Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kubos
Sob 22 Lis, 2008
Brenda i Kelly rozmawiają o Dylanie
Autor Wiadomość
Kubos 

Zasługi: 1346
order4

Za co lubisz serial?: za forum:)
Otrzymał 431 piw(a)
Wysłany: Sob 27 Wrz, 2008   Brenda i Kelly rozmawiają o Dylanie

Scena z 4. odcinka, Brenda rozmawia z Kelly na temat ojca Sammy'ego.

Postaw piwo autorowi tego posta

Brel 

Otrzymał 147 piw(a)
Wysłany: Sob 21 Lut, 2009   

Gdyby Brenda w pewnej chwili nie wymienila imienia Dylan moglabym myslec, ze rownie dobrze mowia o Brandonie :>

marijuanaart 

Ulubiony bohater: Brandon Steve D i D
Otrzymał 107 piw(a)
Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

szczerze mowiac to do tego momentu z tymimieniem kazdego mozna podstawic kto moglbyc jakos zwiazany z Kely w bh90210 pewnie im o to chodzilo o takie zaskoczenie ze to dziecko Dylana.l.

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)

Ja nawet po tej scenie odrobinę wierzyłam, że to nie Dylan jest ojcem Sammy'ego. Przecież Bren powiedziała tylko, że Kelly nie będzie z nikim szczęśliwa bo nadal kocha Dylana...Nie powiedziała, że to on jest ojcem jej dziecka xD Niestety później, w kolejnych odcinkach juz nie było żadnych wątpliwości. Ale scenarzyści mogą przecież wyprostować sytuację..mogłoby się jednak okazać, że to jednak Brandon jest ojcem, albo np. Kelly okłamywała Brendę, żeby np. zrobić jej na złość ;P

marijuanaart 

Ulubiony bohater: Brandon Steve D i D
Otrzymał 107 piw(a)

ale w ktoryms odcinku jak Bren miala juz wyjechac po skonczonym spektaklu i siedzila na kawie z Kelly w barze to Nat sie pytal co bedzie robic i powiedziala ze pojedzie na polnoc(chyba) odwiedzic rodzine swojego brata i Nat kazal pozdr Brendona.. wiec napewno nie on jest ojcem :D

kelli

Ulubiony bohater: Kelly&Brandon
Zasługi: 54
order

Otrzymał 129 piw(a)

Olcia napisał/a:
Ja nawet po tej scenie odrobinę wierzyłam, że to nie Dylan jest ojcem Sammy'ego. Przecież Bren powiedziała tylko, że Kelly nie będzie z nikim szczęśliwa bo nadal kocha Dylana...Nie powiedziała, że to on jest ojcem jej dziecka xD Niestety później, w kolejnych odcinkach juz nie było żadnych wątpliwości.

Miałam podobnie ;) Ciężko było uświadomić sobie, że to jednak nie pomyłka... ALe trudno, Kelly i Dylan mają dziecko. Tak naprawdę tylko nie wiem po co wprowadzali ten wątek, skoro teraz traktuje się Sammy'ego jakby w ogóle nie istniał. Nie ma Dylana, to i dzieciak im niepotrzebny. Nie wiedzą chyba co z tym fantem zrobić. Sami się zakręcili bo przecież Luke Perry nigdy nie potwierdził swojego występu w '90210', a tym całym ojcostwem wywołali tylko na chwilę sensację i sporo namieszali. Wydaje mi się, że ciekawszym rozwiązaniem było by trzymanie przez Kel w tajemnicy tożsamości ojca jej dziecka, przynajmniej do finału tej serii. Mogła tak zrobić z różnych powodów tylko sobie znanych. Ale zaciekawienie tym wątkiem i samym serialem było by chyba większe, przynajmniej wśród fanów oryginału. Do tej pory może by już wiedzieli czy jest większa szansa na powrót Luke'a czy Jasona i wtedy by sobie wybrali tatusia według uznania :haha: Wiadomo, że chęci większe ma Jason więc zrobili by z Brandona tatusia. Miałby realny powód by wrócić do Beverly Hills, a wielu fanów par B&D i K&B było by napewno szczęśliwych :dance: Jednym słowem wiele schrzanili ;P I takim sposobem nie ma nic.

Olcia napisał/a:
Ale scenarzyści mogą przecież wyprostować sytuację..mogłoby się jednak okazać, że to jednak Brandon jest ojcem, albo np. Kelly okłamywała Brendę, żeby np. zrobić jej na złość ;P

No ja cały czas gdzieś tam liczę, że przyjmie się pomysł Jennie i zrobią test na ojcostwo, który wykarze, ze Brandon jest tatuśkiem :P Pomysł naciągany, ale pal licho. Lepsze to niż tak, jak jest obecnie :>

Olcia 

Otrzymał 196 piw(a)

kelli napisał/a:
Wydaje mi się, że ciekawszym rozwiązaniem było by trzymanie przez Kel w tajemnicy tożsamości ojca jej dziecka, przynajmniej do finału tej serii. Mogła tak zrobić z różnych powodów tylko sobie znanych. Ale zaciekawienie tym wątkiem i samym serialem było by chyba większe, przynajmniej wśród fanów oryginału

Dokładnie. Oglądalność byłaby zdecydowanie większa. Wystarczy tylko popatrzeć na pierwsze dwa, trzy odcinki i porównać z 14 czy 15...Wręcz przepaść w liczbach :P Gdyby do chwili obecnej nie ujawnili tajemnicy, sama zapewne bym oglądała 90210 :P A tak robię to sporadycznie. Szukam scen z Kelly i Brendą.
kelli napisał/a:
Pomysł naciągany, ale pal licho. Lepsze to niż tak, jak jest obecnie

Zdecydowanie. Naciągany czy nie, ważne by dobrze się skończyło xD

3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Nie 01 Mar, 2009   

Zgadzam się z Wami, Keli i Olcia...nie wiem za co płacom tym scenarzystom...
I mam prośbę...Otóż była taka scena jak Brenda przyznała się Kelly, że spała z tym nauczycielem Ryan'em, oczywiście Kelly się oburzyła -to rozumiem...ale nie rozumiem dlaczego wygarnęła Brendzie, że ta zbiera po niej resztki czy coś, tak jakby Brenda jej jak były młode odbiła chłopaka - przynajmniej tak to odebrałam...i właśnie tego nie rozumiem, bo o ile pamiętam to było tak, że Brenda wyjechała na wakacje do Paryża z Donną a Kelly i Dylan się spiknęli i zdradzali Brendę....to przecież ona powinna być poszkodowana i powinna mieć żal, prawda? Nie oglądałam wszystkich sezonów BH90210, ale te z Brendą raczej tak...chwilę przed tym jak Brenda na stałe zniknęła z serialu jakoś sobie odpuściłam...Może coś przegapiłam? Mółby mi to ktoś wyjaśnić?

Natasza 

Ulubiony bohater: Janet
Zasługi: 4
Otrzymał 20 piw(a)
Wysłany: Pią 06 Mar, 2009   

AmeliaMelania napisał/a:
nie rozumiem dlaczego wygarnęła Brendzie, że ta zbiera po niej resztki czy coś, tak jakby Brenda jej jak były młode odbiła chłopaka - przynajmniej tak to odebrałam...i właśnie tego nie rozumiem, bo o ile pamiętam to było tak, że Brenda wyjechała na wakacje do Paryża z Donną a Kelly i Dylan się spiknęli i zdradzali Brendę....to przecież ona powinna być poszkodowana i powinna mieć żal, prawda? Nie oglądałam wszystkich sezonów BH90210, ale te z Brendą raczej tak...chwilę przed tym jak Brenda na stałe zniknęła z serialu jakoś sobie odpuściłam...Może coś przegapiłam? Mółby mi to ktoś wyjaśnić?

Ja to odbieram tak, że Kelly zarzuca Brendzie, że ta rzekomo zawsze czuła że D&K mają ze sobą więcej wspolnego/bardziej do siebie pasują ale mimo to ciagle gdzieś w jej myslach funkcjonował związek z Dylanem. I mam wrażenie że to Kelly miała na myśli. Teoretycznie jednak te zarzuty wydają mi się śmieszne, nie można sobie przecież samemu wziąć człoweka (w tym przypadku faceta haha) i przestawić w dowolne miejsce bez jego wiedzy czy jakiegokolwiek zaangażowania/ chęci. Scena jest jakims takim chichotem historii w sensie, że teraz kolej Brendy żeby zaliczyć faceta jaki najpierw był Kelly hihi

prezes170 

Ulubiony bohater: Kelly, Brandon, Ryan
Zasługi: 191
order2

Otrzymał 69 piw(a)
Wysłany: Pią 06 Mar, 2009   

Cytat:
Ja to odbieram tak, że Kelly zarzuca Brendzie, że ta rzekomo zawsze czuła że D&K mają ze sobą więcej wspolnego/bardziej do siebie pasują ale mimo to ciagle gdzieś w jej myslach funkcjonował związek z Dylanem. I mam wrażenie że to Kelly miała na myśli. Teoretycznie jednak te zarzuty wydają mi się śmieszne, nie można sobie przecież samemu wziąć człoweka (w tym przypadku faceta haha) i przestawić w dowolne miejsce bez jego wiedzy czy jakiegokolwiek zaangażowania/ chęci. Scena jest jakims takim chichotem historii w sensie, że teraz kolej Brendy żeby zaliczyć faceta jaki najpierw był Kelly hihi

Możliwe że to jakiś swoisty podświadomy "rewanż" Brendy na Kelly. Faktycznie Kelly to wszystko zaczęła dawno temu w BH90210. Odbiła faceta najlepszej przyjaciółce. I mimo że wszystko się potem rozwaliło między nimi to z powodów pozaserialowych Brenda i Dylan już nie wrócili do siebie.

Kondzio1992ns 

Ulubiony bohater: Brenda Kely i David
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Pią 23 Lip, 2010   

Ja w trakcie ogladania tego odcinka a w szczegolnosci tej rozmowy wnioskowalem ze to Brendon jest ojcem a tu sie okazuje ze Dylan.

Karo81

Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

Ale przecież stare bh90210 zakończyło się parą Kell + Dylan. Od początku wiedziałam, że to dziecko Dylana, ile można mieszać :D To nie moda na sukces...:D Szkoda, że dziewczyny nie pograły w nowym 90210 zbyt długo.

natalia.gl

Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Karo81 napisał/a:
Ale przecież stare bh90210 zakończyło się parą Kell + Dylan. Od początku wiedziałam, że to dziecko Dylana, ile można mieszać :D To nie moda na sukces...:D Szkoda, że dziewczyny nie pograły w nowym 90210 zbyt długo.

Otóż to, chciałabym je jeszcze zobaczyć w 90210...

Polecacz

Odpowiedz do tematu