Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Beretta
Autor Wiadomość
Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   Beretta

Fick, który napisałem cztery miesiące temu i jestem z niego zadowolony ;) Jednoczęściówka, może wydać się skomplikowana, bohaterem jest postać prowadzona przeze mnie na rpgu, o którym nie raz z Ebcią mówiliśmy, ale uważam, że warte jest przeczytania, nawet jeżeli jej nie znacie. Interpunkcja w późniejszej części została pominięta, bo nie widzę potrzeby, by zatrzymywać się w takich momentach ;)

Znów się spotykamy. Mimo że w moim życiu przewijało się wiele takich jak ty, dla ciebie zawsze znajdowałem czas. Przy tobie czuję się lepszy, nie traktuję cię jak innych, nie chcę przelotnego romansu, mimo że lubimy celebrować nasze uczucie. Gdybym wierzył w przeznaczenie, powiedziałbym że jesteśmy dla siebie stworzeni. Znam cię nie od dziś i mimo tego gówna, które ci narobiłem, wiem że odwzajemniasz moje uczucie.
Gdy cię dotykam czuję przyjemny chłód. W połączeniu z ognistym uczuciem jakie nas łączy sprawia że nie możemy się od siebie oderwać. Brakowało mi tego od naszego ostatniego spotkania. Czuję że tobie też. Serce mi szybciej bije gdy błądzę rękoma po twoich kształtach. Wiem że też lubisz mnie czuć, dlatego schodzę coraz niżej i niżej aż moje ciało... moje ciało czuje ciebie całą!
Pot który z nas wycieka wprawia nas w lepszy poślizg, mój oddech przyspiesza a ja naciskam coraz mocniej, nie możemy się postrzymać suko! Jest tak wspaniale że wyję ze szczęścia, dawno się tak kurwa zajebiście nie czułem! Też jesteś szczęśliwa wiem o tym. Czuję że zaraz razem osiągniemy apogeum czuję że też tego chcesz czuję że...
STRZELAAAAAAAAAAAAM!
Nie mogę zwolnić oddechu serce nadal wali mi jak szalone. Jesteś lepsza od swoich poprzedniczek nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania. Uśmiecham się do ciebie w podzięce za współpracę, po czym
chowam cię z powrotem w spodnie.
Postaw piwo autorowi tego posta

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

Łooo.
No nieźle Adamo, heh nigdy bym nie pomyślała że lubisz pisać takie rzeczy :)
Brawo :clap:

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)

Dlaczego to się nazywa "fick"? W Kalendarzu Szalonego Małolata (bez aluzji!) takie teksty nazywały się "erotykami".
Tekstu nie ocenię, bo zupełnie nie w moim stylu. Nie znam się... :eh:

Adamo 

Otrzymał 146 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Sweeta napisał/a:
Łooo.
No nieźle Adamo, heh nigdy bym nie pomyślała że lubisz pisać takie rzeczy :)
Brawo :clap:

Dla wyjaśnienia dodam, że jest o pistolecie ;)

SiSi napisał/a:
Dlaczego to się nazywa "fick"?

Fick od "fiction", czyli opowiadania bazujące na już istniejącym świecie przedstawionym.

SiSi napisał/a:
W Kalendarzu Szalonego Małolata (bez aluzji!) takie teksty nazywały się "erotykami".

Jest erotykiem, mam ten kalendarz^^

SiSi napisał/a:
Nie znam się... :eh:

Bwhahcahchahca.
To śmieszne znaleźć coś, na czym się nie znasz xD

1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)

Cytat:
Pot który z nas wycieka wprawia nas w lepszy poślizg

Zmieniłbym tutaj na liczbę pojedynczą - "ze mnie". Bo to błąd logiczny - Beretta się nie poci. Tak, głupio ten argument brzmi, ale taka prawda :P O ile podczas czytania nie zwraca się na to uwagi, to po zakończeniu, spostrzeżeniu tytułu ten fragment psuje całość :P Liczba pojedyncza znacznie urealni ten kawałek.

Polecacz

Odpowiedz do tematu