Beverly Hills 90210 - forum fanów serialu

90210 oraz Beverly Hills 90210 - kultowe seriale telewizyjne, które zjednoczyły naszą społeczność

Beverly Hills 90210
 Portal FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Ogłoszenie 

Dekada naszego forum!
Czytaj: temat urodzinowy

Poprzedni temat «» Następny temat
Jessica Lowndes przed 3 sezonem
Autor Wiadomość
1923 

Ulubiony bohater: Ja sam.
Zasługi: 903
order4

Otrzymał 210 piw(a)
Wysłany: Sob 09 Paź, 2010   Jessica Lowndes przed 3 sezonem

Z racji tego, że laizly się wstydzi, daję za nią. Jessica wypowiada się o Adriannie przed premierą 3 sezonu -

Cytat:
Jessica Lowndes przyznała, że jej bohaterka z 90210, Adrianna jest “uzależniona od dramatu”.

Rozmawiając z Zap2It, aktorka żartowała, że nie istnieje coś takiego jak „no-drama Adrianna”.
„W serialu jest mnóstwo dramatu i kryzysów, a ona jest od nich uzależniona,” powiedziała. „Od wzlotów i upadków. A kiedy wszystko dzieje się po jej myśli, jest znudzona.”
Lowndes wspomniała, że związek Adrianny z Navidem (Michael Steger) może ucierpieć, kiedy ta rzuci szkołę, żeby kontynuować swoją muzyczną karierę.
„Myślę, że to dla nich trudne, kiedy ona już nie chodzi do West Bev i jest zajęta swoją karierą,” wyjaśnia. „Wydaje mi się, że sama wizja bycia sławną ją upaja. Z tym stylem życia przychodzi mnóstwo ciekawych znajomości, dużo odrzucania i szalona drama. Presja i kilka złych decyzji może wpłynąć na to, jak potoczy się jej przyszłość.”
Aktorka dodała, że bardzo chce, żeby fani rozumieli dlaczego Ade zachowuje się tak, jak to robi.
„Co chcę powiedzieć, to to, że mam nadzieję, że ludzie nadal ją kochają i na koniec ujrzą jej serce,” mówi. „Mam na myśli to, że ona przeszła naprawdę wiele i nie jest złą osobą – te wszystkie kryzysowe sytuacje zdają się ją śledzić, podążać za nią. Więc tak, w tym sezonie na pewno zobaczycie mnóstwo dramatu i łzawych scen z nią w roli głównej!”
Postaw piwo autorowi tego posta

Polecacz

Odpowiedz do tematu