Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Pon 13 Lip, 2009
Odcinek 44
Autor Wiadomość
Barca25 

Otrzymał 88 piw(a)
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

Brandon mówiąc do Andrei, że jest dziewicą i nie powinna pouczać innych na temat bezpiecznego seksu, tak naprawdę nie zdawał sobie sprawy z tego co mówi. Andrea bardzo tym się przejęła...
Dylan miał rację z tym artykułem do gazety. W końcu Brenda, jak chciała zrobić coś takiego to powinna najpierw jego zapytać o zdanie. Ach, jak on słodko wygląda, jak jest zdenerwowany... :)
Kelly przyznała się Andrei, że tylko jeden chłopak ją odrzucił...
Śmiesznie scenki z udziałem Davida.
Postaw piwo autorowi tego posta

ryba_sciema 

Ulubiony bohater: Brandon,Brenda
Otrzymał 6 piw(a)

widze ze Barca25, jest dosyc daleko w ogladaniu serialu :)

Barca25 

Otrzymał 88 piw(a)

Miałam przerwę właśnie w odcinkach 2 i 3 sezonu. Nie miałam możliwości oglądania. Teraz są wakacje więc nadrabiam.
Dobrze chociaż, że 4 sezon mam do przodu. =D

prezes170 

Ulubiony bohater: Kelly, Brandon, Ryan
Zasługi: 191
order2

Otrzymał 69 piw(a)
Wysłany: Śro 04 Lut, 2009   

Odcinek +8/10 Kupę rzeczy się podziało. Donna udowodniła że jednak czasem myśli :) Brandon w stosunku do Andrei zachował się tak jakby był wszechwiedzącym ekspertem a do tego odcinka o ile dobrze liczę zrobił to "aż" raz :) Ale fakt jest taki że to było chamstwo z najwyższej półki : Ciekawa rozmowa Kelly i Andrei- chodź nie rozumiem Jej zdziwienia gdy usłyszała że to Brandon olał Kelly. Andrea tak szybko jak napaliła się na te prezerwatywy tak szybko przygasła :) :) A co do ciąży mamy Kelly....... przynajmniej wiem już skąd wzięła się Silver w "90210" :)

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Pon 28 Gru, 2009   

Miło ze strony Brendy, że chciała pomóc, ale powinna najpierw spytać Dylana o to czy może coś takiego opublikować. Wcale nie dziwi mnie jego sprzeciw.
Zabolało mnie krytyka Brandona, rozumiem, że Andrea troszkę za bardzo się angażowała w tę całą akcję, ale mimo wszystko powinien być bradziej subtelny.
Za to podejście Donny mi się podobało. Bardzo wydoroślała od pierwszego sezonu, nabrała pewności siebie i nie jest hipokrytką.

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Czw 21 Sty, 2010   

Następny średni odcinek. Nie specjalnie przemówił do mnie, chociaż kilka momentow miał dobrych. Podobała mi się postawa Donny, wyrasta z bycia głupią idotką. Brandon stanowczo przesadził z podejsciemdo Andreii. Bez przesady, za kogo ma się ten chlopak :no: Chamskie zachowanie, bez dwóch zdan.

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)
Wysłany: Nie 07 Mar, 2010   

Bardzo lubię ten odcinek. Początkowo jest wesoło, Steve i David mają ubaw, Andrea twardo walczy w sprawie, o której ma blade pojęcie (i kto by pomyślał, że pierwsza zajdzie w ciążę??) i to wyznanie Kelly...
Jak byłam młodsza nie rozumiałam dlaczego Dylan miał takie obiekcje w związku z tą publikacją. Teraz nie rozumiem jak Brenda mogła nie mieć żadnych obiekcji, żeby to opublikować, nie pytając wcześniej o jego zgodę.

Polecacz

Odpowiedz do tematu