Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

http://synod2018.pl/produkt/przescieradla-jedwabne/ prześcieradło 140x200 160x200 180x200

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kubos
Śro 15 Wrz, 2010
Odcinek 47 (3x01)

Jak Ci się podobał odcinek 3x01?
Super!
50%
 50%  [ 29 ]
Dobry
37%
 37%  [ 22 ]
Średni
8%
 8%  [ 5 ]
Słaby
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
Sweeta 

Zasługi: 232
order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Śro 22 Wrz, 2010   

1923 napisał/a:
Pomimo iż lubię oglądać 90210 to uważam,że 1923, trafnie je określił.

Podpisuję się pod tym ^^
Piwo dla Numerka [szok ?! xD ].

Po wyjściu na jaw 'akcji z gwałtem', nie zdziwię się jeśli Cannon w konsekwencji dostanie prace robocze zamiast więzienia xD
Postaw piwo autorowi tego posta

Niezapominajka 

Ulubiony bohater: Dixon, Naomi
Otrzymał 4 piw(a)

Naomi, więc jednak to zrobił, no i teraz Silver... Ech, spalić Cannona na stosie, nie wiem czemu kojarzy mi się z wiedźmą ;D Jakoś tak (: A, co do Naomi, to mam nadzieję, że powróci do normalności, ta jej rozmowa z policjantką była świetna, trochę mnie wzruszyła (;
Dixon - błagam zetnij te włosy, bo wyglądasz strasznie!
Javier - naprawdę nie uważałam, że to on zginie i nieźle mną wstrząsnęło to, początkowo jak koleś tą szpilkę niósł, to pomyślałam, że to Ade, ale, ufff...
No, a Ade ukradła piosenki, nieładnie. Strasznie obawiam się powrotu drama-Adrianna, znowu dragi :
Navida kocham i ubóstwiam, nie szkodzi, że boskie Lamborgini zmienił :D
Kardishanki (?) - na szczęście mało ich było, ale głupie są... :D
Teddy - polubiłam go (; Tylko nie wiem czemu interweniował u Naomi... Tu tylko było WTF?!
Ryan znowu porządny i za to go uwielbiam, za jego "nauczycielskość" :D
Annie i Liam - no comment : Coraz mniej lubię Liama.
No, ale dobrej myśli jestem (;

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gays
Gays 

Ulubiony bohater: Annie
Zasługi: 106
order

Otrzymał 228 piw(a)

Niezapominajka napisał/a:
Teddy - polubiłam go (;

Widzisz jak łatwo dostać ode mnie Piwko ; )
Teddy ! Najlepszy !
Niezapominajka napisał/a:
Coraz mniej lubię Liama.

Znów się zgadzamy !
Niezapominajka, obejrzyj jak najszybciej 2 odc ;) Też ci się spodoba; )

monikamalutka 

Zasługi: 14
Otrzymał 65 piw(a)
Wysłany: Czw 23 Wrz, 2010   

W pierwszym odcinku naprawdę dużo się działo, choć (podobnie jak kilku osobom powyżej) brakowało mi streszczenia wakacji - chociażby informacji o tym, gdzie teraz jest Harry, co się stało z Jasperem itp.

Postać Annie wreszcie bez ciężaru z poprzedniego roku, choć muszę przyznać, że dość ulgowo została potraktowana przez policję. Żałuję, że najwyraźniej scenarzyści planują stworzyć parę z niej i Liama. Mi o wiele bardziej podobali się jako para przyjaciół z końcówki drugiego sezonu.

Co do Naomi, to jest mi jej żal. Dziewczyna nie ma w nikim oparcia - rodzice nie wiadomo gdzie, z siostrą się nienawidzi, koleżanki zajęte własnym życiem. Po wcześniejszym oskarżeniu nauczyciela o molestowanie nie sądzę, aby ktoś miał uwierzyć w jej historię.

Salas napisał/a:
Anne (Naomi) i jej wspaniała gra aktorska... nie wiem czemu ale ona dla mnie jest słabą aktorką i sceny z nią wyglądają sztucznie.Na Komisariacie Policji dałem Pauze i musiałem chwilę odetchnąć bo to co tam pokazała to była masakra,może ona ma taki wyraz twarzy kiedy jest załamana i jej życie się wali albo po prostu jest słabą aktorką.W normalnych scenach pani McCoord pokazują ładną gre aktorską a kiedy przychodzi czas na scenę,gdzie ma okazać skruchę czy coś w tym stylu ona po prostu nie daje rady,możliwe że jest stworzona do tego żeby grała taką wredną i kłamliwą "sukę"

Podpisuję się pod tym.

Ade - nie wiem, jakie łączyły ją stosunki z Javierem w ciągu lata, ale wypadałoby chociaż przez jeden dzień popłakać nad zmarłym kolegą/przyjacielem/współpracownikiem. A ona jeszcze tego samego dnia pokazuję, że kariera jest dla niej najważniejsza. "Pożyczenie" sobie jego tekstów było przegięciem. Mam nadzieję, że sprawa się wyda.

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

monikamalutka napisał/a:
gdzie teraz jest Harry

Mi się wydaje, że zostało powiedziane iż Harry mieszka w innym mieście, niedaleko BH.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
monikamalutka
1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)
Wysłany: Pią 24 Wrz, 2010   

Sweeta napisał/a:
Mi się wydaje, że zostało powiedziane iż Harry mieszka w innym mieście, niedaleko BH.

A dokładniej 45 minut drogi.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
monikamalutka
Agnieszka;) 

Ulubiony bohater: Annie, Liam,
  Wysłany: Wto 28 Wrz, 2010   

Swietny odcinek;)Myśle,ze lepszy niz odcinki z poprzednich sezonów.Stale sie cos dzieje..
Annie pasuje do Liama, oboje sie uzupełniają..;] Poza tym widac ogromną zmianę,jesli chodzi o Annie..W porzednim sezonie była zamknięta w sobie, stale bała sie,z e ktos sie dowie, ze potraciła człowieka, a teraz jest odwazną, wesołą, i przede wszystkim szczerą osobą... I
Z kolei widac,ze Naomi sie zmieniła po tym gwałcie i nie mozę ise z tego otrzasnac..Ciekawe, czy sobie poradzi z tym bolem i z tym problemem..Mam nadzieję,z e bedzie miała w kims oparcie;)).
Ivy i Dixon-wszystko byłoby ok, gdyby nie ten koles , co stale obok Ivy sie kreci..;/

liiz 

Ulubiony bohater: Navid & Adrianna
Otrzymał 12 piw(a)
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob 02 Paź, 2010   

ta śmierć Javiera, trochę jak w Oszukać przeznaczenie - taki efekt, ale to tylko moje zdanie :)
ogólnie odcinek był bardzo dobry, dużo się działo, super

Deacon23 

Ulubiony bohater: Annie ;)
Zasługi: 10
Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: Czw 07 Paź, 2010   

Ja właśnie zaczynam oglądać trzeci sezon i stwierdzam, że odcinek trzymał poziom ostatnich epizodów drugiej serii. Jednak pierwszy odcinek drugiego sezonu był o niebo lepszy :)

Szkoda, że wątek trzęsienia ziemi nie przeciągnięto na cały odcinek. Uczniowie mogliby nie móc wydostać się ze szkoły, ktoś mógłby ucierpieć, a Naomi mogłaby zostać uwieziona w jednym pomieszczeniu z Cannonem;) Niestety scenarzyści o tym nie pomyśleli i zmarnowali tylko ciekawy pomysł.

Bardzo szkoda mi Naomi, która próbuje przezwyciężyć to czego doświadczyła przed dwoma miesiącami. Niestety wspomnienia są silniejsze i niektórzy zaczynają dostrzegać, że coś jest nie tak. Mam nadzieję, że jej przyjaciółki w końcu dostrzegą co jest nie tak. Jednak nie wiem czy w zaistniałej sytuacji może liczyć na wsparcie Silver skoro ta zastała Naomi z Teddym w jednoznacznej sytuacji.

Coś mi się wydaję, że teraz u Navida i Adrianny będzie wiało nudą. Niby Ade ma wątek dotyczący przywłaszczenia sobie tekstów utworów Javiera, ale są nudy. Zresztą nie popieram ponownego zejścia się tej pary. owszem w pierwszym i na początku drugiego sezonu było między nimi to coś. Jednak odkąd Ade zerwała z Navidem spaliła ze sobą to uczucie. Zresztą za dużo już przeszli. Mam nadzieje, że wkrótce sami się o tym przekonają.

Jeśli chodzi o Liama i Annie to jakoś nie mogę się przyzwyczaić do myśli, że mogą być razem. To Wilson pasuje mi jakiś grzeczny chłopczyk typu Ethan albo taki jak na poczatku wydawał się Jasper. Zaś do Liama albo bitch Naomi albo dziewczyna z charakterem Ivy. Annie mimo wyskoków z poprzedniego roku dla mnie i tak będzie nadal małą słodką Annie. Zresztą, gdyby związała się z Liamem pewnie znów rozsypałyby się jej stosunki z Naomi.

Sweeta 

order2

Otrzymał 339 piw(a)
Wysłany: Wto 12 Paź, 2010   

liiz napisał/a:
ta śmierć Javiera, trochę jak w Oszukać przeznaczenie - taki efekt, ale to tylko moje zdanie :)

Haha, no faktycznie xD
Nieco śmiesznie to wyglądało.

Deacon23 napisał/a:
Szkoda, że wątek trzęsienia ziemi nie przeciągnięto na cały odcinek. Uczniowie mogliby nie móc wydostać się ze szkoły, ktoś mógłby ucierpieć, a Naomi mogłaby zostać uwieziona w jednym pomieszczeniu z Cannonem;) Niestety scenarzyści o tym nie pomyśleli i zmarnowali tylko ciekawy pomysł.

Zgadzam się :)

Deacon23 napisał/a:
Coś mi się wydaję, że teraz u Navida i Adrianny będzie wiało nudą.

Oni w tym sezonie są wyjątkowo nudni.

Polecacz

Odpowiedz do tematu