Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia w 90210.
Autor Wiadomość
Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Nie 05 Lut, 2012   Studia w 90210.

Wiecie może co studiują nasi bohaterowie?
Mam pewien problem.A Ivy,studiuję bo po tym co mówiła do Naomi wydaję mi się że tak.Ona w końcu studiuję czy nie?Nie wiem co studiuję Naomi.Annie aktorstwo.Silver nie dostała się do filmówki,więc nie.Liam-nie.Harper studiuje dziennikarstwo,Navid tez miał dzienikarstwo ale wybrał Shirazi Studios.A reszta?
Postaw piwo autorowi tego posta

mooniq 

Ulubiony bohater: Liam
Wysłany: Śro 07 Mar, 2012   

No dokładnie, sama jestem ciekawa co studiują nasi ulubieńcy.

Etinovsky 

Ulubiony bohater: Dixon, Silver, Navid
Otrzymał 14 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Mar, 2012   

Dixon zrezygnował, Ivy nie studiuje, sptryka zdjęcia narazie ;] Silver właśnie dostała się na NYU (04x17) :D ale nie wiem czy się zdecyduje, bo myślę że już nie długo pogodzi się z Navidem...

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   Studia w 90210.

Gdzie są te studia?Navid miał jakieś dziennikarskie czy na producenta filmowego nie pamiętam.Przypomnicie mi?Wrócił szybciutko,ale chyba znowu pojedzie.
Silver za dużo spotkało,ale do stała się na filmówkę w Nowym Jorku,czemu zmieniła decyzję?Czy w ogóle zamierzała wyjechać?
Annie,jako pretty woman po przerwie studenckiej jakoś jeszcze wróciła.Naomi olała je sobie zaliczyła cały pierwszy semestr.Oni przerabiają semestr w rok czy jak?Mieli/Mają przerwę? czy koniec roku?Annie potem podjęła pracę,wątek jakoś zaginął.A może oni biorą lekcję do domu,uczą się i przychodzą tylko na egzaminy?!I my tego nie widzimy,nie jest o tym wspomniane,itd.Może oni chodzą na te studia tylko e my tego nie widzimy.Jak w 5 sezonie,studia się reaktywują to będzie miał ubaw:)
Wątek studiów jakiś taki na kolanie pisany...
Ivy wiedziała kiedy kończy się przerwa,bo była z Annie i Naomi,ale na studia nie chodziła.Mam nadzieję że dostanie się do fotograficznej.
Wytłumaczcie mi proszę jak to w końcu jest z tym uniwerkiem dziewczyn i szkołą Silver,Navida.

kochana3227

Wysłany: Śro 18 Lip, 2012   

Ojjojoojo oni studiują , tylko marny czas antenowy nie pozwala na pokazanie tego wszystkiego.
Naomi studiuję na CU nadal. Pracuje owszem, ale nadal studiuję.
Annie również tam studiuję.
Ivy też tam studiowała, był jakiś odcinek w którym się uczyła i wymieniła krótką rozmowę o studiach ze swoim obecnym chłopakiem. Teraz to nie wiem jak to jest, bo wyjechała do Meksyku, więc pewnie studia porzuciła po roku.
Ade nie studiuje, robi karierę i pracuje w barze Liama.
Silver dostała się na studia do NY, ale nie studiowała przez ten rok i chyba teraz też nie pójdzie, no bo jest chora, planuje to dziecko itp, itd.
Liam nie studiuje pracuje w barze i kontynuuje "karierę" aktorską.
Dixon nie studiuje, narazie myśli o muzyce.
Navid studiował gdzieś tam ale nie wiem nie było go w paru odcinkach, bo był na studiach, teraz je porzucił lub przeniósł się tu? Nie wiemm....
Teddy nie studiuje

irminsoon 

Ulubiony bohater: Naomi Clark
Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: Nie 16 Gru, 2012   

Wątek studiów w 90210 straszni mnie wkurza, a konkretnie jego brak, szczególnie teraz, w 5 sezonie.
Najbardziej widać to na przykładzie chociażby Naomi. Od zawsze chciała studiować na CU, od dziecka o tym marzyła, potem się tak starała, by się tam dostać. Jak już tam była, wielka radość, bo się udało, wymarzona uczelnia, tak! Później starała się być tam kimś ważnym. A teraz? Rozumiem, gdyby jeszcze chociaż pracowała przy tej organizacji ślubów. Ale nie. Co ona po prostu teraz siedzi w domu?
To samo z innymi! Dixon i Ade zajmują się muzyką, Navid i Liam barem, Silver stara się o dziecko, no ale reszta? Szczególnie Annie, niby się teraz stara o ten kurs w Szkocji, ale czemu tutaj już nie studiuje? Źle to rozegrali, niestety.

Polecacz

Odpowiedz do tematu