90210 - Beverly Hills Strona Główna
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Annie & Liam= Lannie
Autor Wiadomość
Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   Annie & Liam= Lannie

Wiem wiem co powiecie. Że temat z Lannie już jest. Ale porównujemy tam go z Laomi . Tutaj nie ma Laomi jest tylko Lannie. Moim zdaniem oni są i na zawsze będą nowymi Brendą i Dylanem. Scenarzystom pewnie o to chodziło by w 90210 była tak potężna para jaka była w Bh90210. Wszystko co ich połączyło to tak jakbyśmy oglądali historię sprzed tylu lat. Annie z dobrego domu, społecznica, zafascynowana aktorstwem ( studiuje ten kierunek tak jak Brenda ) , Liam to buntownik, samotnik, najlepiej dogadujący się z Dixonem ( jak Dylan z Brandonem) . Dwa różne światy. a jednak łączy ich miłość. Liam nocujący wiele razy w domu Wilsonów tak jak Dylan u Walshów Annie niby przypadkiem natykająca się na Liama ( Annie podczas mycia zębów w łazience Brenda przyłapała Dylana pod ich prysznicem :love: ) . Ich historie są do siebie tak mocno podobne. W dodatku impulsywny charakter panów zarówno Dylana jak i Liama wiele razy wprowadzał ich w kłopoty. Ale zawsze mogli polegać na kobietach. ( Annie & Brenda ) . Piszcie o nich !

Postaw piwo autorowi tego posta

Gwyneth
[Usunięty]

Wysłany: Śro 16 Maj, 2012   

Można doszukiwać się podobieństw, ale dla mnie Lannie nie są nawet w 1% tak świetni, jak Brenda i Dylan. A dlaczego? Bo między nimi nie ma chemii... Po prostu zero oddziaływania! A między B&D była i to wielka.
Poza tym zarówno Brenda, jak i Dylan mieli ciekawe charakterki. Ona była lekkomyślna, energiczna i często buntownicza. On bad boy z prawdziwego zdarzenia z wielkim sercem. Między nimi aż iskrzyło, gdy się kłócili.
A Lannie? Są po prostu nudni. Ona w ogóle nie ma osobowości, a on buntownikiem był jedynie w pierwszym sezonie. Później stał się nudny... Zrobili z niego takiego gogusia... Dlatego, jak dla mnie nie jest już nowym Dylanem i bardzo nad tym ubolewam, co zawsze podkreślam.

Brenda i Dylan, to było coś... Nie do przebicia przez żadną parę z 90210.

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

Gwyneth napisał/a:
Brenda i Dylan, to było coś... Nie do przebicia przez żadną parę z 90210

wiesz to prawda. Jakby na to nie spojrzeć to faceci w Bh90210 byli znacznie przystojniejsi od tych z 90210. Tak szczerze powiedziawszy to żaden z tej wielkiej czwórki ( Dixon & Liam & Navid & Teddy) mi się nie podoba. W Bh90210 podobali mi się wszyscy. Najbardziej Dylan potem David potem Brandon i na końcu Steve. ale każdy z nich miał to coś. Nawet faceci drugoplanowi w 90210 nie są dla mnie atrakcyjni. a w Bh90210 ? Dean Cain przystojniak jakich mało. co do pary Annie & Liam. Miedzy nimi była chemia ja ja czułam bynajmniej. Jak sobie pomagali nawet jak się kłócili. Te ich spojrzenia ach :heart: Liam w tym swoim Mustangu czekający przed szkołą na Annie. coś pięknego. Wiadomo brakuje mi takich super momentów jak z Brendą i Dylanem kiedy to Brenda poszła serfować z Dylanem i ten ich pocałunek nad brzegiem szumiącego morza. :heart: Wszystko co wiązało się z Brenn i Dylanem zostało jakby przeniesione na losy Annie i Liama. Tyle że Annie ma już statystycznie więcej facetów niż Brenda. Tak naprawdę Brenda miała trzech chłopaków z czego chyba tylko z Dylanem i Stuartem spała. Annie jest bardziej obrotna ;P wprawdzie w zyciu Brendy pojawił sie Rick ale była to raczej miłość platoniczna i to tylko z jego strony. Czy Brenda kochała Stuarta ? wiele razy to pisaliśmy i nad tym się zastanawialiśmy i doszliśmy do wniosku że raczej nie. Nawet jak była ze Stuartem nie zapomniała o Dylanie. a to zła wiadomość dla Stuarta :) Liam jak Dylan nie słucha nikogo chodzi własnymi ścieżkami do chłopaków chodzi kiedy musi itp. cały Dylan. tyle że Dylan był buntownikiem do końca. Liam już nie. Annie jak Brenda miła ale potrafi pokazać pazurki czasami oj tak.

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 54 piw(a)
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   Annie & Liam= Lannie

http://www.youtube.com/watch?v=9ZwfHccuZGw
0:04-0:10
Z którego to odcinka?I jaka to scena i minuta?Muszę wiedzieć ponieważ,dziwię się że po tylu odcinkach mieli wspólna scenę.Bosko!

pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Karol90210 napisał/a:
Z którego to odcinka?I j

Mogę ci powiedzieć jedynie, że to albo 4x18 albo odcinek wcześniej :D

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 54 piw(a)
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   Annie & Liam= Lannie

Wpadłem na genialny pomysł.Niech Dixon ma jakieś poważne problemy,Annie się załamię,a Liam jako dobry przyjaciel Dixona ją pocieszy,przytuli,i tak parę odcinków ich "sparowywania się",będą się wspierać i sobie pomagać więc będzie come back wielkiej prawdziwej miłości Lannie
:heart:

Gwyneth
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   Re: Annie & Liam= Lannie

Karol90210 napisał/a:
Wpadłem na genialny pomysł.Niech Dixon ma jakieś poważne problemy,Annie się załamię,a Liam jako dobry przyjaciel Dixona ją pocieszy,przytuli,i tak parę odcinków ich "sparowywania się",będą się wspierać i sobie pomagać więc będzie come back wielkiej prawdziwej miłości Lannie
:heart:

Załamana, nieszczęśliwa, pokrzywdzona przez los Annie? Again again again?!
Jak już coś to powinni wymyślić coś ciekawego. Dodać Annie powera i charakteru, jak np wtedy, gdy była z Jasperem.

taktoja 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Naomi
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Pon 27 Sie, 2012   

OOo to byłoby mega :heart:
Bardzo do siebie pasują i ślicznie razem wyglądają :D

Polecacz

Odpowiedz do tematu