Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
10 lat bh90210-forum.pl
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 431 piw(a)
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   10 lat bh90210-forum.pl

10 lat temu. Blisko osiem lat po zakończeniu emisji „Beverly Hills 90210” przez amerykańską stację FOX oraz pięć po zakończeniu premierowej emisji w polskiej telewizji TVN (a wcześniej TVP).
Stacja Polsat postanawia ponownie wyemitować serial. Spotyka się z dużym entuzjazmem dojrzalszych już fanów pamiętających premierową emisję oraz zainteresowaniem ze strony nowych widzów.
Na fali tego szumu powstaje to forum. Początki nie należą do łatwych. Po pierwszych próbach strona znika z internetu. Jednak dzięki rosnącej w ogromnym tempie społeczności bardzo szybko udaje się odbudować i wyrosnąć na jedno z najpopularniejszych for serialowych w Polsce.
W tym samym roku pojawia się informacja o stworzeniu kontynuacji serialu pod tytułem „90210”. Pomysł jeszcze przed emisją pierwszego odcinka nie wszystkim przypada do gustu. Forum jednak bierze pod swoje skrzydła nową wersję serialu, co w przyszłych latach z pewnością utrzymuje je dłużej przy życiu...

Przez te 10 lat wiele się zmieniło, a przede wszystkim Internet oraz my, każdy po kolei. Ciężko byłoby oczekiwać, że forum o takiej przemijającej tematyce będzie przez tak wiele lat przyciągać tłumy osób. Myślę, że sukcesem można uznać to, że po tej dekacie mamy możliwość ponownie się spotkać w tym samym miejscu. Oczywiście jeszcze większym sukcesem jest to, co udało się z pomocą forum przez tę dekadę osiągnąć. Ciężko byłoby zliczyć liczbę znajomości, jakie się tutaj utworzyły i przetrwały do dziś. Wiele z nich przeniosło się do świata wirtualnego, a nawet przez ołtarz. Kiedy pomyślę sobie o tym w ten sposób, to zdaję sobie sprawę, że chyba jednak nie poszło zgodnie z planem, bo cholera... byłem tylko nastolatkiem, który chciał się pobawić w bycie adminem ;)

Każdy ma swoje przemyślenia i z nimi Was tutaj zostawiam. Uruchomcie swoje kontakty, aby jak najwięcej naszych użytkowników przypomniało sobie o forum chociaż na ten jeden dzień.

Dzięki!
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 14 piw(a):
saszka, Karol90210, 3bit intenssimo, bett_te, stanley, fank, elmi, MrsHalliwell, Bren90210, Adamo, Kelly, Barca25, Monaa, Arek
saszka

Otrzymał 19 piw(a)
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018   

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak się cieszę, że forum nie poszło zgodnie z planem. :D

Powiedzcie, co u Was słychać. Dziesięć lat to szmat czasu i ciekawi mnie, co z nas wyrosło :D

Gdy forum zaczęło działać byłam zaraz przed maturą, zarejestrowałam się podczas wakacji w tym samym roku, a pisać tutaj regularnie zaczęłam gdzieś w listopadzie/grudniu.
Teraz?
Pracuję w bibliotece publicznej - w sumie, zgodnie z wyuczonym zawodem, czyli animatora kultury. Mam pieska, domek i męża, który wysłał mi przypominajkę o urodzinach tego forum. :> Wolne chwile poświęcam m.in. na rozwój swojej strony, filmików. Chciałabym przeznaczyć na to więcej czasu, ale seriale na Netfliksie się same nie obejrzą.
Pisarką opublikowaną jeszcze nie zostałam. Nie sądzę, żeby się to miało zmienić.
Mimo wszystko, myślę, że ebcia sprzed dziesięciu lat byłaby dumna patrząc na to, co z niej wyrosło. Zaskoczona, to fakt, ale dumna.

Wasza kolej! =D

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Kubos, elmi, Karol90210, Barca25, Arek
bett_te 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 153 piw(a)

Wszystkiego najlepszego, drodzy Forumowicze!

Jeśli chodzi o mnie, zarejestrowałam się tutaj w gimnazjum (a może to była jeszcze podstawówka?), to było jedyne forum, któremu poświęciłam tyle czasu, jedyni ludzie w wirtualnym świecie, do których się przywiązałam. Szkoda, że nie udało mi się z żadnym z Was spotkać, ale wciąż liczę, że odbędzie się jeszcze oficjalny zjazd ;-).

W międzyczasie skończyłam gimbazę, liceum, przypadkowo (a był to najlepszy przypadek w moim życiu ;-) ) wybrałam studia italianistyczne zamiast położnictwa. Studiowałam półtora roku we Włoszech, była to jak dotąd moja najpiękniejsza przygoda, czas na naukę samodzielności i poznanie samej siebie. Za pół roku skończę studia, aktualnie ze względów zawodowych i prywatnych nieustannie krążę między Włochami, Anglią a Polską, choć w głębi serca marzy mi się jeszcze parę lat pracy na miejscu, w Italii.

Czekam na Wasze opowieści. Pozdrawiam Was wszystkich ciepło!

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Kubos, elmi, Karol90210, MrsHalliwell, Barca25
3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)

Ojejku.
Zarejestrowałam się, będąc w liceum, to była jesień 2008, pierwsza klasa liceum, ale udzielać się zaczęłam dopiero jakoś od stycznia / lutego 2009. Powiem Wam, że jako dziecko i nastolatka naoglądałam się bardzo dużo seriali i wydawało mi się, że okres liceum to będzie ten najlepszy okres w życiu, bo tak przecież pokazują amerykańskie seriale. Ale nie był. I cieszę się, że to forum powstało, bo nadało wielu barw temu okresowi, który był jednym wielkim rozczarowaniem :P (nie był tragiczny, ale nie był taki WOW, jak zapowiadały seriale).
Szczerze mówiąc nie pamiętam, jaki miałam na siebie plan wtedy. Na pewno późniejsze życie zaskoczyło mnie tak, jak tytuł "Debiutu Roku", który otrzymałam na forum za rok 2009 :D Zaskoczyło pozytywnie. :) Trochę podróżowałam, dużo się zakochiwałam, jak na główną bohaterkę amerykańskiego serialu, którą zawsze marzyło mi się być, przystało. :D Teraz wiodę spokojne życie, z narzeczonym i pieskiem, i odliczam dni do ślubu (524).
Znajomości nawiązane tutaj trwają do dziś, w różnej formie. Do ebi, jak do takiej dobrej cioci, kieruję wszelkie pojawiające się rozterki, które wymagają obiektywnego rozstrzygnięcia. Pani Adasiowa (chyba tak się moja Stara imienniczka tutaj nazywa) bawi mnie na instagramie swoimi skarpetkami. Szkoda tylko, że z Adminem nie udaje nam się utrzymać regularnego kontaktu, bo kurde, zajebisty chłopak. Pamiętam, jak wisieliśmy na telefonie po maturach, załamani. Koniec końców wyniki chyba nie były takie złe :D Kubie poszło lepiej z matmy, a mi z angielskiego, a w branży i tak skończyliśmy tej samej haha.

Nie no, fajnie jest. Lepiej niż się zapowiadało :heart:

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Kubos, elmi, Karol90210, Barca25, Arek
3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)

bett_te napisał/a:
Szkoda, że nie udało mi się z żadnym z Was spotkać, ale wciąż liczę, że odbędzie się jeszcze oficjalny zjazd ;-).

Taaaaaaak! Zróbmy to!

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
elmi, Karol90210
saszka

Otrzymał 19 piw(a)

bett_te, będę w Łodzi w czerwcu! Zarejestrowałam się na Kongres Kobiet, 16-17.06, ale z przyjemnością znajdę czas na spotkanie. :D

A oficjalny zjazd też może być całkiem ciekawy, więc kombinujmy. 😀

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
elmi, bett_te, Karol90210
stanley 

Ulubiony bohater: Valerie / Clare
Otrzymał 94 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, w jakiś wolniejszy dzień sobie trochę poczytam starych tematów :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
elmi, Karol90210, Kubos
elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 207 piw(a)

Ojej… Weszłam tutaj kilka dni temu wiedziona nostalgią, którą lubięsobie od czasu do czasu fundować. I wierzcie lub nie, ale kiedy ebi aka saszka napisała do mnie dzisiaj, żebym tu weszła, poczytała i coś napisała, to zakręciła mi się w oku mała łza na myśl o wszystkim, co z forum związane :)

Zarejestrowałam się tutaj, będąc w gimnazjum.
Jej, cały czas nie dociera do mnie, jak dawno to było. Nawet nie pamiętam tego dnia, kiedy napisałam pierwszy post. Potem to już tylko długie miesiące rozmów i zawiązywania znajomości, które o dziwo przetrwały do dzisiaj. Fajnie było się z niektórymi z Was spotkać :)

Co u mnie? Skończyłam gimnazjum, skończyłam liceum, pojechałam na studia do Krakowa. Rzuciłam jedne studia, zaczęłam drugie studia, zaczęłam pracę„w zawodzie”, czyli agencji reklamowej/social media. Pamiętacie viral z „książką Deco Morreno”? To ja :child: Rzuciłam drugie studia. Teraz pracuję, mieszkam w Warszawie i póki co raczej nigdzie się nie wybieram. Nadal marzęo pracy w radiu. Trzymajcie kciuki, żebym w 2028 mogła napisać„rzuciłam pracę w socialach, pracuję w radiu”!

Ciekawa jestem Waszych historii. Tęsknię za tym, co w 2010.

Aha! Dzięki, Jakub, za wszystko :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Karol90210, Kubos, Barca25, Arek
stanley 

Ulubiony bohater: Valerie / Clare
Otrzymał 94 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6

elmi napisał/a:
zaczęłam drugie studia, zaczęłam pracę„w zawodzie”, czyli agencji reklamowej/social media

O, proszę, ja też "w branży", komunikacja i PR :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Karol90210
elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 207 piw(a)

stanley napisał/a:
O, proszę, ja też "w branży", komunikacja i PR

Ooo! Jeśli nie chcesz publicznie, to daj chociaż znać w PW gdzie konkretnie, bom ciekawa :)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
stanley
bett_te 

Ulubiony bohater: Brenda
Otrzymał 153 piw(a)

saszka napisał/a:
bett_te, będę w Łodzi w czerwcu!

wpisuję do kalendarza i czekam na czerwcowy weekend:D!

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018   

Nie wiem od czego zacząć ani jak i co ująć, chyba byłem jednym z najbardziej rezonujących użytkowników tego forum. Tak dziwnie mi się to wszystko piszę, a co dopiero odnajduje (bo przeczytać się ich już nie da) stare posty, bo teraz to już mam tak specyficznie poukładane w głowie że nawet nie wiem czy się kiedykolwiek uczyłem , nie mam żadnych wartości, a już na pewno nie w sobie.

Przybyłem tutaj w ostatniej klasie podstawówki, jak to odnajduje to te posty wskazują na dwunasty rok życia.
Trochę poturbowałem się przez życie w ostatnim czasie i w sumie dociera do mnie jak dawno to było, bywało burzliwie, w sumie jest, ale chodzi mi o materię forum. Mam nadzieję że jednak ktoś we mnie wierzy, w to że jestem prawdziwy, bo niegdyś przeczytałem że nie, szkoda że się z żadnym z Was nie spotkałem, ale wywalczyłem sobie samodzielne wychodzenie z domu, więc przynajmniej to się jakoś poukładało.

Pewnie nie chcecie wiedzieć, co u mnie ? Podstawówka i gimnazjum minęły, ale w liceum się siedzi już nie co dłużej, mam diagnozę psychiatryczną i jakoś "w pasach " z terapią i psychotropami, dotykam życia. W tym roku podchodzę do matury, ale prawie w ogóle się do niej nie uczę, mimo że odważyłem się zdeklarować na ukochaną fizykę, z chemią się pożegnałem w I gimnazjum, ale coś mnie ostatnio nachodzi by przypomnieć sobie układ okresowy pierwiastków.

Uświadomiłem sobie (niedawno w sumie) że muszę chociaż spróbować odważyć się żyć, bo po co komu "życie w pasach ?" Poszedłem też trochę poważniej do tematyki kinematografii , od jakiegoś czasu bloguje i vloguje, twittuje, instagramuje i chodzę na pokazy prasowe, a jak się uda to staram się wkręcać na premiery filmowe, jeżeli impulsy emocjonalne przejmą władze nad lękami i stanami depresyjnymi. Nie tęsknie za rokiem 2011 , tęsknie za swoim pewnym dziecięco - młodzieńczym usposobieniem, którego już nie mam, ogólnie to chyba przez to że chciałbym przeżyć życie jeszcze raz.

Kochani, Kubo , miałeś wtedy 16 lat =D Dziękuję za wszystko !!!
PS: Rozwala mnie to że elmi wciąż jest debiutem roku :lol:

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
elmi, stanley, saszka, Kubos, Barca25
muqq 

Zasługi: 1
Otrzymał 276 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018   

oh my, ile ja czasu tu straciłam na kłótnie z wszystkimi :dance:

Więcej szczegółów