Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza Serialowa Paczka Przyjaciół
Autor Wiadomość
Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   Najlepsza Serialowa Paczka Przyjaciół

Kochani tutaj piszemy jaką paczkę z seriali uwielbiamy najbardziej. No i za co ją uwielbiamy.

Więc u mnie sprawa wygląda następująco :

1. Friends - czyli Monica, Chandler,Rachel, Ross, Joey i Phoebe.
za co ich uwielbiam ? Za to że mimo iż się kłócą to są stabilni nie ma wśród nich destrukcyjnych sytuacji jak to mamy np. w Beverly Hills 90210 no i kocham ich za to że jak coś się złego staje jednemu w paczce to reszta stara się mu pomóc jak tylko może. A poza tym ile w tej paczce jest indywidualności . Hehe każdy z nich jest inny a jednocześnie taki wspaniały.
No i pary jakby na to nie patrzeć są dla siebie wprost stworzone hehe Joey i Phoebe ;P

2. Beverly Hills 90210 - oczywiście z początku serialu. Wtedy jeszcze nie było między nimi tak źle. Byli ze sobą zżyci lubili ze sobą pędzać czas. wszystko było super dopóki nie zaczęło się podbieranie sobie chłopaków / dziewczyn.
Lubiłam wtedy relacje dziewczyn czyli Brendy, Kelly, Donny i Andrei natomiast jeżeli chodzi o chłopaków to widać było że świetnie się dogadują ze sobą Brandon i Steve potem dołączył do nich David a Dylan to właściwie tylko z Brandonem dobrze się dogadywał.

na razie tyle jak coś mi się jeszcze przypomni to będę pisała. :D

Postaw piwo autorowi tego posta

Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)
Wysłany: Czw 14 Lip, 2011   

Proste , że moją ulubioną serialową paczką będzie paczka z serialu skins .
Zastanawiam się tylko , z której generacji . Hmmmm
Uważam jednak , że bardziej zżyci byli ze sobą bohaterowie 2 generacji .
Stąd moja ulubiona paczka przyjaciół to Em,Naomi,Katie,Cook,JJ,Freddy,Effy,Pandora,Tomas

Z naszego 90210 lubię tylko Naomi i Silver razem .

fank 

Ulubiony bohater: Erin Silver
Otrzymał 91 piw(a)
Ostrzeżeń:
 2/3/6

Musialem sie nad tym powaznie zastanowic.Szczerze mowiac nigdy sie nad tym nie zastanawialem.Jednak jestem pewien swego wyboru.
Wg mnie najlepsza serialowa paczka przyjaciol jest ekipa z Cougar Town.Kazdy z nich jest inny,autonomiczny.Odbiegaja od takiego przeslodzonego wyobrazenia o przyjazni.Mimo ze kazdy kazdego,mniej lub bardziej lubi,razem tworza cos fajnego

Z drugim miejscem mam problem.Bo chodzi o to,ze chcialbym umiescic tu bohaterow Brothers & Sisters.Sa co prawda rodzenstwem,ale oprocz ,oczywistej wiezi ,laczy ich wspaniala przyjazn.Sa wobec siebie uszczypliwi i sarkastyczni,ale to dodaje im tylko uroku,a kiedy nadejdzie potrzeba rzucaja wszystko,by pomoc .

pacia888 

Ulubiony bohater: Silver, Liam, Ivy
Zasługi: 32
Otrzymał 6 piw(a)

Ja chyba wybiorę tylko paczke chłopaków z Beverly Hills - Dix, Teddy, Liam, Navid. Bardzo ich lubię :)

muqq 

Zasługi: 1
Otrzymał 276 piw(a)
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Kobitki z L Word :D

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)
Wysłany: Sob 16 Lip, 2011   

Kobitki z Sex In The City - mimo iż mają facetów i zmieniają ich jak rękawiczki to laski trzymają się razem i się sobie ze wszystkiego zwierzają. uwielbiam Carrie jest taka rozkoszna i fajna. Samanthy jakoś nigdy nie lubiłam . :P

Polecacz

Odpowiedz do tematu