak przychodził rachunek xD
Później, załatwiłem sobie darmowy numer do mojej luby, więc wisieliśmy na telefonie po 5h =D . Stare czasy...

Pani Adasiowa 

Otrzymał 161 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

ja w miesiąc wykorzystuje trzy pakiety po 1500 esemesów :P z jednego telefonu xD tzn tak w sumie było w wakacje, odkąd szkoła się zaczęła to mniej.
z drugiego prawie wcale nie pisze.

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)

love_ballack napisał/a:

od kawy halucynacji jeszcze nie miałem i w sumie nie ciągnie mnie aby wypić 7 filiżanek i sprawdzić :P

a swoją drogą to niektórzy "naukowcy" szukają sensacji w czym się tylko da i jak by tak dobrze poszukać to na wszystko znajdzie sie hak

Krystian 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 135 piw(a)

love_ballack napisał/a:
Być może ta kawa to przyczyna halucynacji => Kopi Luwak. Oglądałem ostatnio program i byłem wstrząsnięty a najśmieszniejsze były reakcje ludzi, którzy po wypiciu powiedzieli, że jest lepsza od zwykłej kawy, a gdy dowiedzieli się co to jest to stanowczo zaprzeczyli z lekkim grymasem na twarzy ;]

Arek 

Otrzymał 389 piw(a)

Pierwszy raz z kawa Kopi luwak spotkałem się w filmie "Chodź goni nas czas" potem po przeczytaniu o niej faktycznie byłem lekko zdziwiony a ostatnio jakoś było o niej w Gallileo.

Polecacz

Odpowiedz do tematu