Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
6 lat bh90210-forum.pl
Autor Wiadomość
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 498 piw(a)
Wysłany: Śro 12 Mar, 2014   6 lat bh90210-forum.pl

Witam ,Kubos jeśłi miałeś zamiar stworzyć temat rocznicowy to przepraszam ,ale już późna godzina i go nie widze także jak coś to usuń i wstaw swój.
Co by tu naprodukować,no więc kawał czasu mineło od powstania strony,łza się kręci wspominając dawny ruch na forum ale jakby nie patrzeć tego natęzenia nie ma już od dobrych dwóch czy trzech lat.
Zachecam do czytania starych tematów tych serialowych czy hydeparkowych uwierzcie można sie tam wiele dowiedzieć o serialu i o nas użytkownikach.
Magia Beverly Hills 90210 polegała na tym że serial łączył pokolenia i te różne grupy wiekowe znajdowały się też tu na forum .
Któż nie pamięta tu bogatych i dojrzałych wypowiedzi userki SiSi czy Olci albo całkiem skrajnych naszej forumowej Shannen.
Całe strony wojen na temat czy Dylan czy Brandon jest większym ciachem albo też czemu Kelly zrobiła to Brendzie...
Ten Amerykański tasiemiec zdołał połączyć nawet zwykłych przeciętnych Polaków , forum z pewnością jest miejscem wyjątkowym i te 6 lat istnienia pokazuje że strona moze istnieć. Na pewno nie było by możliwe bez naszego admina Kubosa któremu chyba najbardziej powinniśmy podziękować za stworzenie tego miejsca.
Jeszcze dodam od siebie że spędziłam tu 1196 godzin i nie żałuje ani sekundy,Wszystkiego najlepszego Forum ,Pozdrawiam Magda ;D ;D ;D
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Karol90210, Gays, milaa0, Kubos
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Chciałbym coś napisać ale nie wiem co.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubos
Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Czw 11 Gru, 2014   

Mnie też tu było swego czasu bardzo dobrze!
Czytając swoje i wasze (głównie jednak te MOJE) stare posty uśmiech sam się pojawia na twarzy.. Najważniejsze jest jednak to, że poznałem tutaj dwie wspaniałe osoby- Elizę i Martę. Obie Panie miałem zaszczyt poznać w realnym życiu, z obiema miałem zaszczyt iść na podbój stolicy a co najważniejsze jedna do dnia dzisiejszego jest doskonałą powierniczką moich zmartwień, problemów a także i radości muqq Dziękuje :heart:
Oczywiście takie osoby jak charyzmatyczna autorka tego tematu, przystojny Pan administrator czy sympatyczna Elmi również pamiętam ;P

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Kelly, saszka, elmi, Karol90210, Kubos
elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 206 piw(a)
Wysłany: Nie 04 Sty, 2015   

Gays napisał/a:
Oczywiście takie osoby jak charyzmatyczna autorka tego tematu, przystojny Pan administrator czy sympatyczna Elmi również pamiętam

Dobra puenta, dobra :P

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubos
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Wto 06 Sty, 2015   

Gays napisał/a:
Mnie też tu było swego czasu bardzo dobrze!
Czytając swoje i wasze (głównie jednak te MOJE) stare posty uśmiech sam się pojawia na twarzy.. Najważniejsze jest jednak to, że poznałem tutaj dwie wspaniałe osoby- Elizę i Martę. Obie Panie miałem zaszczyt poznać w realnym życiu, z obiema miałem zaszczyt iść na podbój stolicy a co najważniejsze jedna do dnia dzisiejszego jest doskonałą powierniczką moich zmartwień, problemów a także i radości muqq Dziękuje :heart:
Oczywiście takie osoby jak charyzmatyczna autorka tego tematu, przystojny Pan administrator czy sympatyczna Elmi również pamiętam ;P

Czuję się olany , ale cóż Twoja sprawa : D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubos
Monaa 

Otrzymał 115 piw(a)
Wysłany: Sob 10 Sty, 2015   

Chyba też poświęcę na wolnym trochę swojego czasu i z ciekawością poczytam, co tu się po sobie zostawiło od (wow) 2010 :)

Pozdrawiam wszystkich :>

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubos
elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 206 piw(a)
Wysłany: Pon 19 Sty, 2015   

Śniło mi się dzisiaj, że forum ożyło.

Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 498 piw(a)
Wysłany: Pią 23 Sty, 2015   

To by było coś :) swoją drogą zbliża się 7 lat forum może by zrobić jakąś akcje skrzyknięcia najpopularniejszych userów ?jakis czat albo specjalny temat forumowy ,pewnie nikt tego nie odczyta ale zaproponować można myśle,otchłań internetowa wszystko połknie ;P

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
milaa0, Barca25
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 430 piw(a)
Wysłany: Sob 24 Sty, 2015   

Mogę już teraz zapowiedzieć, że ze swojej strony postaram się tchnąć ducha poprzednich rocznic w tą siódmą rocznicę. A co wyjdzie i jak frekwencja dopisze, przekonamy się za 1,5 miesiąca.
Jeśli ktoś coś - zapraszam na PW.

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 134 piw(a)
Wysłany: Sob 24 Sty, 2015   

ojejku, ależ miałam intuicję wchodząc tutaj !!! :) buziaczki dla wszystkich, może mnie ktoś pamięta :D może nie, lecę sprzątać !!! hahaha :)

3bit intenssimo/Amelia ;ddd

Polecacz

Odpowiedz do tematu