90210 - Beverly Hills Strona Główna
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 41 (2x17)

Jak Ci się podobał odcinek 2x17?
Super!
59%
 59%  [ 43 ]
Dobry
31%
 31%  [ 23 ]
Średni
6%
 6%  [ 5 ]
Słaby
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 72
Wszystkich Głosów: 72

Autor Wiadomość
Salas 

Ulubiony bohater: Brandon/Silver/Ivy
Zasługi: 63
order

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Nie 11 Kwi, 2010   

Odcinek nie był najgorszy ale mógł być o wiele lepszy.
Mam nadzieje że powoli zbliża się koniec pary Liama & Naomi gdyż oni do siebie totalnie nie pasują,i w najbliższych odcinkach ciekawie by było gdyby wszystko wyszło na jaw,na pewno nie wiało by nudą.Jestem osobiście ciekawe jak zakończy się ten związek bo raczej to jest nieuniknione.Może Jen coś jeszcze zamiesza =D ale raczej wątpię.

Najlepsze w tym odcinku było jak Dixon i Ivy się pocałowali przy Naomi,i ogólnie ich wszystkich występy w tym odcinku były bardzo ale to bardzo ciekawe.Jeżeli oni nie będą parą to chyba padnę :ermm: Miejmy nadzieję że tego nie zwalą i ten związek będzie dłuższy niż kilka odcinków.Ivy jest wyluzowana na maksa i jej teksty mnie dobijają.W tym odcinku było wiele takich tekstów tak jak np ten co Dixon dał jej ten naszyjnik,mi się to strasznie podobało.

Jasper jest bardzo dobrą i wyraźną postacią,mam nadzieję że będzie w następnych odcinkach bo bez niego będzie tak trochę głupie ale z drugiej strony fajnie jak by Annie znalazła jakiegoś normalnego chłopaka np Liama ;p (oczywiście kiedy ten zerwie z Naomi ^^ ).

Silver & Teddy to para która na początku mi się nie podobała,Silver już nie jest tą osobą co w pierwszym sezonie i tak dziwnie teraz ogrywa rolę,ogólnie po woli przekonuje się co do tej pary i mam nadzieję że za jakiś czas Silver znów coś ciekawego zrobi :sugoi:

Ostatnio zmieniony przez Kubos Nie 11 Kwi, 2010, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Gosiuch 

Ulubiony bohater: Liam

Ten odcinek był świetny, szczególnie przez sceny Dixon-Ivy, oby byli razem :> Co do Naomi - jej na prawdę zależy na Liam'ie, nie chce go stracić i to widać. Podobało mi się, jak on zaatakował Collinsa (wkurzający dziad), pokazał że też się o nią na swój sposób troszczy. Mieliśmy okazję zobaczyć jego stary dobry charakter, który uwielbiam.
Mam pytanie dot. poprzedniego odcinka Clark Raving Mad, wiem że tam powinnam zapytać ale tu obecnie jest większe zainteresowanie: Czy ktoś zna tytuł piosenki, która leci około 5:53 gdy Liam podwozi Annie i opowiada jej o fretkach? Proszę pomóżcie, staraaasznie mi się podoba :eh:

laizly 

Ulubiony bohater: Naomii! & Navid
Zasługi: 144
order

Otrzymał 45 piw(a)

"Ride" by Kiss The Girl. Liam odwozi Annie do domu i widzi ojczyma całującego się z inną kobietą.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gosiuch
Gosiuch 

Ulubiony bohater: Liam

Padam do stóp :przytul: Oł jees!

jafranek 

Ulubiony bohater: Silver
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Mi się ten odcinek bardzo podobał. Wogóle te ostatnie odcinki są bardzo fajne. Oglądam je po 2 razy. Raz bez napisów (bo nie ma) i drugi raz z napisami :)

Ja mam ciągle nadzieje że Silver i Dixon będą znowu razem.

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 128 piw(a)
Wysłany: Wto 13 Kwi, 2010   

Nie potrafię komentować tych najnowszych odcinków. Ten może i lepszy od poprzedniego, ale brakowało mi Navida :( .
A Naomi powinna była sobie darować to kłamstwo, rzeczywiście jest podobna do Jen..

glami 

Ulubiony bohater: Navid
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

Gdzie jest Navid ... :eh:
Hm, jak to Naomi mówiła do Liama ... "Nawet nie wiesz jak bardzo jestem do niej (Jen) podobna" czy jakoś tak ;) no i niestety co racja to racja...
A odcinek mi się podobał :) świetna jest ta piosenka co śpiewały Glorious Steimens (czy coś takiego ;P ) podają tytuł i wykonawce, ale nigdzie nie można jej znaleźć :(

prezes170 

Ulubiony bohater: Kelly, Brandon, Ryan
Zasługi: 191
order2

Otrzymał 69 piw(a)
Wysłany: Śro 14 Kwi, 2010   

6/10

Zgadzam się z Kubosem. 90210 to nie jest żaden LOST , Prison Break czy inny Chuck gdzie faktycznie coś się dzieje. A tym którym ostatnie odcinki wydają się słabe polecam 6,7 sezon BH90210- tam to dopiero jest "AKCJA" ;P

Annie, Jasper - Annie chwilowo może odetchnąć z ulgą. Jej sekret jest wciąż bezpieczny. Nie wiem ile w próbie samobójczej Jaspera było obsesji a ile prawdziwej miłości. Gdzieś tam w głębi duszy jest jednak zwykłym chłopakiem szukającym swojej jednej jedynej. Czekam z niecierpliwością na jego come back :)

Naomi - ma coś z Jen i to bardzo dużo. Pętla się zacieśnia. Jej kłamstwa prawie doprowadziły do wydalenia za szkoły Liama. Tylko w tym odcinku miała przynajmniej 2 stuprocentowe okazje na przyznanie się do kłamstwa. Skoro jednak brnie w to dalej przy Harrym nie ma już odwrotu.

Ade i Gia- mam wrażenie iż całe to eksperymentowanie Adrianny jest z "braku laku". Ona chyba sama nie wie co naprawdę czuje do Gii. Pachnie mi tu złamanym sercem.

Teddy i Silver- gdzie ta buntowniczka z dawnych lat?? Niby są jakieś podrygi w postaci krowich uczuć czy wykorzystywanych górników jednak to nie to samo. Ten związek na tą chwilę jest zbyt idealny i cukierkowy co w universum 90210 oznacza jedno- z powodu jakiejś bzdury się rozstaną. Do Tedy'ego zastrzeżeń brak. Pluz za przewidywalność.

Dixon i Ivy- nie za szybko się to potoczyło?? Nie mam się czego czepić ale u Dixona widać pierwsze oznaki zadurzenia. Coś z tego będzie :P Zabawy w hazard ciąg dalszy- dobrze przeczuwałem że się w to wciągnie.

Na dzień dzisiejszy poza Annie wszyscy mają swoje drugie połówki. Ciekawe ile potrwa ta normalność?

Ostatnio zmieniony przez Kubos Śro 14 Kwi, 2010, w całości zmieniany 1 raz  

Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Czw 15 Kwi, 2010   

prezes170 napisał/a:
Ciekawe ile potrwa ta normalność?

Na pewno nie za długo xD

Nattt

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010   

Odcinek nawet nawet :) Koncert był fajny :) Ja uważam że Ivy bardziej pasuje do Liama... (tylko nie bijcie :D )
A mam pytanie, ma ktoś piosenki z koncertu The glorious steiners? :)

Monaa 

Otrzymał 114 piw(a)
Wysłany: Wto 24 Sie, 2010   

Nattt napisał/a:
Ivy bardziej pasuje do Liama

też tak sądzę :)

Naomi Clark 

Ulubiony bohater: Naomi, Silver
Wysłany: Pią 17 Wrz, 2010   

najlepsza scena tego odcinka (jak dla mnie) ;) to gdy Dixon i Ivy wchodzą do restauracji gdzie siedzi Naomi&Liam oraz Silver&Teddy ;P i zaczynaja udawac pare :D oraz dialog

Naomi : 'Dixon, stać cię na więcej'
Ivy : 'Naomi, słyszę cię' :D

tylko że po angielsku brzmi to znacznie lepiej :D ich ton głosu oraz miny - BEZCENNE ;D

Magda123 

Ulubiony bohater: Annie, Adrianna , Li
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

Powiem tak nie był to jeden z najgorszych nie było tak źle całkiem całkiem ..;]

Polecacz

Odpowiedz do tematu