Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kubos
Śro 14 Wrz, 2011
Odcinek 69 (4x01)

Jak oceniasz odcinek 4x01?
5 - Super
44%
 44%  [ 15 ]
4 - Dobry
32%
 32%  [ 11 ]
3 - Tylko niezły
11%
 11%  [ 4 ]
2 - Średni
8%
 8%  [ 3 ]
1 - Słaby
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
klaudia5168 

Ulubiony bohater: Silver, Ivy
Zasługi: 384
order2

Otrzymał 52 piw(a)
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   

Laila : Wkurza mnie ona, ksiezniczka zamykająca się w łazieńce, mieszka u kogoś a sie nawet nie umie sie zachowywać :thumb-down:

Adrianna: Szkoda ai jej, ale zasłuzyla... Poza tym jam mogła iść z nim do łóżka? Szybka jest^^

Naomi :Wzruszyła mnie jej łza na policzku, jednak nie kłamała z ciąża, gdy dowiedziała się ze nie jest w ciazu i po bolesnych słowach Maxa aż jej było przykro :( Widać ze jej zależało. Teraz gdy nie mam Axa z powrotem wraca Naomi tyroche "bez wartości" wszytsko moge mieć, wszystkim moge być, i z każdym kobo zapragne bede parą... Czekaa az Naomi znowu się ustatkuje i bedzie "normalna" Choć ona jedyna wprowadza w komediowy anstrój (pryzład z wrzucaniem maryśki do ogniska) :rotfl:

Teddy : Scena w samolocie - megaa <3 Podobała mi się też jego rozmowa z SIiver, ogólnie jestem do niego pozytywnie nastawiona

Ivy&Raj : Ich para jest troche nudna, ale Rajowi przyda się ktoś taki jak Ivy, tyle ze to dla niej za duża odpowiedzialność!

Annie&Liam : Szkoda mi Liama, ale on za szybko wyskoczył z tymi oświadczynami! Nie mógł nadal być z Annie? To by w zupełności wystarczyło!
Silver&Navid : W 3 sezonie uwielbiałam ich! Była w tym chemia, teraz zachowuja się jak małżeństwo i rodzice - nie podoba mi się to.

Odcinek oceniłam na 5,poniewaz mi się podobał, faktycnzie nei było bomby, ale był pomimo to świetny! :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)

Xen napisał/a:
to, że była w jego koszuli to nie znaczy, że już się z nim przespała :D dowiemy się w kolejnym odcinku. ale jak dla mnie Ade mogłaby być z kowbojem. :love:

proszę cię nie bądź naiwny. Ja tam jestem na 99% przekonany, że z nim spała.

elmi 

Zasługi: 38
Otrzymał 207 piw(a)

Jestem niemalże pewna, że z nim NIE spała, ale co ja tam wiem.

Fanka_18 

Ulubiony bohater: Annie, Liam <3

TO ze byla w koszuli to znaczy ze sie przespała z nim no sory,ale co moga takie sceny oznaczac we filmach:/ idiotka, puszcza sie z pierwszym lepszym. A ten chlopak co Annie poznala jest oblesny i Liam jest o WIELE ładniejszy. Tyle:)

Karol90210 

Ulubiony bohater: Steve,Brenda
Zasługi: 48
Otrzymał 59 piw(a)
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011   Odcinek 69 (4x01)

Leila:Nie wie jak się zachować, i jak wszyscy odbierają jej zachowanie.
Głupie pusta dziewczynka,sądzi że Navid będzie za nią latał,znosił jej humory i amory.
Niezłe ziółko z niej.
Naomi:Właśnie apropo ziółek,to spaliła sporo marychy.
Jaja niezłe ogólnie!
I to że Austin ją w kopał,ciekawe...
Cały odcinek czekałem tylko na scenki z nią.
Wręcz przeciwnie nie chcę,a by była bohaterką sezonu.
Zachowała się pusto,mega pusto.
Scena w basenie totalnie,nomen w omen mnie wku*****
Zaintrygowała!
Ona nawet nie chcę wiedzieć co Max czuję i co chciał jej przekazać.
Znać Jego,i to ze jego też wiele rzeczy zabolało.
I że nadal Ją kocha
Ja chcę wrażliwą Naomi,taka która nie ma swojego świata.
Kochała Go,cholera psują wątek!!!
Ponownie uroiła sobie ,,gwiazdeczkę super Naomi,popularną"
Chamsko,facet tak ją kocha...
Ona nawet nie chcę o nim słyszeć.
Wydaje mi się że scenarzyści denerwując nas chcieli urealnić i urzeczywistnić sytuację.
Istnieją chyba takie pustaki jak Naomi.
Chyba tą on ją skrzywdził według niej bardziej,może ta łza pokazuję nam,miłość Naomi do Maxa to że chciała go zatrzymać i być z nim szczęśliwie a nie wyszło nic,może dalej bardzo go Kocha.
Jeszcze on jej walnął taki tekst.
Oboje zawalili,ona zachowaniem księżniczki on tekstem przed zerwaniem.
Ale tylko MAX CHCE TO NAPRAWIĆ!
Gra dobrą minę do złej gry,znowu...
Może jeszcze się opamięta.
Kelly przecież zmądrzała.
Navid i Silver:Brakuje mi go z Ade,lubię go,ale samego już bez Silver.
Fajnie się zachował i w ogóle,super był.
Nadal nie cierpię pary Navid i Silver!
Annie i Liam:Smutno.
W scenie oświadczyn,wiem już że to ich koniec.
Są dla mnie drugimi B&D
Chcę jedna parę na stałę.
Mogliby jeszcze stworzyć udaną parę,są świetni.
Tak bardzo się kochają.
Może na koniec-pod koniec serii,będzie lepiej.
Ciekawi mnie sprawa z nagłym ślubem,może bardzo ją kocha,a może jest pazerny na szmal Marli.
Nie przyjęła oświadczyn ale bardzo go kocha,może w jakiś sposób się uprzedziła,za wcześnie itd.
Uwielbiam ich razem.
Liam odzyskał przynajmniej 1/3 swoich ,,jaj"
Bar rybny:Nie wiem,nie mam zdania.
Ivy i Raj:Czekam na pogrzeb reakcje innych.I chcę zauważyć że całą paczka ma głęboko gdzieś Rush'a.
Adrianna:Też bym jej nie wybaczył.
Navid i Silver,też ją okłamywali nie mówiąc jej o swojej miłości.
Pamiętajmy o tym.
Austin:Totalnie mnie zirytował.
Dixon:Jakoś odkrywają ducha postaci,tego szalonego fajnego,sympatycznego łobuziaka Dixa
Może dobrze poprowadzą jego postać.
Ale jakoś chciałem trochę nauki-trochę muzy.
Życie studenckie,mogło by być ciekawe...
Jeremy:Wara od Annie i Liama!
Teddy:Cały w tym odcinku:
Klasa sama w sobie!
Dalej trzyma dobry poziom.
...
Bohater Odcinka:Teddy,Annie
Anty Bohater Odcinka:Naomi,Austin
Scena odcinka:2 oświadczyny.
Anty Scena Odcinka:Flirt Naomi z Austinem
Ocena:
6,5/10 Bez rewelacji.
Ostatnio zmieniony przez Karol90210 Nie 18 Wrz, 2011, w całości zmieniany 1 raz  

Jen Lindley 

Ulubiony bohater: Kelly Taylor
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

Navid do fryzjera

Oj zdecydowanie. Wygląda jak.. stateczny tatusiek :p

LuCky424 

Ulubiony bohater: Lannie<3, Ade

Tak długo czekałam na ten odcinek i się nie zawiodłam<3
Jest inaczej, to na pewno. Szkoda mi w sumie, że tylko Naomi i Annie będą na studiach, bo reszta będzie prowadzić już 'dorosłe życie'.

Co do Annie i Liama, myślałam, że mało ich będzie w tym odcinku razem, ale na szczęście nie. No i moja ulubiona scena z tego odcinka to te drugie oświadczyny. Szkoda, że Annie odmówiła, ale jej się nie dziwię. Mam tylko nadzieje, że mimo wszelkich zawirowań jeszcze będą razem, bo uwielbiam tę parę :heart:

Za to jeśli chodzi o Ade to byłam nastawiona na więcej scen z nią, głupio się zachowała, że poszła z tym kowbojem do łóżka, miałam wtedy wrażenie, że wróciła Ade z trzeciego sezonu- ta której nie lubiłam. Ale może się jeszcze poprawi. Silver jej nie wybaczyła, ok, to było do przewidzenia, ale całą winę zgania na Ade, a przecież sama nie jest niewinna;/

Ten cały kowboj mnie wkurza, siostrę Navida nie wiedzieć czemu nawet polubiłam. W tym odcinku podobała mi się para Ivy&Raj. Co do Teddyego nadal mam stosunek obojętny, ale rozmowa z Silver była fajna. Bar Liama? Na razie się nie wypowiadam, zobaczymy. Ale sam Liam wydaje mi się, że nie jest takim pantoflarzem jak w trzecim sezonie, a to na +.

I oczywiście Naomi, podobała mi się, rzeczywiście trochę rozpuszcona, ale jej impreza była świetna :haha:
[spoiler:da6e8980c5]A skoro są zdjęcia do następnych odcinków Naomi z Maxem to może jeszcze będą razem. Tylko dziwi mnie to, że właśnie na zdjęciach z planu do pierwszego odcinka była Annie całująca się z tym kolesiem z CU, a w samym odcinku już tego nie było..[/spoiler:da6e8980c5]
Ostatnio zmieniony przez Kubos Nie 18 Wrz, 2011, w całości zmieniany 1 raz  

kingus65 

Ulubiony bohater: S.D.A.E.N.L.A.N.

Szkoda trochę Liam'a... napracował się chłopaczyna i przez głupotę stracił wszystkie pieniądze..i to jeszcze na co..na 'budkę' na plaży? a takie miał piękne plany.
yy.. co alkohol potrafi zrobić z człowiekiem.

Annie.. w sumie po jaką cholerę dawała nadzieje Liamowi? "Mam nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz. Jak to zrobisz, znajdź mnie". jej słowa tak? więc ją znalazł, no dobra może zaskoczył ją z zaręczynami, bo to rzeczywiście huge thing, mógł rozegrać to inaczej.. rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa i będzie dobrze ;D choć może nowa szkoła nowe miłości..w sumie nic nie wiadomo po tym naszym 90210 ;)

Adrianna dalej wielka bitch i na dodatek naiwna slut .. ale Kowboj/Wieśniak niczego sobie ;)

A wszyscy pozostali w normie :) czekam na dalsze zawirowania.

1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)

166 sekund. Tyle czasu zajęło "rozwinięcie" "cliffhangerowej" sceny z końcówki trzeciego sezonu. Rekord. Rozwinięcie końcówki pierwszego sezonu (Annie i potrącenie) było ważnym wątkiem drugiego sezonu. Końcówka drugiego sezonu (Cannon i Naomi) była obecna w początkach sezonu trzeciego. Końcówka trzeciego sezonu znalazła miejsce w czwartym sezonie na 166 sekund i kilka wzmianek plus list. Widać teraz, jak bardzo wymuszona i na siłę była to zagrywka.

Ciekawa sprawa, czy taka zagrywka była od początku planowana. W sensie, jakim tokiem rozumowania kierowano się podczas wymyślania tego. Było to bardziej "a walniemy twista na koniec i wytłumaczy się to później jedną sceną" lub też był to punkt wyjściowy na czwarty sezon. Przypominając sobie, że Josh kontraktu na nowy sezon w głównej obsadzie nie posiadał, że nastąpiła zmiana producencka i że Naomi to Naomi, wyglądało to od początku na efekciarskie zagranie.

Mamy więc "Jak zepsuć cliffhanger poprzedniego sezonu", mamy i "Jak zepsuć powrót postaci". Liam. Postać w formie iście dołującej. Trzeci sezon był niszczący dla Liama. Stał się totalnie bezpłciowy. Czwarty sezon zaczął istnym failem i facepalmem. Nie wiem, co to ma być. Jedynym wytłumaczeniem może być podejrzenie, że za próbą "oświadczyn" kryje się po prostu kwestia finansowa. Spadek, testament, formalność. To wręcz jedyna szansa na obronę zachowania Liama. A sposób nabycia swojego baru bardzo...Liamowy. Dobre to.

Na przykładzie Silver i Navida widać, jak...nudna jest normalność w 90210. Oboje są tak zwykli, bezproblemowi, że aż nudni. Aż nie pasują do całości, bo są... po prostu razem, jak tysiące zwykłych par. Taki wizerunek nie sprawdza się w serialu, więc...czekać tylko na kryzys. Nie mam pojęcia nawet, jak można im popsuć, ale scenarzyści pewno już kombinują.

Ogólnie nie odczułem za bardzo "szału nowości", ani to nowy start, ani reset. Z nowych postaci wszystkie są fatalne, nie da się ich polubić. A i poznać też się ich nie dało.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
irminsoon
3bit intenssimo

Ulubiony bohater: Brandon, Navid
Zasługi: 156
order2

Otrzymał 135 piw(a)
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011   

Silver i Navid trochę za bardzo przejęli się rolą wychowawczą, bo ta siostra Navida jest młodsza o rok od nich, a oni jej o północy zabraniają wyjść na imprezę, hahah, jakby sami tego nie robili! Albo ten motyw z "chłopcem w toalecie", akurat Silver nie powinna się wkurzać, bo to ona jest postacią, która spała z każdym facetem :P

Desperados 

A Adrianna pasuje do tego kowboja :D Oboje są problematyczni

TomdeX 

Ulubiony bohater: Navid
Otrzymał 67 piw(a)

Dla mnie to było masakryczne rozpoczęcie sezonu - serio.
Zgadzam się z 1923, zero jakiś fajnych nowych postaci, same taki plastiki rodem z Barbie Toys.

Odcinek oceniam na 3/10 - te 3 za Naomi i jej teksty, jedyny plus tego odcinka.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
elmi
WeR

Ulubiony bohater: Naomi&Ade
Zasługi: 12

Ja powiem tak,że ten Austin kompletnie mi się nie podoba, jako postać i jako aktor i nie chcę go z Naomi!! Fajnie,że Max wróci, mam nadzieje,że zagrzeje na dłużej a nie na kilka odcinków..

modraszka 

Ulubiony bohater: Liam& Annie &

ja zdążyłam sie oswoić z rozstaniem Annie i Liama, choć była to moja ulubiona para:( wkręciłam się za to w losy Naomi i Silver:) nareszcie doczekałam sie kolejnego sezonu który zapowiada sie baaaardzo ciekawie:) :thumb-up:

Martusia_:) 

Ulubiony bohater: Naomi,Navid, Adriana
Wysłany: Śro 21 Wrz, 2011   

Jak na otwarcie sezonu odcinek oceniam na 4 ;) całkiem dobry odcinek

Polecacz

Odpowiedz do tematu