Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdybyście mogli cos zmienić...
Autor Wiadomość
Kelly 

Ulubiony bohater: Donald Tusk
Zasługi: 18
Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Pon 14 Mar, 2011   

Ogółem powiem wam że Beverly Hills 90210 powinnien skończyć sie filmem kinowym to by było najlepsze.
Coś nawet w stylu pomysłu silver22...Dopóki wszyscy aktorzy beda żyć zawsze bede miećnadzieje że takie coś powstanie,chociaż duzo już popsuto w 90210 i to mnie najbardziej wkurza z tego wszystkiego...
Cytat:
- Brendę (dlaczego ona w ogóle zniknęła? Nigdy nie poznałam tej zagadki)

Sporo jest o tym na forum,jako postać Brenda wyjechała na studia do Londynu.Powodem odejścia aktorki Shannen Doherty były kłótnie na planie i dlatego pozbyto sie Brendy.
Postaw piwo autorowi tego posta

Shannen 

Ulubiony bohater: Brenda&Dylan
Zasługi: 11
Otrzymał 181 piw(a)

Ja zmieniłabym to żeby Brenda nigdy nie pojechała do Paryża wtedy z Donną. wtedy miałaby na oku Dylana. Mogłaby pracować dorywczo z wakacje w Peach Pit ( w końcu Brandon nie gryzie ;D ) i tak mieć kasę na jakieś wypady z Dylanem.

silver22 

Ulubiony bohater: Silver & Dixon
Otrzymał 1 piw(a)

ooo film kinowy to świetny pomysł kelly ;)
a wcześniej zapomniałam dopisać, że mogliby jeszcze wyjaśnić co z Donną i Davidem.

Saga

Otrzymał 1 piw(a)

Cytat:
- Brendę (dlaczego ona w ogóle zniknęła? Nigdy nie poznałam tej zagadki)

Sporo jest o tym na forum,jako postać Brenda wyjechała na studia do Londynu.Powodem odejścia aktorki Shannen Doherty były kłótnie na planie i dlatego pozbyto sie Brendy.[/quote]

No tak, właściwie, dlaczego Brenda to wiem, ale właśnie chodziło mi o usunięcie postaci. Tak przypuszczałam, że chodziło o jakieś kłótnie albo kasę, ale to właśnie bez sensu. Pewnie z tego samego lub podobnego powodu zniknął Brendon, Andrea, Walshowie. Uważam, że z głównymi postaciami powinni podpisać kontrakt na wszystkie seozny, a nie że w trakcie (czy nawet na początku, jak Bredna) dana postać znika, bo wtedy serial nie jest już taki sam. Akurat Brendy nie lubiłam jakoś od połowy 1. sezonu, ale zdecydowanie była częścią paczki. Dobrze, że dochodzili nowi aktorzy, bo to niemożliwe, żeby ludzie przez czas liceum, studiów i pracy przyjaźnili się tylko z 6 osobami, ale nie powinni oni zastępować starych. I to bym właśnie zmieniła w serialu - zostawiła głównych bohaterów do końca.

Co do 90210, to uważam, że:
- Kelly przez wszystkie sezony mogłaby być psychologiem szkolnym
- Brenda zostać nauczycielką od teatru (w USA maja taki przedmiot)
- David i Donna mogliby wrócić do LA i David mógłby się zajmować muzyką, a Donna prowadzić sklep z własnymi projektami
- Andrea mogłaby pracować w miejscowym szpitalu lub przychodni
- Steve prowadzić firmę ojca
- Brandon i Dylan nie wiem, co mogliby robić, ale np. Brendon mógłby być dziennikarzem czy gubernatorem, a Dylan też gdzieś pracować

Losy starych bohaterów nie musiałyby dominować nad losami nowych, ale mogliby się od czasu do czasu pojawiać. Wtedy pewnie oglądałabym 90210, a tak to obejrzałam 1. sezon, który mi się podobał, 2., który był sredni i z 3. dałam radę obejrzeć zaledwie kilka odcinków.

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Wto 15 Mar, 2011   

Moim skromnym zdaniem serial miał 10 sezonów i starczy , właściwie najlepiej jakby naszych postaci z serialu ,nikt nigdy już nie ruszał ,jedyne co bym przełkneła to wspomniany film kinowy.
Dzisiaj przez 90210 niektóre furtki są pozamekane i to jest bezsensowne.

Saga napisał/a:
Pewnie z tego samego lub podobnego powodu zniknął Brendon, Andrea, Walshowie. Uważam, że z głównymi postaciami powinni podpisać kontrakt na wszystkie seozny, a nie że w trakcie (czy nawet na początku, jak Bredna) dana postać znika, bo wtedy serial nie jest już taki sam. Akurat Brendy nie lubiłam jakoś od połowy 1. sezonu, ale zdecydowanie była częścią paczki.

Tu nasuwa sie pytanie ile aktor moze grać w jednym serialu?
Po prostu mieli inne plany zawodowe i tak sie stało ,zreszta serial miał mieć w pewnym momencie i założeniu 8 sezonów ,te dwa kolejne sezony to już też na siłe wciśnięte odcinki na moje.
Zreszta mało kiedy sie zadarza aby główni bohaterowie opuscili serial co do jednego bo przecież serial był o Walshach.Potem właściwie obserwujemy jak Kelly Taylor zawładneła serialem na moje.No ale czasu nie cofniemy,serial i tak jest zajebisty ,dla moich przyszłych dzieci lektura obowiązkowa :> ;P

Saga

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Wto 15 Mar, 2011   

Nie no, uważam, że serial był o grupie nastolatków w Beverly Hills pokazanych przez pryzmat Walshów, którzy pochodzą z innego stanu i odnajdują się w obcej dla nich rzeczywistości. Nawet jeśli był planowany na 8 sezonów, to przez te 8 powinni występować wszyscy główni bohaterowie. Jeśli ktoś ma inne plany zawodowe, no to trudno, kontrakt zobowiązuje. Czyli jeśli nawet biorąc pod uwagę Twoją opinię, że to serial o Walshach, to i tak Brenda nie zagrała nawet w tych 8 sezonach, czyli zniknęła główna bohaterka :)

Kelly 

Otrzymał 499 piw(a)
Wysłany: Śro 16 Mar, 2011   

Saga napisał/a:
Czyli jeśli nawet biorąc pod uwagę Twoją opinię, że to serial o Walshach, to i tak Brenda nie zagrała nawet w tych 8 sezonach, czyli zniknęła główna bohaterka

Moim zdaniem tak,znikneła główna bohaterka ...Pierwsze dwa sezony były tylko o Brendzie i Brandonie także to oni napędzali serial i najfajniej wspominam te serie właśnie.Potem formuła umoralniająca sie zmieniła i dlatego nie oni byli ciagle na 1 planie.Ale fakt faktem że Walshowie to główna zasługa polularnosci serialu i bez nich wszystko dla mnie wyglada conajwyzej przecietnie :sweat:

Saga

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: Nie 20 Mar, 2011   

No i masz prawo tak uważać :)

Problemy, formuła umoralniająca się zmieniła, bo i dzieciaki dorastały. Zupełne inne srawy dotyczą zycia 16-latków, inne 18-, 20-latków i tak dalej :) .

Niemniej jednak uważam, że główni aktorzy powinni podpisywać kontrakt na tyle sezonów, ile jest w planie a nie znikać trakcie ;)

Polecacz

Odpowiedz do tematu