Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona para ?

ulubiona para ?
Brenda i Dylan
45%
 45%  [ 91 ]
Donna i David
8%
 8%  [ 17 ]
Kelly i Brandon
18%
 18%  [ 37 ]
Kelly i Dylan
24%
 24%  [ 49 ]
Andrea i Brandon
1%
 1%  [ 4 ]
Kelly i Steve
1%
 1%  [ 4 ]
Głosowań: 202
Wszystkich Głosów: 202

Autor Wiadomość
annieliam19 

Ulubiony bohater: Annie Liam Jasper
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

Wybralam Dylana i Brende :love: Piękna para i piękne uczucie :heart: Byli dopasowani do siebie na 100%
Postaw piwo autorowi tego posta

love_ballack 

Otrzymał 273 piw(a)
Wysłany: Sob 28 Sie, 2010   

Claire i Steve. zdecydowanie.
ankieta powinna być odświeżona. bo ich tam nie ma.
nie mogłam przeboleć w ogóle kiedy wyjechała i go zostawiła. czego nie można było powiedzieć o S. ale tak wiem to serial, nie będzie przecież wypłakiwał się przez następne 10 odcinków. chociaż Carly lubię bardzo, ale to głównie przez wzgląd na hilary swank. ;D

SiSi 

Ulubiony bohater: Brenda, Steve
Zasługi: 6
Otrzymał 137 piw(a)
Wysłany: Wto 31 Sie, 2010   

love_ballack napisał/a:
Claire i Steve. zdecydowanie.
ankieta powinna być odświeżona. bo ich tam nie ma.
nie mogłam przeboleć w ogóle kiedy wyjechała i go zostawiła. czego nie można było powiedzieć o S. ale tak wiem to serial, nie będzie przecież wypłakiwał się przez następne 10 odcinków. chociaż Carly lubię bardzo, ale to głównie przez wzgląd na hilary swank. ;D

Jak dla mnie to w ogóle jedyna nienaciągana i wiarygodna kombinacja w późniejszych sezonach. Clare oczywiście nigdy nie zastąpiła Brendy, ale w sposób niezwykły dopełniali się ze Steve'm i tworzyli niezapomniany klimat w serialu.

Sedes 

Ulubiony bohater: Dżordż Busz
Otrzymał 9 piw(a)
Wysłany: Śro 01 Wrz, 2010   

Jak narazie Dylan i Brenda.Para specjalnie stworzona żeby widzowie ich pokochali,no i spodobało mi się te ich chodzenie razem.

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Sob 05 Mar, 2011   

Hmm.. Nie ma tutaj mojej ulubionej pary. Nawet nie wiem, jaka nią jest, ale na pewno żadna z wymienionych, bo żadnej z nich jakoś specjalnie nie kibicowałam.
Natomiast mój głos oddałam na Steve'a i Kelly, bo oni byli tacy słodcy w liceum. Jak dla mnie miłość, która połączyła ich w liceum.. Taka młodzieńcza, ślepa miłość w jakimś stopniu przetrwała i zamieniła się w przyjaźń. Dlatego na nich oddałam głos.

sloneczniq 

Ulubiony bohater: Kelly,Brandon, Steve
Wysłany: Śro 30 Mar, 2011   

W ankiecie wybrałam Kelly i Brandona - po prostu pasują do siebie.
Choć prócz wyżej wymienionej dwójki uwielbiam związki Steve'a z Claire, a potem i Janet.

Samantha Sander 

Ulubiony bohater: Steve
Wysłany: Śro 09 Paź, 2013   

Zdecydowanie Claire i Steve. Fajnie się uzupełniali i ładnie wyglądali razem. Ciekawa, oryginalna para, nie przesłodzona, jak w przypadku Kelly i Brandona. Widać było,że naprawdę się kochali. Szkoda,że tak smutno i nagle wszystko się skończyło.
Druga udana para to Dylan i Antonia. Pięknie razem się prezentowali i było między nimi gorące uczucie. A Dylan zmienił się na korzyść. Stał się uczuciowy, ciepły, wesoły. Miło było na niego patrzeć, kiedy był z Antonią. Antonia zaś była przeurocza i bardzo ładna, miała w sobie coś ujmującego. Szkoda,że tak krótko mogli być razem.

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Brenda i Dylan-Piękne uczucie,zwłaszcza z strony Brendy.

Samantha Sander 

Ulubiony bohater: Steve
Wysłany: Sob 26 Paź, 2013   

Na początku byli bardzo udaną parą. Ale z perspektywy kolejnych odcinków widać było,że to Brenda była tą bardziej zaangażowaną stroną.

bewerly 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Pią 21 Cze, 2019   

Uwielbiałam oglądać Brendona i Andreę razem, chociaż nie byli parą. Ona go temperowąła i potrafiła pokrzyczeć na niego i postawić do do pionu. Jego zbytnia pewnośc siebie owocowała w dawaniu siły napędowej Andrei, której często jej brakowało. Dla mnie razem na ekranie byli po prostu super. Ale być może Brandon nigdy by jej nie docenił ? może tak miało być. Gdzieś chodziły plotki, że gdyby nie ciąża Gabrielli to scenarzyści by ich spiknęli. No cóż nie udało się wtedy. ALe kto wie szykuje się kontynuacja. Może będzie jakaś niespodzianka ;) ?

Lubiałam Brandona z Emily. Widac było zakochanie, miłość. Wydobywanie najlepszych cech po obu stronach.

Brandon będąc z tymi kobietami najmniej mnie wkurzał :D Przy innych jakoś tracił na atrakcyjności jeśli chodzi o charakter postaci wg mnie.

Jesli chodzi o inne pary to mam wrażenie że Dylan z Brenda dopiero do siebie pasowali jak Brenda wyfunęła w dorosłe życie a Dylan poskładał się z nałogów. Wcześniej to była trucizna. Końcówka czwartego sezonu mogła byc podstawą do ich szczęsliwszego bycia razem i dobrych rokowań na przyszłość. Dylan był wyciszony a Brenda samodzielna. No ale jak było każdy, kto oglądał, wie.

Między Kelly i Dylanem byl pazur owszem ale mimo wszytsko uznam też tą relację za toksyczną. Łączyło ich pochodzenie, można rzec że również dzieciństwo, wzajemna atrakcyjność seksualna, jakieś wspólne priorytety w tamtym okresie życia, ale w życiu codziennym Brenda miała więcje do zaoferowania Dylanowi ( podobnie on jej gdy był zdrowy) niż Kelly i Dylan mogli sobie wzajemnie zaoferowac. Więcej zrozumienia bylo między Brendą a Dylanem - mimo wszystko.

Polecacz

Odpowiedz do tematu